PODZIMNI Sraz New Accent a jiných hyundai - PEVNOST HANIČKA

Hyundai srazy a jiné

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět

Vyberte termín srazu :-)

29.9.
16
73%
6.10.
6
27%
 
Celkem hlasů: 22

Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: PODZIMNI Sraz New Accent a jiných hyundai - PEVNOST HANI

Příspěvek od Borek »

MICHAL77 píše:
Borek píše:Na obranu Martuna musím přiznat,že jsem dorazil poslední.Ale mám k tomu dva důvody-1)měl jsem to hrozně daleko(20km :D ) a za 2)než nalodím svůj harém.... :D
Borku a za 3) tak pomalá :tus: ..... :lol:
Příště vyjedu o den dříve..... :D .
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Reklama
 

Uživatelský avatar
69pavel
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 30 srp 2009, 20:29

Re: PODZIMNI Sraz New Accent a jiných hyundai - PEVNOST HANI

Příspěvek od 69pavel »

ze bych to taky priste skusil?kdyz bude rodinka tlacit budu mit vybornou spotrebu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Hyu ACCENT MCT 1.5CRDi VGT rok: 10/2008 barva: 2X INDIGO BLUEMICA oil: TOTALQUARTZ9000 5W/40
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: PODZIMNI Sraz New Accent a jiných hyundai - PEVNOST HANI

Příspěvek od Vilda »

Chlapci .... atestaci jsem úspěšně udělal a tak trochu slavim :D/ a pomalu začínám mít roupy na jarní sraz :lol: tenhle byl dost dobrá prda =D> a nastavil laťku hodně vysoko !!! Ten jarní by měl být zase ještě lepší, než tenhle a tak prosím zapněte závity, ať do jara vymyslíme další, ještě suprovější akci ..... máme na to dost dlouhých zimních večerů :wink:

Něco se mi v kotrbě začíná už líhnout ..... ne v osobácích jako spanilka po Orlických horách letos s Rossem , ale na vojenském náklaďáku z druhé světové války ... GM náklaďák - velkej plaťák ( asi jako V3eska velikostí ) s dřevěnýma, podélnýma lavicema .... a vyrazit projížďkou třeba do vojen. muzea v Lešanech :wink: Auťák vlastní kámoš a už jsem s ním párkrát jel .... papíry na to mám, takže by se asi jednalo o stránku finanční ... zdarma by nám to asi nepučil :cry: ale to asi nikdo, že .... hodim s ním řeč, co a jak ... a dal bych na vědomí. Myslim, že projižďka jarní krajinkou v odkrytém náklaďáku na korbě a v krásném jarním povětří může být přímo úchvatná :wink: je to samozřejmě jen návrh, který může rychle skončit .... na něčem, ale prubnu to ...... :- nic na beton neslibuju ... [-X
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
69pavel
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 30 srp 2009, 20:29

Re: PODZIMNI Sraz New Accent a jiných hyundai - PEVNOST HANI

Příspěvek od 69pavel »

no Vildo nevim jak to je presne at nekecam ale tenhle typ prepravy osob na korbe nakladaku je uz zakazany,jedine vojaci maji na toto vyjimku ale i tam to se zprisnilo,leda ze by se jelo jen po polnich cestach.Chce to presne zjistit jak to je.
Hyu ACCENT MCT 1.5CRDi VGT rok: 10/2008 barva: 2X INDIGO BLUEMICA oil: TOTALQUARTZ9000 5W/40
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: PODZIMNI Sraz New Accent a jiných hyundai - PEVNOST HANI

Příspěvek od Martun »

Vilda píše:Chlapci .... atestaci jsem úspěšně udělal a tak trochu slavim :D/ a pomalu začínám mít roupy na jarní sraz :lol: .....

Něco se mi v kotrbě začíná už líhnout ..... [-X
Koukám že asi pořádně slavíš! když máš takovéto nápady.. =D> =D> :lol: :lol:

A jinak ti gratuluji k úspěšnému složení zkoušky, pane doktore! :wink:
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Uživatelský avatar
MICHAL77
****
Příspěvky: 1044
Registrován: 22 kvě 2010, 22:29
Bydliště: Vysočina

Re: PODZIMNI Sraz New Accent a jiných hyundai - PEVNOST HANI

Příspěvek od MICHAL77 »

Vilda píše:Chlapci .... atestaci jsem úspěšně udělal a tak trochu slavim :D/ a pomalu začínám mít roupy na jarní sraz :lol: tenhle byl dost dobrá prda =D> a nastavil laťku hodně vysoko !!! Ten jarní by měl být zase ještě lepší, než tenhle a tak prosím zapněte závity, ať do jara vymyslíme další, ještě suprovější akci ..... máme na to dost dlouhých zimních večerů :wink:

Něco se mi v kotrbě začíná už líhnout ..... ne v osobácích jako spanilka po Orlických horách letos s Rossem , ale na vojenském náklaďáku z druhé světové války ... GM náklaďák - velkej plaťák ( asi jako V3eska velikostí ) s dřevěnýma, podélnýma lavicema .... a vyrazit projížďkou třeba do vojen. muzea v Lešanech :wink: Auťák vlastní kámoš a už jsem s ním párkrát jel .... papíry na to mám, takže by se asi jednalo o stránku finanční ... zdarma by nám to asi nepučil :cry: ale to asi nikdo, že .... hodim s ním řeč, co a jak ... a dal bych na vědomí. Myslim, že projižďka jarní krajinkou v odkrytém náklaďáku na korbě a v krásném jarním povětří může být přímo úchvatná :wink: je to samozřejmě jen návrh, který může rychle skončit .... na něčem, ale prubnu to ...... :- nic na beton neslibuju ... [-X
No osobně myslím že Ti toto nevyjde, sice máš asi ŘP, ale tento druh přepravy lidí už je dávno zakázaný, pak nevím zda máš skupinu "D". No a navíc pokud to má na veteránskejch číslech tak to může být problém. Co profesní průkaz?
.........
Uživatelský avatar
Gandalf
*****
Příspěvky: 2059
Registrován: 07 říj 2008, 19:22
Bydliště: Brno-venkov

Re: PODZIMNI Sraz New Accent a jiných hyundai - PEVNOST HANI

Příspěvek od Gandalf »

Profesní průkaz je potřeba v případě, že se tím živíš, ale nikoliv pokud jde o soukromou jízdu. Ale je fakt, že transport na otevřené korbě bez zákonné výjimky možný není.
Accent 1.4i Active - Continental Silver (10/2008-4/2015) prodáno
Uživatelský avatar
MICHAL77
****
Příspěvky: 1044
Registrován: 22 kvě 2010, 22:29
Bydliště: Vysočina

Re: PODZIMNI Sraz New Accent a jiných hyundai - PEVNOST HANI

Příspěvek od MICHAL77 »

Gandalf píše:Profesní průkaz je potřeba v případě, že se tím živíš, ale nikoliv pokud jde o soukromou jízdu. Ale je fakt, že transport na otevřené korbě bez zákonné výjimky možný není.
No to ano, ale hádej se že jedeš jen tak pro zábavu s něčím co na Tebe není napsané..... Je to malinko složitější.
.........
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: PODZIMNI Sraz New Accent a jiných hyundai - PEVNOST HANI

Příspěvek od Vilda »

Déčko mám a profesní průkaz s psychotesty taky ..... hádat se nechci, až všechno zjistím dám vědět. Nevim jak to dneska funguje, ale co vím, tak na military klubu dokonce vozili svatby :-k
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
MICHAL77
****
Příspěvky: 1044
Registrován: 22 kvě 2010, 22:29
Bydliště: Vysočina

Re: PODZIMNI Sraz New Accent a jiných hyundai - PEVNOST HANI

Příspěvek od MICHAL77 »

Vilda píše:Déčko mám a profesní průkaz s psychotesty taky ..... hádat se nechci, až všechno zjistím dám vědět. Nevim jak to dneska funguje, ale co vím, tak na military klubu dokonce vozili svatby :-k
:shock: na co to potřebuješ????
.........
Uživatelský avatar
69pavel
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 30 srp 2009, 20:29

Re: PODZIMNI Sraz New Accent a jiných hyundai - PEVNOST HANI

Příspěvek od 69pavel »

MICHAL77 píše:
Vilda píše:Déčko mám a profesní průkaz s psychotesty taky ..... hádat se nechci, až všechno zjistím dám vědět. Nevim jak to dneska funguje, ale co vím, tak na military klubu dokonce vozili svatby :-k
:shock: na co to potřebuješ????
pokud chces dneska jezdit jako ridic z povolani tak musis mit psychotesty s neurolodgickym vysetrenim na hlavu udelas ,je platna do 50 let,potom je 55,pak 60 a pak co 2 roky,kazdy rok absolvovat skoleni na profesni prukaz ,ktery se meni co 5 let,samozrejme podle skupiny RP ktere vlastnis a aby toho nebylo malo tak musis co 2 roky (do 50let)absolvovat lekarskou preventivku a pokud jezdis v noci tak 1x za rok
Hyu ACCENT MCT 1.5CRDi VGT rok: 10/2008 barva: 2X INDIGO BLUEMICA oil: TOTALQUARTZ9000 5W/40
Uživatelský avatar
Josef
****
Příspěvky: 1282
Registrován: 10 kvě 2005, 11:32
Bydliště: Praha

Re: PODZIMNI Sraz New Accent a jiných hyundai - PEVNOST HANI

Příspěvek od Josef »

[quote="Vilda"]..... ne v osobácích , ale na vojenském náklaďáku z druhé světové války ... GM náklaďák - velkej plaťák ( asi jako V3eska velikostí ) s dřevěnýma, podélnýma lavicema .... a vyrazit projížďkou třeba do vojen. muzea v Lešanech :wink: ... [quote]
Vildo, kdyby to nevyšlo, ta si puč od Švarce GOLEMA :lol: Stejně jak je rok dlouhej nevyjede :P
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: PODZIMNI Sraz New Accent a jiných hyundai - PEVNOST HANI

Příspěvek od Vilda »

MICHAL77 píše: :shock: na co to potřebuješ????
Tak nějak mě to živí :wink: a ještě před loni jsem autobus tahal u jedné, dnes už zkrachovalé cestovky .... a pro výkon řidiče z povolání všechny tyhle " nesmysly " potřebuji .... a pro 69pavla ... vyšetření EEG bylo již zrušeno [-o< konečně nějakýho debila napadlo, že epileptický záchvat může člověk dostat kdykoliv i bez předchozího vyšetření !!!! Dokonce je medicínsky prokázáno, že v podstatě každý člověk za svůj život prožije jeden nebo dva epi. záchvaty ... aniž by si toho všiml ....

Jinak jsem včera s kámošem co vlastní GM mluvil a náklaďák je od jara nepojízdný :cry: praskly mu pístní kruhy na druhém válci a je v háji vložka ... takže se schání a na jaře mu budu pomáhat s malou GO motoru. Taky se dost změnily podmínky na provoz těchto vozidel ( k horšímu ) .... už to má na veteránských značkách a jízdy se musí předem ohlašovat ( odkud a kam ) .... takže můj záměr asi padnul ... škoda, byla by to parádní jarní projížďka .... a hlavně pro majitele benzinu, protože tenhle bourák na benál jezdí ... jen ta spotřeba je poněkud vyšší :D

Josef : Dobrej nápad =D> já mu to navrhnu ... stejně ta herka vyjede tak dvakrát do roka :lol:
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: PODZIMNI Sraz New Accent a jiných hyundai - PEVNOST HANI

Příspěvek od Martun »

Vilda píše: Josef : Dobrej nápad =D> já mu to navrhnu ... stejně ta herka vyjede tak dvakrát do roka :lol:
A to jenom proto aby ho opláchly od prachu :lol:
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
Uživatelský avatar
vorlajz
*******
Příspěvky: 9963
Registrován: 19 srp 2012, 08:21

Re: PODZIMNI Sraz New Accent a jiných hyundai - PEVNOST HANI

Příspěvek od vorlajz »

no, jestli to bude zase na Pastvinách, tak to mám "opět" 240 km... grrrrr :shock:
Hyundai Tucson 4x4 - 1.6 TGDI MHEV, N-LINE Šéďa ve Stajlu... ;) - NA CESTĚ

Hyundai i30 combi aka Mysak - 1.6 GDI, CashB ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Hyundai i30 SW aka Mumínek - 1.6 CVVT, Bílá ve Stajlu... ;) - PRODÁNO
Odpovědět

Zpět na „Srazy“