zapojení směrovek

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: Farrael, Lhoty, Moderátoři

Uživatelský avatar
Lhoty
Moderátor
Příspěvky: 1197
Registrován: 02 říj 2007, 10:32
Bydliště: Strakonice
Kontaktovat uživatele:

Re: zapojení směrovek

Příspěvek od Lhoty »

rom4n píše:údajně to při montáži zapojují na zelenohnědý a zelenožlutý kabel.. Zejtra to probnu. Některé "mínusy" musí být žárovky, jdoucí na zem. Žárovku měřák pípne jako kraťas
připoj to až na cívku relé výstražných blinkr...a nemusíš se koumat s tlačítkem..
Lantra 1.8 J2 Wagon 1996
4 x Trabant 601 1970 - 1991
Reklama
 

Uživatelský avatar
Bishop2225
**
Příspěvky: 202
Registrován: 05 črc 2009, 18:10
Bydliště: Ostrov, Karlovy Vary

Re: zapojení směrovek

Příspěvek od Bishop2225 »

rom4n píše:údajně to při montáži zapojují na zelenohnědý a zelenožlutý kabel.. Zejtra to probnu. Některé "mínusy" musí být žárovky, jdoucí na zem. Žárovku měřák pípne jako kraťas
Já mám zapojeno přes tlačítko výstražných. Jen to musíš zapojit pře polovodičový diody jinak ti budou blikat oba blinkry i při zatáčení. :-)
Nemám nafocený jak to celý vypadá, ale z DO je jeden kabel na blinkry, na něj jsem do dvou větví napájel polovodičovou diodu, ke každý napájenej vodič a ty jsem připojil na kabely co jsou označený šipkou na obrázku. Napojoval jsem je na ty zelený, ale je to jedno na který. Tohle byla jen pomocná fotka, když jsem zjistil, který jsou ty správný... Proto taková mizerná kvalita...
Přílohy
ABCD0007.JPG
(220.3 KiB) Staženo 86 x
:hyu: Hyundai Lantra 1,8 GT ... voňavka 92 000 najeto ... :hyu:
:hyu: Hyundai Lantra GLS 1,6 16V 84kW, r.v. 95 :hyu:
Plná palba s klima... :-)

=D>už šla do světa =D>
rom4n
**
Příspěvky: 134
Registrován: 05 lis 2008, 21:47

Re: zapojení směrovek

Příspěvek od rom4n »

mě jdou 2 kabely z alarmu, ale budou spojený na společnšj kontakt relé. Spínáš to plusem?
Hyundai Lantra 1.5 GLSi
Uživatelský avatar
Bishop2225
**
Příspěvky: 202
Registrován: 05 črc 2009, 18:10
Bydliště: Ostrov, Karlovy Vary

Re: zapojení směrovek

Příspěvek od Bishop2225 »

rom4n píše:mě jdou 2 kabely z alarmu, ale budou spojený na společnšj kontakt relé. Spínáš to plusem?
jj... spínám normálně plusem, vem kablík od dálky, jen jí přilož k jednomu z těch oznažených kabelů a zmáčkni klíčenku a uvidíš jestli zabliká... :)
:hyu: Hyundai Lantra 1,8 GT ... voňavka 92 000 najeto ... :hyu:
:hyu: Hyundai Lantra GLS 1,6 16V 84kW, r.v. 95 :hyu:
Plná palba s klima... :-)

=D>už šla do světa =D>
Odpovědět

Zpět na „Lantra - Elektronika“