SLusovice 4,7,2008

Hyundai srazy a jiné

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

21peter
*
Příspěvky: 65
Registrován: 10 črc 2007, 16:54
Bydliště: SR

Příspěvek od 21peter »

Mal som červeného Accenta r.v.96, 1.5 ale teraz mám clio II. lebo accentík už dosluhoval.
Reklama
 

Redy
*
Příspěvky: 18
Registrován: 02 čer 2008, 07:21
Bydliště: Chotěboř

Příspěvek od Redy »

Dragunov87.No to je fakt škoda že sme se tam už neviděly.Tak snad příště.Tys na těch sprintech byl jak na dovolené :lol: :lol: :lol: Tos schválně jel tak pomalu???Nebo se mi to jen zdálo??
dragunov87

Příspěvek od dragunov87 »

tak ja som sa tam prisiel hlavne zabavit. tak mal som cas 17,69 . Pomale rozjazdy su sposobene spojkou ktora odchadza tak som ju tam chcel dorazit. mne islo o to zistit cas a tak. ani mne nemrzi ze som skoncil 18 ty ale tak ja s motorom nemam robenie nic, len vzdychovy filter. cakam na dvojliter co tam chcem dat.
Naposledy upravil(a) dragunov87 dne 10 črc 2008, 12:32, celkem upraveno 1 x.
Redy
*
Příspěvky: 18
Registrován: 02 čer 2008, 07:21
Bydliště: Chotěboř

Příspěvek od Redy »

tak to je dobrej čas.Tak to asi fakt jen zkreslovalo.Fakt to vypadalo že seš na výletě :lol: :lol: Chtěl sem taky jít na sprinty ale nevím jestli by to auto udýchalo.Taky bych chtěl zjistit jakej mám čas.Dojedeš i do Vyškova na tuning???
dragunov87

Příspěvek od dragunov87 »

kedy? urcite, podla teho jek je to daleko od Skalice, he. benzin je vina. uz skoro 43 SK / liter
Redy
*
Příspěvky: 18
Registrován: 02 čer 2008, 07:21
Bydliště: Chotěboř

Příspěvek od Redy »

Je to tak 40km od Brna.A je 19-20 září.Jj benzin je sviňa Tady je necelých 33kč/l.A při mé spotřebě su tam skoro furt :lol: Na kolik tě přišel ten lak??Vypadá to docela hrubě :shock: No tak s tím 2litrem to bude trochu jiný svezení :lol: Kolik tam máš teď koní??Ve Vyškově půdem spolu na sprinty 8) 8)
dragunov87

Příspěvek od dragunov87 »

tak je tam zaklad 116 HP, 84 kW. lak ma vysiel aj s demontazou a montazou dielov na 45 000 SK bez dokladu. je to fakt krasne a cisto urobene, nemozem ani jedno slovo povedat ze tam je chybicka. super lakovnik. dakujem "p. Holienčin - Skalica"
a na sprinty? ok, sa tesim, len ma troska spojka uz asi nebude posluchat, uvidime.
dragunov87

Příspěvek od dragunov87 »

pardon ospravedlnujem sa za uvedeny mylny vysledok.
tu su vysledky do 1,6 cm3
http://auto-show.tuning-sport.cz/vysled ... o_1600.pdf
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7911
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mexican »

dragunov87 píše:pardon ospravedlnujem sa za uvedeny mylny vysledok.
tu su vysledky do 1,6 cm3
http://auto-show.tuning-sport.cz/vysled ... o_1600.pdf
hmm ten madar v tom favorite vam to nejak natrel.. to mal Kit car? vyzera to dost zaujimavo... :P
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
dragunov87

Příspěvek od dragunov87 »

ten Favorit proste nemnel nic. len volant a sedanku a jel. sem zrovna nechapal. nevim sice z ceho tam mal motor.
Redy
*
Příspěvky: 18
Registrován: 02 čer 2008, 07:21
Bydliště: Chotěboř

Příspěvek od Redy »

To fáčko byl mazec.Měl tam origo motor.Možná snížená hlava atd ale hlavně tam měl 2 karbece-Webery!!Pak sem se na ten motor díval.Ale těch peněz co do toho musel vrazit...Ale borci měl sem tu možnost se svézt v tom červeným porsche...až sem popadnul dech tak sem jen kroutil hlavou...To byl prostě masakr :twisted: :twisted:
dragunov87

Příspěvek od dragunov87 »

a este jak si vtipne povedal: ze o chipu neuvazujeme. nevim kde by sem to vyuzil. boooze 450 PS
Redy
*
Příspěvky: 18
Registrován: 02 čer 2008, 07:21
Bydliště: Chotěboř

Příspěvek od Redy »

480 :lol: říkal že ho to auto vyšlo na 4 mega :) to auto fakt chip nepotřebuje.Ale přišlo mi dost nepohodlný to auto.Ale vautomatu bych to nechtěl.Tu jízdu si tak nevychutnáš.Na 1,6 máš docela slušnej výkon.To mám já vtom scoupátku.Hondu civica 1,6 16v sem bez problémů dal.Pak jen krčil ramenema :) Buď už sem si na to svoje zvykl nebo už to tak nejede.Těžko říct...
Odpovědět

Zpět na „Srazy“