Tak Moravu asi nestihnu :-(

Moderátoři: Farrael, Engineer, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Nightmaster
**
Příspěvky: 151
Registrován: 19 črc 2005, 23:24
Bydliště: Rychnov nad Kněžnou
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Nightmaster »

Na takovýhle hajzly platí jen televize, nic jinýho s nima nehne. Když to nepůjde jinak, zkus Černý ovce, nebo občanskýho Joudu, nebo jak se to všechno jmenuje. Hodně štěstí.
Moderátor sekcí Pokec a Srazy
*************************
Hyundai Lantra 1.6 16V DOHC G4GR

http://broumovsko.net
Reklama
 

ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

No k tomu není co moc dodat :? Urvat jim hlavy i s páteří!! :twisted:
Držím palce aby Ti to vše už konečně dobře dopadlo! :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
honzik
**
Příspěvky: 340
Registrován: 25 lis 2005, 21:29
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od honzik »

Jestli budeš potřebovat sebou někoho opravdu drsného tak mam celkem dobrého kamoše na něj se stačí jen podivat a daš mu vše co mu na očich vidiš a nebudeš ani za mák diskutovat.Je sice z pardubic ale stojí za to.Mnohokrát ověřeno 8) :lol:
Lantra combi 2,0 16v DOHC 102kw, 98r.v zelená metaliza.snížena,sport.filtr. ale už prodaná ted Subaru ale vzpomínám na lantru
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

honzik píše:Jestli budeš potřebovat sebou někoho opravdu drsného tak mam celkem dobrého kamoše na něj se stačí jen podivat a daš mu vše co mu na očich vidiš a nebudeš ani za mák diskutovat.Je sice z pardubic ale stojí za to.Mnohokrát ověřeno 8) :lol:
Honzíku díkes, ale nechci se snížit na jejich úroveň..
Normálně si s ním promluvím a navrhnu řešení, pokud na to nepřistoupí, jako že ne, tak si na něj sáhne dlouhá ruka zákona.. mě je jedno jestli se to povleče, já chci jen aby za všechny svoje podvody, lži a sviňárny pikal.. myslim že tohle bude ještě zajímavý.. něco jako Coupe v plamenech a tak :-(
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Petr HC
**
Příspěvky: 399
Registrován: 10 úno 2006, 08:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr HC »

Perfektní! Jen tak dál, držim ti palce. Na nějaký slitování s nima se vykašli a chtěj po nich všechno do poslední koruny, takovýhle zmrdi musej za svoje skutky pikat!
Obrázek
honzik
**
Příspěvky: 340
Registrován: 25 lis 2005, 21:29
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od honzik »

Pravě že ta dlouhá ruka zákona je tak dlouha že sama nevi co ma dělat.S policii mam jen ty nejhorší zkušenosti.Ted snima řeším jeden problem.
Lantra combi 2,0 16v DOHC 102kw, 98r.v zelená metaliza.snížena,sport.filtr. ale už prodaná ted Subaru ale vzpomínám na lantru
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Nooo.. teď sem mu volal a za chvíli prej přijede ke mě.. tak sem zvědav
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Tak kupodivu přijel a i s tím svým kamarádem :shock:
Noo.. řekl jsem mu na rovinu, že po něm chci jen 23000,- za stříkání který sem mu zaplatil předem já debil :D A že si to k němu stříkat nedám, protože mu nevěřim..
A on hned, že to takhle nejde, že sme se nějak dohodli.. tak sem mu řek, že sme se dohodli i na opravě kola a to mi taky nespravil.. tak že prej tomu člověku hned ten den volal a prej mu vrátil prachy.. haha :P
Jdeme dál.. už sem pěnil, tak sem na něj vytáh protokol z toho servisu a říkám mu, že sme se taky dohodli, že mi spravěj auto a ne že mě takhle omrdaj :-(
A už to začlo.. prej na stolici to bylo, ještě to na vlastní oči viděl a no jasně že sme měnili nápravnici.. a zase bla bla..
Joo ale byl sem drsnej, Radek už začal zvedat hlas, jinak teda vypadá dost nebezpečně a já mu řek, že spolu budeme mluvit tak, že nejdřív mluví jeden a pak druhej, že si nebudem skákat do řeči a..... zmlknul :lol: :lol: :lol:
No ale zas bla bla bla... tak jim ukazuju co se mi absolutně nelíbí, na co se vysrali, tak zas vysvětlovali že se to lícuje a bla bla.. ani mě to nebaví psát.. silnej trumf byl ten vyraženej tlumič.. to zmlkli oba, pak jen, že klempíř nemohl tušit, že to tak bejt nemá :shock: :shock: :roll: !!! A že prej mu zavolá a když jsem nespokojenej, tak se to bude reklamovat.. haha.. to sem zvědav co bude dál..
Každopádně sem jim řek, že nic řešit nemusej, pro mě je to uzavřený, ať si ty prachy za opravu nechaj, jen ať mi vrátí prachy za to stříkání a tím se to jednou pro vždy uzavře.. hmm.. co myslíte?? Já myslim že ne :-(
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Já kokot sem ho v rozčilení zapoměl zamknout :evil:
Ještě že mi to vrtalo v makovici a teď sem tam doběh.. no taaaaaak.. klííídek, nikdo nestojí za to, abych si kvůli němu ničil nervy :twisted: a ještě dal někomu všanc mýho miláčka :oops: :( :cry:
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Hujer
*****
Příspěvky: 1812
Registrován: 09 říj 2006, 21:39
Bydliště: Praha

Příspěvek od Hujer »

To si nak ubral ze svejch pozadavku?Mel jsi chtit vratit vic!No sem zvedavej co nakulej spatky.Jinak zitra poprve vyrazim smer Sukorady,tak kdyz se budes chtit projet, se muzes stavit na pokec. :wink:
Accent 1.5 GT
Lantra 1.8 GT 94 , Lantra 1,6 GLS na dily
Trajet 2.0 CVVT 2005 momentálně na JIPce po manželčině zásahu. :-(
Trajet 2.0 CVVT 2006 plyn
Sonata 2.0 2002
H-100 Vodácký šmajchlkabinet s lůžkovou úpravou! :-)
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Hujere, ty už budeš fachčit v Sukoradech???? :wink:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Uživatelský avatar
Hujer
*****
Příspěvky: 1812
Registrován: 09 říj 2006, 21:39
Bydliště: Praha

Příspěvek od Hujer »

Hanz píše:Hujere, ty už budeš fachčit v Sukoradech???? :wink:
Dneska sem tam byl poprve a zitra tam jedu zas.Jinak uz mam obednany 2 auta na servis.Tak kdyz budes neco potrebovat tak se stav.
Accent 1.5 GT
Lantra 1.8 GT 94 , Lantra 1,6 GLS na dily
Trajet 2.0 CVVT 2005 momentálně na JIPce po manželčině zásahu. :-(
Trajet 2.0 CVVT 2006 plyn
Sonata 2.0 2002
H-100 Vodácký šmajchlkabinet s lůžkovou úpravou! :-)
Uživatelský avatar
M.a.d.y
****
Příspěvky: 1176
Registrován: 13 bře 2006, 22:26
Bydliště: Picava(okolí Mladý Boleslavi)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M.a.d.y »

Hujer píše:
Hanz píše:Hujere, ty už budeš fachčit v Sukoradech???? :wink:
Dneska sem tam byl poprve a zitra tam jedu zas.Jinak uz mam obednany 2 auta na servis.Tak kdyz budes neco potrebovat tak se stav.
Hujer, ty se nezdáš, ale jedeš!!! :wink: :wink: :wink: V Sukoradech to je/bude tvý? :roll:
Vozy:Renault 5 -zlikvidováno přes střechu, Ford Fiesta -Likvidace kůli neschodě s TP, Renault Clio 1,6 16V RSi 79kW(107koní) -nyní ještě mám(k prodeji), Hyundai Accent -s ním jezdím
Řidič:Služebáky - Ford Tranzit -valník, Ford Focus, Ford Focus C-Max
Uživatelský avatar
Hujer
*****
Příspěvky: 1812
Registrován: 09 říj 2006, 21:39
Bydliště: Praha

Příspěvek od Hujer »

M.a.d.y píše:
Hujer píše:
Hanz píše:Hujere, ty už budeš fachčit v Sukoradech???? :wink:
Dneska sem tam byl poprve a zitra tam jedu zas.Jinak uz mam obednany 2 auta na servis.Tak kdyz budes neco potrebovat tak se stav.
Hujer, ty se nezdáš, ale jedeš!!! :wink: :wink: :wink: V Sukoradech to je/bude tvý? :roll:
To neni :( ,ja sem jen zamestnanec.Ale takovej servisek by se me libil! :D
Accent 1.5 GT
Lantra 1.8 GT 94 , Lantra 1,6 GLS na dily
Trajet 2.0 CVVT 2005 momentálně na JIPce po manželčině zásahu. :-(
Trajet 2.0 CVVT 2006 plyn
Sonata 2.0 2002
H-100 Vodácký šmajchlkabinet s lůžkovou úpravou! :-)
Uživatelský avatar
M.a.d.y
****
Příspěvky: 1176
Registrován: 13 bře 2006, 22:26
Bydliště: Picava(okolí Mladý Boleslavi)
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od M.a.d.y »

Hujer píše:
M.a.d.y píše:
Hujer píše: Dneska sem tam byl poprve a zitra tam jedu zas.Jinak uz mam obednany 2 auta na servis.Tak kdyz budes neco potrebovat tak se stav.
Hujer, ty se nezdáš, ale jedeš!!! :wink: :wink: :wink: V Sukoradech to je/bude tvý? :roll:
To neni :( ,ja sem jen zamestnanec.Ale takovej servisek by se me libil! :D
No a proč né? Zaměstnanec jo? to jako jezdíš do takový ďoury z Prahy každej den? no to by se mi moc nechtělo :? :? :?
Vozy:Renault 5 -zlikvidováno přes střechu, Ford Fiesta -Likvidace kůli neschodě s TP, Renault Clio 1,6 16V RSi 79kW(107koní) -nyní ještě mám(k prodeji), Hyundai Accent -s ním jezdím
Řidič:Služebáky - Ford Tranzit -valník, Ford Focus, Ford Focus C-Max
Odpovědět

Zpět na „Fotky & Videa“