jak dlouho jste čekali na nového accenta

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
JOFO
**
Příspěvky: 101
Registrován: 01 dub 2009, 12:45

Re: jak dlouho jste čekali na nového accenta

Příspěvek od JOFO »

drzim palce aby to bol len mesiac.. ja uz cakam trati mesiac a furt mi predajca navie nic urcite povedat...
Hyundai i30 1.4 START + Klima, vivid blue
Reklama
 

kamasutra
**
Příspěvky: 112
Registrován: 14 kvě 2009, 17:25
Bydliště: Fragopolis
Kontaktovat uživatele:

Re: jak dlouho jste čekali na nového accenta

Příspěvek od kamasutra »

my sme sa boli pytat, veduci predajne, videli sme nase poradie. teda v ktorom sme a co k tomu prinalezi. dokonca s veducim z Blavy sme rozpravali a potom aj s osobou, ktora sa venuje objednavkam.
vsetky kolonky prazdne kompletne. nikto nema nic. ani z veduci z BA nevedel kedy dojdu auta. co sa tyka papiera, povedali, ze kludne mozeme napadnut zmluvu dat aj na sud ale aj tak nam/im to nedopomoz k skorsemu ziskaniu auta. machinace a tahanie za nos vylucili, denne maju take otazky (dopodrobna nerozpisujem). a videli sme aj keby to chceli spravit tak mozu, ale veelmi pre veelmi tazko. ak chcete zmenit predajcu respektive presunut objednavku niekde k inemu dajme tomu z PP do PO ci z PO do KE, tak sa automaticky dostanete na posledne miesto = + 3 mesiace anvyse cakania.
cakali sme od 16.3.2009 do 26.8.2009
(Hyundai Accent 1.4 Active /Ebony Black/ r.v. 2009/)
kamasutra
**
Příspěvky: 112
Registrován: 14 kvě 2009, 17:25
Bydliště: Fragopolis
Kontaktovat uživatele:

Re: jak dlouho jste čekali na nového accenta

Příspěvek od kamasutra »

podotykam, ze stale nemame a povedana pravdepodobnost je ! koniec Juna, prinajlepsom ! :shock:
cakali sme od 16.3.2009 do 26.8.2009
(Hyundai Accent 1.4 Active /Ebony Black/ r.v. 2009/)
Uživatelský avatar
Lukas.R
Příspěvky: 4
Registrován: 23 kvě 2009, 20:00

Re: Ako dlho ste cakali na auto

Příspěvek od Lukas.R »

Čaute, no my sme čakali 2,5 mesiaca, ale už ho máme konečne doma. Už je to tá nová verzia. Keď som ho videl prvýkrát, tiež sa mi zdalo, že pôvodné budíky boli lepšie a bude mi chýbať aj teplomer chlad. kvap. no zato sa mi velmi pozdáva modro-červené podsvietenie, ktoré je podla mňa najmä v noci super. :D/ Je dobré však rovnako k tomu zvoliť aj podsvietenie autorádia. Predné svetlá sa teraz viac podobajú na iné modely- napr. Grande punto a s novou maskou vyzerá drahšie a hodnotnejšie. :D
Accent 1.4 16 V, Dynamic, 5/2009, bronze gray metalic
JOFO
**
Příspěvky: 101
Registrován: 01 dub 2009, 12:45

Re: Ako dlho ste cakali na auto

Příspěvek od JOFO »

ja uz cakam 12 tyzdnov a vizera to ze este si aspon mesiac pockam.. nova maska sa pozdava aj mne, podsvietenie sa mi tiez paci, toho teplomera je skoda... novy interier zhodnotim az ked si don sadnem :) tych chromovych detailov je podla mna skoda, predsalen to robi dojem drahsieho auta :)
Hyundai i30 1.4 START + Klima, vivid blue
kamasutra
**
Příspěvky: 112
Registrován: 14 kvě 2009, 17:25
Bydliště: Fragopolis
Kontaktovat uživatele:

Re: jak dlouho jste čekali na nového accenta

Příspěvek od kamasutra »

my tiez cakame uz asi 14ty ci 15 tyzden. este take 4 minimalne. ](*,)
cakali sme od 16.3.2009 do 26.8.2009
(Hyundai Accent 1.4 Active /Ebony Black/ r.v. 2009/)
didi158
Příspěvky: 9
Registrován: 21 kvě 2009, 10:29
Bydliště: od SNV

Re: jak dlouho jste čekali na nového accenta

Příspěvek od didi158 »

no bol som u predajcu povedal ze do konca leta uz musi mat kazdy svoje auticko ze sa takto zaviazali korejci len sa bojim aby to nebol az september
kamasutra
**
Příspěvky: 112
Registrován: 14 kvě 2009, 17:25
Bydliště: Fragopolis
Kontaktovat uživatele:

Re: jak dlouho jste čekali na nového accenta

Příspěvek od kamasutra »

didi158 píše:no bol som u predajcu povedal ze do konca leta uz musi mat kazdy svoje auticko ze sa takto zaviazali korejci len sa bojim aby to nebol az september
cha ! tak to teda skutocne moze byt aj september ! =D> gratulujem korejcom :roll:
cakali sme od 16.3.2009 do 26.8.2009
(Hyundai Accent 1.4 Active /Ebony Black/ r.v. 2009/)
JOFO
**
Příspěvky: 101
Registrován: 01 dub 2009, 12:45

Re: jak dlouho jste čekali na nového accenta

Příspěvek od JOFO »

mne povedal ze sa to asi o 3 tyzdne oneskorilo.. skoro som mal auto uz teraz, lebo vraj prisli 3 kusky takych ake som chcel aj ja ale ja som az 4. v poradi, takze dalsiu varku zacinam ja :) tak som zvedavy...
Hyundai i30 1.4 START + Klima, vivid blue
Martin Korpel
**
Příspěvky: 213
Registrován: 19 kvě 2009, 13:58
Bydliště: Slovakia / Zvolen

Re: jak dlouho jste čekali na nového accenta

Příspěvek od Martin Korpel »

Ako dlho sme cakali na ACCENTIKA? hm ked to pocitam ako pocitam tak aj vypisovanim papierov asi cca tak 45 minut ? :D Mali sme vyhliadnuteho ja som vyberal kubaturu oco model a mama farbu (keby bola doma sestra tak si vybere aj potahy ale nebola tak som vyberal ja) Sme prisli do predajne Hyundai vo zvolene PORTAS. Chlapik doletel a hned ze co si prosite ako poradim pomozem ?!? ...... Otec mu nato len Ukazal prstom toto auto chceme. Chlapik na nas kukol a vravi mno dobre tak to je vybava taka a taka motor...vtedy sme ho prerusili ze reku vieme uz ho sem chodime obzerat asi mesiac.... CHlap povedal dobre tak pome papierovat a vravim 45 minut cca a bolo nase :) :D/ :D/ :D/ :D/ :D/
Hyundai Elantra 2017 - 2020 Black Phantom - Premium
kamasutra
**
Příspěvky: 112
Registrován: 14 kvě 2009, 17:25
Bydliště: Fragopolis
Kontaktovat uživatele:

Re: jak dlouho jste čekali na nového accenta

Příspěvek od kamasutra »

hm.. tak to ste mali jednoduchu vec. z predajne zobrat auto neni nic lahsie. :-#
cakali sme od 16.3.2009 do 26.8.2009
(Hyundai Accent 1.4 Active /Ebony Black/ r.v. 2009/)
kamasutra
**
Příspěvky: 112
Registrován: 14 kvě 2009, 17:25
Bydliště: Fragopolis
Kontaktovat uživatele:

Re: jak dlouho jste čekali na nového accenta

Příspěvek od kamasutra »

ideme pisat staznost, maju na odpoved 30 dni. potom davame na SOIjku.
uz nas to zacalo srat poriadne. :oops:
cakali sme od 16.3.2009 do 26.8.2009
(Hyundai Accent 1.4 Active /Ebony Black/ r.v. 2009/)
JOFO
**
Příspěvky: 101
Registrován: 01 dub 2009, 12:45

Re: jak dlouho jste čekali na nového accenta

Příspěvek od JOFO »

aky bol posledny termin u predajcu? u mna to bolo posunute o 3 tyzdne, takze o 2 tyzdne cakam telefonat, inak sa to bude riesit tiez po zlom.. uz sa mi prestava pacit aj to ze mi nepride to co som si objednal ale kompletne pomenene auto.. iny interier, chybajuce chromove doplnky, bez calunenia kufra.. to by este bolo celkom prijatelne, nova maska aj palubovka sa mi celkom pacia, len ma mrzia tie zadne kotuce, aj kvoli nim accent u mna vyhral... dufam ze sa bude dat s predajcom dohodnut na nejakej zlave resp protihodnote
Hyundai i30 1.4 START + Klima, vivid blue
Uživatelský avatar
jarik65
***
Příspěvky: 795
Registrován: 10 říj 2008, 09:44
Bydliště: Bohumín

Re: jak dlouho jste čekali na nového accenta

Příspěvek od jarik65 »

Já sem Áccu kupoval v 11/2008 a když sem ho byl objednat-měsíc dopředu-tak mi prodejce řekl že dodací lhůta bude 3-4 týdny :shock: no a za 2 týdny mě volal,že už je na prodejně že si pro něho můžu přijet =D> no tak sem jel.Jak tak čtu komenty tak je to dneska docela fuška :-k dostat auto do chalupy.Tak vám přeji co nejkratší čekání na vaše auta :hyu:
HYUNDAI TUCSON 1.6 T-GDI 4WD White Polar Best of Czech 2018
HYUNDAI ACCENT 1.6i CVVT Elegance Extreme Blue
koupeno 11-2008 věnováno synovi na dojetí
Uživatelský avatar
DEXTER
**
Příspěvky: 391
Registrován: 27 kvě 2008, 19:45
Bydliště: Blava

Re: jak dlouho jste čekali na nového accenta

Příspěvek od DEXTER »

neviem dobre pochopit ako dnes predavaju accenta bol som v dunajskej a aj v blave pozriet na predajni a nikde nemali vystaveny ten novy model tak to ti ako povedia ze budete mat tento co je vystaveny akurat bude len iny interier palubovka a vzadu bubny ???
ACCENT r.v. 2/2008 1.5 16V CRDi VGT -GOLD
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“