ix35 - Závady, poruchy, problémy

Co se jinam nevešlo - výfuk, kola, údržba, akumulátor, příslušenství, manuály/schémata atd.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Re: ix35 - Závady, poruchy, problémy

Příspěvek od matysekul »

O automatické zamykání si musíš požádat. Teplota chladící kapaliny u :hyu: je něco pod 90°C,takže asi normál.
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
Reklama
 

chorche
*
Příspěvky: 21
Registrován: 01 led 2012, 17:26

Re: ix35 - Závady, poruchy, problémy

Příspěvek od chorche »

matysekul píše:O automatické zamykání si musíš požádat. Teplota chladící kapaliny u :hyu: je něco pod 90°C,takže asi normál.
Sice nevím proč mám žádat o něco,co je přímo v popisu vlastností auta,ale přesto díky moc za informaci.
:hyu: IX35 1.6 GDI Comfort
jiří1
*
Příspěvky: 26
Registrován: 11 led 2011, 11:07

Re: ix35 - Závady, poruchy, problémy

Příspěvek od jiří1 »

Ahoj,,,to zamikání auta je až při rychlosti 30km pak se samo zamkne,mě to funguje a to bouchání nevím kde tobě ale mě to hrká na nerovností u přední nápravi a při jízdě na delší vzdálenost po horší silnici to ti stoho hučí hlava [-o<
:hyu: ix35 1,6 comfort
chorche
*
Příspěvky: 21
Registrován: 01 led 2012, 17:26

Re: ix35 - Závady, poruchy, problémy

Příspěvek od chorche »

Já to zkoušel při vyšší rychlosti než 30km.Jelikož jsem si nevšiml že by se auto nějak zamklo,zkusil jsem to tak,že jsem za jízdy otevřel okno a následně dveře.Byl jsem ale na silnici sám :)
Divné zvuky mám zepředu i zezadu.Neumím to přesně popsat.Spíš takové kovové.Ale já zatím jezdím převážně po dálnici,takže se to projevilo jen na nekvalitním úseku a potom na normální české silnici :) ,která byla opravovaná příčně a každé asi 2 metry.Tam jsem byl prvně překvapený,co je to za zvuky.Jinak se auto na dálnici jen příjemně pohupuje.
:hyu: IX35 1.6 GDI Comfort
Radek_ix_35
*
Příspěvky: 24
Registrován: 11 bře 2011, 14:13

Re: ix35 - Závady, poruchy, problémy

Příspěvek od Radek_ix_35 »

chorche píše:
matysekul píše:O automatické zamykání si musíš požádat. Teplota chladící kapaliny u :hyu: je něco pod 90°C,takže asi normál.
Sice nevím proč mám žádat o něco,co je přímo v popisu vlastností auta,ale přesto díky moc za informaci.

Ptal jsem se na to zamykání u prodejce a sdělili mi že z výroby je tonastavené ale u všech aut to vypínají schválně. Že kdo to měl nastavené nebo si to nechal nastavit tak to zase vracel zpátky.

Prý to funguje tak že když se to automaticky zamkne s rozjezdem tak se dveře kromě řidičových odblokují až se zastavením a vypnutím zapalování. Takže když někoho nabíráš anebo vyhazuješ a nevypínáš u toho motor tak je to na prd.

Možná se jim do toho nechtělo, auto mám od Balvína z Brna.
Hyundai Tucson NX4 1.6 T-GDI Smart 4x2 110kW SUNSET RED
Hyundai ix 35 1.6 GDI Classic, Infra Red
Hyundai Matrix 1.6
Daewoo Nexia
Opel Kadett 1.6
Škoda 110 L
Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: ix35 - Závady, poruchy, problémy

Příspěvek od FISHkaa »

tak funkce se setsakra hodí v kolonách v Praze - nemusím se bát o věci na zadních sedačkách (kufr?). Když chci otevřít dveře zevnitř, otevřu nadvakrát, nebo stisknu tlačítko centrálu ve dveřích. Nedělejte z toho vědu... 8)
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
azibrov
**
Příspěvky: 179
Registrován: 24 srp 2010, 20:30

Re: ix35 - Závady, poruchy, problémy

Příspěvek od azibrov »

chorche píše:Já to zkoušel při vyšší rychlosti než 30km.Jelikož jsem si nevšiml že by se auto nějak zamklo,zkusil jsem to tak,že jsem za jízdy otevřel okno a následně dveře.Byl jsem ale na silnici sám :)
Divné zvuky mám zepředu i zezadu.Neumím to přesně popsat.Spíš takové kovové.Ale já zatím jezdím převážně po dálnici,takže se to projevilo jen na nekvalitním úseku a potom na normální české silnici :) ,která byla opravovaná příčně a každé asi 2 metry.Tam jsem byl prvně překvapený,co je to za zvuky.Jinak se auto na dálnici jen příjemně pohupuje.

Ahoj. Jsem taky ucastnikem foru ix35 v rusku. Vetsina uzivatelu se stezuje na zvuky od podvozku. Dela to bud odpadle prachovky na tlumicich nebo sami tlumice nebo tycky stabilizatoru. Nezalezi jestli vuz 2010 nebo 2011 cech nebo slovak. Nekdo ma najeto 5000km, nekdo 15tis. A to jak ve predu tak i v zadu. Vetsina majitelu vozu reklamovalo to v servisu. Nekdo 2 krat. Vymena v ramci zaruky (jen zaruka na podvozek v rusku 3 roky nebo 60tis. km). Silnice tam o hodne v horsem stavu proto podvozek odchazeji rychlejc. Taky cekam az mi zacne neco poradne bouchat. Ale vozim v kufru golfky pro malou a dalsi veci, takze nejaky zvuky slysim porad. Prazdna detska autosedacka dela mi poradny kraval na nekvalitni silnici. Nechapu ale proc hyundai ne svolova akci kdyz je to tak rozsahly problem... ](*,)

P.s. nova akce od hyundai - jestli vas vuz v oprave vic nez 1 den nahradni vozidlo zdarma :D/
renault megane grandtour limited, 1,6 16V 81kW
ix35 1.6GDi prodano
chorche
*
Příspěvky: 21
Registrován: 01 led 2012, 17:26

Re: ix35 - Závady, poruchy, problémy

Příspěvek od chorche »

jiří1 píše:Ahoj,,,to zamikání auta je až při rychlosti 30km pak se samo zamkne,mě to funguje a to bouchání nevím kde tobě ale mě to hrká na nerovností u přední nápravi a při jízdě na delší vzdálenost po horší silnici to ti stoho hučí hlava [-o<
:hyu: ix35 1,6 comfort
Koukám že máš stejné auto.Můžeš prosím tě mrknout jakou máš teplotu motoru?Myslím samozřejmě po zahřátí :lol:
:hyu: IX35 1.6 GDI Comfort
chorche
*
Příspěvky: 21
Registrován: 01 led 2012, 17:26

Re: ix35 - Závady, poruchy, problémy

Příspěvek od chorche »

azibrov píše:
chorche píše:Já to zkoušel při vyšší rychlosti než 30km.Jelikož jsem si nevšiml že by se auto nějak zamklo,zkusil jsem to tak,že jsem za jízdy otevřel okno a následně dveře.Byl jsem ale na silnici sám :)
Divné zvuky mám zepředu i zezadu.Neumím to přesně popsat.Spíš takové kovové.Ale já zatím jezdím převážně po dálnici,takže se to projevilo jen na nekvalitním úseku a potom na normální české silnici :) ,která byla opravovaná příčně a každé asi 2 metry.Tam jsem byl prvně překvapený,co je to za zvuky.Jinak se auto na dálnici jen příjemně pohupuje.

Ahoj. Jsem taky ucastnikem foru ix35 v rusku. Vetsina uzivatelu se stezuje na zvuky od podvozku. Dela to bud odpadle prachovky na tlumicich nebo sami tlumice nebo tycky stabilizatoru. Nezalezi jestli vuz 2010 nebo 2011 cech nebo slovak. Nekdo ma najeto 5000km, nekdo 15tis. A to jak ve predu tak i v zadu. Vetsina majitelu vozu reklamovalo to v servisu. Nekdo 2 krat. Vymena v ramci zaruky (jen zaruka na podvozek v rusku 3 roky nebo 60tis. km). Silnice tam o hodne v horsem stavu proto podvozek odchazeji rychlejc. Taky cekam az mi zacne neco poradne bouchat. Ale vozim v kufru golfky pro malou a dalsi veci, takze nejaky zvuky slysim porad. Prazdna detska autosedacka dela mi poradny kraval na nekvalitni silnici. Nechapu ale proc hyundai ne svolova akci kdyz je to tak rozsahly problem... ](*,)

P.s. nova akce od hyundai - jestli vas vuz v oprave vic nez 1 den nahradni vozidlo zdarma :D/
Dnes jsem zrovna jel po normální silnici a tedy byly to nepříjemné zvuky.Tentokrát spíš tupé rány.Někdy na jaře až bude čas,tak všechny věci které jsem nandal do auta vyndám a uvidím jestli mi třeba jen neklepají v kufru,nebo v přihrádce před spolujezdcem a v loketní opěrce.
:hyu: IX35 1.6 GDI Comfort
jiří1
*
Příspěvky: 26
Registrován: 11 led 2011, 11:07

Re: ix35 - Závady, poruchy, problémy

Příspěvek od jiří1 »

ahoj,mám 35 od 1,2,2011 ke svím narozeninám,najeto 10 000Km, to hrkání přední nápravi jsem zjistil až po ujetí zhruba 4000km předtím jsem nic nepozoroval,na první kondyčce jsem nim to řekl,ale po prohlídnutí mi řekli že to dělá nějaký doraz v pružinách a že to tak je,tak že jestli se to teď v ůnoru na první kontrole nějak nedořeší,tak budu psát přímo na hyundai jak to budou řešit oni,protože na delších cestách kde jsou hrbolaté silnice to s toho hrkání hučí hlava. Teďko jezdím fábií,ale zítra jedu 35 tak odepíši jaká je teplota. Jinak s autem velká spokojenost a nato že je to 1,6L s tím autem pochoduje jako 2L a mám vozík na 1200kg vozím na něm 1100kg bagříka a pomalu nevím že něco tahám,sice jen někdy ale velká spokojenost,

:hyu: ix35 1,6 comfort
Uživatelský avatar
FISHkaa
Moderátor
Příspěvky: 3367
Registrován: 28 dub 2010, 14:48
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: ix35 - Závady, poruchy, problémy

Příspěvek od FISHkaa »

kluci, ohledně nápravy pokračujte tady: https://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=118&t=23425...
Člen Hyundaiclub.cz
Hyundai i30 kombi 1.6i Weekend+
Hyundai Ix35 2.0i Style LPG 2010 = prodáno
Mazda 6 Sport MZR-CD 2003 = out
Audi A4 Avant 2002 TDi = out
Škoda Fabia 1.4 MPi = out
Škoda Favorit 135LS = out
jiří1
*
Příspěvky: 26
Registrován: 11 led 2011, 11:07

Re: ix35 - Závady, poruchy, problémy

Příspěvek od jiří1 »

Tak jsem jel včera delší jízdu,teploměr držel 80 teploty

:hyu: ix35 1,6 comfort

ahoj
Uživatelský avatar
Žemla
*
Příspěvky: 21
Registrován: 05 led 2012, 15:03
Bydliště: Brno

Re: ix35 - Závady, poruchy, problémy

Příspěvek od Žemla »

Taky mám 80.
Beztak to blbě ukazuje a v reálu tam těch 90 je.
Hyu ix35 1.6
chorche
*
Příspěvky: 21
Registrován: 01 led 2012, 17:26

Re: ix35 - Závady, poruchy, problémy

Příspěvek od chorche »

No hlavně že to topí :D
:hyu: IX35 1.6 GDI Comfort
Uživatelský avatar
petomsa
*
Příspěvky: 53
Registrován: 22 bře 2011, 23:59
Bydliště: Brno

Re: ix35 - Závady, poruchy, problémy

Příspěvek od petomsa »

Když jsem ix35 kupoval, byl jsem při převzetí vozidla a seznámení s obsluhou prodejcem upozorněn, že teploměr při dosažení 90 stupňů ukazuje něco málo přes 80. Prý je to u ix 35 normální.
Hyundai Tucson 2.0 CRDi 100 kW 4WD AT STYLE Polar White 9/2016
Hyundai ix35, Comfort 4x2,1,7 CRDi, bílá 6/2011
Odpovědět

Zpět na „ix35 Ostatní“