jak dlouho jste čekali na nového accenta

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: jak dlouho jste čekali na nového accenta

Příspěvek od Vilda »

Pro Boha chlapci .... vy se tady hroutíte z několika týdnů čekání :D :D co by jsme měli říkat, mi s Davem :!: oba jsme čekali skoro 7 měsíců :shock: ... já jsem si objednával Accenta 18. 3 2008 a měl přijít za půl roku ... a to mi lhůtu protáhli skoro o měsíc :? dorazil 9. 10 2008 !!! Nikde nemáš na smlouvě přesný datum předání vozu ... oni se sychrujou, je tam " Předpokládané datum dodání ", nic konkrétního :idea: A to, už se naštvala moje žena, která tam udělala takovej průvan, že se prodejce nechal zapírat, když tam zavolala :D a stejně nám to nebylo nic platný .... auto prostě nebylo. A anabázy Zdendy Svobody jste četli ?? Ten chudák zestárnul o dva roky, než se dočkal auta ....
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Reklama
 

JOFO
**
Příspěvky: 101
Registrován: 01 dub 2009, 12:45

Re: jak dlouho jste čekali na nového accenta

Příspěvek od JOFO »

jasne, mne to cakanie az tak nevadi.. len ten pristup.. predpokladana doba dodania pri objednani bola 3 tyzdne.. uz cakam 3 mesiace... za kazdym sa to o mesiac posunie.. a to nemam ani nic specialne objednane.. klasika 1.4 active... a tiez mi trocha vadi to ze dostanem nieco ine nez som si objednal...
Hyundai i30 1.4 START + Klima, vivid blue
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: jak dlouho jste čekali na nového accenta

Příspěvek od Vilda »

Já vás samozřejmě chápu, čekání je opravdu dlouhý a když se termín ještě prodlužuje, tak větší frustraci jsem snad nezažil :? Můj Accentík byl už taky očesanej o všechno možný, chrom. doplňky, spojler, čalounění v kufru atd. Ve vašem případě, to ještě vylepšily o ukazatel teploty a zadní kotouče :( .... je to síla, že v 21 století čekáš na obyčejný auto, takhle dlouho..... hlavně, že oháněji krizí a tisícema aut stojícíma ve skladech, o který nikdo nemá zájem ..
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
DEXTER
**
Příspěvky: 391
Registrován: 27 kvě 2008, 19:45
Bydliště: Blava

Re: jak dlouho jste čekali na nového accenta

Příspěvek od DEXTER »

ja som cakal na auto len dva dni a nevedel som obsediet :D
Naposledy upravil(a) DEXTER dne 04 čer 2009, 16:37, celkem upraveno 1 x.
ACCENT r.v. 2/2008 1.5 16V CRDi VGT -GOLD
Uživatelský avatar
Donald
**
Příspěvky: 431
Registrován: 06 bře 2006, 09:00
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: jak dlouho jste čekali na nového accenta

Příspěvek od Donald »

Kup si fabii a máš ji hned!
Ford Mondeo TDCi 96 kW, Euro 4
Elantra, model 2004, CRDi (zůstala v rodině)
Dříve: Accent, model 2003, CRDi (zůstal v rodině)
JOFO
**
Příspěvky: 101
Registrován: 01 dub 2009, 12:45

Re: jak dlouho jste čekali na nového accenta

Příspěvek od JOFO »

fabie stoja v zaklade za prd.. aspon u nas Fabka Spring nemala ani elektricke okna a zrkadla a dokonca ani ABS co je podla mna standard.. a cenovo vychadzala lacnejsie o smiesnych 10k Sk. A ked som objednaval, tak tiez bol najblizsi termin dodania az v juny.. takze by som cakal zhruba rovnako ale rozdiel v uzitkovej hodnote je znacny
auto som vyberal podla priestrannosti a pohodlia... samozrejme aj cena bola dolezita kedze nemam zbytocne peniaze pod kobercom :) ked som si sadol do hociakej takejto "plechovky" ala Fabia, tak som sa necitil velmi pohodlne a v zadu uz vobec.. ja so svojimi 192cm a dlhymi nohami som mal problem najst vhodne auto za rozumny peniaz... ked som si sadol do Accenta, tak uz bolo hned rozhodnute.. v tejto cene som nenasiel nic pohodlnejsie a priestrannejsie..
Hyundai i30 1.4 START + Klima, vivid blue
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7911
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: jak dlouho jste čekali na nového accenta

Příspěvek od Mexican »

na vsetky auta ktore nie su na sklade sa proste caka. Ci fabie alebo :hyu: Namiesto toho aby ste tu polemizovali o tom preco nechcete skodarnu, mozte hladat na strankach autosalonov a pozerat skladovky (napriklad)

http://autobalvin.actum.cz/prodej-sluzb ... 20vozy.php
http://www.vistacar.cz/hyundai/accent.html
http://www.acacentrum.cz/hyundai-ihned-k-dodani.php

a vela dalsich..

tak ako vela veci, kupa auta je otazka kompromisov. Ak ste pripraveni trochu zlavit zo svojich ocakavani, auto mozte mat v podstate okamzite
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
xwing
**
Příspěvky: 163
Registrován: 06 dub 2009, 20:21

Re: jak dlouho jste čekali na nového accenta

Příspěvek od xwing »

JOFO píše:fabie stoja v zaklade za prd.. aspon u nas Fabka Spring nemala ani elektricke okna a zrkadla a dokonca ani ABS co je podla mna standard.. a cenovo vychadzala lacnejsie o smiesnych 10k Sk. A ked som objednaval, tak tiez bol najblizsi termin dodania az v juny.. takze by som cakal zhruba rovnako ale rozdiel v uzitkovej hodnote je znacny
auto som vyberal podla priestrannosti a pohodlia... samozrejme aj cena bola dolezita kedze nemam zbytocne peniaze pod kobercom :) ked som si sadol do hociakej takejto "plechovky" ala Fabia, tak som sa necitil velmi pohodlne a v zadu uz vobec.. ja so svojimi 192cm a dlhymi nohami som mal problem najst vhodne auto za rozumny peniaz... ked som si sadol do Accenta, tak uz bolo hned rozhodnute.. v tejto cene som nenasiel nic pohodlnejsie a priestrannejsie..
Presne také isté dôvody, akurát dĺžka "len" 182cm :mrgreen:
Ale aj v Accente by som uvítal ešte pozdĺžne nastaviteľný volant, lebo buď mám pokrčené nohy alebo príliš natiahnuté ruky...
Čo sa týka témy - objednané 23.3.2009, v máji mal dôjsť, ale prišli zlé správy že možno až v júli-auguste tak som sa informoval čo by sa dalo skôr - zmena z bieleho 1.4i Active na vínovočervený 1.4i Dynamic (dalo sa aj keď bolo na šrotovné), 25.5. dorazil, 26.5. prevzatý, 27.5. prihlásený :D/
Hyundai Accent 1.4i Dynamic - Wine Red (05/2009)
Obrázek
JOFO
**
Příspěvky: 101
Registrován: 01 dub 2009, 12:45

Re: jak dlouho jste čekali na nového accenta

Příspěvek od JOFO »

tak to mas dobre.. mne predajca ani za ten svet nevie zmenit objednavku.. uz som viackrat skusal, ale vzdy to skoncilo na tom ze srotovne sa viaze na konkretny voz resp objednavku ze je to problem zmenit... bol som ochotny si aj priplatit za dynamic alebo elegance, len aby som uz mohol jazdit.. odkedy nemam auto som ako bez nohy a aj moj biznis tym trpi kedze mam problemy sa presuvat k zakaznikom alebo na servis ak sa vyskytne nejaka porucha...
Hyundai i30 1.4 START + Klima, vivid blue
Uživatelský avatar
_miv_
**
Příspěvky: 318
Registrován: 03 kvě 2008, 13:02
Bydliště: BB - SK

Re: jak dlouho jste čekali na nového accenta

Příspěvek od _miv_ »

JOFO píše:tak to mas dobre.. mne predajca ani za ten svet nevie zmenit objednavku.. uz som viackrat skusal, ale vzdy to skoncilo na tom ze srotovne sa viaze na konkretny voz resp objednavku ze je to problem zmenit... bol som ochotny si aj priplatit za dynamic alebo elegance, len aby som uz mohol jazdit.. odkedy nemam auto som ako bez nohy a aj moj biznis tym trpi kedze mam problemy sa presuvat k zakaznikom alebo na servis ak sa vyskytne nejaka porucha...
hmmm. nuz zmenit to ide, aj ked mozno zavisi od importera. konkretne cakame na seat new ibiza a stala sa taka vec ze nase auto uz objednane sparovane s dotaciou s pridelenym tyzdnom vyroby nakoniec bude vyrobene az v juni a pride v juli, avsak na predajnu prisiel ten isty model farba vybava ako nase este nevyrobene a na ziadost predajcu to importer prehodil a v najblizsich dnoch ideme uz pre auto. takze zmenit by to malo ist, ale mozno len pri tej istej cene...
Hyundai i30 Fastback - 1,4 T-GDi 7DCT - Style - Polar white - MY2019
Hyundai Accent - 1,5 CRDi VGT - Elegance - Gold Beige
Uživatelský avatar
xwing
**
Příspěvky: 163
Registrován: 06 dub 2009, 20:21

Re: jak dlouho jste čekali na nového accenta

Příspěvek od xwing »

_miv_ píše:
JOFO píše:tak to mas dobre.. mne predajca ani za ten svet nevie zmenit objednavku.. uz som viackrat skusal, ale vzdy to skoncilo na tom ze srotovne sa viaze na konkretny voz resp objednavku ze je to problem zmenit... bol som ochotny si aj priplatit za dynamic alebo elegance, len aby som uz mohol jazdit.. odkedy nemam auto som ako bez nohy a aj moj biznis tym trpi kedze mam problemy sa presuvat k zakaznikom alebo na servis ak sa vyskytne nejaka porucha...
hmmm. nuz zmenit to ide, aj ked mozno zavisi od importera. konkretne cakame na seat new ibiza a stala sa taka vec ze nase auto uz objednane sparovane s dotaciou s pridelenym tyzdnom vyroby nakoniec bude vyrobene az v juni a pride v juli, avsak na predajnu prisiel ten isty model farba vybava ako nase este nevyrobene a na ziadost predajcu to importer prehodil a v najblizsich dnoch ideme uz pre auto. takze zmenit by to malo ist, ale mozno len pri tej istej cene...
Nemusí byť ani tá istá cena, písal som že som zmenil z Active bez metalízy na Dynamic s metalízou.
Hyundai Accent 1.4i Dynamic - Wine Red (05/2009)
Obrázek
kamasutra
**
Příspěvky: 112
Registrován: 14 kvě 2009, 17:25
Bydliště: Fragopolis
Kontaktovat uživatele:

Re: jak dlouho jste čekali na nového accenta

Příspěvek od kamasutra »

no nam sa zacal nejaky ten 13 tyzden. cize 3 mesiace zachvilu. ani stale ani stopy. volali sme do BA... vyhovaraju sa. :-k
cakali sme od 16.3.2009 do 26.8.2009
(Hyundai Accent 1.4 Active /Ebony Black/ r.v. 2009/)
didi158
Příspěvky: 9
Registrován: 21 kvě 2009, 10:29
Bydliště: od SNV

Re: jak dlouho jste čekali na nového accenta

Příspěvek od didi158 »

kamasutra píše:no nam sa zacal nejaky ten 13 tyzden. cize 3 mesiace zachvilu. ani stale ani stopy. volali sme do BA... vyhovaraju sa. :-k
no vazeny teraz idem od predajcu tak ma vytocil ze accenty nebudu ani v septembri Vazeny odrbuju nas o vybavu serme na nich kia rio 7530€ uz aj s vybavou idem tam
jurmich
**
Příspěvky: 146
Registrován: 21 bře 2009, 09:30
Bydliště: SVK - Trebišov

Re: jak dlouho jste čekali na nového accenta

Příspěvek od jurmich »

a ja som si myslel ze uz dlho cakam na auto. boli sme z toho nervozny. ked tak teraz citam vase prispevky tak som dopadol dobre. mal som auto po 2 mesiacoch.
Hyundai Accent 1,4i Dynamic; 05/2009, šedá metalíza (JP), 14" Enzo H, fólie Skyfol
JOFO
**
Příspěvky: 101
Registrován: 01 dub 2009, 12:45

Re: jak dlouho jste čekali na nového accenta

Příspěvek od JOFO »

no to nie je najlepsia sprava.. ja som uz na rade, prvy accent active ktory pride k nam do mesta ma byt moj, kedze som bol 4. a posledne prisli len 3 take z turecka.. ma nahnevaju ked to bude az na zimu... finta je v tom, ze do konca roka to auto musi prist inak prideme o srotovne... :( uvidim co mi povie predajca u nas..
Hyundai i30 1.4 START + Klima, vivid blue
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“