neotevírá kufr

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátoři: 89majlo96, Moderátoři

CistiC
*
Příspěvky: 54
Registrován: 24 zář 2009, 19:51

Re: neotevírá kufr

Příspěvek od CistiC »

Wulfher píše:Tak mam taky problem s dvermi od kufru :? V pondeli rano jsem nastartoval, rozjel jsem se a koukam, ze mam otevrene pate dvere. Tak jsem je zabouchnul a pokracoval v jizde. Asi po trech hodinach potrebuji dat neco do kufru (auto predtim stalo cca 2hod) a koukam kufr nejde otevrit :( jde otevrit akorat rucne. V utery rano zkousim postupy popsane na tomto foru a nic. Kufr jde otevrit pouze rucne. Dnes rano jedu do servisu a samozrejmne kufr jde otevrit a zavrit normalne, ale kdyz nastartuju tak se mi otevre :x ted se mi vnem uz pres 2 hodiny hrabe technik z Atopalace z Vysocan a posledni zprava je chyba nekde ve svazku kabelu ve dverich :shock: jeste se stouto zavadou nesetkali. Tak uvidime az to opravej co reknou :? dam vedet.
Taky servisuju v Autopalace Vysocany a mam tam odsud auto. Nemuzu rict pul kriveho slova, ale vzdycky kdyz tam s necim prijedu, tak rikaj, ze se s touhle zavadou jeste nesetkali =D>
Hyundai i30 Classic Plus + ESP, 1.4 CVVT, Continental Silver, 07/2009, Nošovice, 75.000 km
Reklama
 

Wulfher
*
Příspěvky: 17
Registrován: 06 zář 2010, 14:19
Bydliště: Praha

Re: neotevírá kufr

Příspěvek od Wulfher »

Tak v sobotu jak prselo tak mi to zacalo zase blbnout :( a v nedeli rano to samozrejmne uz funguvalo bezproblemu ](*,) V patek jim to tam vezu tak at se vtom zase trochu porejpaj :) Doufam, ze uz to spravej pac predstava, ze nalozim plny kufr veci a pak se do nej nedostanu, protoze zrovna prsi ... :evil:
Hyundai i30CW COMFORT 1,6 CRDi VGT 85KW, 6 st. manual, Moonlight blue
Wulfher
*
Příspěvky: 17
Registrován: 06 zář 2010, 14:19
Bydliště: Praha

Re: neotevírá kufr

Příspěvek od Wulfher »

Tak posledni resume : spatne tesni svetlo na patych dverich a od tamtud tece voda po kabelech az do konektoru a na cidlo. Tak mi budou menit kompletne kabelaz k zamku u patych dveri vcetne cidla a samozrejmne i svetlo :) Jo a taky jsem projistotu rekl at mi zkontrolujou prachovky :? a samozrejmne byly spadly :D tak to taky opravily :)
Hyundai i30CW COMFORT 1,6 CRDi VGT 85KW, 6 st. manual, Moonlight blue
Uživatelský avatar
Laxius
**
Příspěvky: 420
Registrován: 04 led 2009, 17:51
Bydliště: Rovinka, SK

Re: neotevírá kufr

Příspěvek od Laxius »

Wulfher, to vyzera na celkom dobry servis :) Kdeze to servisujes? Bol by som skor cakal, ze zavada sa neprejavila, dovidenia.
Hyundai Elantra, 1.6i Premium, 94kW, Marina Blue (2016)
Hyundai i30cw, 1.6CVVT Style, 92kW, Continental Silver (2009)
Wulfher
*
Příspěvky: 17
Registrován: 06 zář 2010, 14:19
Bydliště: Praha

Re: neotevírá kufr

Příspěvek od Wulfher »

to: Laxius
:hyu: Autopalace Vysočany v Praze http://www.autopalace-vysocany.cz/
Hyundai i30CW COMFORT 1,6 CRDi VGT 85KW, 6 st. manual, Moonlight blue
Odpovědět

Zpět na „i30 Elektronika“