NOVE FORUM

Informace pro uživatele tohoto fóra, návrhy, připomínky k foru atd.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
mireceks
***
Příspěvky: 501
Registrován: 16 led 2008, 16:22
Bydliště: Uherské Hradiště

Re: NOVE FORUM

Příspěvek od mireceks »

sedel jsi u toho pul dne, ale je po tobe videt skvely vysledek! Chvalim;)
:hyu: i30cw 1,6 Style 2010 :hyu: Santa Fe 2,2 CRDi 2010 :hyu: Accent 1,4i, 2010 Ford Mondeo 1,6 16V, 1999

Bylo: :hyu: Accent 1,5 GLS, 1997 :hyu: Elantra 1,6 FIFA Edition, 2002 :hyu: Accent 1,5 GLS, 1997
Reklama
 

Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: NOVE FORUM

Příspěvek od black_sheep »

mnooo, vcelku vkusne... :-) kazdopadne, rozhodne to vypada novejsi a modernejsi, lepe to urcite dodrzuje i standarty, upload fotek.... vsecko bezvadny... jen si zvyknout :-) docela jsem byl prekvapeny, az jsem to malem zavrel :D
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
macháček
***
Příspěvky: 632
Registrován: 14 lis 2005, 23:30
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Re: NOVE FORUM

Příspěvek od macháček »

To milosh: no paráda, fakt pěkné :shock: . A já proč jsem se sem nemohl odpoledne dostat.
Hyundai Lantra kombi 1.5 12V GLS/r. v. 2000
Uživatelský avatar
dragunov87
*
Příspěvky: 73
Registrován: 07 říj 2008, 06:24
Bydliště: Kobylí na Moravě / Skalica - SR
Kontaktovat uživatele:

Re: NOVE FORUM

Příspěvek od dragunov87 »

uuuuuu, pekne to je. mne se to libi. jednoduchy prehled, take lehke barvy, proste dobra prace !!!!
Uživatelský avatar
xkrchnav
***
Příspěvky: 587
Registrován: 12 zář 2007, 06:47
Bydliště: Adamov

Re: NOVE FORUM

Příspěvek od xkrchnav »

vcelku mi to tiež vyrazilo dych - najprv som si myslel, že som špatne zadal adresu či čo :shock: . Ešte by sme nemali zabudnúť na ten slávny chat.php ;). Predpokladám, že toto je teda phpBB 3, takže bude to trošku iné, viď: http://wiki.mibbit.com/index.php/PhpBB2_integration
úplne ideálne by to bolo spraviť tak aby design (header a footer - a pri najlepšom aj farby) ostal a do toho bol vnorený ten chat - keď budeš online napíš. Už som ti písal na ICQ. A mohli by sme to zriešiť ;).

Dobrá práca! Hneď ako to ožilo :P :!:
i30 CW 1.6 CRDi, 81 kW, 2015
Lantra combi 2.0 16V DOHC 102kw, 98r.v zelená metalíza (na predaj/darovanie)
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 2063
Registrován: 12 dub 2005, 15:29
Bydliště: internet

Re: NOVE FORUM

Příspěvek od milosh »

xkrchnav píše:vcelku mi to tiež vyrazilo dych - najprv som si myslel, že som špatne zadal adresu či čo :shock: . Ešte by sme nemali zabudnúť na ten slávny chat.php ;). Predpokladám, že toto je teda phpBB 3, takže bude to trošku iné, viď: http://wiki.mibbit.com/index.php/PhpBB2_integration
úplne ideálne by to bolo spraviť tak aby design (header a footer - a pri najlepšom aj farby) ostal a do toho bol vnorený ten chat - keď budeš online napíš. Už som ti písal na ICQ. A mohli by sme to zriešiť ;).

Dobrá práca! Hneď ako to ožilo :P :!:

jj ja bych rad udelal vzhled jako byl predtim protoze vsechny fora phpbb3 maji stejny vzhled, nedavno jsem predelaval treba toto, resp. to byla uplne nova instalace - www.opel-astra-h.cz ale chtelo by to aspon odlisit barvama kdyz ne uplne novym vzhledem, ktery se ale zase lepe upravuje. chat dodelam 8)
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Re: NOVE FORUM

Příspěvek od Rasty »

black_sheep: taky si to chtěl zavřít když se ti to okno otevřelo :lol: Sem uplně čučel a říkal si kam sem to zase vlezl. Chvíli jsem čuměl na adresu a pak mi došlo že jsem na té správné ale je něco nového :lol:
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

Re: NOVE FORUM

Příspěvek od rade622 »

Pár připomínek do toho plácání po ramenech, nemusíte souhlasit, mě se to ale tak jeví.
Atavar v levo je rozptylující, člověk čte zleva do prava a tak první mu padne zrak na
nesmyslně velký útvar s obrázkem, ale přitom chtěl číst příspěvek.
Dá se sice vypnout obrázek a animace, ale zase tam zůstává skoro čtvrtina stránky
prázdná.
Dát možnost v nastavení přesunout atavar s popisem do prava?
Mazání soukromých zpráv je zbytečně složité,
Označit zprávu, kliknout v nabídce na odstranit označené,
kliknout na přejít, kliknout na ano, kliknout na návrat do předchozího tématu.
Nestačilo by nastavit trvale v nabídce "smazat", "přejít" přejmenovat na "ano" nebo "provést" a pak vykonat požadované
s návratem do složky ihned bez čekání?

Větší popisky - většina klikala na - "Zobrazit nové příspěvky od poslední návštěvy" - teď přejmenované na
"Zobrazit nové příspěvky" utopené ve větě odkazů.První formulace se mi zdála výstižnější.
Proč když mám vypnutý flash se mi motá ta Rastyho kravina na monitoru, vím že je u něj v podpisu,
ale nešlo by to vypnout aniž bych musel vypínat celé podpisy?
Nešlo by když dá někdo "citovat" vypnout tam případný obrázek - v té citaci?
Naposled Xkrchnav s tím tvým pokusným. Tři citace a stránka je plná.
Celkový můj dojem je rozpačitý, staré fórum se mi zdálo být přehlednější - na první pohled, tady se
tak trochu ztrácím, ale vzhledem k tomu, že hned přecházím na nové příspěvky se to dá vydržet.
Rade622
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
Uživatelský avatar
lazyl
*
Příspěvky: 33
Registrován: 17 pro 2007, 23:54
Bydliště: Ostravsko
Kontaktovat uživatele:

Re: NOVE FORUM

Příspěvek od lazyl »

Zdravíčko, tak nový vzhled fóra prozatím vypadá skvěle.
lazyl Accent 1997 GLS 1,3 55KW 5-ti dveř
Uživatelský avatar
vlastaFR
***
Příspěvky: 919
Registrován: 18 lis 2006, 17:05
Bydliště: okres frýdlant

Re: NOVE FORUM

Příspěvek od vlastaFR »

nechtel sem bejt prvni.. stary se mi zdalo lepsi a prehlednejsi. pripada mi to ne-jako upgrade, ale jen neco jineho. zmyho hlediska downgrade.
prosim nekamenovat :arrow: jen muj nazor
Lantra J2 1.8, 1996 125HP
Suzuki DR 650 SE, 1996 44HP
Iveco Daily 3.0HPT 2008 180HP
Honda civic 1.8Vti 1999 169HP - supr vozitko :)
Uživatelský avatar
vipe
Moderátor
Příspěvky: 993
Registrován: 17 lis 2007, 17:24
Bydliště: MOST
Kontaktovat uživatele:

Re: NOVE FORUM

Příspěvek od vipe »

rade622 píše:...Proč když mám vypnutý flash se mi motá ta Rastyho kravina na monitoru, vím že je u něj v podpisu,
ale nešlo by to vypnout aniž bych musel vypínat celé podpisy?
Rade622
Rade ten Rastyho obrázek je v GIFU tak s flashem to nemá co dělat.

Osobně musím říct že se taky trochu ztrácím v tom novým vzhledu :x , možná to jen chce zase trochu cviku, orientace než si člověk zvykne. :wink:
Hyundai I30 MY14 White Creamy 1.6 CVVT 88kW + Parking, 16" Alu
Hyundai Getz 1,3 2005 G4E-A Hiphop Red HL
Zázraky na počkání, nemožné do tří dnů.
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: NOVE FORUM

Příspěvek od Yurii »

Zdarec kucí, no upřímně řečeno, víc se mi líbil starý vzhled, na nový si budu těžko zvykat, ne že bych si připadal starej a že se už nic nenaučím ale prostě je to tak...
Já osobně bych zvolil cestu co nejmenších grafických úprav a jen vylepšení vzhledu ale to by bylo hodně práce navíc, takže chápu že to nejde, kdysi jsem měl vlastní phpBB fórum tak se v tom trošku orientuju :)
Jinak podsekce jsou super věc a obzvlášť tady se to hodí, dobré by bylo rozdělení alespoň sekce Coupe / Scoupe ale to bude teď asi zhola nemožný protože rozdělovat všech 1200 témat by byl porod nad porody a akorát by to zkomplikovalo pár lidem život :)
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Re: NOVE FORUM

Příspěvek od ivan »

Tohle je dobrej úlet nechci nikoho hanit ani kárat ale tohle né :!:
Všechno je rozházené SZ mám prázdné sem tam měl nevyřízený zprávy teď to vypadá,že tu na lidi kašlu :o
Spousta funkcí tu nefunguje na který jsem byl zvyklý :( Předtím jsem měl přehled teď nevím vůbec nic co se děje na foru,to neznamená ,že sem tak často nechodím z časových důvodů,ale sleduji pečlivě co se zde děje,ale v tom to sem K.O :!: :(
Tohle není pro mě ,pokud klub půjde takto ke dnu tak končím :!: Akorát jsem naštvanej :evil: Já vím,že život je změna ,ale nemohla být zachována původní struktura stránek Miloshi???? Ani náhled nemůžu dát,protože by se to smázlo :( :? Za sebe nejsem z toho unešen :( Zatím ahoj Ivan
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: NOVE FORUM

Příspěvek od Yurii »

Zdarec, taky z toho nejsem nadšenej ale budiž, nějákej pokrok bejt musí ačkoli jeho výsledek je mizivej.
Co se týče těch SZ tak se obrať asi přímo na Miloshe protože já třeba všechny svoje soukromé zprávy mám odeslané/přijaté/koncepty, nechybí mi ani jediná.
Ta změna struktury fóra podle mne prakticky neproběhla, možná jsi narážel spíš na změnu ovládání která je oproti starému fóru obrovská.
Další co mne trochu zaráží, že píšeš že ne všechny funkce fungují jak by měly, já jsem zatím na žádné nepřišel.
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
milosh
Administrátor
Příspěvky: 2063
Registrován: 12 dub 2005, 15:29
Bydliště: internet

Re: NOVE FORUM

Příspěvek od milosh »

Vazeni, kterym se to nelibi, prechod na nove forum byl nutny a myslim jej udelat drive nez treba na vanoce aspon si na nej do te doby zvyknete, phpbb2 konci stejne bych musel nahrat nove forum.
Odpovědět

Zpět na „O tomto foru“