Tucson - dodací termín

Hyundai Tuscon 3. generace 2020 - (NX4)

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
drobcek73
**
Příspěvky: 176
Registrován: 11 čer 2018, 17:26
Bydliště: Bratislava

Re: Tucson - dodací termín

Příspěvek od drobcek73 »

T-prevzatie.jpg
T-prevzatie.jpg (77.47 KiB) Zobrazeno 232 x
Trochu idem aktualizovať toto vlákno.
Auto (Tucson Hybrid 4x2, výbava Style + packety (LED svetlá, adaptívny tempomat...) objednané v novembri (listopad). Na zmluve bol termín dodania 23.9.2023. Na základe tunajších príspevkov z jari a začiatku prázdnin som tak trochu očakával, že aj v mojom prípade by mi mohol predajca zavolať skôr a plánovanú dovolenku (ITA, SUI, LIE) s cca 3100 km by sme už absolvovali na novom tátošovi... No neudialo sa... Z dovolenky sme sa vrátili po 20. 7. a napísal som dílerovi, či má novú info ohľadne mojej objednávky. Odpovedal mi v pondelok 25.7., že mi chcel práve volať, že v utorok 26.7. dorazí auto na predajňu... No šok, celkom pozitívny 😊 Tak som sa zastavil po faktúru, zrealizoval úhradu zvyšnej sumy (po odpočítaní zálohy) a dohodli sme sa, že predajca kompletne vybaví prihlasovanie a postaví auto na značky. Auto som tak prevzal 10. 8. (bolo o pár dní skôr, ale mal som pracovné povinnosti a bol som odcestovaný).
Prvé dojmy pozitívne, veď ako inak z nového auta 😊
Ale o tom už v inom vlákne...
HYUNDAI TUCSON HEV 169 kW (1,6T-DGi, Style + DizajnPack+SmartSense)
[https://www.spritmonitor.de/en/detail/1472293.html]
Predtým: Subaru Outback - Hyundai i30 kombi - Citroen C4 Picasso - Citroen Xsara Break - VW Golf - Renault 11 - Škoda 120 L.
Reklama
 

Odpovědět

Zpět na „Tucson III“