Tak jsem dneska objednal...

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Odpovědět
zelokvet
*
Příspěvky: 39
Registrován: 27 bře 2009, 16:54

Re: Tak jsem dneska objednal...

Příspěvek od zelokvet »

nemyslel som C3 ale accent. a aku vybavu mas objednanu? lebo som pocul ze dojdu dynamic, a ze active nevedia kedy, tak som z toho uz blby. keby vedeli povedat, tak pride v polke maja a nie, ze : ,,tazko povedat, ja fakt neviem presne povedat,,
accent 1,4 dynamic, 6/2009, bronze gray
Reklama
 

JOFO
**
Příspěvky: 101
Registrován: 01 dub 2009, 12:45

Re: Tak jsem dneska objednal...

Příspěvek od JOFO »

keby som bol vedel ako to bude tak si objednam dynamic alebo rovno elegance.. ale potreboval som rychlo auto, nemal som akurat dost prachov na elegance kedze pri objednavani mi bolo povedane ze o mesiac max dva by som ho mal mat... nakoniec to vizera ze vsetci ostatni budu mat auta skor jak ja a budem rad ked sa na nom povozim v lete a nie az na zimu :(
no co uz, ja mam v tychto veciach takmer vzdy smolu.. minuly rok ked som kupoval skuter, tak som nan takmer mesiac cakal, hoci bol priamo na predajni.. ale bol akysi problem s technicakom a tahalo sa to 3 tyzdne kym som si ho konecne mohol odviezt domov... co uz, nadej umiera posledna :)
Hyundai i30 1.4 START + Klima, vivid blue
zelokvet
*
Příspěvky: 39
Registrován: 27 bře 2009, 16:54

Re: Tak jsem dneska objednal...

Příspěvek od zelokvet »

jofo, pišeš tak, akoby som to pisal ja... najprv som sa divil, ze kedy som to pisal az potom som sa pozrel na nick :)))))))))) ja v tychto veciach mam tiez obrovsku smolu. kamos kupoval accent pred rokom , mal čakať mesiac pol a čakal mesiac a týždeň... mne bolo povedane prelom marec-april, uz je prelom april-maj a stale nic. a vyrobca si robi zle meno, ved si predstav ako ludia budu hovorit: od nich nic nekupuj bo budes cakat 4 mesaice chod do tamtych a za tyzen sa vozis. podla mna by toto vyrobca- predajca nemal dovolit, aby nemal negativnu reklamu.
accent 1,4 dynamic, 6/2009, bronze gray
JOFO
**
Příspěvky: 101
Registrován: 01 dub 2009, 12:45

Re: Tak jsem dneska objednal...

Příspěvek od JOFO »

takze niesom sam s takym "stastim" :)
Hyundai i30 1.4 START + Klima, vivid blue
Uživatelský avatar
xwing
**
Příspěvky: 163
Registrován: 06 dub 2009, 20:21

Re: Tak jsem dneska objednal...

Příspěvek od xwing »

JOFO píše:takze niesom sam s takym "stastim" :)
tiež som "v poradovníku" ](*,)
Hyundai Accent 1.4i Dynamic - Wine Red (05/2009)
Obrázek
Uživatelský avatar
ZdeněkSvoboda
*****
Příspěvky: 1879
Registrován: 29 pro 2007, 13:51
Bydliště: Jihlava (Stará Říše)

Re: Tak jsem dneska objednal...

Příspěvek od ZdeněkSvoboda »

zelokvet píše:jofo, pišeš tak, akoby som to pisal ja... najprv som sa divil, ze kedy som to pisal az potom som sa pozrel na nick :)))))))))) ja v tychto veciach mam tiez obrovsku smolu. kamos kupoval accent pred rokom , mal čakať mesiac pol a čakal mesiac a týždeň... mne bolo povedane prelom marec-april, uz je prelom april-maj a stale nic. a vyrobca si robi zle meno, ved si predstav ako ludia budu hovorit: od nich nic nekupuj bo budes cakat 4 mesaice chod do tamtych a za tyzen sa vozis. podla mna by toto vyrobca- predajca nemal dovolit, aby nemal negativnu reklamu.
Takových nás tu bylo víc...včetně mě.
V lednu 2008 jsem si objednával 1,6 CVVT a bylo mi řečeno, že nejdéle za 2,5 měsíce mi bude accent stát v garáži...po půl roce čekání jsem si koupil 1,5 CRDi. 1,6 by přišla až v září!!! Kluci, přeju pevné nervy [-o<
Současnost: Škoda Octavia combi 1.6 TDI 77kW (chip na 96kW), Elegance (2012)
Minulost: Hyundai Accent 1.5 CRDi 81kW, Elegance (5/2008 - 8/2015)
Otcovo: Hyundai i20 1.2i 57kW, Inclusive Plus Comfort (9/2011)
zelokvet
*
Příspěvky: 39
Registrován: 27 bře 2009, 16:54

Re: Tak jsem dneska objednal...

Příspěvek od zelokvet »

na fore som cital, ze s tymi 1,6 su problemy s dodanim , ved si zober. Pre vyrobcu si nezaujimavy ( z pohladu celkoveho trhu), radsej uspokoja zapadny trh a my vsetci debili z vychodu mame cas... Ruku na srdce, kto veri tomu, ze Nemec, Francuz a ... (zapad) bude cakat na auto 3 a viac mesiacov ako my hlupaci z vychodu... neverim, neverim a neverim ze cakaju mesiace (max tyzdne)
accent 1,4 dynamic, 6/2009, bronze gray
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7910
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak jsem dneska objednal...

Příspěvek od Mexican »

zelokvet pocas srotovneho v nemecku to bolo dost caste, ze germani cakali na auta dlho.. keby na nejake drahe, ale normalne som videl dokument v TV (myslim na ZDF) ze sa cakalo cca 2 mesiace na Dacie Sandero.. takze asi nam ostava byt trpezlivy.. myslim, ze system reaguje na cas objednavky, problem asi je ze turci mozu strajkovat, alebo napr jeden tyzden ide kombinacia motorov/farieb/vybavy ktora nie je ta tvoja
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
JoKo
****
Příspěvky: 1469
Registrován: 17 čer 2007, 09:53
Bydliště: BA/KE
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak jsem dneska objednal...

Příspěvek od JoKo »

zelokvet píše:na fore som cital, ze s tymi 1,6 su problemy s dodanim , ved si zober. Pre vyrobcu si nezaujimavy ( z pohladu celkoveho trhu), radsej uspokoja zapadny trh a my vsetci debili z vychodu mame cas... Ruku na srdce, kto veri tomu, ze Nemec, Francuz a ... (zapad) bude cakat na auto 3 a viac mesiacov ako my hlupaci z vychodu... neverim, neverim a neverim ze cakaju mesiace (max tyzdne)
na zapade sa bezne na novinky zvykne cakat tolko co u nas. napr. na hondy civic sa cakalo viacej ako polroka...
seat tarraco 1.4 ehybrid xcellence

hyundai i30 {pd} 1.4t-gdi + dct now! + premium paket - predane
hyundai i30 {gd} 1.6gdi style {cz} - predane
hyundai accent {mc} 1.4 16v elegance - predane
Uživatelský avatar
cert
****
Příspěvky: 1414
Registrován: 29 zář 2008, 09:39
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak jsem dneska objednal...

Příspěvek od cert »

Dneska jsem byl u dealera (řešil jsem takovou prkotinu v servisu) a mluvil jsem s prodejcem - má tam volné jedno CRDi Accenta v Eleganci Celadon Blue ještě z akce nafta za cenu benzínu... Jiný Accenty neměli.
Hyundai Accent 1,6i CVVT Elegance, Velvet Red (TZ), BORBET CA, audio MAGNAT, MAD Classic Collection, 10/2008
zelokvet
*
Příspěvky: 39
Registrován: 27 bře 2009, 16:54

Re: Tak jsem dneska objednal...

Příspěvek od zelokvet »

o tom strajku som hladal nieco na nete, ale nic som nenasiel, iba z roku 2007 alebo 2008, uz nepamatam... cize odtial asi ta poplasna sprava, ze v turecku sa strajkuje. Dealer mi hovoril, ze v indii strajkuju, ale to sa tyka i20 a i10... a co vy na zmeny, ktore vyrobca planuje: pozmenena maska, chromovane listy, namiesto bezoveho je cierny interier, smerovky malicko ine sklo...
accent 1,4 dynamic, 6/2009, bronze gray
Uživatelský avatar
Vilda
******
Příspěvky: 3712
Registrován: 15 kvě 2008, 21:26
Bydliště: Praha 5

Re: Tak jsem dneska objednal...

Příspěvek od Vilda »

Tak mě osobně se Áca líbí, tak jak je .... ale ten černej interier bych uvítal určitě víc, než skoro bílý koberce a sedadla ... hodně nepraktická barva :?
Ssangyong Korando 1.5 GDI 2024

Fiat Tipo 1.4 T-Jet 2018 Red Amore - prodaný

Yamaha Midnight Star 1300 De luxe

New Accent 1.6i CVVT celadon blue - prodaný
Uživatelský avatar
xwing
**
Příspěvky: 163
Registrován: 06 dub 2009, 20:21

Re: Tak jsem dneska objednal...

Příspěvek od xwing »

zelokvet píše:o tom strajku som hladal nieco na nete, ale nic som nenasiel, iba z roku 2007 alebo 2008, uz nepamatam... cize odtial asi ta poplasna sprava, ze v turecku sa strajkuje. Dealer mi hovoril, ze v indii strajkuju, ale to sa tyka i20 a i10... a co vy na zmeny, ktore vyrobca planuje: pozmenena maska, chromovane listy, namiesto bezoveho je cierny interier, smerovky malicko ine sklo...
No cierny interier uz bol na inych trhoch, ale k nam sa dovazal iba bezovy neviem preco...
A kedy sa ten facelift planuje? Su nejake foto? Zeby prestavovali fabriku na novy model a preto to tak dlho trva? No uvidim, ked uz mam cakat do jula-augusta ako mi dnes povedal dealer tak si uz asi rovno pockam na faceliftovanu verziu, vsak srotovne mam zarezervovane :roll:
Hyundai Accent 1.4i Dynamic - Wine Red (05/2009)
Obrázek
Uživatelský avatar
JoKo
****
Příspěvky: 1469
Registrován: 17 čer 2007, 09:53
Bydliště: BA/KE
Kontaktovat uživatele:

Re: Tak jsem dneska objednal...

Příspěvek od JoKo »

nejaky obrazok som nasiel, ale nakolko je realny neviem...

Obrázek

a co som nasiel na strankach, tak moc velke zmeny nemaju byt:

New verna exteriors:

* A new radiator grille with a chrome strip on the top of it to give a refreshed face to the verna

* new waistline moulding with a chrome insert to enhance the side profile of the verna

* A newly designed full wheel cover and a chrome rear garnish in the new verna to accentuate its elegnace

* With the launch of new verna, Hyundai has also added new body colours to the verna

* Electrically adjustable outside rear view mirrors (ORVM)

New verna interiors:

* As typical of any facelifted version, new verna will also a get a new seat fabric

* A 2-DIN integrated CD player to satisfy your music sense in the new verna

New verna automatic:

Thoug the engine remains the same, a new 4-speed automatic gearbox is equipped in the new verna. The new verna automatic and top end verna SX CRDi VGT manual variant gets loads of exciting features.

* New verna automatic will run on fatter 185/65 R14 tyres

* Leather wrapped steering wheel and leather wrapped TGS knob in the new verna automatic

* Height adjustable front seat belt anchor

* alloy wheels,luggage net and ABS

* new verna also gets premium audio system with 4 speakers and 2 tweeters

zdroj: http://www.vicky.in/straightfrmtheheart ... automatic/
seat tarraco 1.4 ehybrid xcellence

hyundai i30 {pd} 1.4t-gdi + dct now! + premium paket - predane
hyundai i30 {gd} 1.6gdi style {cz} - predane
hyundai accent {mc} 1.4 16v elegance - predane
maro2
*
Příspěvky: 41
Registrován: 14 dub 2009, 15:17
Bydliště: Košice

Re: Tak jsem dneska objednal...

Příspěvek od maro2 »

xwing> Dnes okolo obeda si idem pre svojho nového accentíka, 1,4i Dynamic. Je to už "fejsliftovaná" verzia s maskou ako na JoKovej fotke, zajtra sem snáď hodím foto a dojmy ...
Hyundai Accent ´09 1.4 - Dynamic - EB, folie
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Pokec“