Auta snů

Moderátoři: Farrael, Engineer, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Lantra Luke
Moderátor
Příspěvky: 507
Registrován: 24 srp 2008, 09:59
Bydliště: Zlínský kraj-Valašsko
Kontaktovat uživatele:

Re: Auta snů

Příspěvek od Lantra Luke »

hmm tak to je masinka :shock: :lol:
Bylo :Lantra J2 ,1.8, 1996 R.I.P 2016
Je : i20 1.2, 2016
Reklama
 

Uživatelský avatar
-JxD-
***
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2008, 22:01
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Auta snů

Příspěvek od -JxD- »

Posledni dobou se mi zacina cim dal tim vic libit tahle vecicka :)
Jedno z dostupnejsich "dream cars", mit peknyho vykonnove upravenyho nissana, protoze na nem me fascinuje pomer objem/vykon :)

Obrázek
Hyundai S-Coupé GTTurbo r.v.1993 - potvora červená
Uživatelský avatar
Rave
***
Příspěvky: 687
Registrován: 06 srp 2008, 14:28
Bydliště: Vyškov CZ / Birmingham UK
Kontaktovat uživatele:

Re: Auta snů

Příspěvek od Rave »

-JxD- píše:Posledni dobou se mi zacina cim dal tim vic libit tahle vecicka :)
Jedno z dostupnejsich "dream cars", mit peknyho vykonnove upravenyho nissana, protoze na nem me fascinuje pomer objem/vykon :)

Obrázek

jj dvoukilo sem mel a lituju ze sem ho prodal.Na dalnici sem mel vykovovou prevahu nad 90% aut.Ale taky sem do nej hodne nasypal.Spotreba vysoka a je to silenej zrout penez co se udrzby týče.Narves do nej stopade a mas auto s 300ps,podvozkem a brzdama.Sam se po nakym kousku koukam. 8)
aj em Miris.Aj em madrfakr mekanik
Uživatelský avatar
Rave
***
Příspěvky: 687
Registrován: 06 srp 2008, 14:28
Bydliště: Vyškov CZ / Birmingham UK
Kontaktovat uživatele:

Re: Auta snů

Příspěvek od Rave »

jinak ale spis doporucuju 240 kde je atmosfera motor 2,4 ktera i jede a je absolutne spolevliva.turbo motor je ocistec :D
aj em Miris.Aj em madrfakr mekanik
Uživatelský avatar
Rave
***
Příspěvky: 687
Registrován: 06 srp 2008, 14:28
Bydliště: Vyškov CZ / Birmingham UK
Kontaktovat uživatele:

Re: Auta snů

Příspěvek od Rave »

byt bohatej tak timhle jezdim rano pred fabriky a smeju se lidem co dou makat :D:D:D
Obrázek
ford f650 :D:D:D
http://www.youtube.com/watch?v=j3fhYDsKcbI 3,30 se me libi ten vysmech :D:D:D
aj em Miris.Aj em madrfakr mekanik
Uživatelský avatar
-JxD-
***
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2008, 22:01
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Auta snů

Příspěvek od -JxD- »

Narvat stopade tisic a mam auto se trista konema, a vsim ostatnim? tak to uz mi zbejva prihodit tak 50tis a mel bych to mit ze scoupace :D
jinak na tu atmosferu jsem koukal taky, ale to je divny, ze 1.8T ma vetsi vykon nez 2.4 atmosfera...a je to nejakejch 160 koni v zakladu? co zas tak moc neni :)
A u turba se mi libi hlavne to, jak se ten motor da ladit..u atmosfery takovy moznosti nejsou....
Hyundai S-Coupé GTTurbo r.v.1993 - potvora červená
Uživatelský avatar
Rave
***
Příspěvky: 687
Registrován: 06 srp 2008, 14:28
Bydliště: Vyškov CZ / Birmingham UK
Kontaktovat uživatele:

Re: Auta snů

Příspěvek od Rave »

JxD tak 1,.8T ma vyborne potencial.2,4 je spolehliva.tak ja napsal stopade stim ze mam motor i po go.Ono kdyz koupis nakou jetinu tak je to loterie.je lepsi koupit kastlu a motor si udelat.aspon budes vedet na cim jsi.Mimochodem ted je na foru par hezkych a udelanych stroju.kde staci lit benzin a menit olej. http://200sx.cz/forum/viewforum.php?f=1 ... 425d94db3a
aj em Miris.Aj em madrfakr mekanik
Uživatelský avatar
Rave
***
Příspěvky: 687
Registrován: 06 srp 2008, 14:28
Bydliště: Vyškov CZ / Birmingham UK
Kontaktovat uživatele:

Re: Auta snů

Příspěvek od Rave »

Rave píše:JxD tak 1,.8T ma vyborne potencial.2,4 je spolehliva.tak ja napsal stopade stim ze mam motor i po go.Ono kdyz koupis nakou jetinu tak je to loterie.je lepsi koupit kastlu a motor si udelat.aspon budes vedet na cim jsi.Mimochodem ted je na foru par hezkych a udelanych stroju.kde staci lit benzin a menit olej. http://200sx.cz/forum/viewforum.php?f=1 ... 425d94db3a
nebo koupit nako za 60 a mit serii kde ale stejne narves penize zaces.
A nebo koupit neco udelanyho a dotahnout sem.v polsku je sx plno a za par penez.
Jinak upravy na Stage II- chip 2000, afmz32 3000, turbo t28 10 000(nebo radsi nove gt2860r cca 18 000,)fmic avia + trubky 4000,vstriky 444ccm 4-5000,spojka kit 18 000,sirokopasmova lambda cca 8000, to je zaklad,kovove tesneni pod hlavu 3500.Pak jdes dal do kardanu,misto stage III doporucuju nistune,vystriky 660 atd.Jinak by vtom mel byt hlavne budik tlak oleje a turba(nemyslim od no name ale skutecne kvalitni),afr budik.
Když si to sečteš i tak s go motoru budes nekde na 150.plus hezka kastla cca 30 a mas brutalni auto do 200.
Ono nechcu nejak hazet spinu na scoupe ,ale co sem slysel tak udajne spolehlivost dobra ale jak se sahne na vykon de srat.motor z 200sx je v serii kovanej a utahne 300, ale dopurucuje se u 300ps menit pisty a ojnice
aj em Miris.Aj em madrfakr mekanik
Uživatelský avatar
-JxD-
***
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2008, 22:01
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Auta snů

Příspěvek od -JxD- »

Právě to se mi líbí na 200sx ... motor si toho nechá hodně líbit na svůj objem a takovejch těch 250hp už je plně dostačující :)
jako scoupé je taky dobrý pro začátky, díky tomu turbu se z toho taky dá něco vytáhnout a s tou malou hmotností to asi taky pojede, ale má to svoje omezení....
A sx je ještě k tomu zadokolka :P
Hyundai S-Coupé GTTurbo r.v.1993 - potvora červená
Uživatelský avatar
Rave
***
Příspěvky: 687
Registrován: 06 srp 2008, 14:28
Bydliště: Vyškov CZ / Birmingham UK
Kontaktovat uživatele:

Re: Auta snů

Příspěvek od Rave »

-JxD- píše:Právě to se mi líbí na 200sx ... motor si toho nechá hodně líbit na svůj objem a takovejch těch 250hp už je plně dostačující :)
jako scoupé je taky dobrý pro začátky, díky tomu turbu se z toho taky dá něco vytáhnout a s tou malou hmotností to asi taky pojede, ale má to svoje omezení....
A sx je ještě k tomu zadokolka :P
jak kdyz sx dovezl domu tak sem se zarekl ze to necham v serii.max kola jiny ale jinak nic.Po dvou mesicich sem koupil cip stage I (cca 190-200Ps),po dalsich dvou mesicich sem delal go a dal cip stage II,jiny turbo a par kravin kde byl vykon nekde cca 250ps.Po par tejdnech sem kupoval nove turbo, a vse pro stage III cca 300ps.rekl jsem si ze budu foukat max 1 bar.Foukal jsem 1,4bar.Co s toho plyne?Ze kdyz do toho rejpes tak jdes furt dal a vykon ti prestava stacit :D:D:D takze asi tak.a to jsem jsem chtel uplnou seriovku :D
aj em Miris.Aj em madrfakr mekanik
Uživatelský avatar
-JxD-
***
Příspěvky: 616
Registrován: 28 pro 2008, 22:01
Bydliště: Liberec
Kontaktovat uživatele:

Re: Auta snů

Příspěvek od -JxD- »

Rave píše:
-JxD- píše:Právě to se mi líbí na 200sx ... motor si toho nechá hodně líbit na svůj objem a takovejch těch 250hp už je plně dostačující :)
jako scoupé je taky dobrý pro začátky, díky tomu turbu se z toho taky dá něco vytáhnout a s tou malou hmotností to asi taky pojede, ale má to svoje omezení....
A sx je ještě k tomu zadokolka :P
jak kdyz sx dovezl domu tak sem se zarekl ze to necham v serii.max kola jiny ale jinak nic.Po dvou mesicich sem koupil cip stage I (cca 190-200Ps),po dalsich dvou mesicich sem delal go a dal cip stage II,jiny turbo a par kravin kde byl vykon nekde cca 250ps.Po par tejdnech sem kupoval nove turbo, a vse pro stage III cca 300ps.rekl jsem si ze budu foukat max 1 bar.Foukal jsem 1,4bar.Co s toho plyne?Ze kdyz do toho rejpes tak jdes furt dal a vykon ti prestava stacit :D:D:D takze asi tak.a to jsem jsem chtel uplnou seriovku :D
No to je jasny, ze clovek jde porad dal :D No ohledne toho sx klubu, tak ted bobes prodaval Sxko, tak sem se ho na to ptal a zatim je zarezervovany a jiny tam moc nejsou...a prave predstava ze s touhle malou potvurkou clovek na silnici nebude mit konkurenci je pekna :)
Mimochodem nedavno tu prodaval nekdo takovy stribrno cerny sx ve stage 2 ne?
Hyundai S-Coupé GTTurbo r.v.1993 - potvora červená
Uživatelský avatar
Rave
***
Příspěvky: 687
Registrován: 06 srp 2008, 14:28
Bydliště: Vyškov CZ / Birmingham UK
Kontaktovat uživatele:

Re: Auta snů

Příspěvek od Rave »

jeste prodava chose to je drift kár ale no. Anebo pekno kastlu cca 30 a swap na RB25det.Komplet instalace motoru se vsim vsudy cca 100k a mas s13 s motorem ze skyline a 250 ps v serii. 8)
aj em Miris.Aj em madrfakr mekanik
Uživatelský avatar
David C3
*****
Příspěvky: 1769
Registrován: 11 zář 2006, 16:01
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

Re: Auta snů

Příspěvek od David C3 »

Uplně by mě stačil Superb II Combi 3.6 DSG 4x4 :-)))
Accent Crdi Elegance GOLD 02/2008, parkovací čidla,Folie, 95tis km
Fabia II FL combi TSI 77kw DSG Elegance, inter. RS. 16 elba. 50tis km
YETI 2.0 TDI CR PDF 4x2 Experience 10/2009 ice blue, 17 alu, najeto 100tis km
Uživatelský avatar
draculka
*
Příspěvky: 14
Registrován: 23 led 2010, 23:59
Bydliště: SR, okr. ZM

Re: Auta snů

Příspěvek od draculka »

ix35

...alebo keby mam peniaze,dam do poriadku to co mam...
:roll:
hyundai lantra 1,8GT 1994
Uživatelský avatar
mechoun
**
Příspěvky: 460
Registrován: 14 bře 2009, 19:47

Re: Auta snů

Příspěvek od mechoun »

Dodge Viper: Škoda, na tomhle ulítávám: http://www.autoweb.cz/nashledanou-aneb- ... zni-linku/
Apropos: Kde asi vzalo :hyu: Coupe své tvary? :-)
4) 2/2020: Mazda 6 Revolution 2,0i s manuálem
3) 9/2015: Toyota Corolla
2) Už nemám, ale byla a stále je dobrá, protože byla ještě z Ulsanu: I30 1,6 CVVT Comfort, Champaigne Silver na 16" Alu od 9/2007
1) Asi 6 aut...
Odpovědět

Zpět na „Fotky & Videa“