Stránka 192 z 192

Re: pokec.............

Napsal: 25 čer 2026, 09:57
od milosh
Druha vec je, ze podle meho postupne ubyde chaluparu a lidi, kteri o vikendu ten kombik vyuziji. Mladsi generace nechce makat ani na dome ani na chate a na dovolenou si kufr odvezou vlakem :D

Re: pokec.............

Napsal: 25 čer 2026, 10:01
od idam.i
Maras píše: 24 čer 2026, 11:43 Tak i30 se bude vyrábět ještě dva roky a za tu dobu se může hodně změnit. Jinak na jeden kombík sám čekám až mi prodejce zavolá, že už ho pro mne má připravený:)
Ďalšie DPi alebo prejdeš na turbo.

Re: pokec.............

Napsal: 25 čer 2026, 12:36
od Maras
DPi už ne, jak snížili výkon motoru,tak je to fakt jen přemisťovadlo z bodu A do B.
Teď chci zažít poprvé auto, co umí každou jizdou vyvolat pocit radosti z řízení, takže čekám na 1.6 T-Gdi 110kW automat N line kombi.
Apropo, ze starého HB mi zůstaly komplet zadní Led lampy, tak kdyby někdo chtěl ať napíše SZ a domluvíme se.