ALU kola

Moderátoři: vipe, Moderátoři

Uživatelský avatar
getzik
**
Příspěvky: 125
Registrován: 24 zář 2005, 19:36
Bydliště: ČR

Fotecky

Příspěvek od getzik »

Ahoj, tak jsem to trochu splachnul a posilam par fotek do meho alba.
Naposledy upravil(a) getzik dne 21 dub 2006, 14:59, celkem upraveno 1 x.
Hyundai i30 1,4 T-GDI 7-DCT Style Ultimate, Demitasse Brown
Hyundai Tucson 2,0 CRDi 4x4 Style Premium, Polar White
Reklama
 

Uživatelský avatar
XMira
*****
Příspěvky: 1699
Registrován: 23 lis 2005, 10:11
Bydliště: CB

Taky novy rafky

Příspěvek od XMira »

Tak jsem zrobil par podobenek naseho povozu :D Jsou v me galerii, takze pokud mate chut, kouknete se tam... Pozornejsi z vas si mozna vsimnou HF sady, takze pokud nekdo potrebuje poradit s montazi, tak mam uz nejake zkusenosti...
Kia Xceed GTline 1.5 T-GDI DCT
ex Opel Astra 1.4 110kW AT
ex i30 1.6 CVVT Tricolor Exclusive
ex Getz 1.4
ex Opel Vectra B 1.6
Uživatelský avatar
ROOOM
**
Příspěvky: 184
Registrován: 14 dub 2005, 12:54
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Parrot

Příspěvek od ROOOM »

aaaa koukam taky Parrot .... jaky tam mas FW? Puvodne jsem 3000 take chtel, ale kdyz jsem zjistil kolik stoji seriovej kablik na preflashovani, tak sem vzal radsi CK3100. Jinak spokojenost?

http://www.fnplzen.cz/users/hlavnicka/F ... instalace/
Getz 1.1 Cool - Green Bean
Mercedes Benz M-Class W164 3.0
Uživatelský avatar
XMira
*****
Příspěvky: 1699
Registrován: 23 lis 2005, 10:11
Bydliště: CB

Příspěvek od XMira »

Verzi firmware z hlavy nevim, pokud to jde vycist z nazvu, tak mobil mi pise "Parrot Evol5.03B". Koupil jsem ho proto, ze stal 1990Kc a tak jsem se dostal na cenu obyc. sady bez bluetooth. Co se auta tyce, tak jsem naprosto spokojenej. V utery jdu na prvni garancni prohlidku, tak doufam, ze mi to nezkazej :D BTW: Kde jsi sehnal ten prima drzacek na ten ovladaci panel od HF? Ten byl k tomu? Hodil by se na teplomer :)
Taky jsem precetl par prispevku na tema pneumatiky Kumho, a zatim muzu subjektivne rict, ze nejsou spatny... ani na snehu :D :D :D
Kia Xceed GTline 1.5 T-GDI DCT
ex Opel Astra 1.4 110kW AT
ex i30 1.6 CVVT Tricolor Exclusive
ex Getz 1.4
ex Opel Vectra B 1.6
Uživatelský avatar
hoop
*
Příspěvky: 23
Registrován: 15 dub 2006, 09:41
Bydliště: Kadaň

Alu kola

Příspěvek od hoop »

Zdrawim, já mám 14 palců Fondmetal v akci od Hyundaie za 1890,- , fotky zatim nemám, takže nemůžeme porovnat, škoda.
Hyundai Getz 1.3 Tundra Green ;o)
xmrak
**
Příspěvky: 363
Registrován: 24 bře 2006, 12:38
Bydliště: Hořovicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xmrak »

prodavam ty svoje 16", nechcete je nekdo ???? Vozili se mi na aute a nedelali sebemensi problemy.
Hyundai Getz 1,3/63kw cvvt Elegance 5HB Tundra Green
Mercedes Benz class G 2.9tdi rv.89 + facelift 2005
Daewo Nexia 1.5i 8V rv.92
R.I.P - Honda Civic původně 1,5/66kw
R.I.P - Fiat 126p (polski)
Uživatelský avatar
haryk
**
Příspěvky: 107
Registrován: 12 čer 2006, 10:22
Bydliště: Chebsko

Alu kola

Příspěvek od haryk »

Tak co se mi nestalo.Koupil jsem si na letní gumy alu disky,a jedna guma byla vždy po dvou dnech prázdná.V servisu hledali a hledali,až jednoho napadlo ponořit celé kolo do velké vany s vodou.Vzduch unikal trhlinkou,nedolitkem v materiálu! Sami se divili,že tohle ještě nezažili.Samozřejmě dodali nový disk, takže i to lze zažít s novými alu disky. Od té doby klid,vzduch drží bez poklesu.Jo..a dal jsem si jednu matici na každé kolo bezpečnostní,snad by to zloděje krapet mělo odradit.
Getz UG 1341
Uživatelský avatar
hoop
*
Příspěvky: 23
Registrován: 15 dub 2006, 09:41
Bydliště: Kadaň

Příspěvek od hoop »

Zdarec :wink: , tady se mluví i o tom, že má někdo na getzíku 16ky elektrony...........viděl jsem fotky, kde byly obutý i 17ky a dokonce 18, ale to už je extrém. Mě u prodejce tvrdil, že když budu chtít 15ky, tak budu mít problém z udělením vyjímky a kdesi cosi. Jak vidět, byl to jen marketingový trik. Ne že by se mi 14ky nelíbily. Líbí a moc :lol: Ale 15ka je prostě super 8)
Hyundai Getz 1.3 Tundra Green ;o)
MartasZ
*****
Příspěvky: 2154
Registrován: 14 pro 2005, 11:47
Bydliště: Mladá Boleslav
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od MartasZ »

Problémy jsou hlavně s pojišťovnou, když to rozstřelíš, tak to berou že nemáš auto v odpovídajícím technickym stavu, pokud je nemáš zapsaný v techničáku :-) Pak dělaj problémy s plněnim.. ale jinak policajti na to serou.. oni ani nemůžou vědět jaký obutí má který auto mít, že :-)
Hyundai Coupe 2.0 16v 1997
102kW G4GF
dB Drag Racing 136,2dB :D
Obrázek
rostous
Příspěvky: 7
Registrován: 25 zář 2006, 08:14
Bydliště: Chvalčov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rostous »

Potřebuji poradit, abych neudělal osudný omyl. Zatím ALU kola nekupuji, ale ten čas přijde až sjedu gumy 175/65 R14 co mám na 14" plecháčích. Od prodejců elektronů mám zjištěný, že pokud mi dají typový list pro daná ALU kola a pneumatiky, tak mi to bez problémů na dopravce dopíšou do velkého techničáku jako schválený rozměr. Mám vytipované ALU disky 6,5x15 ET38 ale spíš se mi líbí ocelové v chromu 7x15 ET35. A pak na to pneu 205/55 R15 nebo 205/50 R15 . Myslíte, že to tam do blatníků vůbec vejde s tím ET35? Neprojeví se ten rozměr 205 moc negativně na jízdních vlastnostech GETZE 1,3? Utáhne to ten motor ještě vůbec? Hluk od kol mi nevadí a když stoupne spotřeba do 0,5l na 100km, tak to taky přežiju. Díky za jakýkoliv názor
Uživatelský avatar
hoop
*
Příspěvky: 23
Registrován: 15 dub 2006, 09:41
Bydliště: Kadaň

Příspěvek od hoop »

rostous píše:Potřebuji poradit, abych neudělal osudný omyl. Zatím ALU kola nekupuji, ale ten čas přijde až sjedu gumy 175/65 R14 co mám na 14" plecháčích. Od prodejců elektronů mám zjištěný, že pokud mi dají typový list pro daná ALU kola a pneumatiky, tak mi to bez problémů na dopravce dopíšou do velkého techničáku jako schválený rozměr. Mám vytipované ALU disky 6,5x15 ET38 ale spíš se mi líbí ocelové v chromu 7x15 ET35. A pak na to pneu 205/55 R15 nebo 205/50 R15 . Myslíte, že to tam do blatníků vůbec vejde s tím ET35? Neprojeví se ten rozměr 205 moc negativně na jízdních vlastnostech GETZE 1,3? Utáhne to ten motor ještě vůbec? Hluk od kol mi nevadí a když stoupne spotřeba do 0,5l na 100km, tak to taky přežiju. Díky za jakýkoliv názor
Zdar :wink: , no muj názor je takovej, že 205 budou mít velkej valivej odpor, tim pádem se ti to bude zdát trochu línější.........tak nevim jestli jsem ti poradil nebo ne :roll: Spotřeba se ti určitě zvýší, ale těžko teď soudit oo kolik asi. Do 15tek zrčitě jdi, to je jasný........z toho cos tu psal vidim, že ne všude tvrdí, že tam 15ku alu nedostaneš a že budou problémy s přepsánim atd :? Prostě řeknou, že s tim problém nebude a je to v cajku.
Hyundai Getz 1.3 Tundra Green ;o)
vipe

Příspěvek od vipe »

Rostous nevím nevím 15 bych taky dal, ale ten rozměr 205/50 určitě mu bude slušet, ale nejraději bych se v tom svez u někoho jiného abych poznal vo co go. Potíž je v tom že to nikdo ze známých nemá abych to prubnul. Tak je nasaď a necháš nás svést. :lol: :lol:
Určitě pokud je budeš chtít a budou ti garantovat že nebude problém se zapsáním do TP tak to zkus. Na fakturu bych si nechal napsat dodatek že při neúspěšném pokusu o zapsání do TP jim je vrátíš s plnou náhradou.
Uživatelský avatar
getzik
**
Příspěvky: 125
Registrován: 24 zář 2005, 19:36
Bydliště: ČR

Příspěvek od getzik »

No tak 6,5x15 ET38 tam dáš určitě bez problémů (sám je tam mám), ty druhý určitě taky, to by vadit nemělo. Jenom ty pneumatiky si musíš teda nechat zapsat no. Jinak by snad nikde neměl bejt problém. :D
Hyundai i30 1,4 T-GDI 7-DCT Style Ultimate, Demitasse Brown
Hyundai Tucson 2,0 CRDi 4x4 Style Premium, Polar White
rostous
Příspěvky: 7
Registrován: 25 zář 2006, 08:14
Bydliště: Chvalčov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od rostous »

Díky za vaše rady, určitě si je vezmu k srdci a ta rada od Vipa je dobrá s tím dopsáním do faktury, že je mohu vrátit. Podle toho se pozná jak jsou si jisti prodejci gum svým tvrzením o zapsání do TP. Ještě jednou díky! :?
Uživatelský avatar
mylys
Moderátor
Příspěvky: 321
Registrován: 19 dub 2005, 11:21
Bydliště: Vyškov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mylys »

Muzete nekdo z vlastni zkusenosti potvrdit, ze se na Getze vejdou lita kola o rozmeru 7x15 ET35 - napr. ENZO CUP s pneumatikami 195/50 R15 napr. PIRELLI P5000 . . .
Nedojde pri propruzeni ke kolizi s lemem blatniku?
Odpovědět

Zpět na „GETZ“