Mimoňský setkání

Hyundai srazy a jiné

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Odpovědět
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Zaludnikrs: no, napisu to napred za sebe a pak za Masarinu..moc casto nebyvam s pritelkyni, byl jsem strasne rad, ze mohla jet se mnou a abych splnil ucast na srazu, tak jsem prijel...kdyz jsem tam dorazil, byl tam Masarina, Hanz, Mates, Borek, Black_Sheep..atd.Z predstavovanych lidi mi nejvice padl do oka prave Masarina a jeste s sebou mel pritelkyni, nebylo co resit...za celou dobu, co jsme tam byli s nimi, nepadlo vic nez 10 slov o autech a to nam (+holkam) naprosto vyhovuje, auta neustale resime tady-vime uz o nich snad naprosto vse, alespon ja uz o svem nemel co rict, tam jsem chtel zmenu. Proto jsme byli stranou, kde jsme se bavili o zivote a jsem rad, ze se z nas stali pratele a budeme se dal stykat...mozna jsme se meli rozloucit, ale ja se nerad prezentuju pred davem lidi, tak jsme proste tise odjeli a Ondrovi to urcite vyhovovalo taky...

black_sheep: stranili...vy jste tam meli svoje temata, my zase svoje...

Hanzi (a Joudo), ty jsi mi padl do okna hned po Masarinovi, stejne tak s Borkem tam na kopecku se moc hezky povidalo..jen asi nejsme zvykly mluvit ve vicero lidech...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Reklama
 

Felotron

Příspěvek od Felotron »

Hanz píše:4 Felotrón:
...přišel o hodně každej, kterej chyběl. Nelituj, po čase se zase slezem a doženem to se vším všudy (teda aspoň myslim) :P
Toz budu se tesit a pro jistotu trochu setrit :)
Kyrglík
***
Příspěvky: 832
Registrován: 19 led 2006, 20:12
Bydliště: Chotěšov-Plzeňsko

Příspěvek od Kyrglík »

Já se taky budu už předem těšit :P A šetřit raději taky...Alespoň si autíčko ještě vylepším,abych se pak mohl chlubit :wink: ..Taky už asi udělám nějakou pořádnou fotku,abyste viděli jak moje láska vypadá :P
Hyundai Coupé 2.0 16v
138 vraníků a 4 očíčka..Krásný očíčka
GREY SHEEP (ŠEDÁ OVCE) tohoto klubu, ale nejsem sám!!
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

hardcam: tak snad priste najdem naky spolecny tema, vono to porad o autech neslo jinac by z nas zase nase mlady nadelali snicly :) me prave prislo, ze jste se od nas odlepili docela brzo a myslim ze jste tim taky o hodne prisli! :P :twisted:
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

zaludnikrs píše:Kyrglik:predbezna domluva nebyla ale jen cca koncem leta
Josef : na me si zapomnel :D ja to mel 700km :D
Black: jestli to s tim dvoulitrem bylo na me :D ja mam prece 1,6tecku ;)
nj, nevim proc si porad musim myslet ze mas 2.0 :) asi proto zes mi ujel s 1.6 v tak tezkym aute :oops: asi umis lip radit, me se po ranu nak nedarilo :))
Uživatelský avatar
zaludnikrs
**
Příspěvky: 371
Registrován: 15 říj 2005, 13:47
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od zaludnikrs »

Black:sakra porad to neres :D
Jouda:jo ty fotky jsou fakt gut ;)
Josef:Jo ja zapomnel tu pointu rozumis :D
Hardcam:ja a black jsme tam meli taky pritelkyne,no nevim ale podle me nikdy nikdo nevi vsechno,a ani vedet nemuze ,neni to mozny,premejslej o tom.jinak vsechno dobry vis jak,ja takovi blbosti neresim a neresim ani to ze se moja lantra nelibila ze nebyla v laku :D
sia 16v 8-)
Jiřa
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

4ZáludnejRS :lol: :
Lantřičku si v laku neměl, ale už na ní byly vidět kroky ke zlepšení vzhledu - a jednou nám ji ukážeš v plný parádě! No a co teď chybělo lantřičce, to si dohnal Pavlínou,ne? :wink:

4Hardcam:
Beru tvý vysvětlení, ale jen připomínám, že i např. black_sheep nebo zaludnikrs tam měly kočky a pokecali jsme jak o autech tak o všem možným, co k autům nepatří.
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Uživatelský avatar
Dráček
**
Příspěvky: 170
Registrován: 09 úno 2006, 16:09
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dráček »

Tak i ja se pridavam k davu, bohuzel jsem prijel jenom na patek (ale domu jsem odjel az v sobotu;) a nahlas rikam ze ta particka sesla v noci byla naprosto SUPER! Jenom skoda tech dvou dvojic ktere zustali bokem, ale ostatni to bohate vynahradili... vsem tem dekuji za vyborny vecer!
Chvalim nejen muzsky kteri meli vecerni show snad v od narozeni v krvi, ale i ty vase damy ktere bez problemu zustaly s nama v parte, priste je sebou stopro vemte zas ;)
Odjizdel jsem opravdu nerad...

Fotky samozrejme budou, ale znate to, kovarova kobyla chodi bosa, a az pri prohlizeni fotek doma jsem zjistil ze fotacek mel nastaveny prilis dlouhy cas z predchozich experimentu, takze je toho hodne mazlyho a taky jsou sem tam posunuty barvy, chjo :(
Ale je toho docela dost, ted to prave hazim na jeden z mych webu, az to tam bude komplet hned sem postnu link...

BTW: Pro ty se kteryma jsem se tak tezce loucil, odjizdel jsem kvuli temhle dvema ;)
http://dracek.aikidopardubice.cz/2004-0 ... index.html
Hyundai Lantra 2.0 GLS 16V 1998 - RIP 10.9.2007 kolem 2 hodiny rano
Hyundai Lantra 2.0 GLS 16V 2000 (2001 uvedeno do provozu) Facelift - Aktualne funkcni :)
vipe

Příspěvek od vipe »

Tekon mi jeden příspěvek připoměl audio které přivez MartasZ to byl teda nářez :shock: :shock:
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Zaludnikrs, Black, Hanz...znova opakuju, ze se malokdy postesti, ze jsem s pritelkyni, puvodne se mnou ani jet nemela a za trochu horsich okolnosti se to povedlo..pral jsem si, abysme se oba dobre bavili a popr. nasli dalsi dvojici a to se nam povedlo...zaludniku, vase pritelkyne jsou asi neco vic, ale nase tak otevreny nejsou....a na Tvoji Lantru jsem nerekl ani slovo, vlastne jen vyfuk se mi nezdal...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

Čau kamarádi. Sraz se opravdu povedl. Myslel jsem, že přijedu v pátek dřív, ale mojí blbostí jsem přijel skoro večer. Návštěvnost sice nebyla tak hojná jak se zdálo, když se to plánovalo..,ale lidi co se sešli byly super.
Borku, šnicly byly výborný, pochval doma manželku, o tvojí výbavě na cesty jsem věděl hodně, ale těma vysílačkama si mě dostal.
Rasty, super jsme pokecali, zažili sobotní akci, rád tě brzo uvidím
Ivane, ty jsi bourák, v pátek do noci opravovat svoje auto abys přijel a tím zachránit Rastyho..
Hanzi, ty máš mínus za sobotní zabělej odjezd. Vím, že ti došlo pivo, ale já bych ti nějaký dal.
Jouda je celej tatínek.
Matesy, bez tebe by jsme seděli celej večer po tmě
Vás ostatní všechny zdravím, ZaludnikaRS, Tiburona FX, Cary, Dráčka, Martase, Josefa, Vipeho, Mackoje, Lukina, Pokaimu, Masarinu a Hardcama, o kterých jsem ani nevěděl že odjeli..na koho jsem zapoměl, ať mi prominou
Abych nezapoměl, tak samozřejmě děvčata byly ozdobou srazu
Blacku, díky tobě za to, žes to celý zorganizoval. Škoda, že jsi nemohl zůstat do neděle a přišel o soukromej sraz, spanilou jízdu v sobotu večer do Mnichova Hradiště.
Fotky nějaký mám, jen nevím kam je nacpu...
Čím víc takovejch srazů bude tím líp...Snad se zlepší účas
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

Jirka1 píše:Čau kamarádi. Sraz se opravdu povedl. Myslel jsem, že přijedu v pátek dřív, ale mojí blbostí jsem přijel skoro večer. Návštěvnost sice nebyla tak hojná jak se zdálo, když se to plánovalo..,ale lidi co se sešli byly super.
Borku, šnicly byly výborný, pochval doma manželku, o tvojí výbavě na cesty jsem věděl hodně, ale těma vysílačkama si mě dostal.
Rasty, super jsme pokecali, zažili sobotní akci, rád tě brzo uvidím
Ivane, ty jsi bourák, v pátek do noci opravovat svoje auto abys přijel a tím zachránit Rastyho..
Hanzi, ty máš mínus za sobotní zabělej odjezd. Vím, že ti došlo pivo, ale já bych ti nějaký dal.
Jouda je celej tatínek.
Matesy, bez tebe by jsme seděli celej večer po tmě
Vás ostatní všechny zdravím, ZaludnikaRS, Tiburona FX, Cary, Dráčka, Martase, Josefa, Vipeho, Mackoje, Lukina, Pokaimu, Masarinu a Hardcama, o kterých jsem ani nevěděl že odjeli..na koho jsem zapoměl, ať mi prominou
Abych nezapoměl, tak samozřejmě děvčata byly ozdobou srazu
Blacku, díky tobě za to, žes to celý zorganizoval. Škoda, že jsi nemohl zůstat do neděle a přišel o soukromej sraz, spanilou jízdu v sobotu večer do Mnichova Hradiště.
Fotky nějaký mám, jen nevím kam je nacpu...
Čím víc takovejch srazů bude tím líp...Snad se zlepší účas
tak mi je pošli na e-mail: david.munzar@seznam.cz já je dám na web i s těma mýma a i těma od Borka pokud je pošle
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
Uživatelský avatar
Mates
****
Příspěvky: 1410
Registrován: 08 srp 2005, 19:45
Bydliště: Litvínov

Příspěvek od Mates »

Tak koukám, že se sraz podle vašich zpráviček poved a to jsem rád. Když se sejdou dezva lidi a mají stejný zájmy tak se to podaří. Jak už někdo napsal Borkovo vybavení a šnicle jsou nezapomenutelný :lol: . Hanz :wink: je takovej můj druhej táta a Joudu 8) beru jako bráchu. Moc lidí mi takle k srdci nepřirostlo. S každým človíčkem jsem si popovídal a dost dobře. Obdivuju Ivana :lol: co všechno zvládnul aby dojel. Vipe tobě se omlouvám za tu zajiždku ale zase to nebylo tak moc né_ :wink:
Hyundai i30 Trikolor 1,4 s paketem plus a černou metalízou 6/2011
Hyundai Accent 1,3 12V 62 kW 2004/3 prodán
Hyundai Lantra combi GLS 1,6 16V r.v.96 Sněhurka je prodaná.
Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

Rasty, musím je probrat, někdy v tejdnu je pošlu
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
Uživatelský avatar
Rasty
*****
Příspěvky: 2268
Registrován: 19 srp 2005, 18:47
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Rasty »

Jirka1 píše:Rasty, musím je probrat, někdy v tejdnu je pošlu
oki počkám
Obrázek

† Renault 19 1.8 16V r.v. 94
† Hyundai Lantra J2 2.0 16V r.v. 98 180koníků
† Audi 80 B4 Quattro 2.0 r.v. 92
* Hyundai coupe GK 2.0 r.v. 03
* Honda Civic EG 1.5 16V V-Tec r.v 94
Odpovědět

Zpět na „Srazy“