Coupe na Ostravsku

2002 - 2009

Moderátoři: Tringi, Moderátoři

Odpovědět

Tak kde to podnikneme?

OC Futurum - Podzemní garáže
8
62%
Avion Shopping Park - Podzemní garáže
2
15%
Dálnice na Bohumín - Shellka
3
23%
 
Celkem hlasů: 13

steelOu
**
Příspěvky: 170
Registrován: 24 čer 2010, 12:32
Bydliště: Ostrava - Děhylov
Kontaktovat uživatele:

Re: Coupe na Ostravsku

Příspěvek od steelOu »

abych ti pravdu rekl... ani sam nevim, ale je to dost v pohode... viki se az divil, ze jsem se ho drzel jako hovno kosile... :D mam auto rok... takze to nejak neresim, zanovni... chtel bych ho prodat... popravde... VUBEC NEVIM... ja jsem to tak koupil, je to od vyroby... znamy za to vystrelil 870 litru (neco jako Mpacket u bmw)
Reklama
 

megaladon
**
Příspěvky: 152
Registrován: 30 črc 2011, 21:53

Re: Coupe na Ostravsku

Příspěvek od megaladon »

zdravim, nema nekdo kontakt na nekoho kdo by mi udelal kapotu http://www.tuning-in.cz/hyundai-coupe/t ... xtrem.html za malinko nizsi cenu, nebo je tady nekdo prez koho by se dalo odecist DPH...?
Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
**
Příspěvky: 485
Registrován: 04 úno 2011, 17:17
Bydliště: Havířov

Re: Coupe na Ostravsku

Příspěvek od LiberaleMiguel »

levnejsi karbonovou kapotu ? uz todle je uplne super cena. Neblbni chlape, levneji ti to neudela vubec nikdo :D

Mate nekdo zkusenosti z nakupovanim ze SharkRacing ? Chtel bych tam neco objednat, tak bych chtel vedet jestli je to v pohode, nebo to jsou nejaci ojebavaci....

jinak....Co takhle nejaky sraz nez bude zima ? Auto uz mam skoro hotove, tak se rad prijedu predvest 8)
Hyundai Coupe FX 2,0 DOHC 102kW, Black&Silver
megaladon
**
Příspěvky: 152
Registrován: 30 črc 2011, 21:53

Re: Coupe na Ostravsku

Příspěvek od megaladon »

koukni do zraz je tam link a tam se ted domlouvame, teda snad pokud vsichni odsouhlasi nejaky termin... a ta kapota vim je to super cena ale kdyby to byl schopen nekdo koupit a odecist si to z dani tak abych to mel neco prez tech 15 tak by to bylo super... :mrgreen:
Uživatelský avatar
LiberaleMiguel
**
Příspěvky: 485
Registrován: 04 úno 2011, 17:17
Bydliště: Havířov

Re: Coupe na Ostravsku

Příspěvek od LiberaleMiguel »

ja myslim sraz Ostravaku :-)
Hyundai Coupe FX 2,0 DOHC 102kW, Black&Silver
steelOu
**
Příspěvky: 170
Registrován: 24 čer 2010, 12:32
Bydliště: Ostrava - Děhylov
Kontaktovat uživatele:

Re: Coupe na Ostravsku

Příspěvek od steelOu »

megaladon - ahoj bydlis u uradu v mariankach co ? :D
megaladon
**
Příspěvky: 152
Registrován: 30 črc 2011, 21:53

Re: Coupe na Ostravsku

Příspěvek od megaladon »

jo ... videls me tam?
steelOu
**
Příspěvky: 170
Registrován: 24 čer 2010, 12:32
Bydliště: Ostrava - Děhylov
Kontaktovat uživatele:

Re: Coupe na Ostravsku

Příspěvek od steelOu »

no jasne... mas ty bile kole... ja mam totiz taky trvale bydliste v mar. horach, takze jsem si te vsiml pri navsteve uradu :)) se ti divim ze se tam nebojis nechavat auto...
megaladon
**
Příspěvky: 152
Registrován: 30 črc 2011, 21:53

Re: Coupe na Ostravsku

Příspěvek od megaladon »

stoji tady A6 audina a nejakej opel a vypada luxusnejc nez muj tak spoleham na to ze nejdriv rubnou jejich auta a az pak to moje, a kde bych ho mel nechat kdyz garaz bohuzel nemam... jinak pekna barva co :mrgreen:
steelOu
**
Příspěvky: 170
Registrován: 24 čer 2010, 12:32
Bydliště: Ostrava - Děhylov
Kontaktovat uživatele:

Re: Coupe na Ostravsku

Příspěvek od steelOu »

jo je to fajn... jinak ja myslim ze tam se ti stane to co markusovi, neumi se do toho dostat (je to jednoduche, ale nemaji kde trenovat) tak hodi cihlu oknem :D
megaladon
**
Příspěvky: 152
Registrován: 30 črc 2011, 21:53

Re: Coupe na Ostravsku

Příspěvek od megaladon »

to si delas pr... to snad ne... ale co jineho mam delat koupit si jakekoli auto tak se mi to muze stat, a jezdit ve feline (nic moc proti ni) fakt nebudu. to radeji budu zelet ale tu jizdu si vzdy uziju.... a kousek dal v ulici stoji vyzyvave vytunene CRX tak spoleham na to ze tady bude vice vabnejsich cilu pro ty blby....
Uživatelský avatar
Stanley
***
Příspěvky: 780
Registrován: 10 lis 2009, 19:58

Re: Coupe na Ostravsku

Příspěvek od Stanley »

Jestli to je až tak špatné místo tak namontuj někde do auta kameru třeba :shock: Hlavně si teda zapínej alarm
steelOu
**
Příspěvky: 170
Registrován: 24 čer 2010, 12:32
Bydliště: Ostrava - Děhylov
Kontaktovat uživatele:

Re: Coupe na Ostravsku

Příspěvek od steelOu »

NEEE :D staci kdyz tam nebudes mit nadupane radio... markus tam nechal 2dina a asi primo ve slotu...
Uživatelský avatar
Stanley
***
Příspěvky: 780
Registrován: 10 lis 2009, 19:58

Re: Coupe na Ostravsku

Příspěvek od Stanley »

Jo, on měl 2din, lákadlo jak cip a ještě do jeho auta jde pěkně vidět protože neměl černé okna.. maras tyjo
megaladon
**
Příspěvky: 152
Registrován: 30 črc 2011, 21:53

Re: Coupe na Ostravsku

Příspěvek od megaladon »

mno tak to radio co tam mam ja se nevyplati ani krast a krom vody pro psa tam nemam nic co by melo nejakou hodnotu... ale jak jsem slychaval tak nekteri .. to rozmlati jen aby se tam podivali a bez niceho odesli...
Odpovědět

Zpět na „COUPE 2G“