Moderator

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
PhanTom
**
Příspěvky: 296
Registrován: 17 pro 2007, 09:50
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Moderator

Příspěvek od PhanTom »

Hardcam píše:David, black: vydrzte kluci, brzo budete znat pravdu...jelikoz ja umim zjistit jen IP (pro vasi informaci - neshoduji se), nabidl mi pomoc nekdo, kdo tomu narozdil odeme rozumi. Ja jsem tu jen kvuli mazani:)

David: neboj, setkame...uz je na case...
Na vojně by jsi byl Mazákem :mrgreen:
Getz 1.3i Dynamic r.v.2004, 04/09 výměna za
SantaFe 2.0 CRDi, r.v.2004 - silver - omlazení za
NEWSantaFe 2.2 CRDi, r.v.2015 - gray shadow
Znám dvě nekonečna - lidskou hloupost a Vesmír. Ale u toho Vesmíru si nejsem jist - A.Einstein
Reklama
 

Uživatelský avatar
PhanTom
**
Příspěvky: 296
Registrován: 17 pro 2007, 09:50
Bydliště: Most
Kontaktovat uživatele:

Re: Moderator

Příspěvek od PhanTom »

Hardcam1 píše:Jo presne ten,to my chcete prijet rozbit hubu?
PhanTom píše:
Možná proto, že hodně věcí tomu nasvědčuje. Fórum není o tom hanit jeden druhého, ale o tom, aby si lidi byli nápomocni s vozy co mají. To si myslím já,,, Kde v těch Lužinách bydlíš ???
[/quote]
Pokud myslíš ten na Bronzové tak ano, jdeme si zabruslit ??[/quote][/quote]

Já se neptal proto, abych někomu rozbíjel hubu - jsem názoru, že hrubou sílu použije jen člověk co se neumí ovládat, tedy jistým způsobem omezený. Já jsem mírumilovný člověk, teda pokud zrovna nejde o MP. Ptal jsem se z důvodu, že bych chtěl konečně potkat někoho kdo má stejné auto a brouzdá s ním ve stejném rajónu co já a ještě jeden - taky Silver. Tak o "hubu" se bát doopravdy nemusíš, leda tak, kdybychom to u toho piva přehnali a po cestě domů by se proti nám náhle zvedla silnice a udeřila nás do tváře. :mrgreen:
Getz 1.3i Dynamic r.v.2004, 04/09 výměna za
SantaFe 2.0 CRDi, r.v.2004 - silver - omlazení za
NEWSantaFe 2.2 CRDi, r.v.2015 - gray shadow
Znám dvě nekonečna - lidskou hloupost a Vesmír. Ale u toho Vesmíru si nejsem jist - A.Einstein
FEKETE

Re: Moderator

Příspěvek od FEKETE »

Tak uvidime casem,muzem klidne do Mlejna,a co to ze se pohybujes P-13,mas psany Most,to neni vyslech
PhanTom píše:
Hardcam1 píše:Jo presne ten,to my chcete prijet rozbit hubu?
PhanTom píše:
Možná proto, že hodně věcí tomu nasvědčuje. Fórum není o tom hanit jeden druhého, ale o tom, aby si lidi byli nápomocni s vozy co mají. To si myslím já,,, Kde v těch Lužinách bydlíš ???
Pokud myslíš ten na Bronzové tak ano, jdeme si zabruslit ??[/quote][/quote]

Já se neptal proto, abych někomu rozbíjel hubu - jsem názoru, že hrubou sílu použije jen člověk co se neumí ovládat, tedy jistým způsobem omezený. Já jsem mírumilovný člověk, teda pokud zrovna nejde o MP. Ptal jsem se z důvodu, že bych chtěl konečně potkat někoho kdo má stejné auto a brouzdá s ním ve stejném rajónu co já a ještě jeden - taky Silver. Tak o "hubu" se bát doopravdy nemusíš, leda tak, kdybychom to u toho piva přehnali a po cestě domů by se proti nám náhle zvedla silnice a udeřila nás do tváře. :mrgreen:[/quote]
FEKETE

Re: Moderator

Příspěvek od FEKETE »

, kolik ti je..? netipoval bych vic jak 15..[/quote]
no matika a pocty asi nebude tvoje silna stranka:staci se podivat do profilu rok narozeni 1980 a ted mame 2009 tak to opravdu neni 15 blacku
Uživatelský avatar
black_sheep
Moderátor
Příspěvky: 6616
Registrován: 17 čer 2007, 18:39

Re: Moderator

Příspěvek od black_sheep »

Hardcam1 píše:, kolik ti je..? netipoval bych vic jak 15..
no matika a pocty asi nebude tvoje silna stranka:staci se podivat do profilu rok narozeni 1980 a ted mame 2009 tak to opravdu neni 15 blacku[/quote]
zalezi v kterym mesici.. :lol:

mozna to mas v obcance ale chovanim bych to videl spis na tech 15, co?.. #-o
I cars
Driving a Mazda MX-5 and a BMW M3 E46 convertible.
History: Mondeo ST 220, Focus ST 170, Lancia Prisma Integrale, Hyundai Scoupe LS
Uživatelský avatar
Aleš
****
Příspěvky: 1292
Registrován: 18 čer 2009, 14:34
Bydliště: Humpolec

Re: Moderator

Příspěvek od Aleš »

PhanTom píše:Fórum není o tom hanit jeden druhého, ale o tom, aby si lidi byli nápomocni s vozy co mají.
Tak tohodle náhozoru jsem taky.
Jinak abych nebyl s něčím pozadu :D , jsem tady krátce, ale proti Hardcamovi taky nic nemám. Tuším, že už mi taky poradil s nějakým problémem a od toho tady přece jsme, ne aby jsme se hádali kvůli blbostem.
ROVER 75 2.5 V6 r.v.2000
Bylo:
:hyu: Hyundai Lantra kombi 1.6 GL benzín, 84 kW, r.v. 97 :hyu:
Seat Cordoba 1.6 r.v. 97
Renault 19 1.6 r.v. 96
Fiat Uno
Škoda 105
zdenek76
******
Příspěvky: 3297
Registrován: 27 led 2006, 19:12

Re: Moderator

Příspěvek od zdenek76 »

ja jsem jednoznacne proti Hardcamovi, obtezuje stare pani v parcich, nemeni si trencle, zere male deti a ke vsemu jeste ty jeho auta jsou jen kastle Hyundai a zbytek je made in Skoda, fuj, styd se ty plantazniku
Audi A8 4.2Q
Saab 9-5 3.0 V6 Turbo kombi

+ Hyundai SantaFe 2.4-T r.2006 (nyní brázdí silnice na Slovensku)
tlumiče Monroe CZ - http://www.tlumice-monroe.cz
tlumiče Kayava - http://www.kayaba-tlumice.cz
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Moderator

Příspěvek od pepan »

já harda tak nemůžu :mrgreen: když sem k němu dojel tak mě vnutil tlumiče a já je nechtěl :) styd se Hardacame styd.. :lol:
autore a hardacame1: baví tě to tady na tom foru dělat takovíhle pakárny? ](*,)
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Moderator

Příspěvek od Hardcam »

Pepan: vnutil, pac prekazej:)

zdenek: pockeeeeeej, az se tady bude praskat na Tebe:) ti dam trencle a stary pani...muhehehe.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Mexican
*******
Příspěvky: 7953
Registrován: 05 srp 2007, 14:39
Bydliště: Střelice (JmK)
Kontaktovat uživatele:

Re: Moderator

Příspěvek od Mexican »

zdenek76 píše:ja jsem jednoznacne proti Hardcamovi, obtezuje stare pani v parcich, nemeni si trencle, zere male deti a ke vsemu jeste ty jeho auta jsou jen kastle Hyundai a zbytek je made in Skoda, fuj, styd se ty plantazniku
no teda.. to som nevedel, ale dik.. takze znova par dovodov viac ho pretrubit ked si to na okreske sinie 60tkou za buracania Hanicky Zagorovej :twisted:
2023 TUCSON NX4 HEV 2WD Style/Premium - hybridny mladoch od 04/2023
2007 Accent 1,5 CRDi VGT, Nemesis in Elegance & True Blue - legenda s 404 000km, ktora vzdy bude mat miesto v mojom srdci - 08/2007 do 04/2023

http://pancuha.wordpress.com/
FEKETE

Re: Moderator

Příspěvek od FEKETE »

autore a hardacame1: baví tě to tady na tom foru dělat takovíhle pakárny? ](*,)[/quote]
ne to me nebavi,vse to zavinil muj nick ktery uz sem zmenil,a prvni sem byl osočovan ja,jen se trosku branil,ale uz dobry :P
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Moderator

Příspěvek od Hardcam »

Ja mam nejradsi duety se Stefanen Margytou:) vubec se nebudu zlobit, kdyz mi k nechate zahrat na radiu :) k svatku
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Moderator

Příspěvek od Hardcam »

Fekete: jen sem klidnej napis, cos mi poslal v Sz.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
saman
**
Příspěvky: 349
Registrován: 11 lis 2008, 18:18
Bydliště: Kaliště

Re: Moderator

Příspěvek od saman »

Žeby už ta " blbá nálada dorazila i sem?" Vždy to fungovalo ok. ( teda od té doby cu tu jsem), o tom to je pokec o společných zájmech a to je :hyu: , ostatní blbý keci ať si autoři či autor nechá na koledu. :mrgreen:
Sonata 2,4 2009
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Moderator

Příspěvek od pepan »

Hardcam píše:Ja mam nejradsi duety se Stefanen Margytou:) vubec se nebudu zlobit, kdyz mi k nechate zahrat na radiu :) k svatku
od nás máš Evu a Vaška :lol:
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Zamčeno

Zpět na „Pokec“