1. servisní - garanční - prohlídka

Moderátoři: frawd, Moderátoři

Odpovědět
JirN
**
Příspěvky: 213
Registrován: 07 led 2013, 14:51

Re: 1. servisní - garanční - prohlídka

Příspěvek od JirN »

mmv píše:... a kde že se dá u vás reálně nakoupit za 27.254 Kč jedno € ??
Je to vice-mene stredovy kurz. Rozhodne je to mene mimo, i kdyby kupoval za kurz Valuty-Prodej s prirazkou jako Tvých 3500 :wink:
Reklama
 

mmv
*****
Příspěvky: 1702
Registrován: 06 kvě 2012, 22:50
Bydliště: skoro Praha

Re: 1. servisní - garanční - prohlídka

Příspěvek od mmv »

i kdybych nebyl náhodou vlastníkem předmětného Vehiclu, tak věř, že servisní plán je veřejně dostupný

ty si fakt úsměvný :-)
po 9ti tisících kilometrech bejt vodvázanej z ceny okolo ... kolik žes to platil ?? :-D

to jirn: vlado to pochopil zcela reálně, myšleno cena za komplet, ne jenom přepočet 106€

ono sem napsat, že mě garančka stála (že jsem :hyu: servisu zaplatil) třeba 2000,- a tak trochu pozapomenout, že kufr byl plnej náhradních dílů...

ke kurzu jsem se jenom zeptal, kde že se to u nich dá za 1 € = 27.254 CZK reálně koupit, já že si je tam nechám koupit :-)

do tvýho oleje je mi vcelku šumák, třeba si ho nalej do pískoviště, někde jsem slyšel, že se ti pak budou dobře dělat bábovičky :wink:
odesláno z křesla u televize
ix20 1,4 MPI LPG 5/2012
Uživatelský avatar
Vlado D
**
Příspěvky: 119
Registrován: 30 kvě 2014, 15:53
Bydliště: Bratislava

Re: 1. servisní - garanční - prohlídka

Příspěvek od Vlado D »

Milý mmv,

prečítaj si 1. príspevok na tomto vlákne od "cichajda" a zistíš, že ja som iba odpovedal na jeho otázku rovnako, ako to spravilo veľa ľudí predo mnou.

Nerozumiem tomu, prečo si pociťoval potrebu sa zaoberať primeranosťou ceny, valutovým kurzom a ďalším hlúposťami.

Ak máš pocit, že som zaplatil veľa peňazí za málo muziky, tak ti ho nebudem brať. Iba podotýkam, že ty si vyhodil oveľa viac peňazí za auto, ktoré kritizuješ takmer v každom tvojom príspevku. A že ich je požehnane...

Ušetrím ťa ďalších štipľavých poznámok, lebo nemám náladu a chuť strácať čas polemikou s tvojimi protirečiacimi si a nelogickými výrokmi, resp. invektívami.
ix20Style * 1,4 l CVVT 90 HP * biely ako čerstvo napadaný sneh
mmv
*****
Příspěvky: 1702
Registrován: 06 kvě 2012, 22:50
Bydliště: skoro Praha

Re: 1. servisní - garanční - prohlídka

Příspěvek od mmv »

Vlado D píše: Nerozumiem tomu, prečo si pociťoval potrebu sa zaoberať primeranosťou ceny...
to je už tak nějak standartní postup kdekoliv na foru, jeden se zeptá, druhej mu odpoví a třetí se zeptá toho druhýho jestli mu to co odpověděl tomu prvnímu příjde v pohodě (třeba v tomto případě předmětná cena) :-)
nic víc, nic míň

... hele vlado a tuhle znáš ??
" Jak se do lesa volá, tak se z lesa ... hajnej" :wink:

a jenom k tomu proč jsem se ptal tebe tak jak jsem se ptal, tak ve vlákně jsi se určitě dočetl, kolik stála první garančka mě, a proto jsem měl potřebu se tě zeptat , jestli jsi s výslednou zlodějnou vcelku spokojenej :wink:
odesláno z křesla u televize
ix20 1,4 MPI LPG 5/2012
Uživatelský avatar
Vlado D
**
Příspěvky: 119
Registrován: 30 kvě 2014, 15:53
Bydliště: Bratislava

Re: 1. servisní - garanční - prohlídka

Příspěvek od Vlado D »

Som.
ix20Style * 1,4 l CVVT 90 HP * biely ako čerstvo napadaný sneh
mmv
*****
Příspěvky: 1702
Registrován: 06 kvě 2012, 22:50
Bydliště: skoro Praha

Re: 1. servisní - garanční - prohlídka

Příspěvek od mmv »

:-) tak jasně, vždycky jeden musí bejt Sádlo a druhej Máslo :wink:
odesláno z křesla u televize
ix20 1,4 MPI LPG 5/2012
Uživatelský avatar
Vlado D
**
Příspěvky: 119
Registrován: 30 kvě 2014, 15:53
Bydliště: Bratislava

Re: 1. servisní - garanční - prohlídka

Příspěvek od Vlado D »

mmv, máš ešte nejaké otázky k téme tohto vlákna? Napr. akú mám veľkosť topánok, ktorú značku uprednostňujem a či som spokojný s ich cenou?

A teraz budem mať jednu otázočku ja. V tvojom včerajšom príspevku o 6:46 si napísal:

"...tak ve vlákně jsi se určitě dočetl, kolik stála první garančka mě..."

Priznám sa bez mučenia, že ako som pozeral, tak som pozeral, ale na tomto vlákne som takýto tvoj príspevok nenašiel. Môžeš mi prosím napísať dátum, kedy si ho zverejnil?
Očakávam konkrétnu odpoveď vrátane dátumu (aby si náhodou ladne neprešiel do problematiky živočíšnych a rastlinných tukov).
ix20Style * 1,4 l CVVT 90 HP * biely ako čerstvo napadaný sneh
mmv
*****
Příspěvky: 1702
Registrován: 06 kvě 2012, 22:50
Bydliště: skoro Praha

Re: 1. servisní - garanční - prohlídka

Příspěvek od mmv »

vlado, kdyžtak řekni, nestyď se, ne každej musí hnedle umět pracovat s PC, internetem, prohlížečem... nějaký konzultace jak s tím vším pracovat, případně jak na to, bych mohl doporučit, znám jedno fajn školící středisko...

odpověď najdeš ZDE

... ještě k tvému imaginárnímu problému s tuky... kterému z výše jmenovaných tuků se u Vás (doma) říká rostlinný ??? :^o na druhou stranu ... nemá to s tukem nic společného, je to spíš z ranku máslo/submisivní ...
odesláno z křesla u televize
ix20 1,4 MPI LPG 5/2012
Uživatelský avatar
Vlado D
**
Příspěvky: 119
Registrován: 30 kvě 2014, 15:53
Bydliště: Bratislava

Re: 1. servisní - garanční - prohlídka

Příspěvek od Vlado D »

Ďakujem ti za ponuku, rád sa zastavím niekedy cestou do Prahy na zaškolenie u teba. Prídem na ošípanej a budem sa odrážať demižónmi dobrého bratislavského vínka ("nechci tu slevu zadarmo").

Zaujímavé je, že keď som si nastavil vo vyhľadávacom filtri tvoje meno, názov vlákna a ix20, tak mi ausgerechnet tento príspevok nevypľul. Alebo som ho prehliadol. No nič, aspoň som ťa potešil mojou prihrávkou na smeč.

P.s. Trváš na tom, aby sme na tomto vlákne riešili aj tukovú problematiku?
ix20Style * 1,4 l CVVT 90 HP * biely ako čerstvo napadaný sneh
mmv
*****
Příspěvky: 1702
Registrován: 06 kvě 2012, 22:50
Bydliště: skoro Praha

Re: 1. servisní - garanční - prohlídka

Příspěvek od mmv »

ale já se přece od samého začátku o tuku ale vůbec... ale vůbec nebavím, o tuku se tu bavíš jenom a pouze ty a když už se o něm bavíš, tak se domnívám, že jsi ten tuk rozškatulkoval špatně, jako i většinu jiných teorií, které zde mylně prezentuješ :wink:

klidně se ozvi až pojedeš na západ, ale víno neber, každý rok jezdíme na vinobraní do Pezinoku a nevím nevím jestli bych ho prezentoval jako dobré, i když jeden místní (český) kuchař p. Z.P. onehdá řekl, že se "například moravská vína zlepšila natolik, že se už dají dávat i do omáček" ...
odesláno z křesla u televize
ix20 1,4 MPI LPG 5/2012
Uživatelský avatar
Vlado D
**
Příspěvky: 119
Registrován: 30 kvě 2014, 15:53
Bydliště: Bratislava

Re: 1. servisní - garanční - prohlídka

Příspěvek od Vlado D »

mmv.

No dobre, vidím, že sa budem musieť na tomto vlákne paradoxne venovať označovaniu tukov.

U nás v rodine po nábehu rastlinných tukov (Veto, Perla, Rama, Masielko....), ktoré viac menej vytlačili klasické maslo, sme ostali pri názve maslo aj pre tieto tuky. Je to pohodlnejšie, ako sa pýtať , či si niekto dá "rastlinný tuk", alebo si pamätať, ktorá konkrétna značka sa nachádza v chladničke.

Viem, že pre neznalého je to mierne zavádzajúce, ale na druhej strane takýchto anomálií je v slovenčine viac. Napr. na Slovensku sa pre texasky (jeans) bežne používa termín "riffle", hoci to môžu byť čo ja viem Levis-ky.
ix20Style * 1,4 l CVVT 90 HP * biely ako čerstvo napadaný sneh
mmv
*****
Příspěvky: 1702
Registrován: 06 kvě 2012, 22:50
Bydliště: skoro Praha

Re: 1. servisní - garanční - prohlídka

Příspěvek od mmv »

ok , maso necháme masem a sado jakby smet ...

... a LEE ??? tomu říkáte jak 8-[ 8-[ 8-[
odesláno z křesla u televize
ix20 1,4 MPI LPG 5/2012
Uživatelský avatar
Vlado D
**
Příspěvky: 119
Registrován: 30 kvě 2014, 15:53
Bydliště: Bratislava

Re: 1. servisní - garanční - prohlídka

Příspěvek od Vlado D »

Ako kto. Väčšina ľudí "riffle", niektorí texasky, iní džínsy.

Každý jazyk má svoje špecifiká. A jeho užívatelia si ich často ani neuvedomujú.

Napríklad zamyslel si sa niekedy nad tým, že v češtine sa nazýva absolvent báňského učiliště horník a pritom pracuje v dolech? :D/

Aha, aby som nezabudol. Dotyčný horník je samozrejme vlastníkom ix20 a chystá sa na 1. záručnú prehliadku. Aby nám admin nevynadal, že sme mimo tému vlákna. :D
ix20Style * 1,4 l CVVT 90 HP * biely ako čerstvo napadaný sneh
mmv
*****
Příspěvky: 1702
Registrován: 06 kvě 2012, 22:50
Bydliště: skoro Praha

Re: 1. servisní - garanční - prohlídka

Příspěvek od mmv »

už vidím HAVÍŘE, jak jede se svou IX na první garančku a je odvázanej z ceny okolo 4000,- Kč :| :cry:
odesláno z křesla u televize
ix20 1,4 MPI LPG 5/2012
pepe pedro
**
Příspěvky: 426
Registrován: 13 dub 2011, 14:08
Bydliště: Mladá Boleslav

Re: 1. servisní - garanční - prohlídka

Příspěvek od pepe pedro »

To aj bude!
Hyundai IX 20 1.6. 1.4 crystal white-Šemík/+Š Felicia,Š Rapid,Š1203,VAZ2105,VAZ2102,Š100
Odpovědět

Zpět na „ix20“