Vstavana navigacia v NX4

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Pedro76
**
Příspěvky: 274
Registrován: 23 srp 2021, 08:55

Re: Vstavana navigacia v NX4

Příspěvek od Pedro76 »

Srandista píše: 30 čer 2022, 10:58
cvaldik píše: 30 čer 2022, 10:45 Hlavně doufám že pujde AA přes celou obrazovku ja to mají v US
THIS!!! Toto je hlavny dovod, preco budem updatovat, tak dufam, ze zas nebudeme oproti US 2nd class citizens.
s tím FullScreen AA to řeší na německém Ioniq5, že samo o sobě se nic nestalo... ale viděl jsem na youtube nějaký KIA návod, kde ještě přímo v mobilu v developer modu AA se muselo změnit posílané rozlišení z mobilu... tak možná ještě to bude potřeba...
https://www.youtube.com/watch?v=1csk2vtP2Dc
Hyundai Tucson NX4 1,6 T-GDI MHEV IMT 132kW/180k Style Premium Sunset Red
Hyundai i30 1,6 T-GDI Hatchback Go Czech Red 2016 (prodáno)
Reklama
 

Uživatelský avatar
casco
**
Příspěvky: 247
Registrován: 26 dub 2021, 20:10

Re: Vstavana navigacia v NX4

Příspěvek od casco »

Taaak...som to nevydrzal a uz som updatol...popisem prve postrehy

Prve zistenia:
1. Servisny interval
NEVYMAZAL SA ...ostali povodne hodnoty ...neviem to editovat, ale to je tym, ze mi to v servise zamkli. Hlavne je, ze tam nie su nuly =D>
- no ale v MENU Nastavenia\vozidlo tam kde bol Servisny interval ...cize pod pristrojovim panelom uz nie je ...presunili ho do poslednej casti "pohodlne" v ang "comfort"

2. V AA vyskusal som vsetko co ste tu pisali ohladne sirokeho zobrazenia AA , ale samozrejme u mna nic nezmenene. Ostalo to ako pred tym, na lavo mapa a v pravo hodiny(pred tym tam bola taka velka ikona AA).

zatial tolko ....
Tucson NX4 1.6 T-GDI, 132kW, Premium, kozeny packet, 4x4, Adapt.Tlmice, logo vo dverach, osvetlenie noh (blue)
Uživatelský avatar
Srandista
**
Příspěvky: 242
Registrován: 22 led 2022, 20:16
Bydliště: Brno

Re: Vstavana navigacia v NX4

Příspěvek od Srandista »

Vzhľadom na to, že ja :hyu: navi nepoužívam, tak sa toho nebojím, dnes som to stiahol, hodil na USB kľúč a v sobotu to skúsim prubnúť.
Hyundai i30 1.5 T-GDI iMT Family Smart 2022, 117kW/253Nm, Engine Red - od 12.4.2022
Toyota Corolla 1.8 VVTL-i MT T-Sport 2003, 141kW/180Nm, Red
Uživatelský avatar
Pedro76
**
Příspěvky: 274
Registrován: 23 srp 2021, 08:55

Re: Vstavana navigacia v NX4

Příspěvek od Pedro76 »

mi odpadaly meetingy zítra dopoledne... tak to prubnu na parkovišti před kanclem...udělám si kafe a půjdu aktualizovat.... :-) ale tak snad aspoň ty mapy budou aktuálnější.... když už jsme tak čekali... :-)
Hyundai Tucson NX4 1,6 T-GDI MHEV IMT 132kW/180k Style Premium Sunset Red
Hyundai i30 1,6 T-GDI Hatchback Go Czech Red 2016 (prodáno)
Uživatelský avatar
cvaldik
*
Příspěvky: 27
Registrován: 31 bře 2022, 13:34

Re: Vstavana navigacia v NX4

Příspěvek od cvaldik »

Tak jsem to aktualizoval , poprve využil aktualizaci po vypnutí motoru.. šel domu a pak přišla notifikace do vbluelink že je hotovo... mapy kolem PCE zatím co jsem stihl jsou aktualní.
AA překvapení se nekoná, zkoušel jsem to i dle navodu co daval Pedro odkaz a taky to nešlo.... ještě zkusim zítra si s tím pohrát.
Hyundai Tucson (NX4) N Line 1.6 T-GDi HEV 169kW/230k
Uživatelský avatar
cvaldik
*
Příspěvky: 27
Registrován: 31 bře 2022, 13:34

Re: Vstavana navigacia v NX4

Příspěvek od cvaldik »

Tak update: nakonec se me povedlo rozchodit AA ze na doprovodnem okne je spotify a na hlavnim google mapy nrbo to prohodit... takze za me spokojenost... dat mapu na celou bez doprovodneho se nepovedlo ale me to takhle staci...
Hyundai Tucson (NX4) N Line 1.6 T-GDi HEV 169kW/230k
Uživatelský avatar
Pedro76
**
Příspěvky: 274
Registrován: 23 srp 2021, 08:55

Re: Vstavana navigacia v NX4

Příspěvek od Pedro76 »

čau, ranní káva a aktualizace proběhly... za mě...
- aktualizátor - obecně přidány poskakující čárky skrz systém všude kde se tváří že systém načítá...co mě překvapilo, že i na MHEV verzi mi to nabídlo aktualizaci s vypnutým motorem, ale otázka co by to udělalo, předpokládám že nejen hlášky v průběhu, ale i to menu s volbou nemají dotažené... Nebo jste to někdo zkoušel i na neelektrickém autě ?

- servisní interval - hodnoty zůstaly, já na rozdíl od casco si můžu teda i nadále nastavit své hodnoty, ale už nebylo třeba

- android auto - stejně jako vy ostatní, návod nezafungoval, prostě je to jen díky změně ovládacích prvků na levou stranu full na výšku, ale na šířku je tam okno pro mediaplaer přes AA, a další apky... budu taky ještě zkoumat co že to na té KIA šlo nastavit ?

- mapy - přijde mi že aktualizaci snad ani nedostaly... například debatované východočeské D11 a D35 mi přijdou že jsou furt v režimu nedostupnosti... na fórech jinde řeší že snad byly upraveny nějak ty divné povely.. to uvidím.. východí tone of voice má paní stejný...

takže na to že to trvalo tak dlouho... na první voko nic moc...
Hyundai Tucson NX4 1,6 T-GDI MHEV IMT 132kW/180k Style Premium Sunset Red
Hyundai i30 1,6 T-GDI Hatchback Go Czech Red 2016 (prodáno)
Uživatelský avatar
Pedro76
**
Příspěvky: 274
Registrován: 23 srp 2021, 08:55

Re: Vstavana navigacia v NX4

Příspěvek od Pedro76 »

cvaldik píše: 30 čer 2022, 23:18 Tak jsem to aktualizoval , poprve využil aktualizaci po vypnutí motoru.. šel domu a pak přišla notifikace do vbluelink že je hotovo... mapy kolem PCE zatím co jsem stihl jsou aktualní.
AA překvapení se nekoná, zkoušel jsem to i dle navodu co daval Pedro odkaz a taky to nešlo.... ještě zkusim zítra si s tím pohrát.
a tebe to normálně pustí (naplánuje trasu) na D35tku od monstrkruháče ? či na D11tku na Jaroměř ? mě se to při plánování pořád tváří jako nedostupná cesta...
Hyundai Tucson NX4 1,6 T-GDI MHEV IMT 132kW/180k Style Premium Sunset Red
Hyundai i30 1,6 T-GDI Hatchback Go Czech Red 2016 (prodáno)
Uživatelský avatar
Srandista
**
Příspěvky: 242
Registrován: 22 led 2022, 20:16
Bydliště: Brno

Re: Vstavana navigacia v NX4

Příspěvek od Srandista »

Banda, kolko ta aktualizacia cca u vas trvala?
Hyundai i30 1.5 T-GDI iMT Family Smart 2022, 117kW/253Nm, Engine Red - od 12.4.2022
Toyota Corolla 1.8 VVTL-i MT T-Sport 2003, 141kW/180Nm, Red
Uživatelský avatar
Pedro76
**
Příspěvky: 274
Registrován: 23 srp 2021, 08:55

Re: Vstavana navigacia v NX4

Příspěvek od Pedro76 »

za mě...standardních 40minut... jako u předchozích updatů... při zapnutém motoru....

btw: na německém foru někdo s diesel MHEV to fakt dal při vypnutém motoru... možná to táhne 48V baterka... ? ale v návodech o tom ani píp...a tak spotřebovalo to benzín na 3 km.. tak asi fuk to je..
Hyundai Tucson NX4 1,6 T-GDI MHEV IMT 132kW/180k Style Premium Sunset Red
Hyundai i30 1,6 T-GDI Hatchback Go Czech Red 2016 (prodáno)
Uživatelský avatar
Srandista
**
Příspěvky: 242
Registrován: 22 led 2022, 20:16
Bydliště: Brno

Re: Vstavana navigacia v NX4

Příspěvek od Srandista »

cvaldik píše: 01 črc 2022, 08:01 Tak update: nakonec se me povedlo rozchodit AA ze na doprovodnem okne je spotify a na hlavnim google mapy nrbo to prohodit... takze za me spokojenost... dat mapu na celou bez doprovodneho se nepovedlo ale me to takhle staci...
No toto by za mna bol uplny ideal. Nepotrebujem mat mapu nutne na uplne celu sirku obrazovky, ale ocenim, ak bude priestor napravo vyuzitelny rozumnejsie ako na hodiny...

Pedro76: super, dik za info. Zajtra to prubnem, som zvedavy, hlavne teda na to AA.
Hyundai i30 1.5 T-GDI iMT Family Smart 2022, 117kW/253Nm, Engine Red - od 12.4.2022
Toyota Corolla 1.8 VVTL-i MT T-Sport 2003, 141kW/180Nm, Red
Uživatelský avatar
cvaldik
*
Příspěvky: 27
Registrován: 31 bře 2022, 13:34

Re: Vstavana navigacia v NX4

Příspěvek od cvaldik »

Je to vlastně takhle, omlouvam se za hroší kvalitu uhlu focení ale kratkej kabel....
a.jpg
a.jpg (59.42 KiB) Zobrazeno 692 x
Každopadně jestli to takhle pojede tak už pujdu objednat AAWireless a pojedu na trvalo AA... Jediny co pouzivam jsou mapy a spotify :)




Pedro, jsem v praci a odpoledne to zkusim to planovaní, koukal jsem jen ciště na nahled mapy a ty useky tam byly, ale neplanoval jsem to...
Hyundai Tucson (NX4) N Line 1.6 T-GDi HEV 169kW/230k
Uživatelský avatar
Srandista
**
Příspěvky: 242
Registrován: 22 led 2022, 20:16
Bydliště: Brno

Re: Vstavana navigacia v NX4

Příspěvek od Srandista »

Tak moja prva aktualizacia MMS za mnou. V kutiku duse som dufal, ze pocas aktualizacie by mohlo ist aspon radio, ale ako uz skalni vedia, auto bolo celu dobu potichu. Co ma naopak prekvapilo, ze po skonceni uz nebol treba ziaden restart ani nic, system hned nabehol a zacal hrat a ukazovat.

Mam teda i30, ale tiez Gen5W MMS ako v Tucsone. Rovnako ako Pedrovi mi to v mojom MHEV ponuklo aktualizaciu aktualizaciu po vypnuti motora a aj ked som zvolil aktualizaciu normalnu (vedel som, ze budem mat dlhsiu cestu, pocas ktorej sa to stihne aktualizovat), tak mi to celu dobu na displayi ukazovalo, ze by pokracovala aj po vypnuti vozidla. Vzhladom na spominanu dlhsiu cestu som to ale neskusal, to prenecham niekomu inemu.
Hyu_Update.jpg
Hyu_Update.jpg (67.4 KiB) Zobrazeno 586 x
No a AA sa tiez dockal ocakavaneho updatu. Ako som spominal, nepotrebujem nutne, aby bola mapa roztiahnuta na cely display, ale prazdna tretina displayu, na ktorej svieti len "Android Auto", pripadne v lepsom pripade aspon hodiny ma vyslovene iritovala. Cez AA ale pouzivam v 99% casu len navigaciu a hudbu, takze sucasne zobrazenie je za mna bez vyhrad. Kablik mam prilis kratky na akukolvek fotku, takze za mna takto :roll:
New_Android_Auto.png
New_Android_Auto.png (159.31 KiB) Zobrazeno 586 x
Hyundai i30 1.5 T-GDI iMT Family Smart 2022, 117kW/253Nm, Engine Red - od 12.4.2022
Toyota Corolla 1.8 VVTL-i MT T-Sport 2003, 141kW/180Nm, Red
Uživatelský avatar
Pedro76
**
Příspěvky: 274
Registrován: 23 srp 2021, 08:55

Re: Vstavana navigacia v NX4

Příspěvek od Pedro76 »

čau,

co jsem tak vysledoval na německém fóru, tak někomu se na MHEV povedla aktualizace při vypnutém vozu, jiným zas ne.. obecně to funguje na HEV a PHEV.. tak než to někde napíšou offiko, radši to budu dělat za běhu motoru... fakt že se dá vklidu za jízdy, jen si musíš zpívat sám... a nebo pustit z mobilu nahlas něco... :-)
Hyundai Tucson NX4 1,6 T-GDI MHEV IMT 132kW/180k Style Premium Sunset Red
Hyundai i30 1,6 T-GDI Hatchback Go Czech Red 2016 (prodáno)
jdino
Příspěvky: 8
Registrován: 07 dub 2020, 09:31

Re: Vstavana navigacia v NX4

Příspěvek od jdino »

Ahoj

udělal jsem aktualizaci mam normální benzínový motor (žádný hev ani phev) a tu aktualizaci jsem udělal při vypnutém motoru nabídnulo mi to samo akorát psalo že musí být baterka nabytá a když to skončilo tak mi přišla notifikace na bluelink do mobilu a bylo hotovo. jinak jsem zkoušel to AA s tou úpravou zobrazení podle YT jako u kia jak bylo výše a nic
Odpovědět

Zpět na „Tucson III - Elektronika“