Prodejci a servisy Hyundai v Brně

Vše o garančkách a Vašich zkušenostech se servisy.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Laxius
**
Příspěvky: 420
Registrován: 04 led 2009, 17:51
Bydliště: Rovinka, SK

Re: Prodejci a servisy Hyundai v Brně

Příspěvek od Laxius »

Jj, sme tu tusim viaceri ktori by sme potrebovali poriesit opravu laku :) Cena, praca (co vsetko striekali na ako velkej ploche) a nejake detaily by naozaj bodli...
Hyundai Elantra, 1.6i Premium, 94kW, Marina Blue (2016)
Hyundai i30cw, 1.6CVVT Style, 92kW, Continental Silver (2009)
Reklama
 

Uživatelský avatar
maco
**
Příspěvky: 341
Registrován: 22 bře 2009, 09:57

Re: Prodejci a servisy Hyundai v Brně

Příspěvek od maco »

tak uz mam svyho cervenyho fesaka doma :) , koupen v Autostylu, probehlo to snad v poradku, dodali auto dle terminu - cca 10 dni (dovoz ze skladu + namontovani vybavy navic). Jinak jsem byl lehce prekvapen...2x mile a 1x nemile - icko je uz samozrejme z Nosovic, rozdil oproti Korejcum je podle meho prvniho zkoumani - cerne ramecky pred. svetlometu, presun usb a aux portu z loketni operky dopredu pod stred. panel (2x mile) a pravdepodobne jedna chybejici odkladaci plocha nahore uprostred palubovky (nemile). Dnes jsem se byl poprve projet, ovsem s docasnou papirovou znackou, samozrejme jsem byl stopnut policii :) a dozvedel jsem se ze docas. spz je jen na prejeti domu z autosalonu [-X (ma 1. koupe auta....) Takze si asi jeste 10 dni nezajezdim a Icko bude chatrat pred barakem :evil:
i30 1.6 CVVT/92,7kW - shine red solid - Nošovice - 2009
matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Re: Prodejci a servisy Hyundai v Brně

Příspěvek od matysekul »

Já jezdil s převozní značkou pomalu 3 týdny.Ale je fakt,že mně nikdo nezastavil.
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
Uživatelský avatar
kowalski1410
**
Příspěvky: 325
Registrován: 07 lis 2008, 15:37
Bydliště: frýdlant nad ostravicí
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodejci a servisy Hyundai v Brně

Příspěvek od kowalski1410 »

a dozvedel jsem se ze docas. spz je jen na prejeti domu z autosalonu [-X (ma 1. koupe auta....) Takze si asi jeste 10 dni nezajezdim a Icko bude chatrat pred barakem :evil:
no to jako fakt?....já lítal celý týden s převozní značkou....i v neděli,to bych asi neukecal,že si ho vezu domů ,vzpomínam si ,že jsem potkal policajty,které jsem nechal předjet...no nějak blbě na mě čuměli ,no do dneška jsem si myslel,že se jim asi líbilo moje íčko...hlavně ,že mi dali pokoj
Toyota Corolla...1,6(97kw)...super white 2...Trend+...03/2019
i30...1,4...white crystal...made in cz...12/08
Uživatelský avatar
maco
**
Příspěvky: 341
Registrován: 22 bře 2009, 09:57

Re: Prodejci a servisy Hyundai v Brně

Příspěvek od maco »

no nak to neproblematizovali...zkratka videli ze jede auto bez spz vepredu tak me stopli, da se rict ze me informovali...ja ale stejne treba zase zitra musim vyjet...tak nevim, jo a jinak mi icko taky pochvalili :) jeden se zacal vyptavat jak to jede a chtel videt jak je velkej kufr...asi se chtel jen podivat estli neprevazim nakou mrtvolu :D
i30 1.6 CVVT/92,7kW - shine red solid - Nošovice - 2009
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7911
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodejci a servisy Hyundai v Brně

Příspěvek od Mexican »

maco ak mas pri sebe kopiu kupnej zmluvy a doklad o zaplateni povinneho rucenia (zakonna poistka) tak mozes jazdit s prevoznou znackou kolko a kade len chces.. na znacke j vsak datum - platna do xx.xx.xxxx .. po tomto datume je znacka neplatna a automobil nesmie byt sucasou premavky. taketo veci napriklad "dobry" predajca objasni
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
maco
**
Příspěvky: 341
Registrován: 22 bře 2009, 09:57

Re: Prodejci a servisy Hyundai v Brně

Příspěvek od maco »

no prodejce mi pri predani rekl ze muzu jezdit po Čr (platnost 10 prac. dni, atd)...ale policajt byl jineho nazoru...
i30 1.6 CVVT/92,7kW - shine red solid - Nošovice - 2009
Uživatelský avatar
laufas
******
Příspěvky: 2748
Registrován: 19 led 2008, 14:25
Bydliště: OL

Re: Prodejci a servisy Hyundai v Brně

Příspěvek od laufas »

nam v olmiku nerekli nic, jezdilo se normalne.
maco: mas luxusni predek =D>
i30 1.4 + kn, 12/2007
Uživatelský avatar
De&d
**
Příspěvky: 158
Registrován: 11 říj 2008, 19:35

Re: Prodejci a servisy Hyundai v Brně

Příspěvek od De&d »

Já měl od prodejce info: jezdit jakkoli do doby platnosti data na zeleným papíru.
i30 1.4 Cmf KimShit
rehurek
*
Příspěvky: 35
Registrován: 05 lis 2008, 11:05
Bydliště: Brno

Re: Prodejci a servisy Hyundai v Brně

Příspěvek od rehurek »

Koupil jsem i30 W na podzim, takže jsem měl auto na zimních kolech a liťáky dodané H v kufru. Teď jsem si je chtěl přezout ale ouha. Klíč dodávaný s autem je 21 a liťáky mají matky 19. To snad mohli okopírovat jen Korejci.
No nevadí, telefonát do servisu na Bubeníčkovu a ochotně mně slíbili prodat klíč na matky 19 za pohých 52Kč.
Fajn. Pak jsem přijel před garáž, sundal plecháč a jal se montovat letní. A opět průser. Kolem matky v ráfku místa jako do prvničky a nástrčkový klíč byl o 3mm větší. Takže zpátky na stromy a nechat vyměnit v pneuservisu.

Závěrem: odborníci na Bubeníčkové mě tedy moc nenadchli. Kíč byl laciný, ale také k ničemu
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7911
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodejci a servisy Hyundai v Brně

Příspěvek od Mexican »

rehurek vacinou sa rozmery matic plechov a alu lisia.. ale fakt, ze ti mohli dat kluc ktory pasoval :-/ tiez som tak kupoval v nasom lokalnom obchodiku s prislusenstvom (Vrutky) samozrejme som kupil zly, ale slecna to bez otazok vymenila... BTW nezabudni ze zrejme aj rezervu mas plech alebo dojazd a tam pojdu matice zo zimnych a tak si to nezabudni pribalit do povinnej vybavy
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
Uzi77
**
Příspěvky: 225
Registrován: 21 srp 2008, 23:13
Bydliště: Bystřice
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodejci a servisy Hyundai v Brně

Příspěvek od Uzi77 »

Mexican píše:maco ak mas pri sebe kopiu kupnej zmluvy a doklad o zaplateni povinneho rucenia (zakonna poistka) tak mozes jazdit s prevoznou znackou kolko a kade len chces.. na znacke j vsak datum - platna do xx.xx.xxxx .. po tomto datume je znacka neplatna a automobil nesmie byt sucasou premavky. taketo veci napriklad "dobry" predajca objasni
NO NEVIM JAK U VAS NA SLOVENSKU ALE TADY PŘÍMO NA DOPRAVNÍM MĚ REKLI ŽE ZELENÁ SPZ JE POUZE NA NEJNUTNĚJŠÍ PŘEVOZ OD PRODEJCE DOMU TAKHLE ME TO ŘEKLY NA DOPRAVNÍM ALE JA NA NI NAJEL 2000 KM :lol:

JDE O TO ŽE SE NESMÍ STÁT DOPRAVNÍ NEHODA ZPUSOBENA TIM KDO MA "ZELENOU SPZ"
PROTOŽE PAK POJIŠŤOVNA (POVIN. RUČ.) NEMUSÍ ZAPLATIT ZPŮSOBENOU ŠKODU PROTOŽE "TATO SPZ SLOUŽÍ K PŘEVOZU OD PRODEJCE DOMU" (TAKTO ME TO ŘEKLY NA DOPRAVNÍM INSPEKTORÁTU)
TAKŽE JE TO RISK


PROTO JE TO PŘEVOZNÍ ZNAČKA ONO JE TO PŘÍMO RECENO V NÁZVU PŘEVOZNÍ
Matrix 1,5 CRDi R.V. 2008
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7911
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Prodejci a servisy Hyundai v Brně

Příspěvek od Mexican »

Uzi77 prva vec.. prosim vypni si caps loc.. druha vec auto som kupoval v CR - pretoze som rezidentom... ak mas zjednane poistne (u aut na uver a leasing, co je tak 95% predanzch aut, poistku uy mas yjednanu priamo u predajcu

na prenosnej znacke je razitko predajcu a peciatka platnosti znacky. Mne tu platnost predlzili este raz o 10 dni, pretoze meskal velky TP... zastavili ma policajti (2x) co som jazdil s touto znackou... raz na dialnici pri Lipniku nad becvou a druhykrat pri Veseli nad Moravou... vzdy bez problemov, skontrolovali VIN so zmluvou, ukazal som im poistenie (na ktorom bolo VIN), popriali mi stastnu cestu a bolo
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
Uživatelský avatar
maco
**
Příspěvky: 341
Registrován: 22 bře 2009, 09:57

Re: Prodejci a servisy Hyundai v Brně

Příspěvek od maco »

laufas: děkuji :) , rehurek: vypada to ze mam tentyz problem...takze na Bubenickove uz radsi neresit a rovnou si sehnat klic jinde?, Uzi77: stejne info jsem dostal od policisty...vcetne te veci s pojistenim( zkratka vyplynulo z toho ze by mohl byt problem)
i30 1.6 CVVT/92,7kW - shine red solid - Nošovice - 2009
Uživatelský avatar
maco
**
Příspěvky: 341
Registrován: 22 bře 2009, 09:57

Re: Prodejci a servisy Hyundai v Brně

Příspěvek od maco »

takze muj krasavec misto toho abych ho prohanel po nasich kvalitnich silnicich :wink: se opaluje pred barakem....a ja cekam... :evil:
i30 1.6 CVVT/92,7kW - shine red solid - Nošovice - 2009
Odpovědět

Zpět na „i30 Garanční prohlídky, servis“