Co rikate na tenhle vzduch. filtr -navyseni vykonu

Moderátoři: Tringi, black_sheep, Moderátoři

Uživatelský avatar
LongStar
****
Příspěvky: 1275
Registrován: 12 říj 2007, 21:13
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Co rikate na tenhle vzduch. filtr -navyseni vykonu

Příspěvek od LongStar »

- značkový konus performance americké firmy AEM, jedná se o novou modelovou řadu fitrů, které nepotřebují napouštěcí olej, jejich propustnost je úctyhodných 99,4% při zachycování nečistot od 1 micronů, v současné době tyto filtry se již aplikují na celou výrobní řadu sportovních sání, olejové verze se již nevyrábí, skladem držíme jen průměr pro nasazeni 76 mm, ostatní jen na objednávku, celý přehled rozměrů najdete na stránkách výrobce http://www.aempower.com
muj filtr nevim kolik micronu ma vzduch:D googl:D
:hyu: S-coupe s Fénem:)
ScoupeTech ->->->->->->->VWGolf-IV Objem stylem nenahradíš!!!
Reklama
 

Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Re: Co rikate na tenhle vzduch. filtr -navyseni vykonu

Příspěvek od mirpie »

co životnost? Po pár desítkách tis km se to vyhodí jako běžnej papírák, nebo to má nějakou údržbu alá vypere se to nebo se to postříká nějakým sajrajtem, usuší a jede se dál?
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
LongStar
****
Příspěvky: 1275
Registrován: 12 říj 2007, 21:13
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Co rikate na tenhle vzduch. filtr -navyseni vykonu

Příspěvek od LongStar »

nekde sem mel papir jak se o to starat ale nekam se zakutalel:D jinak staci vyklepat nebo vyluxovat:) a tenhle filtr neni zadny papir za 300,- to je naka bavlna pred zimou jsem ho cistil a z vnitrni strany krasne bilej nepropusti opravdu zadny bordel:)
:hyu: S-coupe s Fénem:)
ScoupeTech ->->->->->->->VWGolf-IV Objem stylem nenahradíš!!!
Uživatelský avatar
laxo18
*****
Příspěvky: 1601
Registrován: 13 lis 2006, 16:36

Re: Co rikate na tenhle vzduch. filtr -navyseni vykonu

Příspěvek od laxo18 »

inak tu je video z CAI na 2.0 neni to sice 2.7 ale zvuk je uplne iny

http://www.youtube.com/watch?v=UNbwvu5- ... re=related
accent 1,5 rv 96 65kW EX
sonata 2,0 rv 04 96kW
coupe 2,0 rv 02 102kw EX
laguna coupe rv 09 V6 dci 173kw
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: Co rikate na tenhle vzduch. filtr -navyseni vykonu

Příspěvek od DEDe »

Tak sem to nakonec objednal, prochazel sem vsechny mozne varianty i z hlediska dodani a dostupnosti ale hlavne ceny. Injen, K&N a podobne jsou opravdu drazsi zalezitosti cca 5500+ a problem je s dodanim z internet obchodu kde jsou dobre ceny je to ponekud vetsi zalezitost a nechce se jim to dodavat nekam dal hlavne v US kramech maj US shipping only.

Jestli to nakonec dojde nevim protoze meli omezenou nabidku 10 kusu a po tom co sem to koupil to z webu zmizelo tak snad se dostalo i na me zatim tam nemam u objednavky odeslano. No az to bude namontovane podelim se o dojmy i zmenu zvuky. Nakonec sem dal prednost CAI pred Short ARM rikal sem si kdyz uz tak uz at jde i studensi vzduch ale na to cisteni se netesim bude to spatne dostupne :)

Co se problemu tyce tak ty filtry opravdu bordel nepropusti nedostane se prez ne ani voda. Nejscasteji se mluvilo o hydroloku kterej muze nastat ale spis kdyz clovek jede vylozene v hlubsi vode a pomalu jestli vite jak presne se to lockne rad se to dozvim nejak sem se to nedocet. Uplne to odstavi auto nebo se rozsviti nejaka kontrolka nebo to blbe jede nebo co se prihodi? Jinak na US foru bylo tema hydrolock a hlasovani zazili asi 3 lidi z 200 takze ta hrozba taky neni takova jak se muze tradovat jedna babka povidala ze je to spatny :)
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: Co rikate na tenhle vzduch. filtr -navyseni vykonu

Příspěvek od DEDe »

tak spatny zrovna vratili penize na kreditku asi sem nestihl tu akci 10 kusu dopytle tak muzu hledat dal :)

muj dalsi tip je
http://www.performancecoupe.co.uk/Gen3C ... CAIKit.htm

jenze je to uz zbytecne drazsi tamta cena me sedela tak nevim no a jeste web ze ktereho nikdo neobjednaval grr:)

ha maj ten obchod i na ebay za lepsi ceny to uz vypada lip:)

http://cgi.ebay.co.uk/Hyundai-Coupe-02- ... m153.l1262

treba tam taky neco najdete jinak pisni se dorucenim po evrope do 7mi dnu , minus tam je ze postovne se plati u tohoto je napr 550 Kc.
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
dantasik
**
Příspěvky: 468
Registrován: 07 říj 2007, 16:44
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Co rikate na tenhle vzduch. filtr -navyseni vykonu

Příspěvek od dantasik »

Tak ja sem se asi vesel do te akce, dneska mi volali z posty ze to uz maji ale uplne jinde :)Akorat ze ja objednaval pro VVT. Dam pak vedet, taky od toho necekam nejaky zazrak ale min vidim ze auto bude o neco lip dychat:)Nekde na foru hyundaiperformance nebo tak jsem procital ze doporucenej zaklad na zvyseni je sport.filtr pak vyfuk, svody dal event katik, pak lepsi spojku s odlehcenym setrvacnikem. A pak uz dal nevim :)
Mitsubishi Evolution X 2009/02
Hyundai Sonata 2.0CRDi 16V 2006/10
Uživatelský avatar
laxo18
*****
Příspěvky: 1601
Registrován: 13 lis 2006, 16:36

Re: Co rikate na tenhle vzduch. filtr -navyseni vykonu

Příspěvek od laxo18 »

ja co citam v zahranici tak by som siel do odlahceneho zotrvacnika ze s tym je to nenormalny rozdiel sice ten zotrvacnik neprida nic ale rychlejsie to umozni preniest na kolesa ale taa cena je nenormalna, vedsina ludi tam odporuca fidanzu ale ta stoji tak okolo 350 dolce plus dovoz, potom odporucaju spojku od clutch master FX100
accent 1,5 rv 96 65kW EX
sonata 2,0 rv 04 96kW
coupe 2,0 rv 02 102kw EX
laguna coupe rv 09 V6 dci 173kw
Uživatelský avatar
laxo18
*****
Příspěvky: 1601
Registrován: 13 lis 2006, 16:36

Re: Co rikate na tenhle vzduch. filtr -navyseni vykonu

Příspěvek od laxo18 »

inak tu je taky jeden odkaz kde to jeden chlapik tak rozobral co upravovat ako co funguje a tak

http://newtiburon.com/forums/showthread.php?t=138182
accent 1,5 rv 96 65kW EX
sonata 2,0 rv 04 96kW
coupe 2,0 rv 02 102kw EX
laguna coupe rv 09 V6 dci 173kw
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: Co rikate na tenhle vzduch. filtr -navyseni vykonu

Příspěvek od DEDe »

dantasik píše:Tak ja sem se asi vesel do te akce, dneska mi volali z posty ze to uz maji ale uplne jinde :)Akorat ze ja objednaval pro VVT. Dam pak vedet, taky od toho necekam nejaky zazrak ale min vidim ze auto bude o neco lip dychat:)Nekde na foru hyundaiperformance nebo tak jsem procital ze doporucenej zaklad na zvyseni je sport.filtr pak vyfuk, svody dal event katik, pak lepsi spojku s odlehcenym setrvacnikem. A pak uz dal nevim :)
tak to si to chlape vychytal ani si se nepochlubil ze do toho jdes :) Tak nakonec to ktere sem nasel nevzpada takz zle i kdyz drazsi zase to vypada jak lesteny kov aspon :) ja do toho jdu moc od toho necekam ale za tu cenu je to asi prvni upgradek co se tak da koupit. JEste sem na SFR poslal maila jestli jim to doslo nebo co se stalo tak pockam az odepisi.

mi ted dosel balicek stejne jsou na SFR borci to posilaj jako GIFT (darek) tak to prochazi pekne bez cla :)
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
dantasik
**
Příspěvky: 468
Registrován: 07 říj 2007, 16:44
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Co rikate na tenhle vzduch. filtr -navyseni vykonu

Příspěvek od dantasik »

Cece chlape ono to clo zalezi jak scim. Ja sem udelal minulou objednavku chybu, objednaval jsem svitici prahy na sonatu, big brake kit, kterej mimo jine jsme dneska domontovali. Angel eye a jeste stalo ranec postovne. Nakonec teda balik vysel cca na 20k, a dalsich 5k jsem dal za DPH+clo, vzhledem k tomu ze to nejspis jelo rentgenem jsem proste uvedl ze tam jsou brzdy a na ty spada to clo. Proste mensi veci nebo plasty ktery jsou lehky jsou OK, brzdy meli asi 30kg bo kolik.:)Postacka kdyz to privezla rikala ze si zni nekdo asi vystrelil ze ji tam dali do toho kameny :)ze to je tezky ze to neunese tak sem si to bral z auta sam :) Za chvili hodim new vlakno a pak napisu zkusenosti s brzdami.
Mitsubishi Evolution X 2009/02
Hyundai Sonata 2.0CRDi 16V 2006/10
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: Co rikate na tenhle vzduch. filtr -navyseni vykonu

Příspěvek od DEDe »

dantasik píše:Cece chlape ono to clo zalezi jak scim. Ja sem udelal minulou objednavku chybu, objednaval jsem svitici prahy na sonatu, big brake kit, kterej mimo jine jsme dneska domontovali. Angel eye a jeste stalo ranec postovne. Nakonec teda balik vysel cca na 20k, a dalsich 5k jsem dal za DPH+clo, vzhledem k tomu ze to nejspis jelo rentgenem jsem proste uvedl ze tam jsou brzdy a na ty spada to clo. Proste mensi veci nebo plasty ktery jsou lehky jsou OK, brzdy meli asi 30kg bo kolik.:)Postacka kdyz to privezla rikala ze si zni nekdo asi vystrelil ze ji tam dali do toho kameny :)ze to je tezky ze to neunese tak sem si to bral z auta sam :) Za chvili hodim new vlakno a pak napisu zkusenosti s brzdami.
a to si objednaval taky ze SFR? jo ja kdyz mam vetsi objednavku objednavam to navickrat a plasty a tak sekam zvlast. V rozvodech je taky docela dost zeleza jsou tam ty kladky a jeste cosi ale nastesti to proslo ty si mel uz mega balik to jo :)

tak potvrzeno Cold air intake uz neni proto mi vratili penize bylo 10kusu nekdo me predbehl :) a pry se uz nevyrabi tak dlouho nebudou.

BTW jak si se dozvedel ze budes platit postovne? to az kdyz to dovezli nebo pri placeni na paypalu?

Se divim ze si spis takovy veci jako svitici prahy nedavas do coupe :) Zivit dve auta i stylingove to musi byt ranec i to jedno je dost :) Napis pak jak ty vetsi brzdy jedou jestli je to znatelny rozdil.
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
dantasik
**
Příspěvky: 468
Registrován: 07 říj 2007, 16:44
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Co rikate na tenhle vzduch. filtr -navyseni vykonu

Příspěvek od dantasik »

U tech brzd, mas polozku shipping a mas tam bud Ocean nebo Air. Ja ty brzdy potreboval tenkrat rychle protoze meli jit na sonatu.
A sonatu si udrzuju stylingem proto, ze to pouzivam hlavne jako reprezentacni auto. Takze zadny extra vystrelky delat nebudu. Tam uz jsem asi dal vse co jsem chtel.

A coupe jsem myslel jeste pred mesicem ze ho poslu do sveta. Ale kdyz jsem koukal jak to tezko nekdo prodava tak sem si rekl ze uz se na to vykaslu a postupne si ho udelam k obrazu svemu :)Ale musim nechat posilovac, ten jsem nejak pri blbnuti na snehu nacal, pac kdyz je auto zahraty a na volnobehu tak posilovac nereaguje a musim pridat vic plynu a pak jede.

Brzdy jsem uz projel a fakt je to znat. Minimalne misto toho co tam bylo. Muzem zkusit v roudne jestli pojedes. Rozjedem se oba na 100Km a na kuzelech to oba zakapnem a uvidime kdo zastavi driv:)
Mitsubishi Evolution X 2009/02
Hyundai Sonata 2.0CRDi 16V 2006/10
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: Co rikate na tenhle vzduch. filtr -navyseni vykonu

Příspěvek od DEDe »

dantasik píše:U tech brzd, mas polozku shipping a mas tam bud Ocean nebo Air. Ja ty brzdy potreboval tenkrat rychle protoze meli jit na sonatu.
A sonatu si udrzuju stylingem proto, ze to pouzivam hlavne jako reprezentacni auto. Takze zadny extra vystrelky delat nebudu. Tam uz jsem asi dal vse co jsem chtel.

A coupe jsem myslel jeste pred mesicem ze ho poslu do sveta. Ale kdyz jsem koukal jak to tezko nekdo prodava tak sem si rekl ze uz se na to vykaslu a postupne si ho udelam k obrazu svemu :)Ale musim nechat posilovac, ten jsem nejak pri blbnuti na snehu nacal, pac kdyz je auto zahraty a na volnobehu tak posilovac nereaguje a musim pridat vic plynu a pak jede.

Brzdy jsem uz projel a fakt je to znat. Minimalne misto toho co tam bylo. Muzem zkusit v roudne jestli pojedes. Rozjedem se oba na 100Km a na kuzelech to oba zakapnem a uvidime kdo zastavi driv:)
na srazy dorazim snad tam nebude nejaka dovolena to by byl pech :) Ja takle auto moc netestuju zbytecne neskadlim ale pro jednou to zkusit klidne muzem :) ono to bude znat uz i z 50 tky na 0 asi a hlavne se to nebude tak krute zahrivat.
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
dantasik
**
Příspěvky: 468
Registrován: 07 říj 2007, 16:44
Bydliště: Teplice
Kontaktovat uživatele:

Re: Co rikate na tenhle vzduch. filtr -navyseni vykonu

Příspěvek od dantasik »

Tak a je tam :))Foto viz nize
Akorat teda prace cca na 2h. Musi se vyndat urcite lampa, podbeh, kolo a musi se to samozrejme i zvednout. To je urcite nutne k demontazi.
Stim ze jeste musim vymyslet uchyceni toho vedeni, protoze kdyz jsme jeli testovat tak to samozrejme trochu sklouznulo.
Hlavne teda to dela v aute odost vetsi rambajs :)I kdyz v zasade jen kdyz se slapne az na podlahu. Pocitove mi pride ze mezi 3000-4000rpm to jde o neco lip. Ale mozna jen pocit. Zkusim jeste pak zaject ke znamemu jestli by se nedalo auto chipnout: Teoreticky tam vzduchu proudi tedko dost.


Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Mitsubishi Evolution X 2009/02
Hyundai Sonata 2.0CRDi 16V 2006/10
Odpovědět

Zpět na „COUPE“