Černá kapota

Jak upravit svého hjundaje.

Moderátoři: Farrael, Engineer, Moderátoři

xmrak
**
Příspěvky: 363
Registrován: 24 bře 2006, 12:38
Bydliště: Hořovicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xmrak »

2 rasty : mám jediné vysvětlení , zub času, tohle křídlo bylo téměř jedno z prvních ... za to se samozřejmně omlouvám ...

co jiného tam ještě děláte ??? na getze např ...
Hyundai Getz 1,3/63kw cvvt Elegance 5HB Tundra Green
Mercedes Benz class G 2.9tdi rv.89 + facelift 2005
Daewo Nexia 1.5i 8V rv.92
R.I.P - Honda Civic původně 1,5/66kw
R.I.P - Fiat 126p (polski)
Reklama
 

Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

xmrak píše:2 rasty : mám jediné vysvětlení , zub času, tohle křídlo bylo téměř jedno z prvních ... za to se samozřejmně omlouvám ...

co jiného tam ještě děláte ??? na getze např ...
vše co prodávají firmy Lumma, Carline, M Design, Wissman, TuneMaster, CSR, AW, Hofelle, SRS (pod touto značkou prodává šéf pouze své výrobky www.srs-tec.de a má tam i své vymazlené červené Porsche 993 vlastnoruční úpravy), jestli se něco dělá na getze fakt nevim. Křídel tam je máme mraky a určitě by nějaké pasovalo.
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
honzik
**
Příspěvky: 340
Registrován: 25 lis 2005, 21:29
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od honzik »

Když se bavite o te karbonové kapotě tak jsem nahodou našel v Autosport-tuningu č.09jak pokarbonovat kapotu a si to je určitě levnějši než ji někde schanět za šileny penizeJe tam celkem slušně popsanej zpusob jak na to.Kdybych měl skener tak bych to oskenovel ale boužel nic takoveho nemam.
Lantra combi 2,0 16v DOHC 102kw, 98r.v zelená metaliza.snížena,sport.filtr. ale už prodaná ted Subaru ale vzpomínám na lantru
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

No jo.. ale účel karbonový kapoty je v odlehčení a ne v tom aby to vypadalo.. od toho je karbon, že je lehkej.. proto je tak drahej :-)
Nějaký pokarbonování nemá smysl.. to si tam pak klidně můžeš dát falešný nasávače a podobný kraviny..
Můj názor je, že když tuning, tak funkční :twisted:
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
honzik
**
Příspěvky: 340
Registrován: 25 lis 2005, 21:29
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od honzik »

To maš pravdu ale pokud to chce někdo jen na okrasu tak je tahla možnost
Lantra combi 2,0 16v DOHC 102kw, 98r.v zelená metaliza.snížena,sport.filtr. ale už prodaná ted Subaru ale vzpomínám na lantru
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Nevim no.. já bych se styděl, nemít to funkční.. prostě mi to přijde trapácký.. to je jak když má auto vzadu bubny a daj si tam ty imitace kotoučů.. no prostě hrůůůůůůůůůza :-(
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

MartasZ píše:Nevim no.. já bych se styděl, nemít to funkční.. prostě mi to přijde trapácký.. to je jak když má auto vzadu bubny a daj si tam ty imitace kotoučů.. no prostě hrůůůůůůůůůza :-(
tak tak... ;)
xmrak
**
Příspěvky: 363
Registrován: 24 bře 2006, 12:38
Bydliště: Hořovicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xmrak »

Rasty píše:
xmrak píše:2 rasty : mám jediné vysvětlení , zub času, tohle křídlo bylo téměř jedno z prvních ... za to se samozřejmně omlouvám ...

co jiného tam ještě děláte ??? na getze např ...
vše co prodávají firmy Lumma, Carline, M Design, Wissman, TuneMaster, CSR, AW, Hofelle, SRS (pod touto značkou prodává šéf pouze své výrobky www.srs-tec.de a má tam i své vymazlené červené Porsche 993 vlastnoruční úpravy), jestli se něco dělá na getze fakt nevim. Křídel tam je máme mraky a určitě by nějaké pasovalo.
Myslíš že by si se mohl po něčem podívat .... takovej doplněk by se mi líbil ... nejlépe za rozumnou kamarádskou cenu ...
Hyundai Getz 1,3/63kw cvvt Elegance 5HB Tundra Green
Mercedes Benz class G 2.9tdi rv.89 + facelift 2005
Daewo Nexia 1.5i 8V rv.92
R.I.P - Honda Civic původně 1,5/66kw
R.I.P - Fiat 126p (polski)
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

2Martasz: no já osobně proti pokarbonování nic nemám. Naopak si kapotu chci pokarbonovat. Někdo kdo chce jezdit sprinty, tak beru že koupí origo karbonovou, ale pro mě kterej to chce ít jen jako styling, tak jsou to zbytečně vyhozené peníze, když vizuální efekt je stejnej :wink: Jde jen o to kdo co che s autem dělat. Pokarbonování se dělá normálně a má to 80%aut jelikož ty lidi nejsou blbý, aby vyhazovali 20000 za kapotu když sprinty ani závody nejezděj. A je rozdíl dát 20000 za karbonovou kapotu nebo 7000 za pokarbonování.
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

No dobře.. tvůj názor je tenhle, můj tamten a víc bych to nerozebíral :twisted:
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
Uživatelský avatar
Petr HC
**
Příspěvky: 399
Registrován: 10 úno 2006, 08:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr HC »

Tak v tomhle nemůžu než plně souhlasit s Martaszem, pokarbonování kapoty je asi fakt stejnej úlet jako imitace nasávačů, popř. modře svítící ostřikovače :roll:
Obrázek
honzik
**
Příspěvky: 340
Registrován: 25 lis 2005, 21:29
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od honzik »

http://www.gms-composites.com/indexcz86.html MRKNĚ TE SE NA TEHLE ODKAZ SNAD BUDE FUNGOVAT TAM BY KAPOTU SNAD I UDĚLALI A MOŽNA NE JEN KAPOTU.CO TAKHLE CELE AUTO ODLEHČIT :)
Lantra combi 2,0 16v DOHC 102kw, 98r.v zelená metaliza.snížena,sport.filtr. ale už prodaná ted Subaru ale vzpomínám na lantru
Uživatelský avatar
Žluťasek
**
Příspěvky: 249
Registrován: 22 zář 2006, 12:12
Bydliště: Doksy

okomentovani

Příspěvek od Žluťasek »

Abych byl uprimny Panove docela me u vas prekvapuje nechut a odpor k tuningu tim nerikam ze original neni krasny ale podle nne chce byt kazdy necim vyjmecny a hlavne ma kazdy svuj styl a kazdy se nespokoji se seriovkou jako vy.Ja patrim zrovna mezi ty ktere se se svym milackem v originalnim stavu nespokojily.Me s-coupe z 92 bylo docela hodne pozmeneno a jedine u ceho jsem zustal byl podobny zluty lak s vyjmkou strechy a na jare je v planu dostrikani kapoty do stejne barvy jako je strecha a to je cerne tak doufam ze se mnou neprestanete komunikovat :evil:
Naposledy upravil(a) Žluťasek dne 30 říj 2006, 17:45, celkem upraveno 1 x.
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Sdilim naprosto Tvuj nazor, seriova Lantra me taky moc neuspokojovala...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Petr HC
**
Příspěvky: 399
Registrován: 10 úno 2006, 08:47
Kontaktovat uživatele:

Re: okomentovani

Příspěvek od Petr HC »

??? píše:Abych byl uprimny Panove docela me u vas prekvapuje nechut a odpor k tuningu tim nerikam ze original neni krasny ale podle nne chce byt kazdy necim vyjmecny a hlavne ma kazdy svuj styl a kazdy se nespokoji se seriovkou jako vy.Ja patrim zrovna mezi ty ktere se se svym milackem v originalnim stavu nespokojily.Me s-coupe z 92 bylo docela hodne pozmeneno a jedine u ceho jsem zustal byl podobny zluty lak s vyjmkou strechy a na jere je v planu dostrikani kapoty do stejne barvy jako je strecha a to je cerne tak doufam ze se mnou neprestanete komunikovat :evil:
Já jsem na 100% příznivce tuningu. Jen si pod pojmem "tuning" nepředstavuju hliníková křídla, obrovský nárazníky, samolepky a modrý parkovačky. :twisted:
Obrázek
Odpovědět

Zpět na „Tuning“