kam se vsici podeli?

Informace pro uživatele tohoto fóra, návrhy, připomínky k foru atd.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Felotron

Příspěvek od Felotron »

Zadny mega zmeny - uz jsem si stezi zvyknul na miliony smajliku od Ivana ;-)

...jinak trefil's to...je to jako s tou nalepkou
Reklama
 

Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Souhlas s Ivanem! Pokud jde o radu- vždy je někdo věci znalý a poradí, pokud jde o blbinky- je tady dost dobrých týpků, kteří umí odlehčit napjatou diskuzi a zašpičkovat si i na vlastní adresu... Jak dí Ivan, jde o to, co se tady někomu nelíbí a říct to naplno. Myslím, že na tomto fóru nejde jen a suchopárnou odbornou diskuzi, ale i o to, že se tady nechá "pokecat" i trochu veseleji a na lehčí notu. Možná, že to se tady někomu nelíbí a bylo by dobré to dát jasně najevo. Mám za to, že není problém toto fórum v dobrém a v pohodě usměrnit a korigovat občasné sklouznutí ke srandě tak, aby nenarušovalo jinak vážnou diskuzi. Jinak můžu říct sám za sebe, že kromě dobrých rad se zde, mezi vámi, člověk může i příjemně odreagovat - a to bych v dnešní době chtěl ocenit.
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Presne tak, Ivane, jaky si to udelame, takovy to mame...kdyz nekdo nekolik mesicu mlci, pak si prijde s navrhem na zmeni, tak to zurim...a sahodlouha diskuse opet nic nevyresi, to uz tu bylo nescetnekrat...to, ze pribyvaji nove registrace, svedci o tom, ze se klubu dari, nalepku na aute menit nehodlam, na novy prostredi taky ne...jediny, s cim souhlasim, jsou trosku omezeny pravomoce moderatoru, kteri jsou pod adminem, ktery ma tolik starosti, ze sem nechodi a tak se nedaji resit akutni zalezitosti...opet zopakuji, co psal Ivan, JE TO O LIDECH...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

typicky "cechacstvi" tady fakt.. :roll:
Cara
*
Příspěvky: 10
Registrován: 20 pro 2005, 13:04
Bydliště: Praha

Příspěvek od Cara »

Naprostý souhlas s Ivanem :!: :!: :!: :!: :!:
Accent 1,3, 12V, 98, 62kW, 3dv
Uživatelský avatar
XMira
*****
Příspěvky: 1699
Registrován: 23 lis 2005, 10:11
Bydliště: CB

Příspěvek od XMira »

Rozhodl jsem se nehodnotit (na to jsem prilis kratce clenem) ale pouze sdelit nazor: Me se forum moc libi. Je sice pravda, ze treba o Accentech si toho clovek precte vic, nez o Getzu, ale duvody jsou asi jasne. Accentu je zrejme vic, a mozna jsou taky poruchovejsi :D . (To byl vtip). Neznamena to ale, ze bych se nedozvedel co potrebuji. Vzdycky se najde nekdo, kdo se opravdu snazi poradit, a jeste jsem nezazil (narozdil od jinych webu), ze by nekdo na moji otazku reagoval stylem "Jsi uplny idiot, to se tak nedela, to je vsechno jinak.....) Takze ja za sebe muzu jedine rict, ze jsem spokojen, jen tak dal!
Kia Xceed GTline 1.5 T-GDI DCT
ex Opel Astra 1.4 110kW AT
ex i30 1.6 CVVT Tricolor Exclusive
ex Getz 1.4
ex Opel Vectra B 1.6
Uživatelský avatar
Vita
******
Příspěvky: 2520
Registrován: 30 lis 2005, 08:20
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Vita »

Souhlasim s Ivanem ... ma pravdu .. Jako vzdy .. :D
Nasel jsem tady hodne i kdyz je potreba si informace tridit ...
Ale to snad vsude ...
Libi se mi tady .... :lol: :lol:
Coupe 2.0 r.v. 2005 GK - 105.1/6000
Lantra 1.6 r.v. 1992 16V G4CR DOHC 84/6200
Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

Nedá mi to taky nereagovat, Viky napsal, uděláme CZ kdo je pro...A zas to rozpoutá debatu, kterých už tady bylo dost. Kdyby teda kdyžtak napsal, budu dělat Admina bude tam to a to, tak to beru. Ale tohle je jen plácnutí do větru, který je na nic. Sám osobně zůstávám zde. Až na pár hádek o ničem se tu nic nestalo, když člověk ví, kam se podívat nebo na koho se obrátit, tak forum splní svůj účel na 100%.. Majitely Hyundaiů zůstaneme stále mi, co jsme tady, tak co si kdo pomůže. Všichni se zaregistrujem tam?? Nevidím v tom účel. Taky jsem párkrát byl juknout na jiný fórum a to bylo něco. Odpovědi typu " nejsi debil, to se tu 100x řešilo" jsou nejčastější odpověď na dotaz..Tady se kolikrát objeví odkaz kde se to řešilo, to mě těší.
Jediné co bych asi trochu změnil, protože tu máme 5 stránek rad třeba k Accentu, rozdělit téma Accent na podsekce motor, interiér, exteriér, elektrika....aby se forum stalo trochu přehlednější.. :roll:
Toť můj skromný názor :wink: :D
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
Uživatelský avatar
Vyki
**
Příspěvky: 233
Registrován: 16 kvě 2005, 10:50
Bydliště: krkonošské city

Příspěvek od Vyki »

mimochodem.. ta CZ je uz davno registrovana jednim z nasich clenu fora.. je to tady dlouhosahle rozebirany.. bylo to tehdy dost na ostri noze vzpominate si:) nechci rusit zde tohle forum ani nijak presouvat nekam jinam.. nechci VUBEC NIC vycitat nasemu milovanemu a zaslouzilemu miloshovi.. chci vyuzit male situace, ke zhodnoceni naseho usili.. k uprave webu muze mit pristup vice lidi z ruznych koutu republiky.. kdyz to tu projdu.. najdu alespon 7 zodpovednych lidi znajici programovani a spravu webu.. je tu jak nekdo rekl, mala skupinka lidi kterym se stale neco ne a ne.. mozna si myslite ze i ja k nim patrim, mozna.. ja myslim ze ani ne, proto je lepsi nekdy mlcet ale o to tu nejde.. ja si tady vazim tech lidi kterym tahne na 50 a dokazou tady s nama vtipkovat ze clovek nepozna a rekl by jee to je typek max 25 .. omyl.. jsou tu dobri lide.. jen prilitnout na forum jako jeeee kluci jakou napln do ostrikovacu, ajeeej jak vymenit rezervu, ouha divny zvuk z motoru.. ajejda nemam vymenit olej a jak? ... zkratka nektere otazky, ja se divym jak jste mohli nekteri udelat ridicak.. otazky za ktere inspektor da nekompromisne STOP ty papiry nedostanes.. ja se nekdy ani nedivym co to na tech silnicich jezdi a jak to tragicky dopada... ani nejsem auto mechanik ale zaklady musis znat!!! Kazdy bez rozdilu, az to tu zacne monitorovat po volbach i policie.. tedy pokud vyhraje ta zas???? levice ale tomu neverim.. modry kridla to musi zvladnout a czech se namiri doprava.. tak az to tu zacnou sledovat, budou za blby otazky brat ridicaky :wink: :D :D :D bez rozdilu:)
ObrázekKorean cars forever
Hyundai Avante 1,6V DOHC sport sedan GLS 125PS
Hyundai ELANTRA 2,0 CWT DOHC Elegance 235/40 ZR17 Dunlop SP 9000 Sport
Uživatelský avatar
Tiburon_FX
***
Příspěvky: 869
Registrován: 12 dub 2005, 18:20
Bydliště: Praha-Slapy-Kladno-Aspen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiburon_FX »

no Vyki já žasnu, píšeš tady červeně, že by ses styděl vozit na autě odkaz na tenhle web, já bych se asi zase styděl vozit na autě "brake your limit" ,když se za klub stydíš tak proč sem lezeš? jináč mi to děsně rve srdce, že si tu nálepku nikdy nevylepíš na auto, další věc - co je jako špatnýho když se někdo ptá jak vyměnit olej? každej přece nemá takovej přehled v autech, a myslim si že to neni nic divnýho, krom toho takový věci si už lidi nechaj běžně dělat v servisech, takže mi přijde dost v pohodě když má někdo zájem aby si to udělal svépomocí, snaha se cení...v dnešní době se bohužel auta berou ve většině případů jako spotřební zboží, takže se nemůžeš divit, takovejm dotazům, který ti můžou připadat jako stupidní....nevim jak tobě, ale mě v autoškole nevysvětlovaly co jaký klepání na motoru znamená...Nápad ze 7i programátorama ze všech koutů republiky mi přijde dost zcestnej, už vidim ty hádky na dálku ohledně designu atd...každýmu se líbí něco jinýho že? Jináč k doméně cz se už vyjadřovat nebudu, páč bych byl nerad označovanej za brzdu, líbí se mi web takovej jakej je, pár drobnejch úprav a zlepšení by asi uvítal každej...
96´Coupe (Tiburon) FX 2,0 16V, Full Leather, Boston Green, incl.many extras
blondynaa
**
Příspěvky: 135
Registrován: 19 kvě 2005, 12:01
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od blondynaa »

takže k doméně CZ jsem už taky řekla svůj názor a zůstanu tady, nic mi tu nechybí. Abych pravdu řekla od té doby, co se to tu řešilo, tak sem moc nepřispívám aby mi zase někdo neposílal SZ o tom jak jsem hloupá, že balím chlapy na to že se mi líbí auta atd. a že jim ani nerozumím a že jediný co umím řešit je světýlko v kufru.....A od té doby co tu Vyki píše své rozsáhlé červené texty mě to tu pěkně štve!!!!! :evil:
Tak mimčo už mám,nové auto taky,teď už jen baráček
Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

blondynaa píše:... tak sem moc nepřispívám aby mi zase někdo neposílal SZ o tom jak jsem hloupá, že balím chlapy na to že se mi líbí auta atd. a že ...
:D :D :D To ti někdo psal??? :D Tak to je dobrý :roll:
Doufám, žes mu to pořádně vysvětlila :twisted: :D
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
Uživatelský avatar
ryba
***
Příspěvky: 955
Registrován: 15 pro 2005, 08:20
Bydliště: HK

Příspěvek od ryba »

Vyki ses proste dobrej, pekne ses nam tu pochvalil:)))
Lantra 93/1,5 8v, slouzila dobre, bud ji zeme lehka. Nyni mondeo 2,0i
Uživatelský avatar
sagvan82
*
Příspěvky: 56
Registrován: 09 říj 2005, 18:33
Bydliště: Rokycany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od sagvan82 »

lukee píše:...... Poslední věc kterou bych velice uvítal a na kterou jsem v naší sekci (Accent) vyhlásil hlasování je rozdělení sekce do podsekcí (Motor, Karoserie, Podvozek...) aby noví členové ale i ti, kteří už zde jsou dlouho, snáze a rychleji našli přesně to co hledají-toto rozdělení už používá i jiné české fórum,na kterém se to velice osvědčuje a listování forem a následné hledání požad. informací je bleskové.....
S tím rozdělením do podsekcí je to podle mě dost dobrej nápad!!! :lol:
Určitě by to bylo aspoň trochu přehlednější a usnadnilo to hlednání...
Hyundai Lantra 1.6 GLS r.v.97
blondynaa
**
Příspěvky: 135
Registrován: 19 kvě 2005, 12:01
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od blondynaa »

Jirka1 píše:
blondynaa píše:... tak sem moc nepřispívám aby mi zase někdo neposílal SZ o tom jak jsem hloupá, že balím chlapy na to že se mi líbí auta atd. a že ...
:D :D :D To ti někdo psal??? :D Tak to je dobrý :roll:
Doufám, žes mu to pořádně vysvětlila :twisted: :D
to si piš že jsem mu to vysvětlila!!!!!!!
Tak mimčo už mám,nové auto taky,teď už jen baráček
Odpovědět

Zpět na „O tomto foru“