Tonovani oken

Jak upravit svého hjundaje.

Moderátoři: Farrael, Engineer, Moderátoři

Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: Tonovani oken

Příspěvek od DEDe »

Laďa píše:
Limitz píše:taky přemýšlím o zatónovaní oken, ale 70% propustnost se mě zdá málo tmavé a nevím jak to by to vypadalo kdybych měl ve předu 70% a vzadu např. 20% :roll: podle mě dost blbě :D nemá to někdo takhle udělané abych se na to mohl podívat??
Já to mám 70% a 20%. Mrkni na 1. stranu
me se zda ze ta fotka trochu zkresluje v realu ta 70 tak tmava neni ono hodne zalezi jestli sviti slunicko nebo ne, nekdy to vypada tmave ale zase v lete je to vcelku pruhledne i ta 25tka.
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Reklama
 

Uživatelský avatar
Laďa
**
Příspěvky: 144
Registrován: 08 pro 2007, 08:17
Bydliště: Zlínský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Tonovani oken

Příspěvek od Laďa »

Přesně jak píšeš. Je to podle světla.
Uživatelský avatar
Limitz
******
Příspěvky: 2719
Registrován: 16 dub 2008, 20:27
Bydliště: Kašava,Zlínský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Tonovani oken

Příspěvek od Limitz »

tak sem se o tom bavil s kámošem a asi někdy v květnu nechám udělat 20%-30% na předek i zadek a dostanu k tomu i ty atesty :)
:hyu: Hyundai Lantra 1.8 r.v. 1996 :hyu: R.I.P.
momentálně služební Audi A6 Avant 2,5tdi quattro 360 000km :D
Limitz89@seznam.cz
Uživatelský avatar
Kolik
*
Příspěvky: 50
Registrován: 19 led 2009, 23:44
Bydliště: Praha 4

Re: Tonovani oken

Příspěvek od Kolik »

Ja jsem na tom stejne. Domluvil jsem se pres jeden kontakt a necham si udelat cele auto stejne tmave tak 20-30% a dostanu na to taky atest.
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: Tonovani oken

Příspěvek od DEDe »

jedna vec je mit atest na folii na okne to vam da asi kazdej s tim ze to je 70 tka , ale jestli vam to zapisi i do karticky kterou by ste meli vozit sebou tam je to uz horsi tam to ja nemam. Si to asi nikdo moc lajznout nechce kdo vi jestli z toho pak nemuzou mit pruser kdyz by se prislo na to ze to napisou a neni to pravda treba ze by prisli o licenci nebo tak neco.
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
Uzi77
**
Příspěvky: 225
Registrován: 21 srp 2008, 23:13
Bydliště: Bystřice
Kontaktovat uživatele:

Re: Tonovani oken

Příspěvek od Uzi77 »

DeDe presne ale vepředu na zatmavení do 30% jim to tam zapíšou to je jeste v pořádku ale podle me 30%-ni zatmavení ztrácí hodne na významu. je to proste málo.ale je to samozřejme na každým. přeji vám at se to líbí hlavne vám na ostatních nezaleží.
Matrix 1,5 CRDi R.V. 2008
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: Tonovani oken

Příspěvek od DEDe »

tak tak 70 tku asi zapisou i do karticky ale taky sem nazoru ze to je malo skoro to neni poznat.
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
Limitz
******
Příspěvky: 2719
Registrován: 16 dub 2008, 20:27
Bydliště: Kašava,Zlínský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Tonovani oken

Příspěvek od Limitz »

dneska se pojedu podívat s kámošem jak to bude vypadat, on sám má předek i zadek 25%, ale na předku má štítek s 70% a na kartičce taky. Policajti mu nemůžou dokázat opak a na STK prý vymění okna :lol:
:hyu: Hyundai Lantra 1.8 r.v. 1996 :hyu: R.I.P.
momentálně služební Audi A6 Avant 2,5tdi quattro 360 000km :D
Limitz89@seznam.cz
Uživatelský avatar
Laďa
**
Příspěvky: 144
Registrován: 08 pro 2007, 08:17
Bydliště: Zlínský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Tonovani oken

Příspěvek od Laďa »

Známý má hodně tmavé skla vepředu i vzadu. Hodně na to nadává že by to nejraději serval, že se s tím v noci nedá couvat, že musí mít vždycky stažené okénka. Ale nadruhou stranu to vypadá dobře.
A s tím zapsáním tmavších fólií. Když vám dají do předu fólie 30ky a napíšou že to sou 70ky a oni to změří, tak vám to může být jedno, vy žádné problémy mít nebudete, jen ten co vám to dá příjde o živnost. Ale co vím tak měřáky na to mají policajti prý jen v Brně a na pár STK. Což si myslím že by byla velká náhoda, kdyby vám to změřili.
Uživatelský avatar
Kolik
*
Příspěvky: 50
Registrován: 19 led 2009, 23:44
Bydliště: Praha 4

Re: Tonovani oken

Příspěvek od Kolik »

No toho se prave taky trochu bojim, ze to bude moc tmavy a bude se s tim blbe couvat. Nebo obecne, ze ta viditelnost bude spatna i co se tyce zpetnych zrcatek a tak. Jake mate zkusenosti?
Uživatelský avatar
Laďa
**
Příspěvky: 144
Registrován: 08 pro 2007, 08:17
Bydliště: Zlínský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Tonovani oken

Příspěvek od Laďa »

Já osobně i kdyby byla u předních oken povolené 100% zatmavení, tak bych víc jak 50% nedal. Nejlepší je si zkusit sednout to nějakého zatónovaného auta večer, v noci, nebo v tmavé garáži.
Chce to najít vhodný kompromis mezi vzhledem a tím jak jde vidět z auta v noci do zpětných zrcátek. Každý máme ten zrak jiný, takže někdo uvidí přes 50% dobře, jiný hodně špatně.
Uživatelský avatar
i30_DC
**
Příspěvky: 169
Registrován: 13 bře 2009, 20:19
Bydliště: Petrovice u UL
Kontaktovat uživatele:

Re: Tonovani oken

Příspěvek od i30_DC »

Tak jsem si dnes domluvil pána který mi přijde příští týden nalepit folie na mou i30. Ještě jsem se ani nedomluvili na tom jak moc budou propustné ale cenu sliboval kolem 3800 - jsem zvědavý. Rád bych na zadní dveře a "ponorková" okénka + 5.dveře co nejtmavší a na přední dveře jen tak abych neměl problémy s kontrolami (mám na ně "štěstí"). Pak sem hodím foto a co mám za fólie, pokud bude dobře provedeno zveřejním kdo to dělal :roll:
moje auto -> Hyundai i30 1,4 Made in CZ barva 7F Crystal white r.v. 09
Předchozí auta -> Fiat Punto 55S r.v.99, R. Clio 1,4i r.v.00, VW Fox 1,2i r.v.08
EXvedoucí prodeje salonu Hyundai a EXprodejce vozů:-)
Nové zaměstnání -> prodejce vozů Škoda
Uživatelský avatar
DEDe
*****
Příspěvky: 1787
Registrován: 31 led 2008, 06:28
Bydliště: Brno, Ceska Trebova
Kontaktovat uživatele:

Re: Tonovani oken

Příspěvek od DEDe »

jen aby ste se nekdo nelekli obcas po udelani sou u okraju bublinky nebo tam kde to ma trochu nerovnej povrch u zadniho okna vytapeni dole sem to mel treba ja , jak to uschne tak to sedne a zmizi to :wink:
Hyundai Tuscani 2,7 Elisa - 12/2003
Uživatelský avatar
Limitz
******
Příspěvky: 2719
Registrován: 16 dub 2008, 20:27
Bydliště: Kašava,Zlínský kraj
Kontaktovat uživatele:

Re: Tonovani oken

Příspěvek od Limitz »

tak chlupatí ve Zlíně dostali za úkol zaměřit se na auta s fóliema, dnes ráno chytili spolužáka a říkali mu to. Hrozili mu pokutou až 3000 naštěstí to jako student ukecal jen na 200, neměl atest na předku ani na zadku ale v zadu jim to nevadilo chtěli ho jen na předek.
:hyu: Hyundai Lantra 1.8 r.v. 1996 :hyu: R.I.P.
momentálně služební Audi A6 Avant 2,5tdi quattro 360 000km :D
Limitz89@seznam.cz
Uživatelský avatar
pagy
*
Příspěvky: 43
Registrován: 15 zář 2008, 15:46
Bydliště: ZLÍN
Kontaktovat uživatele:

Re: Tonovani oken

Příspěvek od pagy »

tak odedneška máme taky zatonováno,púvodně jsem byl rozhodnut dopředu 70 a vzadu 35,ale technik mě přemluvil,že z 90 procent děla vpředu 35 a vzadu 20,tak jsme si to taky tak nechali.dříve jsem měl na starém autě tonovano pokovením a bylo to o dost více neprúhledné.tak jak to máme je to zcela bezproblémový výhled do všech stran.certifikát jsme dostali pouze na zadní okna,tak nás snad přehlídnou-pomáhat a chránit.
pagy
HYUNDAI MATRIX 2009 1,5 CRDI-VELVET RED
ObrázekObrázek
Odpovědět

Zpět na „Tuning“