Mimon 15-17.6 2007

Hyundai srazy a jiné

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Tomino82
**
Příspěvky: 180
Registrován: 04 čer 2006, 22:08
Bydliště: Kladensko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tomino82 »

také jen čekám na místo kam máme zajet. Dojedu skoro kamkoliv, kiam se řekne :)))
Hyundai Sonata 16V 2.0 rv97
Kladensko
Reklama
 

Farmář
***
Příspěvky: 763
Registrován: 27 kvě 2005, 22:35

Příspěvek od Farmář »

Možná sem už přišel z křížkem po funusu,ale předchozích čtrnáct dní sem nedělěl nic jinýho než scháněl informace,telefony,mejly a spustu dalších potřebných věcí,které byli za potřebí k tomu,abych sem napsal to co zde teď píšu.Ten kdo to neskusil na vlastní kůži,tak opravdu neví o čem je řeč.Neberte to prosím jako nějaké moje vytahování se nad ostatními.Kdybych nechcel tak to nedělám a počkám si na hotovou věc.
Můj návrh zní takto:
Byl bych pro Bechyňi,ale jelikož se prozatím žádný z okolí neozval,je tu možnost Tábor,resp.Všechov u Tábora,který byl již také zmiňován.Spojil sem se z provozovatelem tamější letištní plochy a a .... samozřejmě všude stejná písnička tak jako v dalších ostatních telefonátech a mejlích o možnost získání vstupu na letiště.... naděje by tu ale snad byla.Pokud by nevyšla,další varianta by byla také již zmiňovaná Bechyně,samozřejmě mám na mysli také letištní plochu.Tam se mi kontakt nepodařilo získat,ale uvidíme(vlastně sem vyčkával,že se někdo ozve sám)ale nestalo se tak,proto sem zapátral jinde.Pokud kouknete na mapu Bechyňskýho letiště,tak je tam taková nudla co protíná klasickou silnici vedoucí k letišti,to by byla poslední varianta.
Záleží na tom jak to tam vypadá,bohužel přes telefon ani mejl se to zjistit nedá.
Samozřejmě,že sem nesměl zapomenout kam složíme ty svý kosti,jak starý tak mladý.
V obci Roudná u Tábora je kemp,který bez problémů pojme nás všechny i s autíčkama.Těch zásadních 6bodů jak bylo psáno by snad měl splňovat.Je tam restaurace,koupání,sprchování,stanování,kempování.... jo a wc je tam taky :wink:
Takže kemp je prozatím zamluven a chtičky pro Ty kdo by měly zájem taky.
Neberte to prosím tak,že sem Vás postavil před hotovou věc,ale nemá smysl zde psát....já se optám.....no nevím jak to dopadne.....uvidíme....možná a dalších takovýchto podobných slov.
Vše záleží na nás pro co se rozhodnem.
Jen chci dodat,pro Ty chytřejší,že to mám skoro úplně stejně jak do Břehů,tak do Bechyně.

Přikládám odkazy letišť a kempu


Všechov
http://www.mapy.cz/#centerX=133514752@c ... izIds=none

Bechyně.... všimnite si ty nudle :wink:
http://www.mapy.cz/#centerX=133229056@c ... izIds=none

Kemp-Roudná u Tábora (čučí přímo na Vás,vlevo vedle toho zelenýho fleku...jinak ten flek to je voda) pozn.autora
http://www.mapy.cz/#centerX=133720128@c ... izIds=none


Vzdálenost Všechov-Bechyně cca 20km
Všechov-Roudná cca 15km
Bechyně-Roudná cca 15km

To je asi tak všechno,páč za těch 14dní sem opravdu nestilhl udělat víc než jen toto.
Takže podumejte a snad dojdem k nějakému závěru.

Farmář
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Borek »

ryba píše:hm, nemam to daleko, je tam pekne, kousek jsou pekny pisaky, ale ma to hacek, ten vikend se zrovna zenim :( Taxi to uzijte
Rybo,vždyť my jsme tvoji strýčkové a tetičky.Ty nezveš na svatbu příbuné :?: :lol: Tak alespoň doufám,že si dobře vybereš manželku-ta moje slibovala,že mě bude na rukou nosit.....a fakt nekecala Obrázek. 8)

Jinak,jsem také pro Břehy-není problém mrknout i vedle do toho Semanína(třeba pro příště),ale já bych to zkusil v těch Březích a uvidíme,jak budeme spokojení.I když je to ve VČ,kilometrově to je snad střed mezi členy z Moravy(UH,Brno,sever)tak i z Mostu,MB,Prahy....,kteří mají zájem se zúčastnit. :wink:
Za sebe mám jen jednu otázečku ke kempu.Doufám,že si auto můžu zaparkovat u stanu(u Mácháče v kempu,nějaký trotl-ekolog vymyslel,že auta budou parkovat mimo :roll:-na parkovišti,aby náhodou neukápla kapka oleje do trávy,tak jsme druhý den sbalili stan a odjeli do vedlejšího,kde nebyl problém). :wink:
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
adys
*
Příspěvky: 99
Registrován: 24 bře 2006, 03:44
Bydliště: KOREA

Příspěvek od adys »

Borku, dobrej dotaz s těma autama.........Taky jsem nad tím přemýšlel z fotek z kempu to není zřetelný....
Lantra 1994 ...1,5MPI...G4DJ
Uživatelský avatar
ryba
***
Příspěvky: 955
Registrován: 15 pro 2005, 08:20
Bydliště: HK

Příspěvek od ryba »

tak u nas to je jen formalita, uz jsme spolu 8 roku, jde jen o lejstro, o to aby byly maminky spokojeny ze se jim deti ozenily a oziracku pro to pribuzenstvo.

Co se tyce toho parkovani, melo by to jit, prece tady mate znamou, to se domluvi
Lantra 93/1,5 8v, slouzila dobre, bud ji zeme lehka. Nyni mondeo 2,0i
Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

Farmáři, vymyslel si to super. Pokud se podaří zjistit zda je volnej kemp, myslím že to je to nejlepší co je. Zkuste kouknout na mapku toho Všechova.
Tam není jedinej plot, jediná značka, prakticky letiště je součástí veřejné komunikace. Slyšel jsem že dokonce někde v rohu tuty projíždí i autobusy :shock: .A kdyby se spalo v kempu a tam jelo deně na tři hodinky zajezdit, namusel by to být problém. Farmáři, co si prosímtě zjistil o tý ploše a je v těch kempech volno? Jinak nechci tímto zchodit Peťulky návrh, kdyžtak můžeme dát příští týden narychlo hlasovat, pokud budou obě tyto lokality ověřené
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
Farmář
***
Příspěvky: 763
Registrován: 27 kvě 2005, 22:35

Příspěvek od Farmář »

Vše je napsáno v mém předchozím příspěvku.
Je to zamluvené.Je nutno počkat jak se zde dohodnem a pak zavolat ANO-NE
Uživatelský avatar
Melkor
**
Příspěvky: 282
Registrován: 26 led 2007, 16:45
Bydliště: Velké Popovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Melkor »

Navrhuju aby se dohodli organizátoři mezi sebou... tj Farmář a Peťulka... Ať se to tu nezasere názorama o ničem typu : Ja sem pro tohle ale ja ne a tydy kamkudy bla bla bla... Prostě organizátoři se dohodnou co bude lepší a tam se prostě pojede. Ořežem demokracii a přenecháme to těm, kteří pro to skutečně něco udělali!!! Napsat sem třicet odkazů na různé kempy je o ničem. Jak psal Farmář, až když se pro to něco udělá a zařídí se to, pak je o čem se bavit. Takže kdo nic nedělal (jako já) tak ať se do toho neplete a nechá to na těch co se snažili :-)

Berte to jen jako návod, a né výhružky...proti nikomu nic nemám. Sem mírumilovné zvířátko...nesežerte mě :-)
Lantra Combi 1.8 16V 94KW rv.1996
Accent 1.3 12V 61KW rv.2003 - LPG MAGIC3 - (mám interface i SW pro nastavení ŘJ)
-prodáno: Accent 1.3 62Kw rv.95 5dvéř
Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

Melkor píše:Navrhuju aby se dohodli organizátoři mezi sebou... tj Farmář a Peťulka... Ať se to tu nezasere názorama o ničem typu : Ja sem pro tohle ale ja ne a tydy kamkudy bla bla bla... Prostě organizátoři se dohodnou co bude lepší a tam se prostě pojede. Ořežem demokracii a přenecháme to těm, kteří pro to skutečně něco udělali!!! Napsat sem třicet odkazů na různé kempy je o ničem. Jak psal Farmář, až když se pro to něco udělá a zařídí se to, pak je o čem se bavit. Takže kdo nic nedělal (jako já) tak ať se do toho neplete a nechá to na těch co se snažili :-)

Berte to jen jako návod, a né výhružky...proti nikomu nic nemám. Sem mírumilovné zvířátko...nesežerte mě :-)
Moc nechápu na čem se organizátoři mají domluvit.. Oba to zařídili super a není to o tom že jeden řekne, že toho druhýho místo je lepší..

Dotaz: Mám dát hlasování pro jaký z těchto dvou míst je více lidí? Dnes je pátek, tak do přístího pátku to snad stačí.. Co vy na to??
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
Uživatelský avatar
Mates
****
Příspěvky: 1410
Registrován: 08 srp 2005, 19:45
Bydliště: Litvínov

Příspěvek od Mates »

Jen dej hlasovat. Možná bude ten týden dlouhá doba.
Hyundai i30 Trikolor 1,4 s paketem plus a černou metalízou 6/2011
Hyundai Accent 1,3 12V 62 kW 2004/3 prodán
Hyundai Lantra combi GLS 1,6 16V r.v.96 Sněhurka je prodaná.
Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

Mates píše:Jen dej hlasovat. Možná bude ten týden dlouhá doba.
Tak to dáme do středy do večera??
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
Uživatelský avatar
Felotron
****
Příspěvky: 1004
Registrován: 16 lis 2006, 16:05
Bydliště: KM
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Felotron »

Jirka píše:
Mates píše:Jen dej hlasovat. Možná bude ten týden dlouhá doba.
Tak to dáme do středy do večera??
Hura do toho! ;)
Tucson TLe 1.6 Crdi 2019
ELANTRA XD 1.6 2006

drive:

Santa Fe DM 2.2AT 2015
i30CW GDH 2016 1.6 Crdi
i30 FD 2.0i 2011
Accent LC
Felicia 1.3
Uživatelský avatar
Mates
****
Příspěvky: 1410
Registrován: 08 srp 2005, 19:45
Bydliště: Litvínov

Příspěvek od Mates »

To je dost dobrý termín. :lol:
Hyundai i30 Trikolor 1,4 s paketem plus a černou metalízou 6/2011
Hyundai Accent 1,3 12V 62 kW 2004/3 prodán
Hyundai Lantra combi GLS 1,6 16V r.v.96 Sněhurka je prodaná.
Uživatelský avatar
Melkor
**
Příspěvky: 282
Registrován: 26 led 2007, 16:45
Bydliště: Velké Popovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Melkor »

OK... Taky řešení... Myslel jsem to jak jsem to myslel, ale tohle je Dobrý...
(nenapadlo mě že se vlstně dá hlasovat :-) )
Lantra Combi 1.8 16V 94KW rv.1996
Accent 1.3 12V 61KW rv.2003 - LPG MAGIC3 - (mám interface i SW pro nastavení ŘJ)
-prodáno: Accent 1.3 62Kw rv.95 5dvéř
Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

Je založeno nové téma:

POZOR konečné hlasování! Hyundai sraz 15-17.6 2007

Ve středu končíme s hlasováním
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
Odpovědět

Zpět na „Srazy“