Radary ve svodidlech

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

Re: Radary ve svodidlech

Příspěvek od rade622 »

Teď se mi neuložil příspěvek, takže znovu ale zkráceně.
Průjezd kolem mě, rychlost při příjezdu třeba 80, pokud ti naměřím víc jak 55 prohráls.
Svědek bude dosvědčovat, že jsi začal brzdit až po signálu.
Počet průjezdů si domluvíme, místo a druh měření je na mě.
Výhra třeba malé pivo, nebo dvě.
Rade622
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
Reklama
 

rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

Re: Radary ve svodidlech

Příspěvek od rade622 »

Pokud jde o frekvenci, nebo druh měření, bude zařízení buď metrologicky ověřené pro měření u nás, nebo ve schvalovacím řízení.
Rade 622
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
Uživatelský avatar
shwaara
***
Příspěvky: 649
Registrován: 31 črc 2008, 21:02

Re: Radary ve svodidlech

Příspěvek od shwaara »

Se zpusobem mereni souhlasim, ale pod podminkou, ze zarizeni je schvalene pro mereni u nas bez INSTANT-ON modu. Pokud bys meril na jine frekvenci nez ja detekoval, tak to nema vyznam, stejne pokud bys na me vypalil a do te doby to mel vyple, to je jasne.
Audi A6 quattro 4.2 V8 a Bel STI-Re + AL G9RX
ex: Peugeot 607 2.2i
ex: Hyundai Sonata 2.0i 2003
Uživatelský avatar
shwaara
***
Příspěvky: 649
Registrován: 31 črc 2008, 21:02

Re: Radary ve svodidlech

Příspěvek od shwaara »

Co treba prihodit podminku, ze takovych zarizeni musi byt v provozu PCR nebo MP alespon 50, 100, 200ks? At tu neresime pripady, ktere jsou spis hypoteticke anez realne ;-)
Audi A6 quattro 4.2 V8 a Bel STI-Re + AL G9RX
ex: Peugeot 607 2.2i
ex: Hyundai Sonata 2.0i 2003
rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

Re: Radary ve svodidlech

Příspěvek od rade622 »

Necukej se, bude to zařízení schválené ČMI nebo ve schvalovacím řízení.Upřesnění příspěvku ze 20.05
Rade622
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
Uživatelský avatar
shwaara
***
Příspěvky: 649
Registrován: 31 črc 2008, 21:02

Re: Radary ve svodidlech

Příspěvek od shwaara »

Samozrejme, ze se cukam, protoze nema cenu testovat detektor na neco, k cemu neni urcen. Detektor je urcen k informovani o mereni stacionarnimi radary prip. Ramery v autech, kterych je v CR drtiva vetsina. Proti vecem, ktere jsou teprv ve schvalovacim rizeni samozrejme nema sanci (pokud budou merit na jinych frekvencich nebo na jine bazi), stejne tak proti vecem, ktere jsou celou dobu vyple a zacnou vysilat vterinu pred merenim. To snad da rozum. :roll:
Audi A6 quattro 4.2 V8 a Bel STI-Re + AL G9RX
ex: Peugeot 607 2.2i
ex: Hyundai Sonata 2.0i 2003
rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

Re: Radary ve svodidlech

Příspěvek od rade622 »

Ber to z té druhé stránky, pokud to schválil nebo schválí ČMI a pokud to bude jako novinka u Policie, jsou všechny stávající detektory jen kus bezcenného plastu a ty se to dozvíš jako jeden z prvních. Kvůli tomu přece stojí žít, ne?
Rade622
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
Uživatelský avatar
shwaara
***
Příspěvky: 649
Registrován: 31 črc 2008, 21:02

Re: Radary ve svodidlech

Příspěvek od shwaara »

To neni pravda. Pokud to jednou schvali CMI a bude to ve sluzbach PCR, bude toho jeste par let nejvys par kusu. Tzn, ze proti 90% mikrovln me detektor ochrani. Samozrejme vyvoj jak u vyrobcu radaru tak antiradaru jde kupredu, proto je technicky nemozne, abych mel ted ochranu proti vsem moznym zpusobum mereni, ktere mohou kdykoli v budoucnu prijit. Zatim jsem chraneny a pokud "tvuj" radar neni schvaleny, ma smulu. Navic je vse otazkou financi a uricte vis, ze existuji i zpusoby ruseni mikrovln, stejne tak jako GPS signalu pouzivaneho napr. v Gesigu nebo Polcam.
Podle dosavanich prispevku bych tipl, ze jsi bud zamestnancem PCR nebo spol. vyrabejici radary. Spis bych tipl to druhe. Tak jako tak to nebrani tomu, abychom spolu dobre pokecali, ale vzhledem k tomu, ze stat podporuje Tebe, nikoli me, a kazdy jsme presvedceny o spravnosti sveho pohledu na vec, bych tu detektory a dalsi zarizeni verejne uz moc nerozebiral ;-) Dik, ze ses ozval driv nez bych vypustil nejake citlivejsi info.
Audi A6 quattro 4.2 V8 a Bel STI-Re + AL G9RX
ex: Peugeot 607 2.2i
ex: Hyundai Sonata 2.0i 2003
rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

Re: Radary ve svodidlech

Příspěvek od rade622 »

Klidně vypouštěj, já taky vypustil. Na kolik by sis vsadil proti standardnímu radaru s vyrobenýma tak 200 kusama?
Podmínky jako psáno nahoře. Kolik odhaduješ úspěšnost záchytu.Na kolik si vsadíš?
Rade622
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
Uživatelský avatar
shwaara
***
Příspěvky: 649
Registrován: 31 črc 2008, 21:02

Re: Radary ve svodidlech

Příspěvek od shwaara »

Zatim jsme nevypustili ani jeden:) A ja ani nebudu, protoze oba vime, ze nase potaveni jsou nerovna. Stejne tak oba vime, ze DETEKTOR nema sanci detekovat neco, co je vyple a zacne vysilat az vterinu pred merenim. Podobne jako laserovy meric. Vyrobenych 200ks je jedna vec, prodanych 200ks je druha vec, ale je znama vec, ze nove octavie PCR jsou zatim bez radaru a stat sel vzdy spolecnosti, ktera se chlubi, ze ma "mocne nastroje pro mocne informace", podezrele na ruku.
Na Tvou otazku jsem uz zcasti odpovedel. Pokud bude zarizeni vyple a zapne se vterinu pred merenim, cili bude vybaveno INSTANT-ON modem, nemam sanci. Leda ze bys byl frajer a bojoval za stejnych podminek, cili nechal radar zaply. Nebo bych ja byl silnicni pirat jako vystrizeny z noovy a koupil si rusicku mikrovln, kterou ale nemam ;-)
Audi A6 quattro 4.2 V8 a Bel STI-Re + AL G9RX
ex: Peugeot 607 2.2i
ex: Hyundai Sonata 2.0i 2003
rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

Re: Radary ve svodidlech

Příspěvek od rade622 »

Tak ještě jednou. Bude to standardní zařízení v provedení AD-9T, frekvence 34,0 nebo 34,3, běžně používané Policií ČR či MP, nebo Vojenskou Policií. Prodaných je jich tak 400 kusů. Na jakou úspěšnost si vsadíš? Platí podmínky výše pokud jde o místo a způsob měření.
Rade622
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
Uživatelský avatar
shwaara
***
Příspěvky: 649
Registrován: 31 črc 2008, 21:02

Re: Radary ve svodidlech

Příspěvek od shwaara »

Ma instant-on mod?
Audi A6 quattro 4.2 V8 a Bel STI-Re + AL G9RX
ex: Peugeot 607 2.2i
ex: Hyundai Sonata 2.0i 2003
Uživatelský avatar
shwaara
***
Příspěvky: 649
Registrován: 31 črc 2008, 21:02

Re: Radary ve svodidlech

Příspěvek od shwaara »

btw. AD9-C je ve sluzbach PCR uz delsi dobu, ne? Potkal jsem ho parkrat v Modranech ve stribrne Fabii. Detekce vynikajici :mrgreen: AD9-C nema i-o rezim a pokud se jednotlive AD9 lisi opravdu jen provedeni, nema ho ani AD9-T...
Audi A6 quattro 4.2 V8 a Bel STI-Re + AL G9RX
ex: Peugeot 607 2.2i
ex: Hyundai Sonata 2.0i 2003
Uživatelský avatar
shwaara
***
Příspěvky: 649
Registrován: 31 črc 2008, 21:02

Re: Radary ve svodidlech

Příspěvek od shwaara »

OK, AD-9 T I-O nema, takze pokud bude merit na 34,0 a 34,3, verim si na vsechny prujezdy. btw. jak to vypada s Ramer10?
Audi A6 quattro 4.2 V8 a Bel STI-Re + AL G9RX
ex: Peugeot 607 2.2i
ex: Hyundai Sonata 2.0i 2003
rade622
***
Příspěvky: 980
Registrován: 08 črc 2005, 21:26
Bydliště: UH
Kontaktovat uživatele:

Re: Radary ve svodidlech

Příspěvek od rade622 »

No to si celkem věříš, já bych kontroval, že nedáš ani 50%. No abych to nepřehnal, max 50%.
Podmínky jak jsem uvedl, výhra taky. Desítka bude.
Rade622
Už sem nechodím, pokud mě chcete nakontaktovat, pak na mail.
Odpovědět

Zpět na „Pokec“