porucha so smerovkami - nový problém !

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

Uživatelský avatar
kokroff
**
Příspěvky: 319
Registrován: 11 pro 2005, 18:14
Bydliště: PCE
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kokroff »

No, jasna vec, zvetsis odpor a kondik se nabiji pomaleji tim padem dochazi k preklopeni za delsi cas. Ale jinak jsem podrobne schema nenasel, uvnitr je tusim 8 nohej svab, autorele a skoro nic okolo, jeste je tam odpor, ale vypada to na nejakou malou hodnotu ,je vykonovy, vlastne je to jenom odporovy drat, teda co jsem videl ja.
Hyundai Lantra 1.6 16V G4GR,r.98

*** Ivan je nejlepsi!!! ***
Reklama
 

Uživatelský avatar
kibut
**
Příspěvky: 136
Registrován: 19 zář 2007, 08:59
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od kibut »

presne tak, odporovy drot a par dalsich klasickich odporov...
HYUNDAI Lantra 1,6 16V ´92 automat

www.hmaservice.com
Karky
*
Příspěvky: 23
Registrován: 26 kvě 2008, 10:54
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Karky »

NOVINKA CHLAPCI !


Dneska mi zase po asi mesiaci opäť raz prestali ísť smerovky, potom opäť išli, myslím, si, že je to relátkom asi...Ale už je to také, že keď otvorím dvere, zapnem výstražné smerovky a trošku mi preblikávajú stropné osvetlenia a svetielka v dverách, počul som, že keďže to ide cez výstražné, môže to byť horší problém ? čo s tým chlapci ?

BTW odkedy mi zrazu stále fungovali smerovky, tak som sa s tým relátkom, čo sme tu o tom diskutovali nezaoberal, keďže som si myslel, že sa to nejak vyriešilo,ale asi nie :(

Čo s tým teraz ? Ďakujem za rady a nápady :)
Hyundai Lantra J1 (po facelifte)1,5 GLS, r.v. 1995 , tmavozelená metalíza

nádherné vozítko, milujem ho ! :)
Uživatelský avatar
kibut
**
Příspěvky: 136
Registrován: 19 zář 2007, 08:59
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Re: porucha so smerovkami - nový problém !

Příspěvek od kibut »

Ked mas zapnute vystrazne a otvoris dvere, tak ti blika aj vnutorne osvetlenie ? Podla mna mas na kostre studeny spoj. Chcelo by to skontrolovat, popripade vycistit.
HYUNDAI Lantra 1,6 16V ´92 automat

www.hmaservice.com
Zulu
*
Příspěvky: 58
Registrován: 15 čer 2008, 20:23

Re: porucha so smerovkami - nový problém !

Příspěvek od Zulu »

Karky píše:nazdar chalani
mám problém,

keď zapnem smerovky, tak najskôr správne blikajú, potom zhasnú uplne a potom zase začnu blikať, niekedy je to v poriadku, niekedy začnú takto blbnúť, kde môže byť problém ? celá elektrika ? ako to vyriešiť ?
Díky za všetky odpovede, rád by som to opravil, lebo mi na tom aute záleží:)
mas v zoxidove nektere tlacitko na palubce .. nejspis trojuhelnik .. pac kdyz je odpojeny tak nejdou blinkry ...
1,5 Glsi J1 92
znojmik
*
Příspěvky: 16
Registrován: 26 led 2009, 10:24
Bydliště: Znojmo

Re: porucha so smerovkami - nový problém !

Příspěvek od znojmik »

Mě blinkry zlobý taky, blikají normálně, ale někdy relátko cvaká jak splašené, ale žárovky nic, (ani není divu při takové frekvenci spínání, nestíhají se ani rozzářit) Problém je stoprocentně v páčce na přepínání blinkrů. Prostě se tam semtam stane nějakej malér.
Uživatelský avatar
Paul666
**
Příspěvky: 208
Registrován: 27 srp 2008, 18:51
Bydliště: Vidochov pobliz Nove Paky, okres Jicin, Vychodni Cechy
Kontaktovat uživatele:

Re: porucha so smerovkami - nový problém !

Příspěvek od Paul666 »

a nemas treba prasklou jednu zarovku? to by potom rele rychleji spinalo
Hyundai Lantra 1.6 16V GLS 1996
Uživatelský avatar
Dufy
**
Příspěvky: 155
Registrován: 16 zář 2009, 18:56
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: porucha so smerovkami - nový problém !

Příspěvek od Dufy »

caute, mam ten isty problem... nakopnem motor, smerovky aj trojuholnik idu ako maju... pohnem sa odbocim raz dva krat... vsetko ok a potom (neni v tom ziadne pravidlo) prestanu ist smerovky, aj trojucholnik... ani rele necvaka... potom to asi po 15-20min jazdy nabehne (opat som nespozoroval ziadne pravidlo kedy to zacne) ked prestanu fungovat nahodim trojuholnik a cakam kedy sa rozbehne... nabieha to postupne, najprv par krat preblikne a opat zhasne... toto sa zopakuje tak 2-5 krat a potom nabehnut... a vsetko ide ako ma az kym neodstavim auto na viac ako 10-15 minut... potom sa to zopakuje... neviem co s tym... viete mi niekto poradit?
SARAH Hyundai Lantra J1 1.5 SE 63kW r.v.95
Uživatelský avatar
Dufy
**
Příspěvky: 155
Registrován: 16 zář 2009, 18:56
Bydliště: Slovensko
Kontaktovat uživatele:

Re: porucha so smerovkami - nový problém !

Příspěvek od Dufy »

Dufy píše:caute, mam ten isty problem... nakopnem motor, smerovky aj trojuholnik idu ako maju... pohnem sa odbocim raz dva krat... vsetko ok a potom (neni v tom ziadne pravidlo) prestanu ist smerovky, aj trojucholnik... ani rele necvaka... potom to asi po 15-20min jazdy nabehne (opat som nespozoroval ziadne pravidlo kedy to zacne) ked prestanu fungovat nahodim trojuholnik a cakam kedy sa rozbehne... nabieha to postupne, najprv par krat preblikne a opat zhasne... toto sa zopakuje tak 2-5 krat a potom nabehnut... a vsetko ide ako ma az kym neodstavim auto na viac ako 10-15 minut... potom sa to zopakuje... neviem co s tym... viete mi niekto poradit?
Bol to studeny spoj na rele... preletovane a funkcne... nabiehalo to po 15 minutach predtym preto lebo za tu dobu sa stihla vykurit kabina a spoj sa roztiahol vplyvom tepla... takze vyriesene :)
SARAH Hyundai Lantra J1 1.5 SE 63kW r.v.95
Odpovědět

Zpět na „Lantra - Elektronika“