Hyundai sraz Morava

Hyundai srazy a jiné

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

To lubin1281 ....No jasny ... Vysilacky budou pripraveny ... 8) 8)

to rade622 ... Souradnice Proverim.... :wink:
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Reklama
 

rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

Aktualizace

Příspěvek od rade622 »

Stránky http://hsrazmorava.wz.cz/ byly dnes aktualizovány, jak jsem avizoval. Přibyl plánek jízdy zručnosti a fota z leteckého muzea. Tak se kochejte a těšte.
Rade622
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

Jo . jo ... uz ted se tesim ..... :lol: :lol: :lol:

P.S. Podle me jsou ty souradnice 4907738/1732283 ale jiste to nevim ... :oops:
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Marty...
Příspěvky: 1
Registrován: 01 črc 2006, 02:59
Bydliště: Praha

Příspěvek od Marty... »

Ahoj jsem tu novej a rád bych se také zúčastnil nějakého srazu Morava je trochu z ruky,nebude se konat něco blíže Praze??


Marty...,Hyundai Lantra coupe 01 1.6 16V 115 PS :!: :?:
Farmář
***
Příspěvky: 763
Registrován: 27 kvě 2005, 22:35

Příspěvek od Farmář »

Marty... píše:Ahoj jsem tu novej a rád bych se také zúčastnil nějakého srazu Morava je trochu z ruky,nebude se konat něco blíže Praze??
čéče,že seš tu novej... tož pěkně vítám... rádo by ses zúčastnil srazu Morava,aba na Moravu nechceš jet..tak teď nevím.. děláš si pudel Obrázek
Mimoň ti už utekla...chjo...teda ...Obrázek
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Farme, měj porozumění pro nového člena, který není tady na fóru ještě zorientovaný a snaží se zapojit... :lol: Marty, ostatní máš v soukromé zprávě.
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Farmář
***
Příspěvky: 763
Registrován: 27 kvě 2005, 22:35

Příspěvek od Farmář »

uff.. už Obrázek
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

4Farmář:
Esli je Farmář jr. taky takový eso, tak tady nebude nikdy v životě nudno... :lol: :lol: :lol:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Farmář
***
Příspěvky: 763
Registrován: 27 kvě 2005, 22:35

Příspěvek od Farmář »

si teda.... Obrázek
Dastin

Příspěvek od Dastin »

Vita píše:
Zdeněk Dostál píše:zdarte všichni něco málo k té Vaší Smrďavce. Tak jedná se o to že jsou zde sirnaté prameny které když jste u nich decentně zapáchají tak sai proto takový název.A není to jediné místo je zde také Ostrožská nová ves kde jsou také sirnaté lázně můžete se kuknout na www.laznenovaves.cz
http://katalog.seznam.cz/detail/364221- ... atice.html
Seznam - Antonín Dvořan - Autokemp Smrďavka
tak to je jen tak na menší náhled aby jste věděli do čeho jdete. :D
_______________________________________
Hyundai Lantra combi 1.6 16V 84kW 1997 LPG
Ahoj. ...jen takove male upozorneni ...
Kdyz jsem zkusil zadat souradnice z odkazu nahore do GPS, tak me to zavedlo nekam jinam ... Nevim jak je to mozny ...
Mrknete ne to jeste nekdo ....

Zdenku, Rade, ... u vas by nebyli presny souradnice toho kempu ???
dej si www.mapy.cz a zadej SMRĎAVKA a pod bode 2 ji máš v celé své kráse tzv.zámek Smrďavka tak to je ono a ještě se můžete kuknout všichni na Boršice u Buchlovic na bod 5, pěkné že? Tak se kochejte.
______________________________________
Hyundai Lantra combi 1.6 16V 84kW 1997 LPG
Kyrglík
***
Příspěvky: 832
Registrován: 19 led 2006, 20:12
Bydliště: Chotěšov-Plzeňsko

Příspěvek od Kyrglík »

Tak už se psychycky připravuju na nadcházející srázek na Moravě :P ¨Bude to tam sice kus cesty,ale stojí to za to...Jen by mi tak nějak předběžně zajímalo jestli tam někdo bere drahou polovičku.Ta moje by totiš docela chtěla,když viděla fotky a slyšela moje vyprávění...Tak nevím...Já jen abych se jí pořád nemusel věnovat,kdyby tam nebyly žádný holky... :roll:
Hyundai Coupé 2.0 16v
138 vraníků a 4 očíčka..Krásný očíčka
GREY SHEEP (ŠEDÁ OVCE) tohoto klubu, ale nejsem sám!!
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

Kyrglik píše:Tak už se psychycky připravuju na nadcházející srázek na Moravě :P ¨Bude to tam sice kus cesty,ale stojí to za to...Jen by mi tak nějak předběžně zajímalo jestli tam někdo bere drahou polovičku.Ta moje by totiš docela chtěla,když viděla fotky a slyšela moje vyprávění...Tak nevím...Já jen abych se jí pořád nemusel věnovat,kdyby tam nebyly žádný holky... :roll:
no po pravde to na srazech s pritelkynema bejva tezky, ale muzem bejt radi ze s nama vubec jedou :lol: nejtezsi je, ze se clovek nestiha venovat ani jednomu, ani ji, ani kamaradum, natos pak poradne prolist auta a popovidat o nich.. :lol: ale zase, nebud s ni dva dny, ono je to obcas tezky kdyz se s ni vidis trebas jen o vikendech.. :cry:
Kyrglík
***
Příspěvky: 832
Registrován: 19 led 2006, 20:12
Bydliště: Chotěšov-Plzeňsko

Příspěvek od Kyrglík »

black_sheep píše:
Kyrglik píše:Tak už se psychycky připravuju na nadcházející srázek na Moravě :P ¨Bude to tam sice kus cesty,ale stojí to za to...Jen by mi tak nějak předběžně zajímalo jestli tam někdo bere drahou polovičku.Ta moje by totiš docela chtěla,když viděla fotky a slyšela moje vyprávění...Tak nevím...Já jen abych se jí pořád nemusel věnovat,kdyby tam nebyly žádný holky... :roll:
no po pravde to na srazech s pritelkynema bejva tezky, ale muzem bejt radi ze s nama vubec jedou :lol: nejtezsi je, ze se clovek nestiha venovat ani jednomu, ani ji, ani kamaradum, natos pak poradne prolist auta a popovidat o nich.. :lol: ale zase, nebud s ni dva dny, ono je to obcas tezky kdyz se s ni vidis trebas jen o vikendech.. :cry:
Právě.Jde o to že tam jedu hlavně kvůli vám a ji mám skoro doma...Chci se věnovat i ji,ale vám mnohem víc :P No,uvidíme...Ale je to bláznivá puberťačka,jako ta Jirkovo holka..Myslím to v dobrým Jiříku :wink: Takže kdybys ji vzal tak by si určitě i rozumněli-s to tvoji Blacku samo taky :lol:
Hyundai Coupé 2.0 16v
138 vraníků a 4 očíčka..Krásný očíčka
GREY SHEEP (ŠEDÁ OVCE) tohoto klubu, ale nejsem sám!!
rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

polovičky

Příspěvek od rade622 »

Vem ji, zrovna v tomto termímu jsou v Hradišti Slavnosti vína, otevřené památky, na náměstí a v parku vystoupení folklórních souborů, nový burčák a jiné radosti. Když se jich pár sejde a někdo je hodí do města máš vystaráno a ještě si uděláš oko.
Rade622
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
Kyrglík
***
Příspěvky: 832
Registrován: 19 led 2006, 20:12
Bydliště: Chotěšov-Plzeňsko

Re: polovičky

Příspěvek od Kyrglík »

rade622 píše:Vem ji, zrovna v tomto termímu jsou v Hradišti Slavnosti vína, otevřené památky, na náměstí a v parku vystoupení folklórních souborů, nový burčák a jiné radosti. Když se jich pár sejde a někdo je hodí do města máš vystaráno a ještě si uděláš oko.
Rade622
To není vůbec špatný nápad :wink: Zabiju dvě mouchy jednou ranou.To vínko si budu muset nabrat i dom :lol: Miluju sedět venku a cumlat pivo bo víno s dobrým jídlem :P
Hyundai Coupé 2.0 16v
138 vraníků a 4 očíčka..Krásný očíčka
GREY SHEEP (ŠEDÁ OVCE) tohoto klubu, ale nejsem sám!!
Odpovědět

Zpět na „Srazy“