Modrákovo deníček

Ukažte ostatním vaše auto a rozšiřte náš fan klub Hyundai. Pokud chcete, můžete napsat i recenzi.

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Kull
**
Příspěvky: 245
Registrován: 09 lis 2007, 20:37

Re: Modrákův deníček: tak pokračujem

Příspěvek od Kull »

Co já ho měl, tak to byla taková "skládaná trubka" - něco jako "husí krk." Díra byla většinou buď ve vnitřní htraně nebo ve vnější. Takže to po obvodu šlo zavařit vcelku pěkně a dál pružil :P
400 #-o No to to radši koupím. Poslední info, kdy jsem na ně koukal bylo asi 800.
Reklama
 

Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Modrákův deníček: tak pokračujem

Příspěvek od Yurii »

Co já mám info tak 900,- :( Ale s tím se smířím.
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
myšák 80
***
Příspěvky: 622
Registrován: 29 kvě 2008, 10:39
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Modrákův deníček: tak pokračujem

Příspěvek od myšák 80 »

jenom abych nemystyfikoval, 400,- stál na accenta, měnil jsem minulý rok, snad to bude krapet podobný

jde o průměr trubky a délku vlnovce
Hyundai i30 1,6GDI r.v. 2013
Hyundai Grandeur 3.3 V6 r.v.2007 LPG
Hyundai Sonata NF 2.4i r.v. 2005 LPG prodáno
Hyundai Sonata EF 2.0i r.v. 2003 LPG RIP
Hyundai Accent 1.5 LC 4dv. r.v. 2001 - výměna za skútr :-D RIP
Uživatelský avatar
Kull
**
Příspěvky: 245
Registrován: 09 lis 2007, 20:37

Re: Modrákův deníček: tak pokračujem

Příspěvek od Kull »

A naprášíte mi někdo z hlavy ty rozměry? délka/průměr
Uživatelský avatar
mirpie
******
Příspěvky: 4138
Registrován: 29 zář 2007, 21:41
Bydliště: Brno, Nové Město na Moravě

Re: Modrákův deníček: tak pokračujem

Příspěvek od mirpie »

nejlepší je vlézt pod auto a změřit to. Můžeš ho mít třeba už měněný a většinou se dává delší kus, aby se nenastavovaly trubky. Já naměřil původní 50x200 (ale to je Coupe Rd), koupil jsem 50x230, cenu už nevim, něco kolem 800,- třívrstvej. Prodávaj se i obyč jednovrstvý, ale taky nic nevydrží
Opel Omega 2.2 16V Caravan, 2001 Elegance
ex: Hyundai Coupe 2.0, 1997
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Modrákův deníček: tak pokračujem

Příspěvek od Yurii »

Tak mne dneska Modrák zase vyškolil :lol: Teď se tomu směju, ale když mi na dálnici ve 150 pod plným plynem chcípnul motor, krve by se ve mně nedořezal... :|
Naštěstí to jsme dojeli na pumpu a protože se mnouj jel i PenerJack tak jsme začali řešit co s tím... zoufalej sem po 10 minutách volal tátovi, kopal bezmocně do svodidel ale prostě motor točil, ale ne a ne naskočit... Navíc jsme docela spěchali, takže o to hůř se u toho myslelo.
Pak jsem se s chladnější hlavou pustil do hledání zakopanýho brouka a když jsem sundal rozdělovač, vypadl na mne odpojený kabel od cívky!!!
Z pomoci hadru jsme v rozhicovaném motoru kabel pořádně zacvakli, zkusil jsem nastartovat a skupáč chytnul na břinkknutí klíčku.

Já VŮL nezkontroloval ještli je dobře zapojenej, když sem měnil kabely s rozdělovačem a prostě jsem se spokojil s tím, že auto jede. Záhada je, že jsem s poloodpojeným, ojiskřeným kabelem od cívky najel po městě přes 600km a pořád se to tvářilo jakože dobrý :-)

No hlavně že to zase skončilo Heepyendeem :-D :lol: :mrgreen:
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Kull
**
Příspěvky: 245
Registrován: 09 lis 2007, 20:37

Re: Modrákův deníček: tak pokračujem

Příspěvek od Kull »

Yurii, my jsme asi největší exoti klubu :lol:
Včera se mi stalo něco podobného. jedu, najednou začal motor na volnoběh chcípat, takže průjezd městem se změnil v naprostou lahůdku, přestal táhnout a měl nepravidelný chod. Do toho, jak jsem byl zpocenej jsem se orosil, že to nahozený turbo je opět v pr... Ale říkal jsem si, že by to mohla být i jen třeba váha. Jel jsem tedy mým stylem při poruše - nezastavovat a hlavně dojet tam, kde to můžu dát dokupy, tzn. k našim an chatu. Přijedu, za chvíli se objeví taťka a ptá se, co s tím mám, že to tak hrozně prská a chcípá. Říkám váha nebo turbo. Otevřu haupnu, juknu do motoru a měl jsem spadlou hadici od váhy na turbo #-o Nechápu jen, jakto, že sjela, když jsem jí utahoval fest. No nic, i to se někdy stane :lol:
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Modrákův deníček: tak pokračujem

Příspěvek od Yurii »

Hele buď v klidu, sem Ti zapomněl říct, že i když máš turbo totálně oddělaný tak motor normálně běží parádně, akorát ztratí výkon a maximálně se kouří z vejfuku :) To já už zažil ;)
Člověče aby mne Tvoje rodina s přítalkyní nepřijeli do Prahy lynčovat co sem Ti to prodal za krám že se v tom furt hrabeš, děláš bordel a nemáš čas se jim věnovat :lol:
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Kull
**
Příspěvky: 245
Registrován: 09 lis 2007, 20:37

Re: Modrákův deníček: tak pokračujem

Příspěvek od Kull »

Toho se neboj. Oni ví, že i když nadávám, nemohl bych bez nějakého toho hrabání se v autě být :lol: Naši jsou už zvyklí a drahá si zvyká :lol: Resp. už je zvyklá taky :lol:
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Modrákův deníček: tak pokračujem

Příspěvek od Yurii »

Tak mi to nedá a musím se pochlubit co mi dneska přišlo ;) Já si nechám jenom dvoje a o druhé se podělím s Tiburonem :) Už se těším jak malej harant :)
Přílohy
Podložtičky pod kola 2x2,5cm a 2x3cm ;)
Podložtičky pod kola 2x2,5cm a 2x3cm ;)
27082009(002).jpg (83.16 KiB) Zobrazeno 379 x
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Kull
**
Příspěvky: 245
Registrován: 09 lis 2007, 20:37

Re: Modrákův deníček: tak pokračujem

Příspěvek od Kull »

Yurííííííííí, na kolik Tě vyšly? Já chci taky!!!! A co budeš dělat s těma, co jsi měl doteď na zádi? Nechceš se jich zbavit? :wink: [-o<
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Modrákův deníček: tak pokračujem

Příspěvek od Yurii »

No kdybych Ti řek na kolik mne vyšly, musel bych Tě zabít :lol: A budu Tě muset zklamat, zadní podložtičky poze přesunu přibližně o 2383 mm ve směru jízdy :lol: Až v případě, že by s nimi byly problémy na pření nápravě bych se jich zbavoval, pak jsi první na řadě. ;)
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Kull
**
Příspěvky: 245
Registrován: 09 lis 2007, 20:37

Re: Modrákův deníček: tak pokračujem

Příspěvek od Kull »

Že jsem se bál, že je budeš šoupat směr vpřed :cry: :D heleť, povídej, přeháněj. Já je viděl asi za 4,5 klacku. Hrozná cena, brrrrr.
Jo, mimochodem, nějak mi včera došlo, že jsem vlastně kapitánem Černé Perly :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Yurii
Moderátor
Příspěvky: 3430
Registrován: 08 říj 2006, 09:41
Bydliště: Taková prdel jménem Praha kdesi ve střední Evropě :-D
Kontaktovat uživatele:

Re: Modrákův deníček: tak pokračujem

Příspěvek od Yurii »

Dobře, řekl sis o to ale asi budeš dělat něco jako tenhle smajlík ](*,) tak než ten odkaz otevřeš dej pryč všechny tvrdý věci a věci co bys mohl rozbít :D/
A teď se koukni sem
Scoupe, Scoupe, Scoupe, Forester, Scoupe, Scoupe, E39, A4, Fabie, Forester, Scoupe!!!
(/-/) můžeme se potkat v HCCZ.cz ;)
Uživatelský avatar
Kull
**
Příspěvky: 245
Registrován: 09 lis 2007, 20:37

Re: Modrákův deníček: tak pokračujem

Příspěvek od Kull »

](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,) ](*,)
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Si děláš srandu. Tak to mi ani nenapadlo, že by to na Aukru někdo měl. Týýýývole :cry: :cry:
A to jsem doufal, že máš nějakej zdroj.
Chlape, tak to Ti patří gratulace, protože tohle je vééééélmi dobrá koupě =D> =D> =D> =D> :)
Odpovědět

Zpět na „Vaše auta / Club cars“