kožený volant

Potahy, sedadla, doplňky

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: kožený volant

Příspěvek od Gandalf »

Ale musíme se vrátit k tématu nebo nám moderátorovič dá :wink:
Mě se moc líbil ten profesionálně dodělávaný potah, co tam člověk může poslat volant a oni mu jeho (nebo na výměnu) vlastní potáhnou a pošlou zpět. Ale nechtělo se mi do toho vrážet peníze. Na druhé straně to člověk drží každý den v ruce, tak proč si neudělat radost.
Teď nevím, jestli právě tenhle potah má Martun, ale to by mě mrzelo, že takhle odchází... :?
A protože představa motat šňůrky nebo něco předem namáčet se mi moc nelíbí :oops: , tak se schválně kouknu do našeho Globusu, co tam mají. Jen si musím změřit průměr volantu...

Ještě dovětek - já bych v autě nikdy nejedl, drobky v kabině nesnáším :mrgreen: Ale chápu, že jsou profese, které to občas vyžadují nebo je někdo až tak vytížený... :wink:
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
Reklama
 

Uživatelský avatar
zolda
**
Příspěvky: 305
Registrován: 09 srp 2010, 21:13
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: kožený volant

Příspěvek od zolda »

Gandalf, dával jsem si Cavallo na Ácu, to je jak Ty říkáš na namočení a vázání, ale šlo to bez problémů, za 1,5 hod. max, jsem to měl na volantu. :P A můžu říct, že to bylo super, jak v zimě, tak v létě a padnul lépe do ruky a samo lépe vyadal. Jasný, že potažený kůží celý, jako má Marťas nebo teď já v ix20 vypadá lépe :mrgreen: , ale záleží na tom, kolik chceš do toho vrazit. A co se týče práce, neboj, to zvládneš :lol: . Už máš na něj ušetřeno, jelikož máš nízkou spotřebu, tak to vraž do Áci zpět :D/ :D/
Citroen Berlingo Multispace Shine, 1,6 BlueHDi 120 MAN6 bílé barvy, září 2016
ix20 1.4 CVVT 66 kW Tricolor reed, březen 2013
NewAccent 1.4 i Alpha Style Indigo blue, duben 2010
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: kožený volant

Příspěvek od Martun »

Gandalf
samozřejmě že ho mám! :wink: Ty neznáš můj profil? :mrgreen: Bohužel se ošoupal.. je to holt jen barvená kůže.. na hnědé, nebo černé by to vidět nebylo..

jinak s těma drobkama.. až budeš mít děti, z hodně věcí polevíš.. to mi věř! :lol: :lol:
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: kožený volant

Příspěvek od Vilda »

Potah Mario Cavallo má kůži kvalitní a šel bych do něj znovu ..... mám ho na volantu pátým rokem a není na něm vidět sebemenší poškození [-X chce to jen trpělivost a precizní obšití :!: pak to vypadá velice dobře ....

U nového vozu si nebudu připlácet za origoš kožený volant, který sice super vypadá, ale kůže je velmi nekvalitní .... to si zase raději objednám potah M.C. a po požití několika panáčků ohnivé vody, se pustím do několika hodinového obšívání :wink:
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: kožený volant

Příspěvek od Gandalf »

Chlapi a víte co, Vilda je pro mne "kožená autorita" :wink: a když už se vrátil zpět a napsal takový příspěvek, já si tu Máňu Kavalovou koupím. Koukal jsem na video, jak to tam paní pěkně nasadila a to mě povzbudilo. Naštěstí je tu v Brně prodejna, kde si to za 570 Kč vyzvednu. Času mám dost, tak si s tím někdy pohraju. Teda dám to nejdřív na Nissánka, on má chudák takový tenčí volant a vždycky z toho byl smutný, tak ho trošku posilníme :)
A když se mi to zalíbí, hodím to i na Áccu :wink:
Teď už jen změřit volant a objednat.

edit: Tak už je objednáno, kupodivu mám taky A, i když jsem myslel, že je větší a tenčí než Áccův... :shock:
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: kožený volant

Příspěvek od Martun »

Gandalf píše: ..... Koukal jsem na video, jak to tam paní pěkně nasadila a to mě povzbudilo...
Jojo Mojdo, většinou to chlapa povzbudí, když to paní pěkně nasadí... :mrgreen: :mrgreen: :-#

Hlavně se pochlub fotkou ať se máme čím pokochat :wink:

Já jsem holt zastáncem profi obšití, sedí to tam jak pr.el na hrnec.. 8-[ :lol:
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: kožený volant

Příspěvek od Gandalf »

Tož dnes jsem si Máňu vyzvedl v shopu. Tak jestli o víkendu vyšetřím čas, po důkladné instruktáži se do toho pustím. A kdyby se náhodou zadařilo, písknu semhle i nějaké to foto :wink:
volant.jpg
volant.jpg (120.71 KiB) Zobrazeno 2726 x
To jsem zvědav, kdo si toho všimne první, když jsem jen upravil starý příspěvek a nevložil nový :wink:
V každém případě jsem preventivně zneviditelnil stav km, aby z toho Martůnka netrefilo :mrgreen:
Šlo to aplikovat v pohodě, provázku mi zbylo dost, i když jsem před dotahováním měl celkem obavy...
A když už tu plevelím s cizí značkou, tak včera další tankování do plna a spotřeba v rámci denního dojíždění do práce a zpět - 5,3 l/100 km :)
Naposledy upravil(a) Gandalf dne 30 čer 2013, 19:54, celkem upraveno 3 x.
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
Uživatelský avatar
zolda
**
Příspěvky: 305
Registrován: 09 srp 2010, 21:13
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: kožený volant

Příspěvek od zolda »

Gandalf, hlavně pořádnou instruktáž, jestli to totiž špatně nasadíš, tak je to v pr..... =D> ...čicích, takže před nasazením pořádně namočit ... :P a pak už jen obšít :lol: a přiložit foto
Citroen Berlingo Multispace Shine, 1,6 BlueHDi 120 MAN6 bílé barvy, září 2016
ix20 1.4 CVVT 66 kW Tricolor reed, březen 2013
NewAccent 1.4 i Alpha Style Indigo blue, duben 2010
Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: kožený volant

Příspěvek od Gandalf »

Protože se přes tři týdny nikdo neobtěžoval zkontrolovat toto vlákno, jestli už tu náhodou nemám foto nového potahu na volantu :mrgreen: a přitom teprve dnes jsem se s ním byl poprvé projet (v tak krásném počasí má jinak přednost skútr), musím Vám tedy sdělit, že se to auto řídí moooc příjemně. Fakt jsem si to užíval a jsem rád, že jsem se od Vás k téhle operaci nechal svést :mrgreen:
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
miroska
**
Příspěvky: 120
Registrován: 26 bře 2013, 18:00

Re: kožený volant

Příspěvek od miroska »

No já se rekreoval.Jak se Ti to obšívalo?Já když to dělal,tak bylo podobně jako dnes.Lilo ze mně jak z vodopádu.Ale je fakt,řídí se s tim super.Dceři to na fobii chci udělat taky,ale volala do Řecka,že má díru ve výfuku,tak budu řešit tohle.Občas jezdím se strejdovic Thálkou a je to nesrovnatelný.Má origo potah a je to jak papír,navíc šitý snad vlascem
Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: kožený volant

Příspěvek od Gandalf »

Mě se to dělalo pěkně, zvolil jsem den s cca 23°C, aby to moc rychle nevysychalo, kdybych to musel předělávat. Ale to naštěstí nebylo potřeba. Akorát jsem měl stres z dostatečné délky šňůrky. Zvlášť, když jsem na volno dodělával poslední čtvrtinu, tak jsem měl obavy, že bude krátká - hlavně díky nedobrým zkušenostem některých tady ve vlákně. Ale když jsem vše dotáhl, tak mi ještě kus zbyl.
Samozřejmě to nebyla procházka růžovým sadem a byl jsem rád, že to mám za sebou, ale bylo to v pohodě. Na to, že jsem něco podobného dělal poprvé, tak jsem čekal větší problémy. Teď si počkám, co na to otec a možná to přidám i na Áccu 8)
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7910
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: kožený volant

Příspěvek od Mexican »

ak to utahujes kliestami, tak ani pri velkej drine by ti vzdy malo ostat asi 30 cm, co je IMHO viac nez dost. Na tej Almere to vyzera pekne
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: kožený volant

Příspěvek od Gandalf »

Bylo to jednoduché s barvami, zkrátka černá na černou... :)
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
Uživatelský avatar
zolda
**
Příspěvky: 305
Registrován: 09 srp 2010, 21:13
Bydliště: Ústí nad Orlicí

Re: kožený volant

Příspěvek od zolda »

Gandalf, nemáš pravdu, já tady byl několikrát, byl jsem zvědav na Tvůj kožený volant, ale Tobě to nějak trvalo :lol: . A ve finále chybí foto ... ](*,) , tak dodat :D/
Citroen Berlingo Multispace Shine, 1,6 BlueHDi 120 MAN6 bílé barvy, září 2016
ix20 1.4 CVVT 66 kW Tricolor reed, březen 2013
NewAccent 1.4 i Alpha Style Indigo blue, duben 2010
Uživatelský avatar
MICHAL77
****
Příspěvky: 1044
Registrován: 22 kvě 2010, 22:29
Bydliště: Vysočina

Re: kožený volant

Příspěvek od MICHAL77 »

Dal ho do starého příspěvku z 28. června :-$
.........
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Interiér“