moje prve afto Hyundai Scoupe 1,5 12V Turbo

1991 - 1995

Moderátoři: Tringi, Piskotkiller, Moderátoři

Odpovědět
petr rysavy
***
Příspěvky: 652
Registrován: 19 bře 2007, 11:36
Bydliště: kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petr rysavy »

LongStar píše:ja myslim ze tady tino popisoval jak jede jede a 3500ot. a bum prask mach3 jak tady vzdy psal:) OT. nevis kolik tlaco punto gt v serii baru dostalo se ke me ze 1,3????? jeden ferda z MOJI vesnice si to koupil a tak me sere ze by me snad predjel:)
neboj polechtame nase draky a dostane na pekac, jinak by me zajimala Tinova spotreba
momentalne 2 scoupe gt na dily, mam tu vse a pak fiat coupe 140KW zatim...
Reklama
 

Uživatelský avatar
LongStar
****
Příspěvky: 1275
Registrován: 12 říj 2007, 21:13
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LongStar »

az prijdou kola zpocitam finance a sezenu nakou t25 a na smejde z vesnice :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:
:hyu: S-coupe s Fénem:)
ScoupeTech ->->->->->->->VWGolf-IV Objem stylem nenahradíš!!!
petr rysavy
***
Příspěvky: 652
Registrován: 19 bře 2007, 11:36
Bydliště: kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od petr rysavy »

myslim ze na leto mame o zabavu postaano a udelame nas projekt
momentalne 2 scoupe gt na dily, mam tu vse a pak fiat coupe 140KW zatim...
Uživatelský avatar
Vladislav Bureš
*****
Příspěvky: 1569
Registrován: 29 led 2007, 07:36
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vladislav Bureš »

Tak hodně štěstí držim palce a zádrhele se dají snadno vyřešit
Scoupe LS
Scoupe GT
Nissan 200SX S13 1992
Nissan 200SX S13 1989
E36 318TDS T
Scoupe GT
E36 325Ci
E36 325Ci
AUDI A6
BMW E39 530d T
Audi S4 2,7 BiTurbo quattro
Ford Fiesta 1,4 TDCI 2005
Uživatelský avatar
LongStar
****
Příspěvky: 1275
Registrován: 12 říj 2007, 21:13
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LongStar »

no na tom vse vyzkousime a zku.vime co se da. a na mojem ride uz budem vedet jak na to a zku.vime to dvojnasob:D
:hyu: S-coupe s Fénem:)
ScoupeTech ->->->->->->->VWGolf-IV Objem stylem nenahradíš!!!
Uživatelský avatar
TINO-Scoupe
**
Příspěvky: 134
Registrován: 14 led 2008, 20:20

Příspěvek od TINO-Scoupe »

no to bol zas weekend... na piatok som zobral voľno že pôjdem do tej blavy... v štvrtok idem do garaže že šecko pochystam, nahodil som si navigáciu, povysával auto. Volá kamoš že priď ukázať aftiak... nakopnem to idem ku kamošovi a svetlá nejako ślabo svietia, kuknem na pristrojovku a svieti dobijanie :evil: :evil: :evil: som to stocil naspet do garaze otvorím kapotu a dumam :? co ti svina zase je, cely alternátor od oleja co mi tiekol, tak som ho zhodil a podľa manuala (od Vláďu Bureše) rozobral, vyčistil, uhlíky vsetko dobre len tam bolo trochu oleja, OK vystriekal kontoxom, poskladal nahodil. nakopnem aftiak, nesvieti HURÁ... zavrem garaz letim ku kamosovi setko ok, pokukali sme povozili, idem domov, pred garazov svetla slabnu, kuknem znovu zase svieti svina červená, postup opakujem... rozoberem znovu vyčistím nahodim nakopnem nesvieti, HMMM asi sa tam znovu dostala masnota, idem povoziť po cca 1 km znovu svieti :evil: :evil: :evil: ... skoro som od nervov urval volant... v utorok ide aftoide ku kamosovi ktorý vie robit alternátory a ak sa cosi dosralo v elektrike tak ho vytrepem na dvor a zapálim... a do blavy som nakoniec nešiel...
Hyundai Scoupe 1,5 12V turbo 85kw/116Hp
Just start working on IT.
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Příspěvek od mirpie »

TINO-Scoupe píše:no to bol zas weekend... na piatok som zobral voľno že pôjdem do tej blavy... v štvrtok idem do garaže že šecko pochystam, nahodil som si navigáciu, povysával auto. Volá kamoš že priď ukázať aftiak... nakopnem to idem ku kamošovi a svetlá nejako ślabo svietia, kuknem na pristrojovku a svieti dobijanie :evil: :evil: :evil: som to stocil naspet do garaze otvorím kapotu a dumam :? co ti svina zase je, cely alternátor od oleja co mi tiekol, tak som ho zhodil a podľa manuala (od Vláďu Bureše) rozobral, vyčistil, uhlíky vsetko dobre len tam bolo trochu oleja, OK vystriekal kontoxom, poskladal nahodil. nakopnem aftiak, nesvieti HURÁ... zavrem garaz letim ku kamosovi setko ok, pokukali sme povozili, idem domov, pred garazov svetla slabnu, kuknem znovu zase svieti svina červená, postup opakujem... rozoberem znovu vyčistím nahodim nakopnem nesvieti, HMMM asi sa tam znovu dostala masnota, idem povoziť po cca 1 km znovu svieti :evil: :evil: :evil: ... skoro som od nervov urval volant... v utorok ide aftoide ku kamosovi ktorý vie robit alternátory a ak sa cosi dosralo v elektrike tak ho vytrepem na dvor a zapálim... a do blavy som nakoniec nešiel...

mně odešel alternátor na renckovi. Byl jsem v Brně a dom jsem to měl 60km. Začalo svítít dobíjení. Vypnul jsem světla, rádio, ventilaci, prostě všechny spotřebiče a mazal dom co to šlo. Kilometr před domovem kouknu na displej palubiního počítače (na rok výroby 1991 dobrá vymoženost) a už moc nesvítil. Do toho se rozsvítila kontrolka ABS, že elektrické čerpadlo už nepracuje. Přijedu před garáž, otevírám vrata a když vjíždím do garáže, přestanou pálit svíčky a motor zhasíná. Vyšlo to přesně na chlup. Měl jsem záložní alternátor, takže jsem vyměnil a jezdilo se dál. Jen ta výměna byla obtížnější, všude málo místa, musel jsem kvůli němu vypustit vodu z chladiče, vyndat chladič, saharu a pak už jsem měl menší prostor na vyndání alternátoru...
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
TINO-Scoupe
**
Příspěvky: 134
Registrován: 14 led 2008, 20:20

Příspěvek od TINO-Scoupe »

proste niektoré autá sú prekliaté a ked opravis jedno tak sa pokazí dalsie, niektoré sa podaria a vôbec nehnevajú...
nenajde sa niekto kto sa radsej sprta v aute ako sa vozí?
nejaky obetavý človek, s veľkým srdcom a neskutočným nadšením pre autá:-)))))
Hyundai Scoupe 1,5 12V turbo 85kw/116Hp
Just start working on IT.
Uživatelský avatar
Vladislav Bureš
*****
Příspěvky: 1569
Registrován: 29 led 2007, 07:36
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vladislav Bureš »

Zkus ten altík vyndat upnout do svěráku dát na vrtačku oříšek co je na řeměnici a připojit k altíku měřák když pojedeš vrtačkou tak na 2500ot to je tolik kolik je většina vrtaček schopna točit s altíkem na sobě tak by ti měřák měl ukazovat kolem 14,3 +-0,5 Voltů pokud tomu tak bude vyloučíš probmém na altíku a naopak pak hledej dál.
Scoupe je náladové auto už to tu psalo mnoho lidí jeden den se div nerosype a druhý jede jako nikdy. Já měl se svým druhým Scoupe stejné problémy ale měsíc jsem hledal problém a pak týden či čtrnáct dní jezdil a když už se dalo vše dohromady tak jsem se vysypala váha vzduchu a řekl jsem dost a auto už nějakou dobu prodávám na ND a pořídil jsem si jiné je to o tom co jsi ochotný objetovat jak do oprav či jiného auta kde tě může čekat totéž, vůbec se ti nedivým byl jsem z toho také na prášky ale s odstupem času to tak nevidím ušetřil jsem koruny a pořídil pořádné auto je fakt že teď také nejezdím protože tam mám zloděje Voltů ale už to beru s ledovým klidem a rozvážným postupem k tomu ale také dojdeš a zjistíš že i to MHD má něco do sebe a že si pak auta více vážíš a máš na něj více peňez.
Scoupe LS
Scoupe GT
Nissan 200SX S13 1992
Nissan 200SX S13 1989
E36 318TDS T
Scoupe GT
E36 325Ci
E36 325Ci
AUDI A6
BMW E39 530d T
Audi S4 2,7 BiTurbo quattro
Ford Fiesta 1,4 TDCI 2005
Uživatelský avatar
Shelby_nr
**
Příspěvky: 170
Registrován: 07 úno 2008, 23:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shelby_nr »

tino..uz si tu bol tolko krat a este si neodfotil podrobne cely motorovi priestor?... :cry: ..kasles na nas.. :D
Hyundai Scoupe Ls, 65kW
Uživatelský avatar
TINO-Scoupe
**
Příspěvky: 134
Registrován: 14 led 2008, 20:20

Příspěvek od TINO-Scoupe »

chlape pofotim, vyčkaj času ako husa klasu:)))
keď si v nevykurovanej garaži v jame a maturujes nad altikom tak ta to ani nenapadne... slubujem pofotim...
Hyundai Scoupe 1,5 12V turbo 85kw/116Hp
Just start working on IT.
Uživatelský avatar
Shelby_nr
**
Příspěvky: 170
Registrován: 07 úno 2008, 23:53
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Shelby_nr »

ja robim celu zimu v nevykurovanej garazi :D ...no nic..aspon ze je ta garaz...
Hyundai Scoupe Ls, 65kW
Uživatelský avatar
TINO-Scoupe
**
Příspěvky: 134
Registrován: 14 led 2008, 20:20

Příspěvek od TINO-Scoupe »

prevšivak, rukavice, čiapka s brmbolcom a pod monterkami dvojo teplakov :)))) uniforma jak svet...
Hyundai Scoupe 1,5 12V turbo 85kw/116Hp
Just start working on IT.
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Příspěvek od mirpie »

to dobře znám :D . Já předminulou zimu měl v garáži nepojízdnej koupenej bouranej s vadnou převodovkou R19 16V (dobrý motor a interiér facelift) a před garáží taktéž nepojízdnej můj R19 16V (vadný motor, zadřenej při 7000ot/min) a skládal jsem ze dvou aut jedno. Motor jsem musel nechat vyměnit v servisu, na to jsem neměl prostory ani zvedák, ale vše ostatní už růčo fedro v čepici, monterkách a teplákách pod tím :D.
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
LongStar
****
Příspěvky: 1275
Registrován: 12 říj 2007, 21:13
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LongStar »

Shelby_nr píše:ja robim celu zimu v nevykurovanej garazi :D ...no nic..aspon ze je ta garaz...

a kdy ukazes naky foto ty???
:hyu: S-coupe s Fénem:)
ScoupeTech ->->->->->->->VWGolf-IV Objem stylem nenahradíš!!!
Odpovědět

Zpět na „S-COUPE“