!! attencion !! achtung !! warning!! bacha !! MIMON SRAZ II.

Hyundai srazy a jiné

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

nee prijedu.. akorat ten cas tedka.. musim moc vydelavat, takze hafo prace, auto se sype, do toho skola, mlada.. fakt na palici a auto se sype a sype..

docela toho scoupatka zacinam mit po pravde dost.. zase to poslepuju -bude to zase dobry, ale koupil jsem opravdu blbej kousek, skoro srot kua..

- zaclo mi rvat servo jak pomateny (funguje ale staci tocit volantem a rve jak tur, snad pomuze vymena kap.)

- skube a ztraci vykon obcasne (vsecko novy, tlaky dobry tak to me pos*rte co je to, na VAG a kontrolu tlaku paliva momentalne neni cas ani penize..)

- novej lak stale neni

- zere volej tak 2 litry na 15tis uz.. (po ranu vyleti nafialovelej dym jak prase)

- baterka v riti, uz musim dyl tocit starterem nez je normalni..

jsou to kravinky, ale kdyz clovek dava vsecky svy prachy aby bylo jak novy a podiva se na nej takhle po ranu.. toci starter dlouho, vyleti oblak, zarve servo, zarachta palubka, zaskyta to a hura jedem... :? kua je v nem hodne pres sto tisic, je to mozny?! chce to trpelivost, doufam ze to jsou opravdu jen blbosti, grrr, staly me opravy uz vic nez samotny auto a odvdecuje se mi takhle... jinak JDE Z DOMU!! ja DEBIL mel jet do nemecka a koupit naky s 50ti najetejma tis, vonavku.. a tu si udrzovat.. ze ja dal na rodice tenkrat.. :roll: :roll: :? :evil: jinak by to bylo zlaty auticko..
Reklama
 

Uživatelský avatar
M.a.d.y
****
Příspěvky: 1176
Registrován: 13 bře 2006, 22:26
Bydliště: Picava(okolí Mladý Boleslavi)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M.a.d.y »

Kyrglik píše:
Jouda píše:
Kyrglik píše:4Hanz:
Mě se to nezdá jako nenápadný...Říká si o ty prachy dost okatě :shock: Dneska je holt jiná doba :cry: Já musel u babi sekat trávník,aby byly kačky a Jouda mi hned dává číslo účtu :shock:

4Jouda:
Já bych kamarádům velmi rád dal nějaké peníze....Jenže tady to můžou sledovat tajný agenti FBI,zjistí co jsem tač a na sraze budu jedině s náramkama :cry:

Neboj já taky makám a pomáhám, i na vesnici uklízím a sekám!! Já ti dal číslo účtu??? :lol: :lol: :lol:
Nedal,ale určitě si mi ho dát chtěl,viď???Vidím ti až do žaludku :shock:
Neboj nedal bych Ti ho!!! :lol:
Vozy:Renault 5 -zlikvidováno přes střechu, Ford Fiesta -Likvidace kůli neschodě s TP, Renault Clio 1,6 16V RSi 79kW(107koní) -nyní ještě mám(k prodeji), Hyundai Accent -s ním jezdím
Řidič:Služebáky - Ford Tranzit -valník, Ford Focus, Ford Focus C-Max
Kyrglík
***
Příspěvky: 832
Registrován: 19 led 2006, 20:12
Bydliště: Chotěšov-Plzeňsko

Příspěvek od Kyrglík »

Jouda píše:
Kyrglik píše:
Jouda píše:
Neboj já taky makám a pomáhám, i na vesnici uklízím a sekám!! Já ti dal číslo účtu??? :lol: :lol: :lol:

Nedal,ale určitě si mi ho dát chtěl,viď???Vidím ti až do žaludku :shock:
Neboj nedal bych Ti ho!!! :lol:
Ty si ale kecal :P Já bych ho dal komukoliv kdo by vypadal že mi nasype prasátko :lol:
Hyundai Coupé 2.0 16v
138 vraníků a 4 očíčka..Krásný očíčka
GREY SHEEP (ŠEDÁ OVCE) tohoto klubu, ale nejsem sám!!
Uživatelský avatar
M.a.d.y
****
Příspěvky: 1176
Registrován: 13 bře 2006, 22:26
Bydliště: Picava(okolí Mladý Boleslavi)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M.a.d.y »

Kyrglik píše:
Jouda píše:
Kyrglik píše:
Nedal,ale určitě si mi ho dát chtěl,viď???Vidím ti až do žaludku :shock:
Neboj nedal bych Ti ho!!! :lol:
Ty si ale kecal :P Já bych ho dal komukoliv kdo by vypadal že mi nasype prasátko :lol:
:oops:
Vozy:Renault 5 -zlikvidováno přes střechu, Ford Fiesta -Likvidace kůli neschodě s TP, Renault Clio 1,6 16V RSi 79kW(107koní) -nyní ještě mám(k prodeji), Hyundai Accent -s ním jezdím
Řidič:Služebáky - Ford Tranzit -valník, Ford Focus, Ford Focus C-Max
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Kyrglik píše:....Ty si ale kecal :P Já bych ho dal komukoliv kdo by vypadal že mi nasype prasátko :lol:
Jen dávej majzla, aby se ti tam nevysypalo prasátko živý, to bys měl to co já - h.v.o :lol: :lol: :lol:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
lubin1281
**
Příspěvky: 187
Registrován: 02 bře 2006, 18:07
Bydliště: letovice

..

Příspěvek od lubin1281 »

jo blacku ja mel taky ty samy problemy kdybich nemel trpelivost tak sem ho uz davno prodal a pod cenou ale ted su rad ze sem to neudelal pac tech nehoraznejch penez co v tom je to se snad ani nechce verit a dneska jsem tam daval turbo co jsem koupil tak jako naslepo pac se neda sehnat jako v doměni ze bude lepsi nez to moje pac do turba fakt nevidis ale zdalo se ze hridelka gvajda min no ale po vymene sem nastartoval a silenej dym tak sem si rikal ze teda dobry pockam nez se to dostane ze sani pric no a ono prd leda pridal sem tomu a uz sem skoro nevidel ani to auto pac sem byl zavalenej mlhou a tezkym smradem spalenyho oleje ale klobouk dolu pred tim jak dokonale dokaze ten motor tolik oleje spalit a pritom ani neštuknout tak zitra tam musim dat spatky to co jsem tam mel a to je porad dokola reknes si tak uz to mam vsechno spraveny a ono se zase neco vysere ale porad ho mam rad auticko moje jediny :)
lancia kappa 2.0 v5 20v 114kw
vysnene auto hyundai xg 350
Kyrglík
***
Příspěvky: 832
Registrován: 19 led 2006, 20:12
Bydliště: Chotěšov-Plzeňsko

Příspěvek od Kyrglík »

Hanz píše:
Kyrglik píše:....Ty si ale kecal :P Já bych ho dal komukoliv kdo by vypadal že mi nasype prasátko :lol:
Jen dávej majzla, aby se ti tam nevysypalo prasátko živý, to bys měl to co já - h.v.o :lol: :lol: :lol:
Já mám prasátko prázdný a víc prázdný bejt nemůže tak nemám co ztratit :P No jo,peníze se musí točit.. :lol:
Hyundai Coupé 2.0 16v
138 vraníků a 4 očíčka..Krásný očíčka
GREY SHEEP (ŠEDÁ OVCE) tohoto klubu, ale nejsem sám!!
Uživatelský avatar
M.a.d.y
****
Příspěvky: 1176
Registrován: 13 bře 2006, 22:26
Bydliště: Picava(okolí Mladý Boleslavi)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M.a.d.y »

Kyrglik píše:
Hanz píše:
Kyrglik píše:....Ty si ale kecal :P Já bych ho dal komukoliv kdo by vypadal že mi nasype prasátko :lol:
Jen dávej majzla, aby se ti tam nevysypalo prasátko živý, to bys měl to co já - h.v.o :lol: :lol: :lol:
Já mám prasátko prázdný a víc prázdný bejt nemůže tak nemám co ztratit :P No jo,peníze se musí točit.. :lol:
Kdo šetří má za nevím.....................
Vozy:Renault 5 -zlikvidováno přes střechu, Ford Fiesta -Likvidace kůli neschodě s TP, Renault Clio 1,6 16V RSi 79kW(107koní) -nyní ještě mám(k prodeji), Hyundai Accent -s ním jezdím
Řidič:Služebáky - Ford Tranzit -valník, Ford Focus, Ford Focus C-Max
Kyrglík
***
Příspěvky: 832
Registrován: 19 led 2006, 20:12
Bydliště: Chotěšov-Plzeňsko

Příspěvek od Kyrglík »

Jouda píše:
Kyrglik píše:
Hanz píše: Jen dávej majzla, aby se ti tam nevysypalo prasátko živý, to bys měl to co já - h.v.o :lol: :lol: :lol:
Já mám prasátko prázdný a víc prázdný bejt nemůže tak nemám co ztratit :P No jo,peníze se musí točit.. :lol:
Kdo šetří má za nevím.....................
Kdo šetří má za tři.Kdo krade má za šest :P :shock:
Hyundai Coupé 2.0 16v
138 vraníků a 4 očíčka..Krásný očíčka
GREY SHEEP (ŠEDÁ OVCE) tohoto klubu, ale nejsem sám!!
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

Kyrglik píše:4Jouda:
Já bych kamarádům velmi rád dal nějaké peníze....Jenže tady to můžou sledovat tajný agenti FBI,zjistí co jsem tač a na sraze budu jedině s náramkama :cry:
Ale nedavno byo v TV, ze se da ridit i s naramkama .. :lol: :lol:
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Uživatelský avatar
Mates
****
Příspěvky: 1410
Registrován: 08 srp 2005, 19:45
Bydliště: Litvínov

Příspěvek od Mates »

Ale jak dlouho teda s těma náramkama :lol: :lol: :lol: .
Hyundai i30 Trikolor 1,4 s paketem plus a černou metalízou 6/2011
Hyundai Accent 1,3 12V 62 kW 2004/3 prodán
Hyundai Lantra combi GLS 1,6 16V r.v.96 Sněhurka je prodaná.
Uživatelský avatar
M.a.d.y
****
Příspěvky: 1176
Registrován: 13 bře 2006, 22:26
Bydliště: Picava(okolí Mladý Boleslavi)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M.a.d.y »

Mates píše:Ale jak dlouho teda s těma náramkama :lol: :lol: :lol: .
Dokavaď je Tě nechytěj za pudel Obrázek
Vozy:Renault 5 -zlikvidováno přes střechu, Ford Fiesta -Likvidace kůli neschodě s TP, Renault Clio 1,6 16V RSi 79kW(107koní) -nyní ještě mám(k prodeji), Hyundai Accent -s ním jezdím
Řidič:Služebáky - Ford Tranzit -valník, Ford Focus, Ford Focus C-Max
Kyrglík
***
Příspěvky: 832
Registrován: 19 led 2006, 20:12
Bydliště: Chotěšov-Plzeňsko

Příspěvek od Kyrglík »

Tak jsem si v práci udělal z hliníku krísný znak Hyundai :P V Mimoni se s ním pochlubím :wink:
Hyundai Coupé 2.0 16v
138 vraníků a 4 očíčka..Krásný očíčka
GREY SHEEP (ŠEDÁ OVCE) tohoto klubu, ale nejsem sám!!
Hanka & Michal
*
Příspěvky: 19
Registrován: 07 čer 2006, 22:34
Bydliště: Písek

Příspěvek od Hanka & Michal »

blacku to chce jenom trpělivost kdybi bylo na mě tak už je taky z barahu ale Hanka se do něj zabláznila atak ho proste renovujem. Olej žral taky ale nehorázně. Tak přišlo přetěsnění to stálo balík. teď už nás čeká jenom klasika lemy, lak a tlumiče. A v září STK. Tak ti přejem pevný nervy :wink:
S-Coupe 1,5 LSi r. v. 92
Uživatelský avatar
Lukino
Moderátor
Příspěvky: 457
Registrován: 30 bře 2006, 10:23
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Lukino »

No a já myslel, že veterána tu renovuju jenom já ... :lol:
Sonata 2.0 16V, 1993
Accent 1.3 12V, 1996
Odpovědět

Zpět na „Srazy“