diferencial

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
michal 2.9
*
Příspěvky: 71
Registrován: 14 úno 2010, 10:44
Bydliště: Svojšice u Kouřimi

Re: diferencial

Příspěvek od michal 2.9 »

Mě je divný že to děla jen někdy a jen na jednu stranu. Zase kdyby to dělala ta kardanka tak by to dělalo jak rovně tak doprava si myslim. Teď sem zase najel asi 150 km a za se to dělalo jen párkrat. A ještě se mi zdá že čí víc se to v ty zatačce doleva nahne tak tím to je víc slyšet a víc to zavibruje, teda pokud to zrovna uděla. Ale kolikrat se to to upně nahne a nic. Je to divny. No musi se na to nějak přijit než něco upadne.
Hyundai i30 kombi 1,6 CRDi VGT 100 kw 7 st. DCT WEEKEND Premium Polar White (r.v.2015)
Hyundai Terracan 2,9 CRDi 110 kw (r.v.2001)
Reklama
 

Uživatelský avatar
kuschall
***
Příspěvky: 509
Registrován: 29 lis 2010, 08:04

Re: diferencial

Příspěvek od kuschall »

No a zkoušel si sundat kolo a otáčet jen bubnem a cítíš něco, necuká to, já když sem dělal poprvé ložisko tak sem vzal za celý kolo a normálně se to tam mlelo takže to bylo jasný
Uživatelský avatar
michal 2.9
*
Příspěvky: 71
Registrován: 14 úno 2010, 10:44
Bydliště: Svojšice u Kouřimi

Re: diferencial

Příspěvek od michal 2.9 »

No kolo sem sundaný neměl, ale měl sem to zvedlí a to se mi nic divného nezdálo.
Hyundai i30 kombi 1,6 CRDi VGT 100 kw 7 st. DCT WEEKEND Premium Polar White (r.v.2015)
Hyundai Terracan 2,9 CRDi 110 kw (r.v.2001)
zapa
*
Příspěvky: 27
Registrován: 28 čer 2011, 15:44

Re: diferencial

Příspěvek od zapa »

chci se zetat jedu po dálnici 100 a sliším zezdu takové hučení ,nebo pískání prostě zvuk jakoby od ložiska,nebo nevím co to může být- tak sem to roztahlna a jak sem sundal nohu z plynu přestalo to jak sem trošku přidal začalo to zase ale při 80 to nedělá.nevíte někdo co to může být.
Odpovědět

Zpět na „TERRACAN“