Tak Moravu asi nestihnu :-(

Moderátoři: Farrael, Engineer, Moderátoři

Odpovědět
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

MartasZ píše:Jo odtah do Bolky mě přišel na 1400,-
hele si to tak ctu znova cely a koukam na tohle - proc jsi to probuh platil? copak nemas povinny ruceni? to by bylo abys u toho nemel alepson zakladni asistenci.. :roll: :wink: tak priste! :lol:
Reklama
 

MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Vidíš.. to mě nenapadlo... nikdy sem nic takovýho nevyužil.. ale ona mi to pak pojišťovna z toho havárka vyplatila :P
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
M.a.d.y
****
Příspěvky: 1176
Registrován: 13 bře 2006, 22:26
Bydliště: Picava(okolí Mladý Boleslavi)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M.a.d.y »

Vzpomínáš? Na tento škrábaneček snad odtahovka nebyla ani potřeba :lol: :lol: Obrázek
Vozy:Renault 5 -zlikvidováno přes střechu, Ford Fiesta -Likvidace kůli neschodě s TP, Renault Clio 1,6 16V RSi 79kW(107koní) -nyní ještě mám(k prodeji), Hyundai Accent -s ním jezdím
Řidič:Služebáky - Ford Tranzit -valník, Ford Focus, Ford Focus C-Max
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Zajímavý že se ten chlap vůbec neozval, buď nad tím mávnul rukou, nebo to má ještě v servisu a pak mi pošle účet.. no tak to předám svý pojišťovně a přijdu o trošku bonusu no :P
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
M.a.d.y
****
Příspěvky: 1176
Registrován: 13 bře 2006, 22:26
Bydliště: Picava(okolí Mladý Boleslavi)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M.a.d.y »

MartasZ píše:Zajímavý že se ten chlap vůbec neozval, buď nad tím mávnul rukou, nebo to má ještě v servisu a pak mi pošle účet.. no tak to předám svý pojišťovně a přijdu o trošku bonusu no :P
No doufej dál, že se neozve :wink:
Vozy:Renault 5 -zlikvidováno přes střechu, Ford Fiesta -Likvidace kůli neschodě s TP, Renault Clio 1,6 16V RSi 79kW(107koní) -nyní ještě mám(k prodeji), Hyundai Accent -s ním jezdím
Řidič:Služebáky - Ford Tranzit -valník, Ford Focus, Ford Focus C-Max
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

No tohle mě netrápí, kdyby něco zkoušel, mám 4 svědky a jinak pojišťovna se o všechno postará, takže tohle mě netrápí :P
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
M.a.d.y
****
Příspěvky: 1176
Registrován: 13 bře 2006, 22:26
Bydliště: Picava(okolí Mladý Boleslavi)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M.a.d.y »

To zase jo!!! :twisted: :twisted: :twisted:
Vozy:Renault 5 -zlikvidováno přes střechu, Ford Fiesta -Likvidace kůli neschodě s TP, Renault Clio 1,6 16V RSi 79kW(107koní) -nyní ještě mám(k prodeji), Hyundai Accent -s ním jezdím
Řidič:Služebáky - Ford Tranzit -valník, Ford Focus, Ford Focus C-Max
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Baba, MartasZi, jsou tady....
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

To jsem rád kluci, že se na vás můžu spolehnout ;)
Děkuju :oops:
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Tak zdravim.. nekonečný příběh zatim se špatnym pokračováním je tu s dalším dílem :-(
A nic moc.. pokud se někomu zdálo, že se nic neděje, tak děje, jen info jsem sem nedával..
Zkusim to napsat jen stručně...

Pavel Smolka a Radek Zmatlík.. dobře si tyhle jména zapamatujte a pokud s někym z nich přijdete do styku, tak ten styk zase rychle zrušte.. jsou to totiž mega zmrdi!!

Po převzetí mého vozu od nich jsem si ho nechal zkontrolovat ve dvou servisech a v každym mi bylo řečeno, že práce, kterou si naúčtovali a kterou jsem jim já zaplatil nebyla provedena.. to všichni víte..
Že mi nedodali kost stabilizátoru a hliníkový kolo co se zavázali mi opravit víte taky..

Pánové nekecám, ale tak obden jsem mu volal, kdy mi dá to kolo a tu kost.. pořád samý výmluvy, mám to tady, mám to tamhle.. bla bla bla..
Pak jednou zhruba po dvou měsících!!!!! už sem ho seřval, protože už mi tekly nervy a druhej den byla kost.. juchuu.. dokonce prej snad i na moje auto :-)
No a za pár dnů, nebo týdnů.. já už ani nevim mi dotlačil to kolo.. ještě mám v živý paměti, jak mi říkal, že kolo je opravený, všechno v cajku, že budu spokojenej, tak si ho vezmu.. hmm.. na tom kole bylo ještě bláto z tý nehody.. ani guma nebyla sundaná.. když sem mu volal, tak zas bla bla blaaaaa... třísknul sem mu telefonem :-(

A dál?? Dneska se s ním mám sejít, řek bych že tuší.. říkal sem mu, že jedu do origo servisu a nechám si to prohlídnout, tak jsem zvědav na jeho bla, bla kecy...
Budu po něm chtít aby mi dal 30000,- takovej jsem já.. dvacet na mě vyvařil, ale nechám mu je, ať je klid.. pokud řekne ne, budu tvrdší..
Volal sem kamarádovi policajtovi a docela dobře mi poradil, takže když se nedohodnem, podám trestní oznámení.. podvod, záměrné uvedení v omyl, bo tak něco a ještě se urkitě něco najde :-)
Soudního znalce platí policie a pak už si s autem můžu dělat co chci :-)
Až to dostane, navrhnu mu mimosoudní vyrovnání a zas budu férovej.. 40000,-
A pokud na to nepřistoupí, tak ať si užije soud, já už na nějaký dohady a bla bla nervy nemám :-)

No ale to je moc do budoucnosti.. dneska se uvidí, já to vidim tak, že mi zas ani nezvedne telefon :D
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rade622 »

Pánbůh ti pomáhej v tvém úsilí.
Rade622
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
Uživatelský avatar
Hujer
*****
Příspěvky: 1812
Registrován: 09 říj 2006, 21:39
Bydliště: Praha

Příspěvek od Hujer »

Tak at ti to vyjde a ty prachy ti vrati,at te o ty penizky muzu osulit JA :!: :lol: :lol: :lol: :wink: Drzim ti palecky! :wink:
Accent 1.5 GT
Lantra 1.8 GT 94 , Lantra 1,6 GLS na dily
Trajet 2.0 CVVT 2005 momentálně na JIPce po manželčině zásahu. :-(
Trajet 2.0 CVVT 2006 plyn
Sonata 2.0 2002
H-100 Vodácký šmajchlkabinet s lůžkovou úpravou! :-)
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Yurii »

Jo taky drzim vsechny palce co mam 8)
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Jooo.. díky bejci ;)
Tak samozřejmě telefon mi nezved.. ale bude to i moje chyba, páč mi psal ať mu zavolám v pět a já volal až v půl sedmý :oops: :oops:
Teď sem přijel z kina koukám dva nepřijatý hovory od něj.. takže dostane ještě jednu šanci :-)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
vipe

Příspěvek od vipe »

Ať ti to vyjde, držím palce.
Odpovědět

Zpět na „Fotky & Videa“