Re: pokec.............
Napsal: 25 čer 2026, 09:57
Druha vec je, ze podle meho postupne ubyde chaluparu a lidi, kteri o vikendu ten kombik vyuziji. Mladsi generace nechce makat ani na dome ani na chate a na dovolenou si kufr odvezou vlakem 
Forum pro fanoušky značky Hyundai
https://www.hyundaiclub.net:443/
Ďalšie DPi alebo prejdeš na turbo.Maras píše: 24 čer 2026, 11:43 Tak i30 se bude vyrábět ještě dva roky a za tu dobu se může hodně změnit. Jinak na jeden kombík sám čekám až mi prodejce zavolá, že už ho pro mne má připravený:)