Prezidentské volby 2023

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Zamčeno

Kdo by měl být prezident 2023

Andrej Babiš
13
17%
Petr Pavel
42
56%
Josef Středula
0
Žádná hlasování
Pavel Fischer
1
1%
Marek Hilšer
0
Žádná hlasování
Danuše Nerudová
11
15%
Tomáš Zima
0
Žádná hlasování
Jaroslav Bašta
6
8%
Karel Diviš
2
3%
 
Celkem hlasů: 75

Boryš
****
Příspěvky: 1089
Registrován: 30 bře 2019, 12:18

Re: Prezidentské volby 2023

Příspěvek od Boryš »

milosh píše: 27 led 2023, 18:34 To ze e-mail je "socialni sit" je mysleno s nadsazkou, pro mnoho duchodcu to je jediny misto, jak komunikuji "se svetem" a kdyz jim prijde od znameho informace, byt nepravdiva, tak ji logicky budou verit vic, nez kdyby to poslal nekdo neznamy. A diky tomu se risi ty bludy. Nerikam, ze to tak funguje u kazdeho, ale staci se podivat na "smejdy", proc cili hlavne na duchodce, protoze jsou snadno manipulovatelni.

K tomu odsuzovani lidi, pokud mi nekdo da argumenty, pak nemam problem s nim diskutovat. Hodne lidi si ale precte jen titulek na "podivnem" webu a uz vypravi co se bude s nasi zemi dit a preposilaji to dal, pak vznikaji dezinformace.

A at je to k volbam, AB rika jak by chtel sjednodit rozhadanou republiku, ale kdo s tim zacal, s billboardy s nepravdami?
Kdo začal s argumenty o jediných demokratech v tomto státě a kdy? Kdo a kdy začal s argumenty o tom že jsme ve válce? Kdo hned měl jasné argumenty jak to je s raketami, co Ukrajincům uletěly do Polska? Kdo hned měl jasné argumenty o tom že všichni ti co demonstrovali proti vysokým cenám jsou proruské živly? No já to vím, ale mnozí asi ne...

A také co tak čtu tak vidím nadávky hlavně od lidí co si myslí že stojí na té správné straně, na straně souhlasu s tím jak to naše vláda vede. Začalo to těmi hloupými geronty, koblihami, lidmi co mají místo mozku marmeládu již v dobách, kdy byli samozvaní demokraté s DEMO5 ještě v opozici.

Nějak se mi to místo opravy dalo jako nový příspěvek...
Reklama
 

Uživatelský avatar
sibelius
*
Příspěvky: 85
Registrován: 13 říj 2021, 21:47
Bydliště: Zlínský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Prezidentské volby 2023

Příspěvek od sibelius »

Já ti nevím, ale Babiš mě a všechny, kdo volil nekoho ze současné vlády nazval nacisty a fašisty. Z druhé strany jsem nikdy od politické špičky neslyšel urážky na voliče ANO nebo SPD...

To že jako proruské někdo označuje organizátory demonstraci, kteří šíří desinformace, obhajují ruské vraždění na Ukrajině, a šíří ruský narativ (a do toho vám prodají "zázračný" fén za 500 euro) je prostě jen a pouze pravda.
Hyundai i30 HB 1.5 T-GDi iMT N-Line (MY23 od 11/2022)
Škoda Octavia Combi 2 RS 2.0TDI
Škoda Octavia 2 1.6TDI*
Peugeot 308 1.6HDI*
Renault Megane IV 1.5DCI*
Renault Megane III 1.5DCI*
Škoda Fabia II 1.9SDI*
Škoda Fabia I 1.2HTP*
Škoda 105 L

*Služební
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 2044
Registrován: 12 dub 2005, 15:29
Bydliště: internet

Re: Prezidentské volby 2023

Příspěvek od milosh »

Kdo jste jeste nevidel, pustte si tuto pohadku o volbach (Pohádka o zemi bez paměti ), kde je vlastne vse.

https://www.youtube.com/watch?v=v_tBeEMP9Bg
Boryš
****
Příspěvky: 1089
Registrován: 30 bře 2019, 12:18

Re: Prezidentské volby 2023

Příspěvek od Boryš »

sibelius píše: 27 led 2023, 19:39 Já ti nevím, ale Babiš mě a všechny, kdo volil nekoho ze současné vlády nazval nacisty a fašisty. Z druhé strany jsem nikdy od politické špičky neslyšel urážky na voliče ANO nebo SPD...

To že jako proruské někdo označuje organizátory demonstraci, kteří šíří desinformace, obhajují ruské vraždění na Ukrajině, a šíří ruský narativ (a do toho vám prodají "zázračný" fén za 500 euro) je prostě jen a pouze pravda.
Ty jsi byl dělat bordel na jeho mítinky? Pokud ano, tak to bylo i o tobě. Babiš totiž mluvil o těch co dělají bordel na jeho mítincích, ne o všech voličích DEMO5. Chtělo by si to v hlavě vyjasnit co je to pojem a co průjem. No asi se již ve školách dlouho neučí chápat psaný nebo i vyřčený text.
Jako proruští dezoláti nebyli označováni jen organizátoři, ale všichni co na demonstraci byli. Pak se Fiala omluvil, že to přehnal. Ale mezi voliči DEMO5 to již jede samospádem.
Jj. Ty kecy o populismu, že se voliči stávající opozice nechají utáhnout na vařené nudli, o fašistech co volí SPD, to je takové kamarádské pošťuchování... A dle vás samozvaných demokratů svatosvatá pravda.
Uživatelský avatar
sibelius
*
Příspěvky: 85
Registrován: 13 říj 2021, 21:47
Bydliště: Zlínský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Prezidentské volby 2023

Příspěvek od sibelius »

Vidíš a to je o tom :) když si pustíš ten blabol Babiše, tak mluví o voličích petikoaliace a když si pustíš, co řekl Fiala, tak mluví o poradatelich... O dezolatech opravdu nemluvil, i když to opravdu jste :) on narozdíl od Babiše je inteligentní a kultivovaný profesor. Babiš je uknuceny sprostý lhář a zloděj.

Citace Fiala: Sobotní demonstraci na Václavském náměstí, které se účastní desítky tisíc lidí, svolaly síly, které se hlásí k proruské orientaci, mají blízko k extrémním pozicím a jsou proti zájmům ČR

Citace Babiš: Jsou to fašisti a nacisti, jsou to voliči spolu a pirstanu

A to že ti chudáci na náměstích, vystrašeni lhaním ANO a SPD, že v zimě umrznou a nebudou mít co jíst, uvěřili proruskym idiotum, pravda je...

Ale chápu, že Babiš o tom klasicky lhal a průměrný volič si nedokáže dohledat, co kde padlo a na proruskych webech, které maji v názvu "pravda" se to nepíše. Klidně se pak můžeme bavit o tom, kdo se nechal utáhnout na nudli. Ale je to zbytečné ;)

Btw, na Babiše fakt nechodím, v životě jsem úplně jinde, než abych se zahazoval s takovým odpadem... O voličích SPD jsem od Fiali nebo někoho z demokratických stran nikdy neslyšel, že by mluvili o fašistech. Znovu, jediný, kdo použil toto přirovnání byl Babiš ;) SPD zatím teda zvládla jen vyprodukovat jediného českého teroristu, ale dokud to ma Okamura jen jako svůj business model, tak jsou neškodní
Hyundai i30 HB 1.5 T-GDi iMT N-Line (MY23 od 11/2022)
Škoda Octavia Combi 2 RS 2.0TDI
Škoda Octavia 2 1.6TDI*
Peugeot 308 1.6HDI*
Renault Megane IV 1.5DCI*
Renault Megane III 1.5DCI*
Škoda Fabia II 1.9SDI*
Škoda Fabia I 1.2HTP*
Škoda 105 L

*Služební
Boryš
****
Příspěvky: 1089
Registrován: 30 bře 2019, 12:18

Re: Prezidentské volby 2023

Příspěvek od Boryš »

Fiala mluvil jen o organizátorech, vy demokraté mluvíte o všech co tam byli. Babiš mluvil konkrétně o provokatérech co přišli vyřvávat a napadat druhé na jeho mítinky. Ne o všech voličích DEMO5.

Mně nepřipadá že bych tehdy byl a i nyní jsem při pohledu na ceny energií, potravin a dalšího zboží a služeb vystrašený lhaním ANO a SPD. Nebo ano a to co vidím je jen produkt mého strachu a není to skutečnost???
Uživatelský avatar
sibelius
*
Příspěvky: 85
Registrován: 13 říj 2021, 21:47
Bydliště: Zlínský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Prezidentské volby 2023

Příspěvek od sibelius »

Ano, to že umrzneme v zimě, to že rohlík bude stát 60kc, to že benzín bude stát 100kc za litr... Ano, naletěl si na produkt strachu. A i kdyby to tak bylo, tak s tím nic neudělá prezident, tedy naletěl si i podruhé :)

Naštěstí dneškem tahle manie na chvilku konci ;)

Je fajn, že sis nakonec vyhledal, že Fiala nemluvil o lidech na náměstích, ale o organizátorech, zas ta práce s fakty není tak těžká, co?
Hyundai i30 HB 1.5 T-GDi iMT N-Line (MY23 od 11/2022)
Škoda Octavia Combi 2 RS 2.0TDI
Škoda Octavia 2 1.6TDI*
Peugeot 308 1.6HDI*
Renault Megane IV 1.5DCI*
Renault Megane III 1.5DCI*
Škoda Fabia II 1.9SDI*
Škoda Fabia I 1.2HTP*
Škoda 105 L

*Služební
Uživatelský avatar
petzl62
*******
Příspěvky: 5091
Registrován: 03 pro 2011, 17:09
Bydliště: Opava

Re: Prezidentské volby 2023

Příspěvek od petzl62 »

sibelius píše: 28 led 2023, 09:35
Naštěstí dneškem tahle manie na chvilku konci ;)
Jak rád bych sdílel tvůj optimismus :roll: [-o< :-k
KIA XCeed 1,5T-GDi 118kW 7°DCT - GT line
Dlouhodobá spotřeba od 8/9/2023 - 6,72 l/100km-dle tankování. Dle PP 6,0l/100km
Aktuálně 30250 km
palivo: EO N95,pokud možno bez biosložky.
Uživatelský avatar
oltcitak
****
Příspěvky: 1475
Registrován: 31 led 2010, 22:54

Re: Prezidentské volby 2023

Příspěvek od oltcitak »

Zanedlho sa ukáže, ako ste volili. A nebude trvať dlho a aj pocítite dôsledky. Obzvlášť tí, čo tu na fore hlasovali väčšinovo. :lol: . Ale čo už, každý si tým musí prejsť. V zakopoch na ukrajinskej fronte pochopia aj tí najväčší "machři". Len či už to nebude neskoro, hmm...
"Rexik" 4WD,2,5l CRDi 103kW

Kód: Vybrat vše

http://oltcitak.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Vysous
**
Příspěvky: 462
Registrován: 16 lis 2021, 14:27

Re: Prezidentské volby 2023

Příspěvek od Vysous »

Já jen doufám, že až se nic takovýho (logicky) nestane, jestli někdo z vás co strašíte nesmysly od Babiše přijde a omluví se - ale to neočekávám. Protože tak to bylo vždycky - strašení uprchlíky (kde jsou?), strašení lithiem , strašení Benešovými dekrety, ...
i30 kombi MY2022 1.0 T-GDI, Engine Red, Family Smart (od 16.3.2022)
Focus Mk.2 kombi MY2007 1.8, Rudá metalíza!, Ghia (16.3.2016 - 16.3.2022)
Uživatelský avatar
oltcitak
****
Příspěvky: 1475
Registrován: 31 led 2010, 22:54

Re: Prezidentské volby 2023

Příspěvek od oltcitak »

"Rexik" 4WD,2,5l CRDi 103kW

Kód: Vybrat vše

http://oltcitak.rajce.idnes.cz/
Uživatelský avatar
Minko
***
Příspěvky: 946
Registrován: 08 říj 2017, 14:57
Bydliště: okr. Dunajská Streda

Re: Prezidentské volby 2023

Příspěvek od Minko »

oltcitak píše: 28 led 2023, 12:48 V zakopoch na ukrajinskej fronte pochopia aj tí najväčší "machři". Len či už to nebude neskoro, hmm...
Co by tam obcania ČR okrem dobrovolnikov robili? :-k
Dacia Duster TCe 100 LPG Arizona Orange Journey + country pack 01/2024-
Hyundai i20 1.2 62kw CHIC Phantom black + winter pack 8/2017
ex Škoda Fabia 7/2019 - 1/2024
ex Kia cee´d_SW 02/2015 - 08/2017
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 2044
Registrován: 12 dub 2005, 15:29
Bydliště: internet

Re: Prezidentské volby 2023

Příspěvek od milosh »

Uživatelský avatar
sibelius
*
Příspěvky: 85
Registrován: 13 říj 2021, 21:47
Bydliště: Zlínský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Prezidentské volby 2023

Příspěvek od sibelius »

oltcitak píše: 28 led 2023, 12:48 Zanedlho sa ukáže, ako ste volili. A nebude trvať dlho a aj pocítite dôsledky. Obzvlášť tí, čo tu na fore hlasovali väčšinovo. :lol: . Ale čo už, každý si tým musí prejsť. V zakopoch na ukrajinskej fronte pochopia aj tí najväčší "machři". Len či už to nebude neskoro, hmm...
Nejdřív ale musím umřít na očkování, které má v sobě nanoziletky... Teda teoreticky jsem měl být mrtvý už dávno a už 4x, ale určitě se to naplní. A když ne, tak určitě mě prezident, který na to nemá ústavní právo, pošle do zákopu!

(Pak se nedivte, že váš někteří mají za dezolaty)
Hyundai i30 HB 1.5 T-GDi iMT N-Line (MY23 od 11/2022)
Škoda Octavia Combi 2 RS 2.0TDI
Škoda Octavia 2 1.6TDI*
Peugeot 308 1.6HDI*
Renault Megane IV 1.5DCI*
Renault Megane III 1.5DCI*
Škoda Fabia II 1.9SDI*
Škoda Fabia I 1.2HTP*
Škoda 105 L

*Služební
lumix
****
Příspěvky: 1381
Registrován: 03 říj 2016, 21:58

Re: Prezidentské volby 2023

Příspěvek od lumix »

Vysous píše: 28 led 2023, 13:01 Já jen doufám, že až se nic takovýho (logicky) nestane, jestli někdo z vás co strašíte nesmysly od Babiše přijde a omluví se - ale to neočekávám. Protože tak to bylo vždycky - strašení uprchlíky (kde jsou?), strašení lithiem , strašení Benešovými dekrety, ...
Uprchlíků je tu dost a přinášejí problémy, teda nevím v jaké bubline žiješ? Lithium to nevím oč má jít? Benešovi dekrety jsou porad ožehave téma.
Naposledy upravil(a) lumix dne 28 led 2023, 14:52, celkem upraveno 2 x.
Zamčeno

Zpět na „Pokec“