"Čerpačky" alebo kde je podľa vás najlepšie palivo

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět

Kde najradsej / najcastejsie tankujete?

SHELL
28
25%
OMV
21
19%
SLOVNAFT
4
4%
ESSO / AGIP
5
4%
LUKOIL
11
10%
BENZINA
21
19%
EUROOIL
7
6%
AVANTI
2
2%
Hypermarketove pumpy (Hypernova, Tesco, Makro)
13
12%
 
Celkem hlasů: 112

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: "Čerpačky" alebo kde je podľa vás najlepšie palivo

Příspěvek od Hardcam »

Benzina u nas prihodila 0,7Kc na litru. Jezdil jsem i za 35Kc/litr, tak 28Kc me nezbori. Melo by to ale minimalne do unora postupne klesat, jako kazdy rok. Treba se trendy meni.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Reklama
 

Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: "Čerpačky" alebo kde je podľa vás najlepšie palivo

Příspěvek od Vilda »

V Praze to samý .... o 70 hal. nahoru :( v noci jsem koukal na Z1 a barel ropy je za 80 doláčů. Zdražit uměji přes noc, ale zlevňování jim moc nejde .... našim pumpičkám :mrgreen:
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
PetrB
**
Příspěvky: 205
Registrován: 15 čer 2009, 10:35
Bydliště: okr. Kolín

Re: "Čerpačky" alebo kde je podľa vás najlepšie palivo

Příspěvek od PetrB »

Vilda píše:V Praze to samý .... o 70 hal. nahoru :( v noci jsem koukal na Z1 a barel ropy je za 80 doláčů. Zdražit uměji přes noc, ale zlevňování jim moc nejde .... našim pumpičkám :mrgreen:
To máš jednoduchý, zlevňovat rychle nemůžou protože se ropa kupuje na delší kontrakty. Ta cena co si viděl většinou bývá na nákup za půl roku (nebo tak nějak). Takže mají nakoupeno dopředu a musí to vyprodat. Proto zlevňují postupně. No a když cena na burze leze nahoru, tak se jim nějak zázračně přeceňují i již nakoupené kontrakty. To je přeci logické, ne? :cry:
Teď: Stříbrný a Elegantní Santa Fe 2008 2,2 CRDi řízený manuálně pořízený před prázdninami 2009
Pastelově červený I30 Gamma Comfort 1.4 benzínek s manuálem narozený v roce 2010
Předtím: Peugeot 307SW
Předtím: Š120 S jako spolujezdec navigátor
Uživatelský avatar
ouzo1
*
Příspěvky: 95
Registrován: 22 říj 2008, 15:15
Bydliště: Plzeň

Re: "Čerpačky" alebo kde je podľa vás najlepšie palivo

Příspěvek od ouzo1 »

Dovolím si nesouhlasit, že z Ona jsou vylágrovaný motory [-X . Jezdíme tam tankovat celá firma(do Nýřan cca 10let) a jezdí to normálně(některá auta i po 700000km). Tankujou se jak osobní, tak nákladní auta,která cestujou po celé evropě. Nezapomeňte, že všechny reklamy,smart karty,premio karty a různé bonusy, taky musí někdo zaplatit :!:(proto ty rozdílné ceny)
NEW ACCENT 1,4 16V ELEGANCE CELADON BLUE 10/08
Hyundai Getz 1,1 2006
Hyundai i20 1,2 2012
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: "Čerpačky" alebo kde je podľa vás najlepšie palivo

Příspěvek od Hardcam »

Tank ONO ma neskutecny obrat paliv. Je prakticky nemozny, aby do paliv pridavali nejaky nekalosti primo na pumpe. Nicmene odsud nemam moc dobry zkusenosti. Hlavne pak s Transporterem TDI, se kterym jsem jezdil pro auta. Jinde to bylo OK. Otec tam bere vzdy. Proto az v prosinci pojedeme do Italie, on do Sonaty nabere v Nyranech, ja pockam, pak si naberu na ja za EURa za hranicemi a to zas bude cekat on...:)
nemusim to tam lit jen kvuli 75Kc usetrenych na nadrzi, kdyz s premiovym palivem mam uplne odlisnou spotrebu, ktera mi vykompenzuje vic nez tech 75Kc.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: "Čerpačky" alebo kde je podľa vás najlepšie palivo

Příspěvek od cert »

Tak já s benzínem nemám rozdíl žádný - na Shell, LukOil, Benzinu, EuroOil i na ONO to bere a jede stejně.
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
miro11
*
Příspěvky: 19
Registrován: 01 říj 2009, 21:30

Re: "Čerpačky" alebo kde je podľa vás najlepšie palivo

Příspěvek od miro11 »

čaute, vie niekto na ktorej čerpačke v Leviciach (Slovensko) je najlepšia nafta, bud na OMW, Slovnaft, alebo Agip ? na Slovnafte je to skoro rovnaké ako na Jurki.
Flex.
*
Příspěvky: 16
Registrován: 01 srp 2008, 19:18
Bydliště: Šumperk

Re: "Čerpačky" alebo kde je podľa vás najlepšie palivo

Příspěvek od Flex. »

Uz treti auto tankujem v 90% naftou, benzinem nebo plynem z JET (Lukoil) ze Šumperka a nikdy zadny problem. A posledni dobou jsou z tech znamnejsich znacek benzinek urcite i nejlevnejsi (obzvlast o vikendu).
Accent 1.5 CRDi // r.v. 2007
Uživatelský avatar
amaize
Moderátor
Příspěvky: 1299
Registrován: 20 úno 2009, 19:35
Bydliště: Albrechtice u ČT

Re: "Čerpačky" alebo kde je podľa vás najlepšie palivo

Příspěvek od amaize »

bral jsem vždy a beru "benzín" u Shellky a Euroilu , a problémy jsem neměl , bývala i Aralka a Benzina,ale jen minimálně, Shell i Euro beru ze zvyku a protože je mám nejblíž,na dálkových jsou po celé republice tak není problém se u nich zastavit
i20 1,2/57kW comfort - 3/2009 do 11/2018 ~89007 km
R_Mégane 1,4/51kW/1997;ŠKODA 125 /1989 & Spartak /1959
momentálně Honda Jazz 11/2018
miro11
*
Příspěvky: 19
Registrován: 01 říj 2009, 21:30

Re: "Čerpačky" alebo kde je podľa vás najlepšie palivo

Příspěvek od miro11 »

no ja som sa pýtal, pretože rodičia majú Thaliu benzín a tankujú na čerpačke Jurki a nejako to nechcelo štartovať... až na 6 pokus.... nekvalitný benzín... naozaj sa neoplatí šetriť 2 centy na litri... :oops:
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: "Čerpačky" alebo kde je podľa vás najlepšie palivo

Příspěvek od Hardcam »

miro: to se vsad, ze nevyplati...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
adam221
****
Příspěvky: 1449
Registrován: 12 pro 2007, 23:24
Bydliště: Bratislava

Re: "Čerpačky" alebo kde je podľa vás najlepšie palivo

Příspěvek od adam221 »

Ano usetrit na benzine alebo nafte sa da... Je to mozne, ale iba mozno tak docasne... Neskor mozu nastat komplikacie a konieckoncov majitela vozidla to vide ovela viac ako tych par centov na liter....
Opel Astra H 1,6
Renault Clio RS
Hyundai I30 1.4CVVT 2011 - 2012 - predane
Accent MC CRDi 2007 - 2011 - predane
Accent MC CRDi 2009 - 2021 - ekologika likvidacia
Ak si myslíte že poznáte Hyundai, zamyslite sa znova!
Uživatelský avatar
xwing
**
Příspěvky: 163
Registrován: 06 dub 2009, 20:21

Re: "Čerpačky" alebo kde je podľa vás najlepšie palivo

Příspěvek od xwing »

Šetriť sa dá keď človek cestuje - v každom kraji, niekedy aj meste majú aj tie isté značky iné ceny :mrgreen:
Hyundai Accent 1.4i Dynamic - Wine Red (05/2009)
Obrázek
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: "Čerpačky" alebo kde je podľa vás najlepšie palivo

Příspěvek od Vilda »

Hardcam píše:miro: to se vsad, ze nevyplati...
Souhlas, taky si myslim, že se to nevyplatí ..... je to šetření na nesprávném místě.

Teď jsem kousek od baráku ( na karlovarský ) objevil Benzinu a někde jsem slyšel, že maji palivo moc dobrý .... na Vervu jsem si vzpoměl, ale jak se jmenuje ten jejich lepší benzín, tak to ani náhodou #-o máte s nim někdo zkušenost ?? Docela bych ho rád vyzkoušel ..... ale dám na znalce s klubu :D
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
miro11
*
Příspěvky: 19
Registrován: 01 říj 2009, 21:30

Re: "Čerpačky" alebo kde je podľa vás najlepšie palivo

Příspěvek od miro11 »

Vilda píše:
Hardcam píše:miro: to se vsad, ze nevyplati...
Souhlas, taky si myslim, že se to nevyplatí ..... je to šetření na nesprávném místě.

Teď jsem kousek od baráku ( na karlovarský ) objevil Benzinu a někde jsem slyšel, že maji palivo moc dobrý .... na Vervu jsem si vzpoměl, ale jak se jmenuje ten jejich lepší benzín, tak to ani náhodou #-o máte s nim někdo zkušenost ?? Docela bych ho rád vyzkoušel ..... ale dám na znalce s klubu :D
a si predstavte že rodičia tankujú na Slovnafte a odvtedy je všetko v poriadku.... naozaj tam majú zlý benzín a i cez to tam chodí dosť aut tankovať... no ja tam určite v živote nepôjdem tankovať :D/
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“