Noví členové....

Informace pro uživatele tohoto fóra, návrhy, připomínky k foru atd.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

toho automata Tu zavidim:) ja si to oblibil...je to pohodlny...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Reklama
 

Uživatelský avatar
Martin
*
Příspěvky: 38
Registrován: 18 kvě 2005, 19:47
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Martin

Příspěvek od Martin »

Taky jsem rád, protože nedám na automat dopustit. Kdo to nezkusil, nepochopí o čem je řeč :lol: .
blondynaa
**
Příspěvky: 135
Registrován: 19 kvě 2005, 12:01
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od blondynaa »

Ahoj všem, doufám, že se neurazíte, když taky něco napíšu o sobě a svým plechovým miláčkovi. Jsem Terka, je mi 21let a bydlím v Kladně. Když jsem si v 18 koupila Š 120 abych mohla něčím jezdit, tak jsem měla jasno, že mi dlouho nevydrží. Po půl roce jsem se už vozila Renaultem Clio, který jsem si trošku upravila - křídlo, př.spoiler, laděný výfuk, tonovaná skla...když jsem ho prodávala tak se zjistilo že je kradený a musela jsem ho prodat na vrakoviště na ND. Takže moc financí nezbylo a koupila jsem si Hyundaika Accenta, r.v.1996, 1,5 12V který měl sice pár vad a ještě má, ale pomalu to spolu zvládáme. Byli rozbité oba př.podběhy, prasklé čelní sklo. Teď o víkendu tam budu dávat centrál s alarmem a když se dobře zadaří tak ALU kola. Jsem se rozepsala, omlouvám se, ale já svoje autíčko miluji. Tak ahoj všem a ještě jednou sorry za můj rozsáhlý sloh. Terka
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 2044
Registrován: 12 dub 2005, 15:29
Bydliště: internet

Příspěvek od milosh »

blondyno Terko, nemusis se porad omlouvat, na forech o autech je kazda zena vitana a kdyz napise delsi prispevek, tim lip. :wink:
Farmář
***
Příspěvky: 763
Registrován: 27 kvě 2005, 22:35

Farmář

Příspěvek od Farmář »

Zdravím Vás všechny.Jmenuji se Jiří,35 let.Vlastním Hyundai Accent 1.3 3dv.,r.v.98.Velice mě potěšilo,když jsem konečně našel tyto stránky.Mojeho Accťíka jsem kupoval přesně na Silvestra(funglovku) :D Nemůžu si na něho za ty roky vůbec stěžovat,ale... před třemi roky jsem ho trošku roztřelil :cry: Přišla otázka co s ním...věrnost zůstala a tak při dosti finanční dávce jsem ho dal do kupy a nelituji!Takto asi prozatím na začátek něco o mne. PS:pokusím se poslat foto,ale zatím v tom mám trošku chaos :? ale já se s tím poperu.Mějte se... zdraví Farmář
Naposledy upravil(a) Farmář dne 29 kvě 2005, 09:07, celkem upraveno 1 x.
pokorneo
*
Příspěvky: 15
Registrován: 13 dub 2005, 22:32
Bydliště: Prague-Town
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od pokorneo »

čus bus jméno mé je Jirka je mi 18let jako mé první auti jsem si pořídil Hyundai Lantru r.v. 93 jezdí přenádjerně až jednoho dne jsem se šel projet po dálnici a jel jsem něco okolo 220km/hod no a auti po několika kilometrech začalo najednou zničeho nic zpomalovat tak jsem si říkal co s tím je no začal jsem to pomalu stahovat k výjezdu a furt zpomalovalo a furt až se zastavilo ....hmmm říkal jsem si a mám to zadarmo před jízdou jsem sice kontroloval olej bylo tam půl měrky ale netušil jsem že mi to žere hodně olej a tudíš jsem na festovku zadřel motor komplet utavený šály a naprosto doslova zbroušená klikovka .... takže před měsícem můj milášek dostal NEw motor a new převodovku a zatím musím zaklepat jezdí dost dobře akorát trošku kolísaj otáčky ale to snad doladím volnoběžným ventilem ,a ještě jsem si před týdnem pořídil super rádio HYUNDAI bližší info v sekci
AUTO-HIFI- https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?t=121
Uživatelský avatar
vlkobass
*
Příspěvky: 71
Registrován: 17 dub 2005, 16:25

HG

Příspěvek od vlkobass »

Vrouuummmmm :)
Naposledy upravil(a) vlkobass dne 22 dub 2007, 00:59, celkem upraveno 1 x.
www.ochranamotoru.cz
Uživatelský avatar
CARy
**
Příspěvky: 152
Registrován: 08 čer 2005, 09:54
Bydliště: Kladno-Ruzyně
Kontaktovat uživatele:

nováček

Příspěvek od CARy »

Ahoj všichni,

právě jsem se registrovala, někde jsem si přečetla že žena v klubu je vítaná . Tak doufám že jste nezměnily názor. Prozatím sem majitelkou Huyndai Scoupé (95), do kterého jsem se zbáznila. Bohužel po nedávné havárce je tak trošku k nepoužití. I když pojízdné Místo opravy sem se rozhodla pro novější verzi Coupé které naprosto žeru. Takže doufám že brzy přidám fotečku tohodle úžasného autíčka.
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 2044
Registrován: 12 dub 2005, 15:29
Bydliště: internet

Příspěvek od milosh »

CARy vitej :wink:
Uživatelský avatar
CARy
**
Příspěvky: 152
Registrován: 08 čer 2005, 09:54
Bydliště: Kladno-Ruzyně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CARy »

Dík, no nevím myslím že ne, chlapů bude víc, jak sem koukala sme tu dvě , jinak Lukkee pěknej Huyndai !!!!! žlutá je má oblíbená !!!
Uživatelský avatar
CARy
**
Příspěvky: 152
Registrován: 08 čer 2005, 09:54
Bydliště: Kladno-Ruzyně
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od CARy »

No prostě žlutá je úžasná ! Dřív sme měly R19 na tuněnou, žlutá do oranžova, krásná ale už je fuč,
No jo fotečky to bude chvilku trvat, dala bych tam zatím scoupé jenže v práci žádný fotečky nemám :?
Uživatelský avatar
Kubin
**
Příspěvky: 139
Registrován: 20 dub 2005, 19:50
Bydliště: Kostelec n. Č. lesy

Re: nováček

Příspěvek od Kubin »

CARy píše:Ahoj všichni,

právě jsem se registrovala, někde jsem si přečetla že žena v klubu je vítaná . Tak doufám že jste nezměnily názor. Prozatím sem majitelkou Huyndai Scoupé (95), do kterého jsem se zbáznila. Bohužel po nedávné havárce je tak trošku k nepoužití. I když pojízdné Místo opravy sem se rozhodla pro novější verzi Coupé které naprosto žeru. Takže doufám že brzy přidám fotečku tohodle úžasného autíčka.
Tady je fidět, že hjundaj je oblíbená značka i pro něžné pohlaví :wink:
fítej CARy :)
Hyundai Accent 1.5 Clean Silver
Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

Ahoj jsem nadšenej ž, že už konečně existuje spolek lidí kteří milují tyto auta. Já jsem Jirka je mi 22 a jsem z Českých Budějovic. Mám Accenta rv. 99 5dv. v plný výbavě kromě airbagů. Moc nechápu proč je tam nedali!! Ale stejně je to výbava kterou člověk nechce použít... jinak do auta jsem blázen, pořád na něm něco dělám, vylepšuju, ale už končím. Peněz tolik není, tak to skončilo u alu kol, fólií a pár drobností.. Pár věcí s ním mě trápí, ale asi jsem puntičkář... Před rokem když jsme ho koupil měl najeto 156 tis. teď mám 174tis. ale není to vůbec znát, motor i podvozek jako nové. Známej vlastní autosalon Hyundai, takže má tu nejlepší péči..Brzy přidám fotky, zatím ahoj
Naposledy upravil(a) Jirka dne 28 črc 2005, 15:27, celkem upraveno 1 x.
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
Uživatelský avatar
Radek
*
Příspěvky: 42
Registrován: 30 kvě 2005, 22:31
Bydliště: Lanžhot

Příspěvek od Radek »

Čau všichni.Jelikož jsem se prodral nástrahami vložení nějaké té fotečky,tak se taky představím.Jmenuji se Radek,statečně jsem dokončil 34-tý rok života a bydlím v Lanžhotě okr. Břeclav.Vlastním Lantru r.v.96
130000 km a mám ji dva roky.Před tím jsem byl hrdý na Š 100L a posléze na Š 120,které obě skončily shnilé na vrakáči.K Hyundai jsem se dostal přes kámoše,který vlastní starší sonátu.Jsem s ní spokojen.No dost už keců,musím,jak všichni na jižní moravě,přece taky něco popit ne?
Lantra 1,8 1996
Uživatelský avatar
Bruce Lee
**
Příspěvky: 132
Registrován: 16 čer 2005, 13:20
Bydliště: Č.T.,Řeka,Třinec
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Bruce Lee »

No konečně další Moravák!Mám podobný osud.Já začal s Š120L(M-model,r.88).A na Lantru 1.8GLS(r.96)jsem naskočil v r.2000 Trošku se mi zdá,že tady mezi námi Moraváky chybí soudržnost...?Jedinou aktivitu tady vyvíjí "Pražáci"a okolí(Čechy).Přitom kolem"nás" jsou ještě SK a PL.Asi před dvěma roky bylo celkem početné zastoupení Hyundaiů v Brně na tuningu(Renocar-Masarykuv okruh)ze strany Slováků.Jinak jsem víc aut této značky pohromadě nikdy neviděl.
Odpovědět

Zpět na „O tomto foru“