Dlhodoby test i30- naasli ste niekne na nete?

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Uživatelský avatar
mechoun
**
Příspěvky: 460
Registrován: 14 bře 2009, 19:47

Re: Dlhodoby test i30- naasli ste niekne na nete?

Příspěvek od mechoun »

De&d píše:Tak ho pojmenuj,ať jsme chytřejší......
V létě mě u nich čeká další garančka, takže radši až po ní :D[/quote]
Mas strach? 8-[[/quote]
Re:Tak já se mu ani nedivím.[/quote]
No právě: někdy mi to připadá, že si při mých návštěvách servisu něco narafičí do foroty - viz ta H7 šejdrem. Už abych měl po garancích, musím je bohužel absolvovat, dokud platím leasing. No a že bych šel někam jinam, to zase nevím, co by mě čekalo tam :(
4) 2/2020: Mazda 6 Revolution 2,0i s manuálem
3) 9/2015: Toyota Corolla
2) Už nemám, ale byla a stále je dobrá, protože byla ještě z Ulsanu: I30 1,6 CVVT Comfort, Champaigne Silver na 16" Alu od 9/2007
1) Asi 6 aut...
Reklama
 

Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Dlhodoby test i30- naasli ste niekne na nete?

Příspěvek od Borek »

Tak si alespoň doplň do podpisu odkud jsi.A my už se dovtípíme,který servis to je. :D
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Uživatelský avatar
De&d
**
Příspěvky: 158
Registrován: 11 říj 2008, 19:35

Re: Dlhodoby test i30- naasli ste niekne na nete?

Příspěvek od De&d »

Borek píše:Tak si alespoň doplň do podpisu odkud jsi.A my už se dovtípíme,který servis to je. :D
Já ho chápu, že to v podpisu on ani třeba já nemáme.Když se místo dovtípíš ty tak případně ze servisu taky.
A to je to o co jde.
i30 1.4 Cmf KimShit
Uživatelský avatar
mechoun
**
Příspěvky: 460
Registrován: 14 bře 2009, 19:47

Re: Dlhodoby test i30- naasli ste niekne na nete?

Příspěvek od mechoun »

De&d píše:
Borek píše:Tak si alespoň doplň do podpisu odkud jsi.A my už se dovtípíme,který servis to je. :D
Já ho chápu, že to v podpisu on ani třeba já nemáme.Když se místo dovtípíš ty tak případně ze servisu taky.
A to je to o co jde.
A vo vo vo votomtoje
4) 2/2020: Mazda 6 Revolution 2,0i s manuálem
3) 9/2015: Toyota Corolla
2) Už nemám, ale byla a stále je dobrá, protože byla ještě z Ulsanu: I30 1,6 CVVT Comfort, Champaigne Silver na 16" Alu od 9/2007
1) Asi 6 aut...
Uživatelský avatar
zello
**
Příspěvky: 279
Registrován: 15 kvě 2008, 11:22
Bydliště: SR

Re: Dlhodoby test i30- naasli ste niekne na nete?

Příspěvek od zello »

Pani ak som raz z dolneho kostolista a stve ma moj servis v hornych semerovciach lebo tam maju blby pristup, tak som ochotny za kvalitnejsimi sluzbami ist 50 -100 kilometrov. Myslim ze znacka hyundai ma dost siroku siet servisnych stredisk po oboch nasich republikach. Nikde nie je napisane zeked som bol v jednom servise na jednej garancke tak tam musim ist aj na dalsie . Aby mi nepadla zaruka musi to byt nutne iba znackovy servis hyundai, alenie je nikde napisane ze to musi byt ten kde som kupil auto. Cize ak som raz nespokojny z jednym servisom tak to tu hodim aby som pomohol ostatnym clenom fora ktorym servisom sa maju vyhnut a naopak odporucim ak som s nejakym spokojny. A ak sa bojis to tu zverejnit tak to posli niekomu ako SZ a myslim ze skalni clenovia nemaju problem pomenovat tych ktorim by sme sa mali radsej vyhnut.
i30 1.6 Style, Steel Gray
Obrázek
Obrázek

Recenzia i30 http://moje.auto.cz/zello/hyugo-1.html
Uživatelský avatar
laufas
******
Příspěvky: 2748
Registrován: 19 led 2008, 14:25
Bydliště: OL

Re: Dlhodoby test i30- naasli ste niekne na nete?

Příspěvek od laufas »

No zase tak kvalitni ta sit neni [-X
i30 1.4 + kn, 12/2007
Uživatelský avatar
zello
**
Příspěvky: 279
Registrován: 15 kvě 2008, 11:22
Bydliště: SR

Re: Dlhodoby test i30- naasli ste niekne na nete?

Příspěvek od zello »

laufas píše:No zase tak kvalitni ta sit neni [-X

Kde si cital ze kvalitna? Ja som pisal ze siroka a urcite viem minimalne na slovensku v okoli bratislavy o dvoch celkom slusnych servisoch.
i30 1.6 Style, Steel Gray
Obrázek
Obrázek

Recenzia i30 http://moje.auto.cz/zello/hyugo-1.html
Uživatelský avatar
tatchwud
***
Příspěvky: 939
Registrován: 05 črc 2008, 23:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Dlhodoby test i30- naasli ste niekne na nete?

Příspěvek od tatchwud »

zello píše:Pani ak som raz z dolneho kostolista a stve ma moj servis v hornych semerovciach lebo tam maju blby pristup, tak som ochotny za kvalitnejsimi sluzbami ist 50 -100 kilometrov. Myslim ze znacka hyundai ma dost siroku siet servisnych stredisk po oboch nasich republikach. Nikde nie je napisane zeked som bol v jednom servise na jednej garancke tak tam musim ist aj na dalsie . Aby mi nepadla zaruka musi to byt nutne iba znackovy servis hyundai, alenie je nikde napisane ze to musi byt ten kde som kupil auto. Cize ak som raz nespokojny z jednym servisom tak to tu hodim aby som pomohol ostatnym clenom fora ktorym servisom sa maju vyhnut a naopak odporucim ak som s nejakym spokojny. A ak sa bojis to tu zverejnit tak to posli niekomu ako SZ a myslim ze skalni clenovia nemaju problem pomenovat tych ktorim by sme sa mali radsej vyhnut.
No pánové,snad doba,kdy se lidi báli pojmenovat humpolácký servis a vůbec problémy,je dávno pryč,ne? ](*,) To jako máme být připo . . aný stále? [-X
i30, Champaigne Silver, style, 1.6,benzín, 09/2008
old - Š-Felicia 1,3 MPi,10/2000
Uživatelský avatar
Borek
******
Příspěvky: 4501
Registrován: 25 črc 2005, 01:25
Bydliště: Orlické hory
Kontaktovat uživatele:

Re: Dlhodoby test i30- naasli ste niekne na nete?

Příspěvek od Borek »

De&d píše:
Borek píše:Tak si alespoň doplň do podpisu odkud jsi.A my už se dovtípíme,který servis to je. :D
Já ho chápu, že to v podpisu on ani třeba já nemáme.Když se místo dovtípíš ty tak případně ze servisu taky.
A to je to o co jde.
No to si snad děláš legraci :?: :shock: 8-[ .Servisů a prodejen :hyu: je v republice spousta(o obrovských :!: rozdílech v přístupu,kvalitě oprav a slušnosti jednání KONRÉTNÍCH servisů a ceně za stejnou opravu/prohlídku,jsme tady třeba já i další napsali dost),tak mě neříkej,že kolem tebe je jeden a když tam nejsi spokojený,okradou tě a u vchodu tě po zaplacení neodvedené nebo špatně odvedené práce ještě kopnou do ř...i a ty se tam zase se skloněnou hlavou a po kolenou vrátíš :shock: a BOJÍŠ se napsat,u jakých šmejdů jsi byl :?: :?: :?:
Naopak-tady je potřeba napsat,kde byli členové fora spokojeni(kdo čte delší dobu zdejší stránky,tak potvrdí,že právě díky odkazům na dobré a špatné servisy/prodejny,mají dobré servisy více práce a špatné méně).Sám mám velice dobré zkušenosti s :hyu: v České Třebové a chválím je tady už po několikáté-na základě toho tam začal servisovat Hlobilp,teď tam nechal dělat rozvody na Tiburonu Dede a jsou spokojeni také......Naopak se nebojím napsat,že šmejdi a lemplové z Korecaru v Hradci Králové,by si žádnou práci nezasloužili :!: Tam mám jen špatné zkušenosti od přej.techniků až po servisáky(šmejdi ušmudlaný :evil: ).A naopak,vůbec mě nevadí,když si to někdo od nich přečte :!:
Na základě osobních zkušeností členů,už se spousta lidí přesunuje se servisem,gar.prohlíd.....do doporučovaných,kde jsou spokojeni. Pokud by se všichni báli (nechápu [-o< )jmenovitě napsat své zkušenosti se servisy,tak tady budou díky neinformovanosti nových členů fungovat i ty špatné. [-X
Hyundai Genesis Coupe (2.generace) 3,8V6 GDI - 260kW Raptor
Hyundai Tiburon GK(2.generace)-2,0l,samba red
Hyundai Veloster-1,6 GDI,zelená žabička
Kia Rio-1,6l CVVT stříbrný sršeň,v plné náloži
Markus
*
Příspěvky: 94
Registrován: 21 zář 2008, 15:08

Re: Dlhodoby test i30- naasli ste niekne na nete?

Příspěvek od Markus »

Uplne suhlasim s Borekom. Ludia by mali slobodne a bez strachu napisat priamo kam chodit a kam nie. Myslim ze je to aj fer voci samotnym servisom - teda ak sa nejaka firma snazi a je kvalitna - zasluzi si aby o tom vedelo viac ludi a aby mali lepsi kseft. Ak je nejaka pravy opak - nech to kazdy vie a nech im kazdy kasle na hlavu!

Chcem sa zaroven opytat ci by nebolo mozne zaviest separatny thread kde by sa mohlo hlasovat o konkretnych servisoch a skusenostiach s nimi - v ramci SR i CR... (?)
Uživatelský avatar
laufas
******
Příspěvky: 2748
Registrován: 19 led 2008, 14:25
Bydliště: OL

Re: Dlhodoby test i30- naasli ste niekne na nete?

Příspěvek od laufas »

zello píše:
laufas píše:No zase tak kvalitni ta sit neni [-X

Kde si cital ze kvalitna? Ja som pisal ze siroka a urcite viem minimalne na slovensku v okoli bratislavy o dvoch celkom slusnych servisoch.
presne tuhle odpoved jsem cekal, ale byl jsem linej ten svuj prispevek prepsat,aby k tomu nedoslo.
Ani SIROKA ta sit urcite neni
i30 1.4 + kn, 12/2007
mirisko2
*
Příspěvky: 63
Registrován: 01 bře 2009, 23:06

Re: Dlhodoby test i30- naasli ste niekne na nete?

Příspěvek od mirisko2 »

kde je moderator??!!? tato moja tema sa nejako "vymkla" z kontextu... nezda sa vam??
i30 1.5 T-GDI 2023 PLAY, Bordový
+
i30 1.4 CVVT 2009 Confort ,Strieborny
Odpovědět

Zpět na „i30 Pokec“