Kdo tady má Trajeta?

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Bolo
*****
Příspěvky: 1598
Registrován: 29 pro 2007, 12:39
Bydliště: Čínský Těšín

Re: Kdo tady má Trajeta?

Příspěvek od Bolo »

pavlček píše: Nějakou fotku snad najdu, pokud ale bude zájem tak příští týden se chystám, že si autíčko už připravím na letní sezónu, tak to nafotím podrobně.
Máš aut.klimu nebo manual?Nebral by jsi raději naftu než benzinaka v plynu?Kolik km najedeš na plyn. nadrž?
Bylo: Hyundai Coupé 1.6 1997
Hyundai Trajet 2.0 CRDI 2005
Hyundai Lantra 1.6 J2 kombi
Reklama
 

Uživatelský avatar
pavlček
Příspěvky: 8
Registrován: 02 bře 2010, 23:26

Re: Kdo tady má Trajeta?

Příspěvek od pavlček »

Bolo píše:
pavlček píše: Nějakou fotku snad najdu, pokud ale bude zájem tak příští týden se chystám, že si autíčko už připravím na letní sezónu, tak to nafotím podrobně.
Máš aut.klimu nebo manual?Nebral by jsi raději naftu než benzinaka v plynu?Kolik km najedeš na plyn. nadrž?

Klimu mám auto. Co se týče plynu jsem spokojen a asi bych neměnil, ale neměl jsem možnost vyzkoušet nafťáka a tak je těžké porovnávat. Nádrž na plyn mám místo rezervy, kterou vozím v autě. Je na 40 litrů a ujedu 310-330 km. Do té nádrže vleze 35-37 litrů a tak si myslím, že spotřeba je docela fajn. Prostě moc nepřemýšlím jestli někam pojedu nebo ne :D
Přílohy
Složené spaní a sbaleno pro 5 lidí
Složené spaní a sbaleno pro 5 lidí
1.jpg (31.04 KiB) Zobrazeno 3878 x
V takto upraveném autě se vyspí i dvoumetrový človíček
V takto upraveném autě se vyspí i dvoumetrový človíček
8.jpg (29.57 KiB) Zobrazeno 3878 x
Výsuvná deska na vaření je nutnou součástí komfortu
Výsuvná deska na vaření je nutnou součástí komfortu
7.jpg (40.8 KiB) Zobrazeno 3878 x
Hyundai TRAJET 2.0 16V LPG model roku 2000
udělej si z auta karavan
Uživatelský avatar
Bolo
*****
Příspěvky: 1598
Registrován: 29 pro 2007, 12:39
Bydliště: Čínský Těšín

Re: Kdo tady má Trajeta?

Příspěvek od Bolo »

No pěkné a to že si vzadu lehne 2 m člověk jsi mě potěšil :mrgreen: ,taky hledám nějakého toho trajeta .Jen nevím zda naftu nebo plyn.Benzínak toho vydrži hodne a to se mi líbí....
Bylo: Hyundai Coupé 1.6 1997
Hyundai Trajet 2.0 CRDI 2005
Hyundai Lantra 1.6 J2 kombi
Uživatelský avatar
pavlček
Příspěvky: 8
Registrován: 02 bře 2010, 23:26

Re: Kdo tady má Trajeta?

Příspěvek od pavlček »

Maximální délku pro spaní jsem naměřil 210 cm.
Hyundai TRAJET 2.0 16V LPG model roku 2000
udělej si z auta karavan
Uživatelský avatar
pavlček
Příspěvky: 8
Registrován: 02 bře 2010, 23:26

Re: Kdo tady má Trajeta?

Příspěvek od pavlček »

Bolo píše:No pěkné a to že si vzadu lehne 2 m člověk jsi mě potěšil :mrgreen: ,taky hledám nějakého toho trajeta .Jen nevím zda naftu nebo plyn.Benzínak toho vydrži hodne a to se mi líbí....
Na této stránce je jeden TRAJET, asi tak uprostřed stránky http://www.lpg.cz/autobazar/nabidka.php
a tady jsou jeho fota http://www.lpg.cz/autobazar/detail.php? ... outny1.jpg

A LPG ečko už máš v něm. Je to ten samý model co mám já akorát o dva roky mladší. A cena ujde
Hyundai TRAJET 2.0 16V LPG model roku 2000
udělej si z auta karavan
Uživatelský avatar
Bolo
*****
Příspěvky: 1598
Registrován: 29 pro 2007, 12:39
Bydliště: Čínský Těšín

Re: Kdo tady má Trajeta?

Příspěvek od Bolo »

pavlček píše:
Na této stránce je jeden TRAJET, asi tak uprostřed stránky http://www.lpg.cz/autobazar/nabidka.php
a tady jsou jeho fota http://www.lpg.cz/autobazar/detail.php? ... outny1.jpg

A LPG ečko už máš v něm. Je to ten samý model co mám já akorát o dva roky mladší. A cena ujde
Tak toho jsem v inzarci nenašel.Těch 170 tis. najeto je celkem dost ,ale zas je to benzín.Jak ses rozhodoval pro trajeta?nekoukal jsi se třeba po VW sharan,ford galaxi,seat alhambra ? Vím že ty tři modely jsou uplně stejné.Skoro každý oproti trajetu má aut.klimu esp apod. Trajeta s aut.klimou je problém a když tak stav auta je nic moc.
Bylo: Hyundai Coupé 1.6 1997
Hyundai Trajet 2.0 CRDI 2005
Hyundai Lantra 1.6 J2 kombi
Uživatelský avatar
pavlček
Příspěvky: 8
Registrován: 02 bře 2010, 23:26

Re: Kdo tady má Trajeta?

Příspěvek od pavlček »

Bolo píše:
pavlček píše:
Na této stránce je jeden TRAJET, asi tak uprostřed stránky http://www.lpg.cz/autobazar/nabidka.php
a tady jsou jeho fota http://www.lpg.cz/autobazar/detail.php? ... outny1.jpg

A LPG ečko už máš v něm. Je to ten samý model co mám já akorát o dva roky mladší. A cena ujde
Tak toho jsem v inzarci nenašel.Těch 170 tis. najeto je celkem dost ,ale zas je to benzín.Jak ses rozhodoval pro trajeta?nekoukal jsi se třeba po VW sharan,ford galaxi,seat alhambra ? Vím že ty tři modely jsou uplně stejné.Skoro každý oproti trajetu má aut.klimu esp apod. Trajeta s aut.klimou je problém a když tak stav auta je nic moc.

170 tis. není zase tak moc oproti mejch 300 tis. Tydle motory jsou docela odolný. A ten Trajet z odkazu má aut. klimu. Měl jsem před tím sonatu z roku 1997 s úplně stejným motorem ten měl naběháno 240 tis. postupně mi na sonatce ale odešli tlumiče a vůbec vše a opravy jsem spočítal na 50 tis. i s lakem jednoho dílu. A v té chvíli jsem byl zrovna u bráchy a ten chtěl dát TRAJETA prodat. Tak jsem místo oprav sonaty koupil za 70 tis. od bráchy Trajeta. Takže jsem ani neměl možnost zkoumat jiný auta. Brácha si koupil novýho Peugeota 7 míst. Ale později přiznal že není nad Trajeta. Dílenské zpracování a masivnost jednotlivých dílu v Trajetovi si pochvaloval.
Hyundai TRAJET 2.0 16V LPG model roku 2000
udělej si z auta karavan
Uživatelský avatar
Bolo
*****
Příspěvky: 1598
Registrován: 29 pro 2007, 12:39
Bydliště: Čínský Těšín

Re: Kdo tady má Trajeta?

Příspěvek od Bolo »

Má vůbec trajet abs?Ten plyn sis nechal montovat nebo tam byl?co stojí plyn do něho.Trajet mi přijde větší ale přece jenom ta výbava.....
Bylo: Hyundai Coupé 1.6 1997
Hyundai Trajet 2.0 CRDI 2005
Hyundai Lantra 1.6 J2 kombi
Uživatelský avatar
pavlček
Příspěvky: 8
Registrován: 02 bře 2010, 23:26

Re: Kdo tady má Trajeta?

Příspěvek od pavlček »

Bolo píše:Má vůbec trajet abs?Ten plyn sis nechal montovat nebo tam byl?co stojí plyn do něho.Trajet mi přijde větší ale přece jenom ta výbava.....
Jo abs má a ve předu dva airbegi. plyn tam dával brácha a dával ten dražší systém se vstřikování plynu do každého válce. Cena cca přes 30000,- Aktuální cenu neznám, ale viz http://www.lpg.cz/main/ ti snad pomůže. + Další článek http://autorecenze.centrum.cz/auto-rece ... w-6974.htm Výbava je ok, Vše v elktrice abs airbeg centrál aut. klima vyhřívání zadního skla atd. nastavitelné sedadla, a hlavně ten prostor :-) prostě vše co potřebuješ.

http://www.lpgservis.cz/cenik-prestaveb ... taveb-lpg/

Jestli máš zájem tak se přijeď klidně podívat, Třebíčsko
Hyundai TRAJET 2.0 16V LPG model roku 2000
udělej si z auta karavan
Uživatelský avatar
Bolo
*****
Příspěvky: 1598
Registrován: 29 pro 2007, 12:39
Bydliště: Čínský Těšín

Re: Kdo tady má Trajeta?

Příspěvek od Bolo »

Jsi celkem daleko ale i tak díky za tvé info.Chci zůstat u :hyu: ale bude to ještě rozhodování. :(
Bylo: Hyundai Coupé 1.6 1997
Hyundai Trajet 2.0 CRDI 2005
Hyundai Lantra 1.6 J2 kombi
Uživatelský avatar
pepan
*******
Příspěvky: 8540
Registrován: 07 úno 2009, 19:13
Bydliště: LIHOF
Kontaktovat uživatele:

Re: Kdo tady má Trajeta?

Příspěvek od pepan »

s hjundajem se nenudíš :mrgreen: :mrgreen:
teda já už bych potřeboval trocha nudy....
tedka je v prdeli zase vývěva..a skoro nebrzdím... #-o
UMĚLECKÉ KOVÁŘSTVÍ
http://www.hyundaiclub.net/viewtopic.php?f=53&t=16258
777669782
PRÁCE NENÍ PINĎOUR, POSTOJÍ V POHODĚ I DVA DNY

uplně bez hju
Uživatelský avatar
Bolo
*****
Příspěvky: 1598
Registrován: 29 pro 2007, 12:39
Bydliště: Čínský Těšín

Re: Kdo tady má Trajeta?

Příspěvek od Bolo »

pepan píše:s hjundajem se nenudíš :mrgreen: :mrgreen:
teda já už bych potřeboval trocha nudy....
tedka je v prdeli zase vývěva..a skoro nebrzdím... #-o
Kašli na brzdy ,ty jenom zpomalují :mrgreen: Taky mi chybí trocha nudy :mrgreen:
Bylo: Hyundai Coupé 1.6 1997
Hyundai Trajet 2.0 CRDI 2005
Hyundai Lantra 1.6 J2 kombi
Uživatelský avatar
pavlček
Příspěvky: 8
Registrován: 02 bře 2010, 23:26

Re: Kdo tady má Trajeta?

Příspěvek od pavlček »

pepan píše:s hjundajem se nenudíš :mrgreen: :mrgreen:
teda já už bych potřeboval trocha nudy....
tedka je v prdeli zase vývěva..a skoro nebrzdím... #-o

No občas je to pravda, teď jsem měnil regulátor tlaku paliva. Nový 7000,- sehnal jsem z vrakáče někde u Prahy za 1800,- a konečně zase vrní pravidelně. Jinak mi za studena lítaly otáčky 800 - 2500 ot. Teď paráda.
Hyundai TRAJET 2.0 16V LPG model roku 2000
udělej si z auta karavan
pepuska
Příspěvky: 4
Registrován: 26 bře 2010, 21:03

Re: Kdo tady má Trajeta?

Příspěvek od pepuska »

Dobry den,
treba ja, tedy vlastne manzelka :). Koupil jsem ho jako jednoho z poslednich, ktere se v CR prodaly a zatim si nijak zasadne nestezuji. Tedy vlastne ano, na to, ze s nim nejezdim....
Normalne se priblizuji Fabii, takze cesta Trajetem je pro me svatek, ktery si uzivam. A fakt musim priznat, ze ho manzelce zavidim, neni to sice zadne premiove auto, ale je to uplne jiny svet, nemuset do auta nasedat, ale moci nastoupit :).
A navic bych asi uvital silnejsi motor, 1.9 CRDI ma jenom 83kW, coz na bezne pouziti je i docela svizne auto, ale pri plnem nalozeni s rakvi je to malo. Pak tomu odpovida i spotreba, ktera se splha az k 9-ti litrum po dalnici (130-140km/h). Vic to proste nejede.
Dosud probihaly predpisove garancky a mam trochu obavu z CRDI, protoze ho provozujeme na bezne dojizdeni za praci a s detmi do skoly, bojim se, ze se sesypou vstriky, jak vsichni u CRDI strasi. Pokud mate nekdo s timto zkusenost, rad se priucim.
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Re: Kdo tady má Trajeta?

Příspěvek od Hardcam »

Strasi zpravidla Ti, co ten motor nikdy ani nevideli. Mel jsem ten samy motor v aute z roky 01, prodal jsem ho s 202tkm a menil jsem jeden vstrik a podotykam, ze za jeho smrt jsem mohl ja diky vidine levnejsi (a posleze) nekvalitni nafty. Pokud bude zena tankovat skutecne kvalitni naftu, neni se ceho bat, Jinak motoru velmi prospela verva Diesel (Benzina), spotreba sla dlouhodobe o litr niz.
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Odpovědět

Zpět na „TRAJET“