Končím s Hyundai.. našel jsem si novou lásku ;)

Moderátoři: Farrael, Engineer, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Končím s Hyundai.. našel jsem si novou lásku ;)

Příspěvek od Borek »

Pepane,nevím,kde stále něco čteš o Tiburonu :?: Už to hulíš moc dlouho,tak to típni :roll: .Sám dobře víš,že v Orl.horách a tím myslím horách jsem skoro denně-Deštná,Orl. Záhoří,Bartošovice,Olešnice,Studené :wink: .Když si ty koupíš nějaký teréňák(správně jsi definoval off a suv)který bydlí ztracený někde na kopečku na salaši,tak tvé offovské řeči chápu.Ale,že by zrovna Subaru,snad krom Forestra dělalo auta s výškou podvozku a náj.úhly do terénu a sněhu. :DNatož s Imprezou jsi na břichu raz dva a 4x4 si můžeš strčit.... :mrgreen: ´

Úspěšnost automobilky se dá hodnotit jednoznačně-počtem prodaných aut a ziskem :!: :!: :!:A v tomhle asi důležitějším závodě je Subaru oproti Hyundai na sakra spodním okraji. #-o :-k :lol:A ne nějakým Frantou,co někde vyhrál jeden závod na autě značky,kterých si lidé po světě koupí(proč asi?) za rok tolik,co já housek za týden 8-[ .
Takže hlas lidu,hlas boží. :wink:
NAZDAR. :D
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Reklama
 

zdenek76
******
Příspěvky: 3297
Registrován: 27 led 2006, 19:12

Re: Končím s Hyundai.. našel jsem si novou lásku ;)

Příspěvek od zdenek76 »

hlobilp píše:zdenek76: tak takhle.... docela by me zajimalo, jaky ma takovyhle autu provozni naklady.....
tak je doma, nadšení z jízdy VELIKÉ, čekal jsem hodně, ale že to bude takový komfort a ticho, že tam nebude nikdy vrzat žádný plast, žádné pazvuky apod., to fakt ne. Je to smutné, ale interiér této 14 let staré A8 s pořádnou porcí km na krku vypadá x-krát lépe než byl interiér ve čtyři roky starém Santíkovi. Mám na mysli hlavně kvalitu materiálů a zpracování, tady kdybych to stáhl o 150t km dolů, tak to nikdo nemá šanci poznat. No nic, udělám pak nějaké foto a hodím do foto vašich aut.

Jinak aspoň začátek ke spotřebě, najel jsem cca 20 km po Ostravě a pak z Ostravy přes hory (Opava, Bruntál, Skřítek) do Šumperka a nějaké vyřizování tady po městě, celkem toho bylo 187 km a průměrná spotřeba 11,8 l/100km. Začal jsem opatrně a natankoval Nat/E85 v poměru 3:1, takže při cenách 30,80 Kč Nat95 a 22,50 Kč/E85 to vychází nějakých 3,14 Kč/1 km, takže na pohodu.
a0.jpg
a0.jpg (37.74 KiB) Zobrazeno 2551 x
a1.jpg
a1.jpg (39.44 KiB) Zobrazeno 2551 x
Audi A8 4.2Q
Saab 9-5 3.0 V6 Turbo kombi

+ Hyundai SantaFe 2.4-T r.2006 (nyní brázdí silnice na Slovensku)
tlumiče Monroe CZ - http://www.tlumice-monroe.cz
tlumiče Kayava - http://www.kayaba-tlumice.cz
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Končím s Hyundai.. našel jsem si novou lásku ;)

Příspěvek od pepan »

Hardcam píše:Jeste nedavno jsi psal, jak mas Gallopera strasne nizkyho a potrebujes ukrutne zvedat, protoze sem tam zapadnes. A ted by ses k baraku placal s Imprezou, ktera je par cm od zeme...pak ze ja jsem zaslepenej do Hyundai. Jediny Subaru do tezsich pdominek, jaky tam u vas muzou nastat, je Forester. Zbytek ma bricho porad dost nizko. To kurva nejsou zadny terenni auta, proboha...ale maj 4x4, to ma Golf taky, boze.
:shock: :lol:
zapadnu i tak
s pasátem vyjedu taky..když je prohrunuto ale s lantrou a tourem nevyjedu
vyjely bych aj s legasy...s lantrou a tourem a s třeba méganem ne :idea:
asi si to špatně pochopil co sem psal :idea:
:wink:
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Končím s Hyundai.. našel jsem si novou lásku ;)

Příspěvek od Hardcam »

To bych predpokladal, ze bude kvalitnejsi, kdyz Audi stalo ve sve dobe tipnu kolem 3 milionu korunu. Jeste aby to tak nebylo :roll:
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Končím s Hyundai.. našel jsem si novou lásku ;)

Příspěvek od Borek »

Nevím,zda jsi na E85 už jezdil,ale nic neušetříš. :( U nás stojí 24,90Kč,ale protože líh má menší výhřevnost,tak řídící jednotka přidává vstřik a spotřeba stoupá.Mám odzkoušené všechny poměry i 100% E85.Jízdy absolutně bez problému,ale na první nastartování potřebuje vzhledem k požadavku E85 na vyšší teplotu zapálení,delší startování.Jsem zvyklý,že na benzín naskočí na první pootočení. :wink:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Končím s Hyundai.. našel jsem si novou lásku ;)

Příspěvek od Hardcam »

pepan: kdyz to zvladne passata, tak by to egacy mela zvladnou taky, to da rozum. navic zas tak strma ta cesta neni, to maj lidi v mestech nekdy i prudsi sjezdy do garazi...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
zdenek76
******
Příspěvky: 3297
Registrován: 27 led 2006, 19:12

Re: Končím s Hyundai.. našel jsem si novou lásku ;)

Příspěvek od zdenek76 »

tj, ale tohle je fakt na palici, čekal jsem nějaké pazvuky, urvaný nějaký kousek plastu nebo něco, poškrábanou palubku nebo tak, či nějakou haprující el.výbavu, ale nic. Určitě se na tom podepsala plná péče předchozího majitele a taky to, že se v tom autě nekouřilo.
Audi A8 4.2Q
Saab 9-5 3.0 V6 Turbo kombi

+ Hyundai SantaFe 2.4-T r.2006 (nyní brázdí silnice na Slovensku)
tlumiče Monroe CZ - http://www.tlumice-monroe.cz
tlumiče Kayava - http://www.kayaba-tlumice.cz
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Končím s Hyundai.. našel jsem si novou lásku ;)

Příspěvek od pepan »

Borek píše:Pepane,nevím,kde stále něco čteš o Tiburonu :?: Už to hulíš moc dlouho,tak to típni :roll: .Sám dobře víš,že v Orl.horách a tím myslím horách jsem skoro denně-Deštná,Orl. Záhoří,Bartošovice,Olešnice,Studené :wink: .Když si ty koupíš nějaký teréňák(správně jsi definoval off a suv)který bydlí ztracený někde na kopečku na salaši,tak tvé offovské řeči chápu.Ale,že by zrovna Subaru,snad krom Forestra dělalo auta s výškou podvozku a náj.úhly do terénu a sněhu. :DNatož s Imprezou jsi na břichu raz dva a 4x4 si můžeš strčit.... :mrgreen: ´

Úspěšnost automobilky se dá hodnotit jednoznačně-počtem prodaných aut a ziskem :!: :!: :!:A v tomhle asi důležitějším závodě je Subaru oproti Hyundai na sakra spodním okraji. #-o :-k :lol:A ne nějakým Frantou,co někde vyhrál jeden závod na autě značky,kterých si lidé po světě koupí(proč asi?) za rok tolik,co já housek za týden 8-[ .
Takže hlas lidu,hlas boží. :wink:
NAZDAR. :D
:|
mno napsal se to asi tak jak píšeš stále dokola o 1856kilovatech a 240 kilo v hjundaji atd
nakonec se dozvím ,že fšechno vyhrává prodejnost #-o né vkus daného zájemce,protože ikdyž se mu líbí subaru,tak stejně je hjundaj lepčí :?: :lol:
té marný tady :roll:
¨nakonec se dozvím ,že maj nahovno uhli nebo uhlý a že zapadnu
vlastně naco 4x4 žeo? :lol: :roll:
porád dokola na břicho sednu aj s traktorem ale zajakou vzdálenost
se sonátou zapadnu po 5metrech s legacy po 15metrech..snad to stačí jako jen malej příklad...
předchvilkou si sem motal citroen atd jak vyhrává relý a podobný závody,,ale kde je hjudnaj :shock: :?:
kde byl hjundaj když subaru vítězilo
apropoo kde je hjundaj ted ikdyž subaru nevyhrává :?: :lol: ..v závodech podobných relý atd
offské řeči :lol: :roll:
mno aspon sem s těma 4x4 a ofama něco najezdil a nevyčetl z autotipu :lol:
a hlavně kilovaty :!:
a hlavně nehulím..už heskou řátku let 8) :lol:

pavle..nemyslím jen k baráku... :lol: jel si někdy usek v prosinci -,hanušovice,stáré město pod s.,skřítek,krnof,bruntál?
tam se skoro v zimě nejezdí :lol:
pár co maj dobrý gumy a zbytek 4x4
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Končím s Hyundai.. našel jsem si novou lásku ;)

Příspěvek od Hardcam »

pepan: Hyundai tam sic uz neni, ale takovej Volkswagen se tam ani nepodival ze jo :lol: Passik jeden, ani weercecko si nezajezdil a to je to tak sikovny auto :mrgreen:

Ber to v legraci, ty tady taky furt bezmene obhajujes volkswagny a druhejm to samy vycitas...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
M.Z.
*
Příspěvky: 65
Registrován: 06 črc 2010, 15:17

Re: Končím s Hyundai.. našel jsem si novou lásku ;)

Příspěvek od M.Z. »

Já měl Multivana 128kw 4x4 a nebylo to špatné ani v zimě, rozhodně mě žádné Subaru nepředjížděly :lol:
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Končím s Hyundai.. našel jsem si novou lásku ;)

Příspěvek od Hardcam »

Protoze potkat Subaru je zazrak :lol: :lol:

To ja si pamatuju, ze me predjelo Wrx Sti, skoro jsem mu hnul do prikopu, abych mu nebranil v rozletu :mrgreen:
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
M.Z.
*
Příspěvky: 65
Registrován: 06 črc 2010, 15:17

Re: Končím s Hyundai.. našel jsem si novou lásku ;)

Příspěvek od M.Z. »

Ovšem to tě šlechtí!
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Končím s Hyundai.. našel jsem si novou lásku ;)

Příspěvek od Hardcam »

Ze jo :mrgreen:

Nerad poustim ustecaky a prazaky, protoze neumej ani podekovat.
Ale jestli me predjede Skodovka nebo Ferrari mi je fuk. Zrovna dneska to byly 4 Fabie za sebou, nevim, kam spechaly - kazdej jina barva, jinej kraj, ale uhybal jsem jim asi ve 120ti. Kdyz muzu, uhnu, to samy ocekavam od ostatnich, kdyz jedu rychlejs ja. Treba kamionak najede ke krajnici skoro kazdej, traktor taky.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
ryba
***
Příspěvky: 955
Registrován: 15 pro 2005, 08:20
Bydliště: HK

Re: Končím s Hyundai.. našel jsem si novou lásku ;)

Příspěvek od ryba »

zrovna kamionaci me vcera pekne s...li, neuhnul ani jeden a to na 1/35 z Horic do HK rozhodne mohli. Na tohle je vyborny pobalti a polsko, tam je to automaticky, da se jet i docela slusne rychle.
Lantra 93/1,5 8v, slouzila dobre, bud ji zeme lehka. Nyni mondeo 2,0i
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Končím s Hyundai.. našel jsem si novou lásku ;)

Příspěvek od Hardcam »

Na blbce narazis vsude. Ale zati s kamionaka nemam spatny zkusenosti, ani na kruhovym objezdu se mi moc nestava, ze by mi tam s tim kolosem vjel. Asi se bojej, ze to neubrzdim :mrgreen:
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Odpovědět

Zpět na „Fotky & Videa“