Foto Vašich i30

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
oKo
**
Příspěvky: 400
Registrován: 05 kvě 2009, 18:33
Bydliště: 708 00

Re: Foto Vašich i30

Příspěvek od oKo »

Nemáte někdo pro inspiraci fotku s MPZ? Přemýšlím, kam ji nalepit - jestli na zadní sklo nebo někam níže... Raději vidět než si představovat. V obecných fotkových vláknech jsem nic nenašel, tak snad tady.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Laxius
**
Příspěvky: 420
Registrován: 04 led 2009, 17:51
Bydliště: Rovinka, SK

Re: Foto Vašich i30

Příspěvek od Laxius »

Hmm, a co je to MPZ? Som jediny kto nevie co si pod tym ma predstavit? :(
Hyundai Elantra, 1.6i Premium, 94kW, Marina Blue (2016)
Hyundai i30cw, 1.6CVVT Style, 92kW, Continental Silver (2009)
Uživatelský avatar
oKo
**
Příspěvky: 400
Registrován: 05 kvě 2009, 18:33
Bydliště: 708 00

Re: Foto Vašich i30

Příspěvek od oKo »

SRY, taky jsem to mohl napsat rovnou. Mezinárodní poznávací značka (to CZ v elipse) v černobílém provedení, co musíme mít, vyjedeme-li mimo EU (Evropskou unii). Ty různé plastické stříbrné varianty neodpovídají předpisu.
Uživatelský avatar
laufas
******
Příspěvky: 2748
Registrován: 19 led 2008, 14:25
Bydliště: OL

Re: Foto Vašich i30

Příspěvek od laufas »

Bleee :mrgreen: To si tam na 100% lepit nebudu.
Jeste nikdy jsem to nevidel nalepeny tak, aby se mi to libilo :-&
Lituju ty, co to fakt potrebujou a musi to nekam plcnout
i30 1.4 + kn, 12/2007
Uživatelský avatar
Laxius
**
Příspěvky: 420
Registrován: 04 led 2009, 17:51
Bydliště: Rovinka, SK

Re: Foto Vašich i30

Příspěvek od Laxius »

Ah! No ja som to nelepil a popravde ani ma nejak nenadlo si spatit auto s tou nalepkou. Ale blizi sa leto, takze ak pojdem mimo EU, urcite budem musiet aj ja porozmyslat, kam to capnut...
Hyundai Elantra, 1.6i Premium, 94kW, Marina Blue (2016)
Hyundai i30cw, 1.6CVVT Style, 92kW, Continental Silver (2009)
matysekul
Moderátor
Příspěvky: 3020
Registrován: 04 říj 2008, 17:50
Bydliště: Česko

Re: Foto Vašich i30

Příspěvek od matysekul »

Já ani netušil,že je to potřeba :oops: Furt jsem měl utkvělou představu,že stačí ta na RZ.Hlavně jsem si toho dlouho na žádném autě nevšiml.Asi málo koukám :shock: :lol:
i30cw 1,6 CRDi VGT comfort,85kW,Vivid blue, 12/2008 bývávalo
Kia Cee´d SW 1,6 GDi,Exclusive,Sand Track,10/2014 bývávalo
Hyundai Tucson 1,6 T-GDi 110 kW, Smart, SUNSET RED Pearl, 06/2021
Uživatelský avatar
zello
**
Příspěvky: 279
Registrován: 15 kvě 2008, 11:22
Bydliště: SR

Re: Foto Vašich i30

Příspěvek od zello »

Ja som bol minuly rok v Chorvatsku. Co si myslim ze je krajina ktora nepatri do EU. A nalepku som nemal a bolo to uplne bez problemov. Inak neviem si predstavit kam chces ist s autom ze potrebujes taku nalepku. Niekde na vychod? Lebo ved v ramci Europy by si podla mna problem mat nemal. Vacsina krajin uz je clenom Eu takze podla mna bez problemov.
i30 1.6 Style, Steel Gray
Obrázek
Obrázek

Recenzia i30 http://moje.auto.cz/zello/hyugo-1.html
Uživatelský avatar
oKo
**
Příspěvky: 400
Registrován: 05 kvě 2009, 18:33
Bydliště: 708 00

Re: Foto Vašich i30

Příspěvek od oKo »

Ono se to ke všemu ještě správně jmenuje rozlišovací značka státu. A k tomu Chorvatsku si ještě přidejme Švýcarsko a Norsko (a kromě Slovinska celý zbytek Jugošky).
Asi ji přisamolepkuju na zadní sklo a po návratu sundám. Nechce se mi to v zahraničí řešit s nevstřícným policajtem/celníkem/kdovíkým. Když chtějí, nedají pokoj, dokud nenajdou. Někteří jsou všichni stejní.
Uživatelský avatar
laufas
******
Příspěvky: 2748
Registrován: 19 led 2008, 14:25
Bydliště: OL

Re: Foto Vašich i30

Příspěvek od laufas »

oKo píše: Někteří jsou všichni stejní.
Dobra veta :lol:
A nestaci mit na spz ten modrej prouzek s vlajkou eu a pismenky cz?
i30 1.4 + kn, 12/2007
Uživatelský avatar
oKo
**
Příspěvky: 400
Registrován: 05 kvě 2009, 18:33
Bydliště: 708 00

Re: Foto Vašich i30

Příspěvek od oKo »

2Laufas: Nee. To stačí pouze v EU. To znamená, že i tady :D/. (I na Reunionu jezdí i30 z Nošovic.)
bimbo
*
Příspěvky: 48
Registrován: 04 kvě 2009, 13:18
Bydliště: Bohmen und Meren,Sudety

Re: Foto Vašich i30

Příspěvek od bimbo »

Tak je doma-mazánek z Nošovic.Najeto 60km. První pocity? Budu srovnávat s Fabii 1,4MPI,50koní-kterou sem vlastnil. I30-větší,větší kufr.Motorizace-1,4,109koní-tak že nárůst o proti Fábii-jednou tolik.Jízdní vlastnosti-auto je živější,nikde nedrnčí,motor není slyšet(dvakrát Mě to chcíplo)chvíli trvalo než sem přišel na to ,že musim nastartovat.Brzdy-proti Fábii-jedovky,trochu sem při výjezdu z autosálonu na ně ťuknul a šel sem na sklo. :D Spojka-na mé gusto vystavuje,až na hoře.Párkrát Mě to chcíplo-ale snad si zviknu a spojka si časem sedne. Řazení- dráhy-přesné,nic necvaká,kvalty tam dou jak po másle.Jediná vítka-hlavice řadicí páky-musím si zviknout než Mě padne do ruky. Ve Fábii byl lepší tvar. Posilovač řízení- proti Fábii jde víc stuha,tak že bych neřekl, že je řízení přeposilováno.Radio sem naladil bez problémů, ještě musím přijít na to jak s klimatizací.Jízdní vlasnosti- naprostá spokojenost, auto je na 15 a žehlí silnici OK. Fábie podle Mě byla někdy skákavá koza.(ale nepomlouvám jí) byl sem sní vcelku spokojen. Přesto,ale musím konstatovat,že Ičko o proti Fábii první generace,je již dál.Nevím jak by dopadlo srovnání dopadlo s Fábii druhé generace-v té sem se nevezl. :) Při jizdě,tachometr stojí na stovce a Já mám pocit,že auto stojí.Nic nebouchá a nemlátí. :o Budu muset dávat bacha, přeci jenom 109koní s Ičkem hejbe(ale stašně lehce),abych neplatil pokuty. :lol: Shrnuto -zatím spokojenost-uvidíme jak dál??
bimbo
*
Příspěvky: 48
Registrován: 04 kvě 2009, 13:18
Bydliště: Bohmen und Meren,Sudety

Re: Foto Vašich i30

Příspěvek od bimbo »

Foto mazánka. :D
Přílohy
P1060287.jpg
P1060287.jpg (204 KiB) Zobrazeno 1777 x
Uživatelský avatar
laufas
******
Příspěvky: 2748
Registrován: 19 led 2008, 14:25
Bydliště: OL

Re: Foto Vašich i30

Příspěvek od laufas »

To je mazec!-Uplne na me dejcha ta novota =D>
Jak se doslova trpyti! At ti to jezdi a dlouho to nadseni vydrzi :D/
i30 1.4 + kn, 12/2007
Uživatelský avatar
tatchwud
***
Příspěvky: 939
Registrován: 05 črc 2008, 23:07
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Foto Vašich i30

Příspěvek od tatchwud »

bimbo píše:Tak je doma-mazánek z Nošovic.Najeto 60km. První pocity? Budu srovnávat s Fabii 1,4MPI,50koní-kterou sem vlastnil. I30-větší,větší kufr.Motorizace-1,4,109koní-tak že nárůst o proti Fábii-jednou tolik.Jízdní vlastnosti-auto je živější,nikde nedrnčí,motor není slyšet(dvakrát Mě to chcíplo)chvíli trvalo než sem přišel na to ,že musim nastartovat.Brzdy-proti Fábii-jedovky,trochu sem při výjezdu z autosálonu na ně ťuknul a šel sem na sklo. :D Spojka-na mé gusto vystavuje,až na hoře.Párkrát Mě to chcíplo-ale snad si zviknu a spojka si časem sedne. Řazení- dráhy-přesné,nic necvaká,kvalty tam dou jak po másle.Jediná vítka-hlavice řadicí páky-musím si zviknout než Mě padne do ruky. Ve Fábii byl lepší tvar. Posilovač řízení- proti Fábii jde víc stuha,tak že bych neřekl, že je řízení přeposilováno.Radio sem naladil bez problémů, ještě musím přijít na to jak s klimatizací.Jízdní vlasnosti- naprostá spokojenost, auto je na 15 a žehlí silnici OK. Fábie podle Mě byla někdy skákavá koza.(ale nepomlouvám jí) byl sem sní vcelku spokojen. Přesto,ale musím konstatovat,že Ičko o proti Fábii první generace,je již dál.Nevím jak by dopadlo srovnání dopadlo s Fábii druhé generace-v té sem se nevezl. :) Při jizdě,tachometr stojí na stovce a Já mám pocit,že auto stojí.Nic nebouchá a nemlátí. :o Budu muset dávat bacha, přeci jenom 109koní s Ičkem hejbe(ale stašně lehce),abych neplatil pokuty. :lol: Shrnuto -zatím spokojenost-uvidíme jak dál??
To tvé nadšení nemá chybu,Jako bych se viděl,když jsem i30 přivezl domů.Vůně nového auta a nedočkavé koně pod kapotou,to je věc. :D/ Tak přeji kilometry bez nehod a těším se na zkušenosti. =D>
i30, Champaigne Silver, style, 1.6,benzín, 09/2008
old - Š-Felicia 1,3 MPi,10/2000
Uživatelský avatar
chyki
*
Příspěvky: 29
Registrován: 29 bře 2009, 20:54
Bydliště: Zvolen, SR
Kontaktovat uživatele:

Re: Foto Vašich i30

Příspěvek od chyki »

Ahojte všetci priaznivci i30. Včera som si domov doviezol nového tátoša. Prikladám foto z dnešného dňa.
kkkkkkk.jpg
kkkkkkk.jpg (129.37 KiB) Zobrazeno 1683 x
Odpovědět

Zpět na „i30 Pokec“