Druhé setkaní na Mošnově 10.5.2008

Hyundai srazy a jiné

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
BigPAJA
**
Příspěvky: 168
Registrován: 15 led 2009, 11:25
Bydliště: Komorní Lhotka okr.F-M
Kontaktovat uživatele:

Re: Druhé setkaní na Mošnově 10.5.2008

Příspěvek od BigPAJA »

Caute chlapi, tak si tady procitam toto vlakno a ctu si o tech HWM tak to muselo byt supr.
Jinak nevim jestli to je aktualni info, ale ta nouzova zpevnena plocha v Dobraticich je zabrana betonarkou #-o
Ale kdysi se tam radilo pekne, to jsem tam jeste jezdil Accentem :wink: a zavodil jsem se skodovkarema, to byly casy.
Jinak by nebylo spatne spachat nejaky ten srazik, protoze tedka jen smutne zavidim Zlinakum co se srazi dneska odpoledne.

Ale tak me napadlo ze vim o jedne zpevnene plose a to celkem stylove 8) ale neni tam nic na sprinty.
Mam namysli parkoviste pro zamestnance pro firmu Hyundai Motor Manufacturing Czech.....to by nebylo marne a myslim ze je docela velke ne, co myslite?
-== BigPAJA ==-
-== Řídím svůj svět... Hyundai i30 SPORT 1,6CRDi ==-

-== Bejvavalo Hyundai Coupe 2.7 V6 ==-
-== Nově Hyundai Getz 1.1 - milášek mého miláška :-) ==-
-== Jeste je, ale ne moje... Hyundai i30, Hyundai Elantra, Hyundai Accent ==-
Reklama
 

Uživatelský avatar
Tringi
Moderátor
Příspěvky: 1853
Registrován: 01 kvě 2007, 19:23
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Druhé setkaní na Mošnově 10.5.2008

Příspěvek od Tringi »

BigPAJA píše:Caute chlapi, tak si tady procitam toto vlakno a ctu si o tech HWM tak to muselo byt supr.
To si piš že bylo :D
BigPAJA píše:Jinak nevim jestli to je aktualni info, ale ta nouzova zpevnena plocha v Dobraticich je zabrana betonarkou #-o
Jj, vím o tom, taťka tam pořádal nebo se účastnil modelářských soutěží, a říkal že už je to zabité :(
BigPAJA píše:Ale tak me napadlo ze vim o jedne zpevnene plose a to celkem stylove 8) ale neni tam nic na sprinty.
Mam namysli parkoviste pro zamestnance pro firmu Hyundai Motor Manufacturing Czech.....to by nebylo marne a myslim ze je docela velke ne, co myslite?
No, to by bylo hodně stylové, ale asi se tam nedá jen tak bez domluvy přijet, co?
Hyundai Coupé 2007 Tuscani, 2.0i CVVT
Obrázek
--
blog | cv | www
Uživatelský avatar
BigPAJA
**
Příspěvky: 168
Registrován: 15 led 2009, 11:25
Bydliště: Komorní Lhotka okr.F-M
Kontaktovat uživatele:

Re: Druhé setkaní na Mošnově 10.5.2008

Příspěvek od BigPAJA »

Tak to nevim, jestli se tam da bez domluvy prijet, spise si myslim ze to bude verejne parkoviste.
Poptam se kamose co tam dela, jak to tam vypada. 8)
Ono nejlepsi by to bylo nejak oficialne, ale to by musel nekdo oficialne za Hyundai Club pozadat si myslim, to by vysli vice vstric.
-== BigPAJA ==-
-== Řídím svůj svět... Hyundai i30 SPORT 1,6CRDi ==-

-== Bejvavalo Hyundai Coupe 2.7 V6 ==-
-== Nově Hyundai Getz 1.1 - milášek mého miláška :-) ==-
-== Jeste je, ale ne moje... Hyundai i30, Hyundai Elantra, Hyundai Accent ==-
Uživatelský avatar
Selshig
****
Příspěvky: 1254
Registrován: 21 bře 2007, 10:55
Bydliště: Ostrava-Poruba
Kontaktovat uživatele:

Re: Druhé setkaní na Mošnově 10.5.2008

Příspěvek od Selshig »

tak jsem se byl s rodinkou podívat na mošnov tak je to bohužel uzavřené a je otevřená jen ta část kde jsou motokáry....jediné co mě napadlo se domluvit tam s tím chlápkemže bynam sundal pneumatiky ze zatáček a udělali si okruh přímo na te motokárové dráze nebo si mužem zajezdit rovnou motokáry.... :-)
Accent 1,4i MPI DOHC 16V 71,3kW
EBONY BLACK, tinted front windows 25% rear 95%
koupeno 10/2010
Uživatelský avatar
BigPAJA
**
Příspěvky: 168
Registrován: 15 led 2009, 11:25
Bydliště: Komorní Lhotka okr.F-M
Kontaktovat uživatele:

Re: Druhé setkaní na Mošnově 10.5.2008

Příspěvek od BigPAJA »

Tak opet zdravim.
Byl jsem se tedka v nedeli kouknout na HMMC a prisel jsem na dve veci.
To parkoviste je volne dostupne a myslim ze by nebyl problem, pokud by se tam neprovadely zavody v driftu apod. 8)
Je to sice hned u brany, ale jaxem tam tedka v nedeli jezdil tak se vratni ani nehli. 8)
A o vikendech tam sem tam nejaky cyklista projede, jinak tam je klid a parkoviste prazdne.
Druha vec je ta, ze na celem okruhu kolem tovarny je jeden krasny kousek, kde je rovinka asi min. 400 m dlouha(+- nemam dobrej odhad), kde jsem tedka sprintoval s brachou, ja s coupatkem a on na motorce :D/ bohuzel jsem nevyhral, ale to se dalo cekat. :-#
Problem je v tom, ze je to "klasicka" cesta tzn. verejna #-o
-== BigPAJA ==-
-== Řídím svůj svět... Hyundai i30 SPORT 1,6CRDi ==-

-== Bejvavalo Hyundai Coupe 2.7 V6 ==-
-== Nově Hyundai Getz 1.1 - milášek mého miláška :-) ==-
-== Jeste je, ale ne moje... Hyundai i30, Hyundai Elantra, Hyundai Accent ==-
Odpovědět

Zpět na „Srazy“