Samovolné odemčení auta

Audio, klimatizace, exteriérové osvětlení, DRL

Moderátoři: Martun, Moderátoři

Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7919
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Samovolné odemčení auta

Příspěvek od Mexican »

svajda skus ho vyvolat schvalne tak ako som pisal vyssie - ak nebude robit randal, tak jednoznacne servis. Tu si clovek asi sam nepomoze
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Reklama
 

svajda
Příspěvky: 2
Registrován: 16 led 2009, 20:10

Re: Samovolné odemčení auta

Příspěvek od svajda »

Vsetko sa vyriesilo samo. Rano som auto odomkol a zamkol a vuala - alarm funguje. Skusil som ho aj vyvolat - uspesne.
Uživatelský avatar
Pavel46
*
Příspěvky: 82
Registrován: 11 úno 2007, 11:44
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Samovolné odemčení auta

Příspěvek od Pavel46 »

svajda píše:Dnes mi prestal fungovat alarm resp. neviem ako ho aktivovat. Ked zamknem auto pomocou dialkoveho ovladania, dvere sa uzamknu, ale alarm sa neaktivuje (smerovky nebliknu). Neviem ako to resetovat, zacalo to z nicoho nic. Poradi niekto?
Aktivace proběhne až v okamžiku, když jsou všechny dveře a kapoty zavřené. Dá se to vyzkoušet tak, že necháš kufr, nebo některé dveře otevřené a zamkneš DO. V okamžiku když dveře nebo kufr zabouchneš, tak se alarm aktivuje.
Hezký den přeji :D
Hyundai Accent ´07 1.4- Elegance - Beige Gold
Uživatelský avatar
CzechJoker
**
Příspěvky: 217
Registrován: 27 zář 2007, 07:31
Bydliště: Schallingrad

Re: Samovolné odemčení auta

Příspěvek od CzechJoker »

Tak mám dvě informace. První je ze servisu - k samovolnému odemčení ihned po uzamčení může dojít, je-li některé z táhel přimrzlé. Zní to logicky.
Druhá informace je moje včerejší zkušenost. Jedu, jsem zamčený a cvak -auto se odemklo. Zamknu a za 5 vteřin cvak - odemčeno. Tak se to opakovalo asi 4x, než jsem za cca 25 vteřin dojel do cíle. Auto jsem zamknul a při kontrole za cca hodinu bylo auto stále zamčené.
Hyundai Accent 1.5 CRDi VGT SS Elegance
Uživatelský avatar
Martun
Moderátor
Příspěvky: 4475
Registrován: 28 pro 2008, 22:53
Bydliště: Teplice

Re: Samovolné odemčení auta

Příspěvek od Martun »

Taky jsem stim byl ted v patek v servisu. Na nic neprisli. Zamrznuty zamek zni logicky. Ale me se to nestalo hned po zamceni,ale asi hodinu poté. Pocitac nic neukazal, tak mi bylo receno, ze by museli zkontrolovat zamky. Zatim se to neopakuje, jestli je to tim ze se zlepsuje pocasi to nevim... :-)
HYUNDAI IX55 3.0crdi V6 176KW

prodáno
NISSAN X-TRAIL 1.6 DCI 96KW
KIA SORENTO XM FL 2.2 145KW
NISSAN MURANO 3.5 V6 188KW
HYUNDAI GRANDEUR 3.3 V6 173KW
HYUNDAI ACCENT 1.5 crdi
Koupeno: 03.08 ukradeno 02.14
karesino
*
Příspěvky: 92
Registrován: 15 úno 2009, 18:00

Re: Samovolné odemčení auta

Příspěvek od karesino »

Vcera sa mi stalo poprvykrat co neprajem nikomu z vas.nevedel som otvorit vlastne auto.S dialkovym to neislo-prve co mi napadlo,ze sa vybila bateria,skusim s klucikom-neide.Ako viackrat som pootocil s klucikom dajak sa otvorili vodicove dvere,ostatne ostali zamknute.Vypnem motor,vystupim,skusim este raz vsetko funguje ako ma.Dnes scenar sa zopakoval.Mam taky pocit,ze to robia extremne horucavy,obakrat sa to stalo o druhej poobede po praci a auto stalo na slnku.Rano v garazi to bez problemov fungovalo.Ma niekto podobne skusenosti?V pondelok idem do servisu
Uživatelský avatar
_miv_
**
Příspěvky: 318
Registrován: 03 kvě 2008, 13:02
Bydliště: BB - SK

Re: Samovolné odemčení auta

Příspěvek od _miv_ »

mne sa niekedy stane a to je jedno ci je teplo alebo zima, ze mi nezareaguje central na prvy krat, ked stlacim tlacitko na kluci.
karesino: ak im to v servise nebudes schopny predviest nepocitaj, ze ti pomozu... tot moj skromny nazor...
Hyundai i30 Fastback - 1,4 T-GDi 7DCT - Style - Polar white - MY2019
Hyundai Accent - 1,5 CRDi VGT - Elegance - Gold Beige
Uživatelský avatar
valach
**
Příspěvky: 297
Registrován: 14 pro 2009, 16:42
Bydliště: Valašské Meziříčí
Kontaktovat uživatele:

Re: Samovolné odemčení auta

Příspěvek od valach »

Já mám problém zase že se mi auto samo zamyká. Dělalo to v zimě, dělá to i teď. Auto stojí teď v těch vedrech venku před prací, přijedu domů, večer ho schovám a ráno je zamčené. To samé, jely jsme do zoo jak pršelo, na velikonoce a samo se mi zamklo pri cestě 3x než to dalo pokoj. V servisu odpojily originál centrál, protože to dělalo i švagrové od které jsem auto koupil, namontovaly nový a po nějaké době to začalo dělat znovu. Říkala že občas ale teď to začalo docela dost. Ani mi to moc nevadí pokud mám zrovna klíče v ruce, ale se mi stalo že jsem nechal nastartované a než jsem zavřel garáž tak se zamklo. A to už nasere :oops: Tak buď nechávat pootevřené dveře nebo náhradní klíče u sebe. Ale zatím nikdo neví co s tím.
Sonáta 2.0 16v r.v.96 102kW
Fiat punto sporting 1.2 16v r.v.2000 6rychlostní 59kW
Škoda Fabia 1.4 Mpi r.v.2000 50kw
karesino
*
Příspěvky: 92
Registrován: 15 úno 2009, 18:00

Re: Samovolné odemčení auta

Příspěvek od karesino »

-miv- moja prva cesta viedla z prace do servisu tak,ze vsetky dvere boli este zamknute okrem vodicovych.Technik ak vyskusal nefungovalo to ani v servise iba vtedy nemali cas tak pondelok mam zavolat.Odvtedy sa to neobjavilo,obavam sa,ze na nic nepridu.
Uživatelský avatar
69pavel
*****
Příspěvky: 1711
Registrován: 30 srp 2009, 20:29

Re: Samovolné odemčení auta

Příspěvek od 69pavel »

jelikoz jsem tomu nevenoval pozornost,ale stalo se mi ze vecer jsem zamknul auto,blinkry zablikaly a rano jsem prisel k autu a bylo odemkle(v okoli nikde zadne auto v okruhu 200 m nebylo),kdyz jsem otevrel dvere tak alarm nehoukal, myslel jsem si ze jsem asi auto nezamknul(asi nastupujici alzheimr), ale ted kdyz to tady ctu tak mi to vrta hlavou.stalo se mi to uz vickrat.
jinak kdyz otviram kufr pri zamklem aute(alarm) klickem tak odemknu kufr a muzu klic hned vytahnout(muze tam i zustat), auto je potichu, skousel jsem pro jistotu jestli funguje alarm pridrzet spinac alarmu v kufru jako kdyby byl zamkly kufr-zamknul centralem a v okamziku kdyz jsem spinac pustil tak to zaclo houkat,takze alarm jde.
ale zjistil jsem jednu vec,nevim jestli to je normalni anebo se mi neco deje se zamky, kdyz otevru auto centralem tak ve dverich jak je packa na otevirani dveri tak jsou ty male packy na zamky kterymi se zamkne auto, kdysi jak jsem to zatlacil do pozice na zamknuto tak to zustalo a zamklo se auto cele,ted kdyz zatlacim tak samo se to vrati a jen to jakoby pruzi.kdyz to udelam spinacem co mam vedle ovladani oken tak stim zamknu vsechny dvere. ale proc mi to pruzi kdyz to nedelalo na to jsem neprisel.
ted tak jak jsem cistil plasty ve dverich tak pri otevrenych dverich tak mi to taky pruzi kdysi jak jsem na to zatlacil hadrou tak se zamkly zamky. tak to mi hlava nebere.
Hyu ACCENT MCT 1.5CRDi VGT rok: 10/2008 barva: 2X INDIGO BLUEMICA oil: TOTALQUARTZ9000 5W/40
Uživatelský avatar
JoKo
****
Příspěvky: 1469
Registrován: 17 čer 2007, 09:53
Bydliště: BA/KE
Kontaktovat uživatele:

Re: Samovolné odemčení auta

Příspěvek od JoKo »

mne sa stalo minuly tyzden, ze som prisiel k autu po praci {vonku 37°C v tieni} a nechcelo sa mi otvorit. tak som ho obchadzal dokolecka, dokola a stlacal som gombik na otvorenie. ked som bol niekde pri lp dverach, tak sa auto odomklo a zacalo hukat - alarm. tak som zatlacil gombik na kluci druhykrat a prestalo, ale ostali svietit vsetky smerovky. nastupil som don, nastartoval a smerovky zhasli 8) neriesil som to, pretoze viem, ze v minulosti sa tiez nieco taketo niekomu stalo. odvtedy som nemal taky problem a auto stalo v podobnych teplotach aj na slnku.

69pavel: ak sa nemylim, tak v prirucke k autu je napisane, ze alarm nezacne kikirikat, ked otvoris kufor klucom.
seat tarraco 1.4 ehybrid xcellence

hyundai i30 {pd} 1.4t-gdi + dct now! + premium paket - predane
hyundai i30 {gd} 1.6gdi style {cz} - predane
hyundai accent {mc} 1.4 16v elegance - predane
SlavoRK
**
Příspěvky: 138
Registrován: 28 led 2008, 11:12
Bydliště: RK, Česká republika

Re: Samovolné odemčení auta

Příspěvek od SlavoRK »

Stalo sa to aj mne, minulé leto, tiež pri horúčavách, myslím si že zblbla riad. jednotka alarmu v aute. Tiež nešiel odomknúť diaľkou, otvoril som kľúčom a začal húkať, prestal až keď som naštartoval.
Odvtedy nič, je pravda že teraz sa snažím parkovať v tieni..
Hyundai Accent 2007
1,4 Elegance Natural Gray
Dlhodobá spotreba 5,8 l / 100 km
Odpovědět

Zpět na „New Accent - Elektroinstalace“