těsnění pod olejovou vanu

Vše co se týká techniky, zapojení, ND

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

btw. ivane, kolik ti to basti tedka v zime?
Reklama
 

Uživatelský avatar
cypisek
***
Příspěvky: 699
Registrován: 08 črc 2005, 18:29
Bydliště: Orlová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od cypisek »

mně taky vana drží na silikonu - (červeny na motory do 300 stupňu)
Obrázek
Naposledy upravil(a) cypisek dne 24 úno 2006, 11:00, celkem upraveno 1 x.
Hyundai Santa FE 2.2 CRDi
Škoda Fabia 2.0 LPG

bejvávalo ..
Škoda octavia 1.9 TDI 4x4
Pontiac trans sport 2.3 16v LPG
Hyundai sonata 2.0 16v LPG (2x)
Renault 21 1.8 LPG
Š 120 LPG
Š 110 R
Uživatelský avatar
ryba
***
Příspěvky: 955
Registrován: 15 pro 2005, 08:20
Bydliště: HK

tece olej

Příspěvek od ryba »

chlapi mam problem. Tece mi z auta olej, vcera jsem to zjistil, kdyz jsem zastavil na parkovisti po cca 50 km ze z toho opadaly kapky. Doma jsem pod to vlez a vypada to bud na tesneni vany, to tesneni uprostred motoru, nebo ze to caka od remenice. Jako by se tam rozstrikoval za jizdy. Jinak OK. Pekne ho ubylo. Jak to vidite s nastrelem ceny opravy?
Lantra 93/1,5 8v, slouzila dobre, bud ji zeme lehka. Nyni mondeo 2,0i
black_sheep

Re: tece olej

Příspěvek od black_sheep »

ryba píše:chlapi mam problem. Tece mi z auta olej, vcera jsem to zjistil, kdyz jsem zastavil na parkovisti po cca 50 km ze z toho opadaly kapky. Doma jsem pod to vlez a vypada to bud na tesneni vany, to tesneni uprostred motoru, nebo ze to caka od remenice. Jako by se tam rozstrikoval za jizdy. Jinak OK. Pekne ho ubylo. Jak to vidite s nastrelem ceny opravy?
tech max 5-6tis i s praci by to mohlo bejt pretesneny cely.. a mas pokoj na dlouho zase s tesnenima :wink:
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Re: tece olej

Příspěvek od ivan »

ryba píše:chlapi mam problem. Tece mi z auta olej, vcera jsem to zjistil, kdyz jsem zastavil na parkovisti po cca 50 km ze z toho opadaly kapky. Doma jsem pod to vlez a vypada to bud na tesneni vany, to tesneni uprostred motoru, nebo ze to caka od remenice. Jako by se tam rozstrikoval za jizdy. Jinak OK. Pekne ho ubylo. Jak to vidite s nastrelem ceny opravy?
Chce to nejdříve omýt abys to mohl lépe analyzovat,únik oleje se vždycky blbě hledá!!Můj typ je,že Ti rupnul simerink na klice ze strany,kde je velká řemenice na klice,pak Ti to rozhazuje olej a ten pak stéká po hranách kolem vany!! :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
ryba
***
Příspěvky: 955
Registrován: 15 pro 2005, 08:20
Bydliště: HK

Příspěvek od ryba »

dik, doufam ze to tak je. Dneska tam jedu, tak uvidime. Snad to nebude stat majlant:(
Lantra 93/1,5 8v, slouzila dobre, bud ji zeme lehka. Nyni mondeo 2,0i
Uživatelský avatar
ryba
***
Příspěvky: 955
Registrován: 15 pro 2005, 08:20
Bydliště: HK

Příspěvek od ryba »

takze ten olej kolem simerinku.

V jednom servisu chteli 2500,-, v druhym 3000,- ve znackovym 5500,- to se mi zdalo ze gumovej krouzek a s praci, kdy ani motor nejde ven docela brutalni.

To uz jsem se nastval a zavolal znamymu jestli nekoho nezna kdo se vyzna v autech a zvladl by praci tak na 3 hodinky (sundani krytu rozvodu, remenu, remenic, vymena gufer, montaz) za mensi peniz. Prej jo. Tak jsem koupil ty gufera, obe staly v auto krasny 180,- s DPH. Zajel jsem k manikovi, ten si to vzal do garaze, porochnil se v tom a za 400 korun to bylo hotovy. Je to ok, a to s vymenou obou krouzku, tam to vsude by menili jen jeden. Takovym lidem by se mely libat ruce. A taky jsem si rikal, ze neni dobry verit servisum vsechno. A taky to, ze si asi udelam rekvalifikaci na mechanika...nezda se mi to tak slozity a narocny za ty prachy.
Lantra 93/1,5 8v, slouzila dobre, bud ji zeme lehka. Nyni mondeo 2,0i
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

ryba píše:takze ten olej kolem simerinku.

V jednom servisu chteli 2500,-, v druhym 3000,- ve znackovym 5500,- to se mi zdalo ze gumovej krouzek a s praci, kdy ani motor nejde ven docela brutalni.

To uz jsem se nastval a zavolal znamymu jestli nekoho nezna kdo se vyzna v autech a zvladl by praci tak na 3 hodinky (sundani krytu rozvodu, remenu, remenic, vymena gufer, montaz) za mensi peniz. Prej jo. Tak jsem koupil ty gufera, obe staly v auto krasny 180,- s DPH. Zajel jsem k manikovi, ten si to vzal do garaze, porochnil se v tom a za 400 korun to bylo hotovy. Je to ok, a to s vymenou obou krouzku, tam to vsude by menili jen jeden. Takovym lidem by se mely libat ruce. A taky jsem si rikal, ze neni dobry verit servisum vsechno. A taky to, ze si asi udelam rekvalifikaci na mechanika...nezda se mi to tak slozity a narocny za ty prachy.
Já jsem taky tak šikovnej!!! :lol: :lol: :wink:
A hlavně ,že je vše v pohodě!! :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Odpovědět

Zpět na „Technická Sekce“