Mimon 15-17.6 2007

Hyundai srazy a jiné

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
macháček
***
Příspěvky: 632
Registrován: 14 lis 2005, 23:30
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od macháček »

Peťulko díky moc. Plznička to zní lákavě. Už to vidím, že vyrazím v pátek v poledne, abych do večíra polknul pár lahodných orošených kousků a okouknul ty studentky :shock: :lol: :lol: :lol: .
Hyundai Lantra kombi 1.5 12V GLS/r. v. 2000
Reklama
 

Uživatelský avatar
Pajk
**
Příspěvky: 407
Registrován: 04 srp 2006, 13:22
Bydliště: Vraclav is near Vysoké Mýto
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pajk »

Tak si to o víkendu rozmyslete co a jak.Já nakládám Peťulku a hurá na vodu.To sem si pěkně zavařil,že jsem navrhoval ty Břehy.... :D :D 8)
To Ivan:s mojima orientačníma schopnostma radši orientační jízdu nechám na někom jiným.Rade by mohl vyprávět,kde až jsem na Moravě skončil... 8) 8) 8)
Lantra kombi 1.6-G4GR,r.v. 97
ABS,klima,dálka
Uživatelský avatar
Topek2
**
Příspěvky: 150
Registrován: 15 bře 2006, 20:18
Bydliště: Most

Příspěvek od Topek2 »

tak se to pěkně vybarvuje,dva srazy ročně ,z toho jeden na moravě a druhý skoro na moravě :roll: možná by stálo zato se zamyslet nad nějakým třetím nebo do budoucna v opravdu středních čechách.Tam je taky krásně :!:
LANTRA 1.8-beast in korea 25*5*10 + --odpočívej v pokoji
Uživatelský avatar
Josef
****
Příspěvky: 1282
Registrován: 10 kvě 2005, 11:32
Bydliště: Praha

Příspěvek od Josef »

Topek2 píše:tak se to pěkně vybarvuje,dva srazy ročně ,z toho jeden na moravě a druhý skoro na moravě :roll: možná by stálo zato se zamyslet nad nějakým třetím nebo do budoucna v opravdu středních čechách.Tam je taky krásně :!:
Tak se zamysli :roll: a něco vymysli :lol: :lol:
rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

Sraz

Příspěvek od rade622 »

Problém je v tom, že ti co nejvíce kritizují, většinou nejsou schopni sami nic vymyslet. Řvát, že to a to je na houby dokáže každá nula, ale přijít s něčím, aby to lidi zaujalo a přitáhlo, aby si řekli, toto stojí za to, tam pojedu, tam musím být, je velmi těžké a vyžaduje to mnohem víc přemýšlení a tvůrčí práce dokonce bych se nebál i použít výrazu "kouzlit". Je situace, kdy se čtrnáct dní ví, že sraz je ohrožený a fórun není schopné se dohodnout nebo spíš by se dalo říct že nikdo z fóra není ochoten pro druhé zařídit náhradní místo. Jakmile se objeví možnost kde se scuknout, vylézají kritici kteří začnou tvrdit, že oni to umí líp a dát jim možnost to by jsme viděli. Dobrá já navrhuji toto - Do konce víkendu máte všichni, kterým se nelíbí stávající navržený kemp dát do fóra svůj tip, kde se o organizaci postaráte. Pokud pro ostatní nejste ochotni toto udělat mlčte a podřiďte se zbytku. Ale to Vámi navržené místo musí stávající výrazně převyšovat aby jediný argument nebyl - Já to mám blíž..

Rade622
Naposledy upravil(a) rade622 dne 31 kvě 2007, 19:31, celkem upraveno 1 x.
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
Uživatelský avatar
Tommas33
**
Příspěvky: 475
Registrován: 03 pro 2006, 09:51
Bydliště: Křenovice u Slavkova
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tommas33 »

je to fakt hodně narychlo a za tak krátkou dobu nejdou zázraky...takže at přijede kdo chce a komu se to nelíbí.....tak ho nikdo nenutí nikam jezdit... :)
Accent 1.3 12v 97:Láska se kterou jsem se těžce loučil.Sonata 2.0 16v už taky minulost...nyní Škoda felicia combi 1.9 d provoz na eko naftu 1.30kc km...Citroen xantia 2.0HDi
Uživatelský avatar
Topek2
**
Příspěvky: 150
Registrován: 15 bře 2006, 20:18
Bydliště: Most

Příspěvek od Topek2 »

-tento rok už se zcela určitě nic lepšího nevymyslí.Břehy tak Břehy 8) ,ale chyťme se toho slovíčka do"budoucna"!Jestliže Mimoň nadobro padla,je třeba se poohlédnout po místě,kde se sjíždět příště ,v čechách.
A s kritikou se počítat musí,je to fórum a pokud bych se tady nemohl vyjádřit svobodně tak už nevim.Mimochodem já svůj návrh dal,takže uřvance který jen kritizuje si nech.Jinak dobrý sraz je jak tu už někdo psal o lidech a pak až o místě,s tím naprosto souhlasím.
LANTRA 1.8-beast in korea 25*5*10 + --odpočívej v pokoji
Uživatelský avatar
adys
*
Příspěvky: 99
Registrován: 24 bře 2006, 03:44
Bydliště: KOREA

Příspěvek od adys »

Naprosto souhlasím Radem....Ale trošku mě znepokojuje odkaz odkaz od Vaška o těch krádežích...!!!je tam taky zmínka o kempu v Semíně,je to dost malej kemp,ale mohlo by tam být volno a bylo by to skoro jen pro nás...občas jedu kolem a je pořád prázdnej...koupání bylo docela slušný...nevím jak ted....kdyby už nebylo nic jinýho,dávám ale samo hlas Břehům....
Lantra 1994 ...1,5MPI...G4DJ
Uživatelský avatar
adys
*
Příspěvky: 99
Registrován: 24 bře 2006, 03:44
Bydliště: KOREA

Příspěvek od adys »

tady to je:http://www.autokemp-semin.wz.cz/foto.htm..je to tak 8 kiláků od Břehů...
Lantra 1994 ...1,5MPI...G4DJ
Uživatelský avatar
vašek.63
*
Příspěvky: 71
Registrován: 03 led 2007, 17:37
Bydliště: Studenec u Horek

Příspěvek od vašek.63 »

takže zde jsou návrhy na kempy Dolní Kalný Východní Čechy v Krkonoších .
http://www.dolnikalna.cz/index.php?nid= ... d=496681na
Další je
http://www.dokempu.cz/kempy/cr/stredoce ... enice-143/
http://www.dokempu.cz/kempy/cr/pardubic ... unkov-247/
http://www.fun-wind.cz/velke_darko/poloha.htm
http://www.rekreiveta.cz/#uvod
http://www.dokempu.cz/kempy/cr/pardubic ... semin-626/
Tak a teď mudrujte? Je to pohromadě a tak vybírejte třeba jen na tento sraz a nebo na ty další .Jinak už nic vymýšlet nebudu podřídím se většině.
tady jsem zapomněl ještě jeden zde je možnost zajistit na příští rok celou dráhu taky by to stálo za to mluvil jsem se zřizovatelem letos je to obsazené .
http://autodromvmyto.cz/cenik-sluzeb.ph ... 766df272f1
Naposledy upravil(a) vašek.63 dne 31 kvě 2007, 20:07, celkem upraveno 1 x.
rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

camp

Příspěvek od rade622 »

A tady jsou moje návrhy-//www.camp.cz/index.php?akce=mainpage&lng=cz
Teď je otázka kdo je pro ostatní ochoten něco zařídit a jaký program připraví.
Co uděláš a jak to zajistíš ty?
Není to přímý odkaz, prosím přes copy.
Rade622
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
Uživatelský avatar
Mates
****
Příspěvky: 1410
Registrován: 08 srp 2005, 19:45
Bydliště: Litvínov

Příspěvek od Mates »

Já jsem toho pro sraz moc neudělal a možná jsem taky trošku brblal, ale přijedu jestli se mi podaří dát svody dohromady. Prostě se s váma chci vidět tak jedu i na Břehy :lol:
Hyundai i30 Trikolor 1,4 s paketem plus a černou metalízou 6/2011
Hyundai Accent 1,3 12V 62 kW 2004/3 prodán
Hyundai Lantra combi GLS 1,6 16V r.v.96 Sněhurka je prodaná.
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Já pojedu kam se řekne.. čas mám a peníze snad budou taky..
Jen mě mrzí, že nebude žádná dráha na blbnutí.. ale tak spanilku můžem podniknout kdekoli ;)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
dvorlubor
**
Příspěvky: 154
Registrován: 28 říj 2006, 20:53
Bydliště: Brandýs nad labem

Příspěvek od dvorlubor »

Lidi, uplne nejhorsi je davat moznost volby!!!
To se pak na nicem neshodnem. Vzpomente, jak dlouho trvalo shodnout se na terminu. :( :roll:

Kdyz s chladnou hlavou srovnate, co bychom mohli mit v Mimoni
(to jest letiste a vlastni kadibudku) s dalsimi volbami, tak s vedomim toho, ze letistni plochu ted asi nikde narychlo nesezeneme, musime konstatovat, ze vsechno bude lepsi nez Mimon bez letiste. A hlavne zalezi na atmosfere, jakou si udelame (nekdo uz to poznamenal). Proto navrhuju uz o nicem jinem neuvazovat, protoze organizace a zmeny na posledni chvili by mohly znamenat mensi ucast.
Ja hlasuju pro BREHY! :D

A na pristi rok uz bude dost casu najit neco dokonaleho...


Omlouvam se za prilis komplikovany a strojeny pisemny projev... :roll: :oops:
i30 CW 1.4i r.v.2010 (od 2010)
Accent 1.5Crdi r.v.2004 (2006-2010)
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Joj :shock: chlapi nehádejte se :cry: ,buď me rádi za to co vůbec máme :o A přestaňte prosím Vás remcat,stejně je to už zbytečný a nějaké dohadování o ničem je zbytečné :!:
Takže Peťulka s Pajkem to budou mít jak si na starost :wink: a zbytek bude již na nás :) :wink:
Ps : Spíše by to chtělo založit nové téma kdo přijede ať je to už přehlednější a oficiální a bez dohadů,za sebe říkám beru Břehy 8) :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Odpovědět

Zpět na „Srazy“