Hyundai sraz Morava

Hyundai srazy a jiné

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
lubin1281
**
Příspěvky: 187
Registrován: 02 bře 2006, 18:07
Bydliště: letovice

.

Příspěvek od lubin1281 »

kyrgliku vem ji at nejsme samy s blackem a spol vzdyt si budou rozumet ty nase pubertacky trebas ne??a mi si dame v klidku vinko poklabosime o nasich milaccich a bude to vsechno v pohode :P :wink:
lancia kappa 2.0 v5 20v 114kw
vysnene auto hyundai xg 350
Reklama
 

Kyrglík
***
Příspěvky: 832
Registrován: 19 led 2006, 20:12
Bydliště: Chotěšov-Plzeňsko

Re: .

Příspěvek od Kyrglík »

lubin1281 píše:kyrgliku vem ji at nejsme samy s blackem a spol vzdyt si budou rozumet ty nase pubertacky trebas ne??a mi si dame v klidku vinko poklabosime o nasich milaccich a bude to vsechno v pohode :P :wink:
Jen se chci ujistit-toho miláčka myslíš autíčka viď??? :lol:
Hyundai Coupé 2.0 16v
138 vraníků a 4 očíčka..Krásný očíčka
GREY SHEEP (ŠEDÁ OVCE) tohoto klubu, ale nejsem sám!!
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Takže sprintíky se vám zalíbili :-) No Ok, já dám dohromady spojku a můžete se na mě těšit taky :-) Kyrglíku, koukej to pořádně poladit, protože moje Coupé už se na tebe celý třese :-)
Jinak přítelkyni vem.. je to příjemný rozptýlení.. a viděl si že i holky co se neznali si spolu dobře pokecali.. viz Jitka a ehm.. ta moje paměť.. Omlouvám se, ale vim že měla hezký jméno :-)
Já jestli pojedu a budu se pro to snažit udělat maximum, taky nějakou slečnu vezmu.. byl jsem teda požádán ať je to zas ten blonďatej andílek co tam byla teď.. ale nevim.. to je bráchova holka, takže to záleží na něm.. a jak ho znám, tak Morava je pro něj daleko, takže asi nepojede :-(
Ale já tam jezdim tak jednou do měsíce, takže je dost reálný, že se tam sejdem.. a nějakou kočičku určitě přivezu :-)
Jo a bacha na body.. mě už jich chtěli sebrat rovnou pět... za propadlý emise :-(
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
zaludnikrs
**
Příspěvky: 371
Registrován: 15 říj 2005, 13:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zaludnikrs »

sice to neni moc ke srazu ale oni uz platijou u nas ty body?? :shock:
:D 16v
Jiřa
lubin1281
**
Příspěvky: 187
Registrován: 02 bře 2006, 18:07
Bydliště: letovice

..

Příspěvek od lubin1281 »

no ze vahas vubec kyrgliku :lol:


jeje ta kdybi to precetla to by bylo kino :roll:
lancia kappa 2.0 v5 20v 114kw
vysnene auto hyundai xg 350
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

zaludnikrs píše:sice to neni moc ke srazu ale oni uz platijou u nas ty body?? :shock:
:D 16v
njn uz si nas aj vobodujou, a taky davaj poradny pokutky.. seru na turbo, by to pak stalo penez a stejne bych to nevyuzil... ikdyz me to laaaaaka :cry: vypuliruju radsi ten muj motor.. :wink:
Uživatelský avatar
Dráček
**
Příspěvky: 170
Registrován: 09 úno 2006, 16:09
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dráček »

Holky berte vsechny...

(at je co fotit... :twisted: )
Hyundai Lantra 2.0 GLS 16V 1998 - RIP 10.9.2007 kolem 2 hodiny rano
Hyundai Lantra 2.0 GLS 16V 2000 (2001 uvedeno do provozu) Facelift - Aktualne funkcni :)
lubin1281
**
Příspěvky: 187
Registrován: 02 bře 2006, 18:07
Bydliště: letovice

...

Příspěvek od lubin1281 »

tak koukam ze sem nikdo nerpise a ja uz se nemuze dockat sraz uz tuka na vratka uz aby se jelo ale doufam ze me do toho neprijde akorat seno pac trava zase vyhoupla tak rychle ze se nestacim divit
lancia kappa 2.0 v5 20v 114kw
vysnene auto hyundai xg 350
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Sraz Morava!

Příspěvek od ivan »

Hlásím,že na Hyundai sraz Morava 2006 jedu!!!!! :lol: :lol:
Jen tak aby jse to všichni věděli,protože jsem to tu vlastně nikde oficiálně nezdělil!!! :oops: :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
lubin1281
**
Příspěvky: 187
Registrován: 02 bře 2006, 18:07
Bydliště: letovice

...

Příspěvek od lubin1281 »

je prlajs casu ze ivane?jak je to leto tak se furt maka od rana do vecera :roll:
lancia kappa 2.0 v5 20v 114kw
vysnene auto hyundai xg 350
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Re: ...

Příspěvek od ivan »

lubin1281 píše:je prlajs casu ze ivane?jak je to leto tak se furt maka od rana do vecera :roll:
Bohužel,ano!!!! :cry: :cry: :wink: Už je září???? :P :wink: :lol: :lol:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

no u me je to stale hodne nejisty.. musim nejdriv vyresit ten problem s motorem pac bych nerad zustal nekde stat.. :roll: snad stihnu vydelat dost penez.. takze supky do prace.. :) jo kdyby mel nekdo zkusenosti s lambdou tak prosim o pomoc v prispevku v sekci scoupe/coupe, dik:wink:
Kyrglík
***
Příspěvky: 832
Registrován: 19 led 2006, 20:12
Bydliště: Chotěšov-Plzeňsko

Příspěvek od Kyrglík »

black_sheep píše:no u me je to stale hodne nejisty.. musim nejdriv vyresit ten problem s motorem pac bych nerad zustal nekde stat.. :roll: snad stihnu vydelat dost penez.. takze supky do prace.. :) jo kdyby mel nekdo zkusenosti s lambdou tak prosim o pomoc v prispevku v sekci scoupe/coupe, dik:wink:
Já já já jedu :P Jo jinak Blacku.Hodně peněz se dá vydělat kuplířstvím,prodejem drog,pašováním lidí...Musíš si jen vybrat co ti sedí nejlíp :wink:
Hyundai Coupé 2.0 16v
138 vraníků a 4 očíčka..Krásný očíčka
GREY SHEEP (ŠEDÁ OVCE) tohoto klubu, ale nejsem sám!!
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

Kyrglik píše:
black_sheep píše:no u me je to stale hodne nejisty.. musim nejdriv vyresit ten problem s motorem pac bych nerad zustal nekde stat.. :roll: snad stihnu vydelat dost penez.. takze supky do prace.. :) jo kdyby mel nekdo zkusenosti s lambdou tak prosim o pomoc v prispevku v sekci scoupe/coupe, dik:wink:
Já já já jedu :P Jo jinak Blacku.Hodně peněz se dá vydělat kuplířstvím,prodejem drog,pašováním lidí...Musíš si jen vybrat co ti sedí nejlíp :wink:
ty jojo kdyz uz neco takovy zlocineckyho, tak budu krast coupatka :lol: vim o jednom modrym 4-ocku, to bude asi prvni na rade :wink: :P :twisted:
Kyrglík
***
Příspěvky: 832
Registrován: 19 led 2006, 20:12
Bydliště: Chotěšov-Plzeňsko

Příspěvek od Kyrglík »

black_sheep píše:
Kyrglik píše:
black_sheep píše:no u me je to stale hodne nejisty.. musim nejdriv vyresit ten problem s motorem pac bych nerad zustal nekde stat.. :roll: snad stihnu vydelat dost penez.. takze supky do prace.. :) jo kdyby mel nekdo zkusenosti s lambdou tak prosim o pomoc v prispevku v sekci scoupe/coupe, dik:wink:
Já já já jedu :P Jo jinak Blacku.Hodně peněz se dá vydělat kuplířstvím,prodejem drog,pašováním lidí...Musíš si jen vybrat co ti sedí nejlíp :wink:
ty jojo kdyz uz neco takovy zlocineckyho, tak budu krast coupatka :lol: vim o jednom modrym 4-ocku, to bude asi prvni na rade :wink: :P :twisted:
:cry: :cry: To by si neudělal krást Hyundaiky...A ještě k tomu modrá 4-očka...To nesmíš.To je proti pravidlům 8)
Hyundai Coupé 2.0 16v
138 vraníků a 4 očíčka..Krásný očíčka
GREY SHEEP (ŠEDÁ OVCE) tohoto klubu, ale nejsem sám!!
Odpovědět

Zpět na „Srazy“