skusal som IX55

Evropský Veracruz

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
David PLEVA
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 22 lis 2005, 18:35
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Re: skusal som IX55

Příspěvek od David PLEVA »

Hardcam píše:Ale davide, ze bys sel do nafty? :mrgreen:
Změna je život, navíc, když mě manželka tak hezky poprosila stylem: "Miláčku, je mi jedno, jak to uděláš, ale sežeň na tohle auto peníze!"
NOW:
Hyundai Azera TG'07 3.8V6 LIMITED US
Hyundai Grandeur TG'09 3.3V6
HISTORY:
Hyundai Elantra XD'01 2.0GLS
Hyundai Sonata NF´05 2.4i ELEGANCE LPG
Hyundai Sonata Y-3B´96 2.0i 16V GLS
Hyundai Lantra J2 ´97 1.6 16V
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: skusal som IX55

Příspěvek od Hardcam »

Sakra, takze pod natlakem...tak to je jasny, to musis, to ja znam...me totiz tlaci do Coupe 2G :mrgreen:
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Adusko
*
Příspěvky: 42
Registrován: 23 srp 2009, 07:35

Re: skusal som IX55

Příspěvek od Adusko »

... neviete niekto, kto by mal dielenskú príručku v elektronickej podobe na iX 55 ?... objednal som si do auta pár vecí... DVD a monitory s cúvacou kamerou... DVD nebude problém uchytiť, pretože je prispôsobené na lakťovú opierku http://www.chinavasion.com/product_info ... layer-tan/ problém ale mám s monitorom a s káblom od kamery http://www.chinavasion.com/product_info ... nches-tan/ ... chcem ho umiestniť dopredu nad popolník a nerád by som potrhal plasty... dikes...
JohnSilver
*
Příspěvky: 13
Registrován: 30 říj 2009, 17:13

Re: skusal som IX55

Příspěvek od JohnSilver »

to Adusko : Už jsi něco objednával z této stránky , koukal jsem na to a mají zde zajímavé věci
Adusko
*
Příspěvky: 42
Registrován: 23 srp 2009, 07:35

Re: skusal som IX55

Příspěvek od Adusko »

...to JohnSilver : objednávam len u nich a zatiaľ mi všetko prišlo včas a to, čo som si objednal... platí sa cez paypal a do týždňa to máš doma...
Naposledy upravil(a) Adusko dne 17 bře 2010, 18:17, celkem upraveno 1 x.
Adusko
*
Příspěvky: 42
Registrován: 23 srp 2009, 07:35

Re: skusal som IX55

Příspěvek od Adusko »

...to tu naozaj nechodí nijaký servisák z Hyundaia ?... nechce sa mi veriť, žeby bol až taký problém dostať sa k dielenskej príručke... dnes som sa napríklad zohol pod auto a pri zadnom nárazníku na pravej strane mi zpod nárazníka visí nejaká elektrická spojka... počítam, že nie je pripojená od začiatku, ale netuším na čo tam môže byť... takto je to na piiip, keď je k autu len manuál a aj to skromne napísaný....
Uživatelský avatar
xexo
*
Příspěvky: 41
Registrován: 16 lis 2009, 19:34
Bydliště: Kde zrovna upadnu tam bydlim,UL-DC

Re: skusal som IX55

Příspěvek od xexo »

Všem co tady básní o ix55... škoda,že jste nebyli 3.4.2010 na srazíku v Mohelnici. Ukázal bych vám jak vypadá 10 měsíců stará SERVISOVANÁ pětapadesátka aby jste si nenaběhli. Neříkám,že je to zgruntu špatný auto ale rozhodně není dobrý. Počkejte ještě. Nic na to neseženete a to ani základní věci jako třeba slušný gumy. Jestli dopadne ten sraz v červnu tak přijeďte, já vám tam ten "zázrak" předvedu taky jinak než jak ho vidíte při předváděčce.
Hyundai ix55 - zlobivý mastodont :oD
Chevrolet Blazer S10 4300ccm - miláček který odveze i tam kde si kamzík zláme hnáty :oD
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: skusal som IX55

Příspěvek od Hardcam »

To, ze je Tvoje po 10ti mesicich ve stavu polorozpadu bude bud vyrobni nebo Tvoje chyba.
ix55 na fotce dole ma uz hafo najeto, jezdi dalky jako ty, starsi nez mas ty a problem nema zadny...prijde mi nemistny odsuzovat celou serii techto vozu vychazenim pouze z jednoho vzorku a nekomu radit, at ji nekupuje. Ano, v R18 na to v CR je par rozmeru gum, ale v zahranici je vyber sirsi.
Přílohy
20012010052a.JPG
20012010052a.JPG (77 KiB) Zobrazeno 2921 x
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
xexo
*
Příspěvky: 41
Registrován: 16 lis 2009, 19:34
Bydliště: Kde zrovna upadnu tam bydlim,UL-DC

Re: skusal som IX55

Příspěvek od xexo »

Takže za a) nenapsal jsem, ať to nikdo nekupuje ale zváží koupi a počká až nedočkavci jako já vychytají chyby, za b) nejsem žádnej rybízek aut jsem měl několik desítek, na všechny jsem si vydělal nikdy jsem je nedostal za dáčo a tak jsem si jich vážil a tudíž se o ně i staral, proto jsem velkým písmem napsal, že to servisuju což jinými slovy znamená že na to nese.u, za c) podobnou zkušenost jako já má víc lidí, stačí i pokec s pepanem nebo nezaujatým technikem z Hyundai servisu, za d) proto jsem dovezl auto na sraz abych dokázal svojí pravdu a kdo chtěl tak přijel, pokecal, podíval se a viděl in natura, za e) nenenapsal jsem,že auto je veskrze špatný ale, že není ani dobrý, je to prostě naleštěná bída :D
Takže proto,že jsem na fóru kam jsem se přihlásil, protože fandím značce a mám ji, proto,že mám právo napsat o modelu který vlastním a znám ho, není to jen jedna paní povídala, viděl jsem, slyšel jsem, kamarád má, Franta Přechcaldůlek nebo Sergej Serevětev říkal ale zkušenost tak ji sem, tu zkušenost píšu a píšu ji popravdě, nemám zapotřebí provozovat řitní alpinismus a lézt někomu do pr.ele, prostě je to fakt a tuhle pravdu můžu doložit serviskou,svědecky i vlastní zkušeností kderou jsem i demonstroval. Prostě auto má svý klady ale kvalita NAPROSTO NEODPOVÍDÁ ceně a je to traktor ve fraku. Kdo bude mít zájem, červen - sraz - přivezu dalšího majitele ix55 a budeme tam dva spokojení kteří tohle auto máme a tudíž víme o čem mluvíme. HOWGH
Hyundai ix55 - zlobivý mastodont :oD
Chevrolet Blazer S10 4300ccm - miláček který odveze i tam kde si kamzík zláme hnáty :oD
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: skusal som IX55

Příspěvek od black_sheep »

Hardcam píše: Osobne jsem na tom jako Tringi, jsem rad, kdyz nesviti ani jedna kontrolka...obzvlast ta hladova:)
presne tak, ja uz taky dlouhou dobu jezdim prevaznou vetsinu casu v hyundaiich a jsem naucenej ze sviti-li neco, tak je neco spatne, nebo neco vyzaduje pozornost.. :lol: behem jizdy misto kontroly ty kontrolky udelam to, ze jakoby otocim tou packou a kdyz citim ze je zapnuto tak to neresim - proste to jen prejedu prstem, pripadne bych s tim otocil a zapnul je... ale nestalo se mi to ani nepamatuju, ze bych zapomnel svitit. je to ale o zvyku, urcite by mi nevadila - ale nechybi mi nijak vyrazne.
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: skusal som IX55

Příspěvek od Hardcam »

Opet tim kategorizujes cely model na zaklade sveho. Tvuj kus je nalestena bida. A pokud je vsechno tak, jak tvrdis, divim se, ze jsi bud auto nereklamoval kvuli stejnym zavadam (3x ta sama = duvod o odstoupeni od kupni smlouvy), neprodal a nebo neshodil ze skaly. Ja vim, ze existuji kousky, ktere jsou bez nejmensich chyb. S pepanem pokec vezt nemuzu, ja uznavam auta, co patri na silnici, on ty, se kterymi se zkusebne najizdi do prudkyho srazu. To, ze je traktor, si snad vedel uz pri koupi, ne? Co od dieselu cekat. Ale napr. muze pochlubit nizkou spotrebou, ale s tim taky urcite nemas dobrou zkusenost, ze?
http://www.novinky.cz/auto/196414-spotr ... ocent.html

Chapu Tve rozhorceni, ze Te auto zanechalo v Rime (snad jsem to nespletl), ale to same se Ti muze stat s MLkem nebo jinym drazsim autem. Tohle Ti nikdo na svete nezaruci, nikdo.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
xexo
*
Příspěvky: 41
Registrován: 16 lis 2009, 19:34
Bydliště: Kde zrovna upadnu tam bydlim,UL-DC

Re: skusal som IX55

Příspěvek od xexo »

No paradoxně spotřeba je to poslední na co bych si stěžoval, 7 - 8 l na 100 a 9 když mu dám voves (ten rumpál umí tachometrovejch 220 a nemám to tam zřídka), se mi skutečně nezdá nijak moc na takovou krávu. Ovšem zase se vracíme jak v pohádce o červený Karkulce. Ty mi oponuješ nějakými recenzemi a tím co jsi kde slyšel, já s tím jezdím tak vím o čem mluvím. Kámoš ho má taky a má obdobný problémy, Pepan zná dva lidi a co myslíš? Mají ty samý potíže. Znám i reklamační řád ale soudit se nemám čas a reklamovat něco v Hyundaii? Uznali mi baterku a to jen proto,že to sami nenatočili, ostatní věci? Ani omylem. Mimochodem včera když jsem jel ze srazu z Mohelnice tak tomu upadla krytka osvětlení nástupního prostoru... to jen tak pro zajímavost, sedíš v poměrně drahým autě a věčně z toho něco padá. Jo, máš pravdu, třikrát a dost, problém je,že se po.ere pokaždý něco jinýho a hlavně já šel pro auto který bude jezdit a ne, že bude jak Windowsy a budou se tři roky vychytávat chyby, já prodávám všechny auta zásadně po dvou letech. To samý s Tvým argumentem o špatným kusu, OKi, pohádek o špatným kusu jsem slyšel stovky, bohužel jsou to opravdu jen pohádky, byly doby kdy se dělali špatný kusy ale teď už ne, tedy pokud se bavíme o autech vyráběných jinak než paličkou a hoblíkem. Může být špatná součástka ale ne celý kus. Máš pravdu, že podobně mě vykejvala v roce 93 i Frontera ale jen podobně a Opel se k tomu stavěl naprosto jinak, kmitali jak blázni aby to dali do kupy a zavřeli mi hubu, Hyundai jen řekne drž hubu a vypadni, neudělaj nic. Taky by bylo dobrý kdyby jsi, když už tak lobuješ, nevytrhoval věci z kontextu a četl co píšu, já auto nehaním plošně, švihem a komplet, mě se.e, že pustěj za takový prachy na silnici polotovar z materiálů jak Fiat z roku 90 a potom se k zákazníkovi kterej si koupí jejich vlajkovou loď chovaj jak k onuci. Jak taky můžeš napsat proč jsem to nehodil z Marjánky nebo naprodal, placama nevím jestli si ze mě jen neděláš kozy. Sice jsem koupil drahý auto ale nemám tolik abych mohl házet miliony z okna, prodat to? Komu? Takovou vraždu? Víš kolik bych prodělal??? Jestli se ústředí :hyu: kam jsem posílal stížnost nějak vyjádří, v servisu to opraví tak potom jo, pak to prodám ale teď fakt ne. Počkám na dvojku,pokud bude, a pak si to znovu koupím, potom věřím, že to vychytaj a bude to super kára která bude konkurence schopná, teď je to prostě žumpa. Jistě pro někoho kdo nikdy neměl pořádnou káru to může být sen ale pro někoho kdo vyzkoušel snad všechny značky na trhu to auto prostě není dobrý, bude, určitě jo ale teď není.Chci to dát do kupy a počkat na dvojku nebo nástupce. Protože svezení je v tom nádherný jen je to prostě cukřenka... sype se. Jo a ještě k tomu traktoru, já jsem dehtař tělem i duší takže o to nic, já to myslel tak, že vyfešákovali suprově pracující stroj ale je to jen pozlátko. Jo a když teda chceš recenze tak se podívej na prodejní tabulky Veracruzu v USA pro který byl puvodne určený a pak mrkni kolik je jich na prodej a kolik mají najeto, potom se mrkni na recenze US uživatelů. Možná ti to otevře oči když tak dáš na recenze. No a tím bych to asi ukončil, nechci se dohadovat, je to jako kdybych já začal rozebírat Tvou i30, neznám to auto, vím, že na něj všichni pějou ódy tak bude asi dobrý ale neznám ho tak se nemůžu hádat, můžu se zajímat ale hádat? Stejně tak ty nemáš 55ku tak jsou to jen polemiky protože stejně jak nevím já o i30 ty nemůžeš vědět o ix55. Kašlem na to, kecat se dá o milionu věcí :wink:
Hyundai ix55 - zlobivý mastodont :oD
Chevrolet Blazer S10 4300ccm - miláček který odveze i tam kde si kamzík zláme hnáty :oD
Uživatelský avatar
xexo
*
Příspěvky: 41
Registrován: 16 lis 2009, 19:34
Bydliště: Kde zrovna upadnu tam bydlim,UL-DC

Re: skusal som IX55

Příspěvek od xexo »

Jo a mimochodem, aby to nevypadalo, že jsem jen provokatér :hyu: fóra a chci jen prudit, omyl, prostě nehodlám jen chválit, prostě píšu pravdu. Sám číhám až někdo pořádně pomluví 35tku :D protože to je nádhernej vozejček, vzhledově mě dostává na kolena a chtěl bych ji pro svou lepší polovičku. Jen čekám až ji někdo pořádně porajtuje, napíše objektivní blábol a... takže klídek, nejsem hnidopich ale mám rád když se věci ventilujou tak jak jsou. :D
Hyundai ix55 - zlobivý mastodont :oD
Chevrolet Blazer S10 4300ccm - miláček který odveze i tam kde si kamzík zláme hnáty :oD
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: skusal som IX55

Příspěvek od Hardcam »

xexo: mam k 55ce bliz, nez si myslis...zrejme si vetsina lidi mysli, ze jen to, co je koho v papirech, to se muze komentovat. Omyl. Testy nectu, tohle byla nahoda. Na testy v zadnym pripade nedavam - to bych nejezdil Hyundaiem. US trh si Hyundaie pochvaluje, alespon dle vsech statistik, temer kazdy model Hyundaie tam ma velky uspech jak prodejne, tak spolehlivosti. ix55 na US trhu nesleduju, ale treba skutecne neuspel.
S tim prodejem si kozy opravdu nedelam, najde se spousta lidi, co to koupi. A pro vyvazeni prodelku koupit rocni auto. Sam jsi psal, ze jsi vetsinu aut prodal po dvou letech, tos musel pokazdy prodelat sakra velkej balik.
Jen mi nejde do hlavy, proc zrovna na nejdrazsi model by pouzili ty nejhorsi materialy. Jestlipak to napred nedovezou do Ciny, tam vymenej soucastky a poslou do Evropy :mrgreen:

35ku mi doufam pujci jeden nas kolega z klubu v utery nebo ve stredu, jeste nejsme domluveni. Jelikoz ji chce tata a sam bych ji za par let vymenil za i30.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: skusal som IX55

Příspěvek od pepan »

xexo píše:Jo a mimochodem, aby to nevypadalo, že jsem jen provokatér :hyu: fóra a chci jen prudit, omyl, prostě nehodlám jen chválit, prostě píšu pravdu. Sám číhám až někdo pořádně pomluví 35tku :D protože to je nádhernej vozejček, vzhledově mě dostává na kolena a chtěl bych ji pro svou lepší polovičku. Jen čekám až ji někdo pořádně porajtuje, napíše objektivní blábol a... takže klídek, nejsem hnidopich ale mám rád když se věci ventilujou tak jak jsou. :D
:mrgreen: :mrgreen:
tož ale dobré pokec byl že???
a sirečky jakbysmetl :mrgreen:
hardkame..já nejezdím jen s ofama souběžně jetdím s vícema značkama od škody ,ww,bžundajem,jeepem,mitsubishi,sankjonk.zetor ................
možná se to nezdá,ale nějakej přehled po 8letech ježdení jednoho typu aut mám a to nejen s s bžundajem
myslím si,že opravdu kvality auta a nekvality poznáš tak po 5 ti letech nezstálého ježdění s jedním typem a můžeš hodnotit..proto říkám galepere nigdy více,.,,
co píšeš xexo se projevilo po pár mjesících a viděl sem to na vlastní bulvy :mrgreen: a budu napjatě sledovat dále jak se to vrbý :mrgreen: :mrgreen:
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Odpovědět

Zpět na „iX55“