Doplňky New Accent - exteriér

Karosérie, lak, doplňky

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: doplňky na novýho Accenta

Příspěvek od Vilda »

Martun : Díky, hodim na to očko :D lízátko na kufr ( nad značku ) bych bral .... jen abych si na něj nemusel brát hypotéku ... :lol:
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Reklama
 

Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: doplňky na novýho Accenta

Příspěvek od Gandalf »

Vilda se nám investičně letos nějak rozjíždí hned zkraje roku... :mrgreen:
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: doplňky na novýho Accenta

Příspěvek od Martun »

Gandalf
To je tím, že se Vilda ( i jako já) těší na jaro a tyhle plány mu tohle období pomáhají přežít.. Viď? :lol:

Jinak je v běhu ta odtrhová hrana na kufr.. ale znáš to.. já mám známho..ten má známého a ten známý zná známého... :shock: :roll: :lol: a ve výsledku chaooosss . Ale jestli to dopadne tak bude udělaný tady v republice.
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: doplňky na novýho Accenta

Příspěvek od Vilda »

Gandalf píše:Vilda se nám investičně letos nějak rozjíždí hned zkraje roku... :mrgreen:
Tojo, ale tím jsem letos taky skončil .... už si nekoupim ani prd :? Žena v práci končí a jde na pracák .... :twisted:
Martun píše: To je tím, že se Vilda ( i jako já) těší na jaro a tyhle plány mu tohle období pomáhají přežít.. Viď? :lol:
Tak, tak ... já když to dneska ráno viděl z okna, ty hnusný sněhový sračky, tak se mi chtělo bučet ... a tak, už si v duchu představuju, jak si na jaře hraju s výměnou tlumičů .... [-o<
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: doplňky na novýho Accenta

Příspěvek od cert »

Vilda:
Takže se vzhledem k situaci 15" elektrony asi nekonaji, co? No, nevěš hlavu, není všem dnům konec a Borbety CA jsou hezký kola :wink: . Já měl takových plánů jak si autíčko vylepším a nakonec jsem rád, že ustojím provoz a režii. Doba už je taková :(
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7953
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: doplňky na novýho Accenta

Příspěvek od Mexican »

mat vase starosti.. tento rok ma cakaju obe sady pneu (zimne & letne) a zadne dosticky. A bohuzial nie preto ze chcem, ale musim :cry:
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: doplňky na novýho Accenta

Příspěvek od cert »

Mexican:
tak já měl vždycky auto za hobby, akorát teď je to bída jak s časem, tak s financema. V autě jsem si chtěl dodělat například to, co Tobě ještě udělali ve fabrice (podsvícení ovladačů oken,...).

Co se týká pneumatik, tak ty mizerný letní Pirellky asi budou mít sezonu 2011 jako poslední - takže nový mě čekaj až příští rok. Zimní Nokiany drží, spokojenost, pohoda.
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: doplňky na novýho Accenta

Příspěvek od Martun »

cert píše: tak já měl vždycky auto za hobby, akorát teď je to bída jak s časem, tak s financema. V autě jsem si chtěl dodělat například to, co Tobě ještě udělali ve fabrice (podsvícení ovladačů oken,...).
Tak i když je natom většina lidí finančně naprd, to podsvícení tlačítek tě opravdu finančně nezrujnuje.. :wink: spíš ten čas, což plně chápu... :?
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: doplňky na novýho Accenta

Příspěvek od Vilda »

Nojo, už je to tak ...nadávali jsme na krizi, ale kdo při ní měl práci, tak to bylo boží .... benzín za 25 kč, potraviny levný, na auto jsem dostal slevu a spousta dalších vychytávek ... Dneska je barel ropy za 98 doláčů a benzín stojí to samý, jako když barel stál v roce 2008, 150 dolarů .... nechci vidět ty ceny za PH v sezoně :?

Taky mám auto jako hobby a je to moje hobby jedno z největších, ale dneska hold musim počítat ... a vydat min. 16 tisíc za nový kola a pneu, to už si sakra rozmyslim .... takže jsem objednal jednu Pirelku, druhou vezmu z rezervy a mám na předku nový obutí, minimálně na dva roky ježdění ... tlumiče jsou prostě nutnost, ale další investice do auta, už žádný nebudou ... takže souhlasím s Certem, že Borbety jsou vlastně super kola a v podstatě se mi moc líbí :lol:
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Re: doplňky na novýho Accenta

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

Já mám letní prakticky nové (nokian), zimní (kleber) jsem si myslel, že tohle bude jejich poslední sezona, ale zatím se tváří, :lol: že by asi ještě jednu zimu zmáknuly (mám je třetí zimu).
Uvidím, až budu měnit, to by byly náklady až na podzim...taky momentálně nic moc...jak v práci, tak doma :-k :x
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Uživatelský avatar
tombas
**
Příspěvky: 334
Registrován: 23 pro 2010, 09:14
Bydliště: Ostrava

Re: NOVÝ new accent

Příspěvek od tombas »

Já jsem si na svého accenta nechal dodělat dálkové otevírání kufru (odskok) za pár stovek a nemá to chybu.
Nemusím se bát, že mi ho někdo vybere při zastavení a když jdu s báglama, tak si ho otevřu když přicházím k autu.
Případně, když potřebuji někomu otevřít kufr, když tam třeba něco zapoměl, nemusím ani zvednout zadek nebo odemykat auto. Dotyčný ho pak jen zaklapne.
Accent 1,4 Dynamic, 2007, Celadon Blue
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Re: NOVÝ new accent

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

A to ti dělali v Hyundai, nebo soukromě...něco podobného bych bral taky.
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
Uživatelský avatar
tombas
**
Příspěvky: 334
Registrován: 23 pro 2010, 09:14
Bydliště: Ostrava

Re: NOVÝ new accent

Příspěvek od tombas »

Soukromě, auto nemělo dálkový centrál, tak jsem si to nechal dodělat i s tím kufrem.
Ten elektrikář byl velice šikovný, nikde nebylo poznat, že bylo cokoliv rozebrané a to musel k tomu odskodu do kufru tahat kabely.
Kromě zástěrek to zatím byla moje nejlepší investice do accenta.
Accent 1,4 Dynamic, 2007, Celadon Blue
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: doplňky na novýho Accenta

Příspěvek od Martun »

Jsem vám to kluci šoupnul sem, sice to vzniklo z reagování na Nového acu , ale řešíme tady doplněk v našem stávajícím ácovi.. tak abychom si neplevelli nové téma...

mmochodem.. o elmag odskoku jsem taky uvažoval.. ještě je to ve fázi rozpacované.. bylo by to na tlačítko od řidiče.. měl jsem to na Vectře, kde jsem měl zavařenej částečně kufr, zamračená značka a zámek tam samo chyběl.. takže tlačítko bylo jediné možné...
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Uživatelský avatar
tombas
**
Příspěvky: 334
Registrován: 23 pro 2010, 09:14
Bydliště: Ostrava

Re: doplňky na novýho Accenta

Příspěvek od tombas »

To tlačítko na palubku samozřejmě jde, ale to se mi zdálo zbytečné, když už je tam páčka lanovodu. Bylo by to takové dublování. Největší sranda ovšem je, že když vystupuju z auta, a přestože vím, že půjdu do kufru, vždycky zapomenu kufr otevřít páčkou a pak musím dálkačem :oops:.
Accent 1,4 Dynamic, 2007, Celadon Blue
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Exteriér“