Důkaz solidarity a ochoty členů klubu

Informace pro uživatele tohoto fóra, návrhy, připomínky k foru atd.

Moderátor: Moderátoři

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

:):):)
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Reklama
 

Uživatelský avatar
Tiburon_FX
***
Příspěvky: 869
Registrován: 12 dub 2005, 18:20
Bydliště: Praha-Slapy-Kladno-Aspen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiburon_FX »

:roll: :? :( :x :evil: :twisted: smajlíky umim taky
96´Coupe (Tiburon) FX 2,0 16V, Full Leather, Boston Green, incl.many extras
Uživatelský avatar
Dráček
**
Příspěvky: 170
Registrován: 09 úno 2006, 16:09
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Dráček »

Hardcam píše:vecer jsme sedeli u ohne, kde uz opilej Mates a par dalsich nevedelo, o cem mluvi...
Hele, ruku na srdce, kluci ti odreli usi za odtrhnuti alespon trosku pravem, a sice chapu ze se ti to nezamlouva, ale utok neni vzdycky nejlepsi obrana, a navic utok nespravedlivy, ta atmosfera kolem ohne byla uplne jina nez bych si predstavil podle tveho popisu...:(((

Borku napsal jsi to presne tak jak to vidim ja, za tvyma slovama stojim stoprocentne.... Kolem ohne se uz o autech v podstate skoro nemluvilo, mluvilo se o lidech, o zkusenostech, o zazitcich z cestovani, prace i z domova s rodinou, a vtipky letaly z jedne strany na druhou a nikdo se neurazil, vsichni se smali, bylo jim fajn...
Hyundai Lantra 2.0 GLS 16V 1998 - RIP 10.9.2007 kolem 2 hodiny rano
Hyundai Lantra 2.0 GLS 16V 2000 (2001 uvedeno do provozu) Facelift - Aktualne funkcni :)
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Jestli jsi cetl vse, co jsem od vcerejska napsal, vedel bys, ze jsem priznal vse...ano, nerozloucili jsme se a trhli jsme se* (*coz se Te vubec netyka, protoze jsi prijel v sobotu po obede) a napsal jsem duvodu, proc tomu tak nebylo. Celou dobu narazim na to, co napsal Rasty a dost me mrzi, co napsal na adresu nas dvou...potrebovali jsme porbrat veci, ketry jsem nikomu jinymu ze vsech rict nemohl a nechtel, tak me za to treba ukamenujte..
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Tiburon_FX
***
Příspěvky: 869
Registrován: 12 dub 2005, 18:20
Bydliště: Praha-Slapy-Kladno-Aspen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiburon_FX »

prosím o moderátora, aby odělil všechny příspěvky týkající se Hardcama a Masariny, do speciálníh sekce "Hardcam and Masarina Getaway" páč se to sem fakt nehodí....
96´Coupe (Tiburon) FX 2,0 16V, Full Leather, Boston Green, incl.many extras
Uživatelský avatar
Tiburon_FX
***
Příspěvky: 869
Registrován: 12 dub 2005, 18:20
Bydliště: Praha-Slapy-Kladno-Aspen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiburon_FX »

jak se mě netýká??? jako že sem přijel po vobědě tak mi nemůžeš říct ani čau já jedu??? ses nerozloučil ani semnou prostě z nikym, a to je prapůvod tady celý týhle hádky, takže se pak nemůžeš divit že si tady některý lidi nasral, mě upřímě je to jedno, udělal jsem si na tebe nějakej obrázek, a fakt nemám zapotřebí to tady ventilovat, bejt na tvym místě, tak sklopim uši a mlčim, tim že to tady rozebíráš do detailů si akorát sereš do vlastního hnízda.....
96´Coupe (Tiburon) FX 2,0 16V, Full Leather, Boston Green, incl.many extras
black_sheep

Příspěvek od black_sheep »

Borek píše:Jsem kliďas,ale teď bouchly saze i ve mně :!: Že jste se s Masarinou celý sraz drželi stranou-je na srazu dost zvláštní,ale je to vaše věc a za to bych vás nekritizoval.Ale popisovat v posledním příspěvku páteční večer u ohně jako sezení opilců :?: -TO JE I NA MNE SILNÁ KÁVA :!: :!: :!: Za celý sraz jsem měl 2(DVĚ :!: )desítky piva a o šampáňo,které jsem přivezl jsem se rozdělil (takže na každého vyšla sklenička)!!!!!!!!!!!!!!!!!Jinak jsem celý sraz popíjel plechovkovou kolu :evil: .Mates se celý večer staral o oheň,tak byl asi těžko opilý :roll: ,když štípal dřevo a perfektně se staral o oheň :!: Určitě nikomu nevadil a pro mne patří do skupiny lidí,které RÁD uvidím na dalším srazu!
Tak koho jsi myslel tím - opilej Mates a PÁR DALŠÍCH? :?: Ivana,Jirku1,Zaludnikrse nebo Blacka?Ti byli naprosto v pohodě :!: A pokud bude v klubu více takových lidí jako oni-tak jsem tu rád. :wink: A třeba Dráček musí být na tebe hodně naštvaný,protože se vracel kolem jedné v noci domů-(škoda)(pro šťoury-musel,ne,že nemohl vydržet ve společnosti opilců) :evil: ,tak asi byl těžko pod vlivem alkoholu!
Zábava u ohně byla perfektní a určitě jsme se nebavili jen o autech.Alespoň na chvilku si mrkni do svědomí-vždyť ty tu válčíš skoro s každým.Tak kde je chyba?V těch desítkách lidí(kolem ohně+Rasty,Cary,Farmář..........)? :roll:
Zmizet v sobotu a neříci ani HAF,je pro mne také dost nepochopitelné chování. :roll: Nemusíš být s každým kamarád nebo ti někdo nesedí,ale alespoň mávnout a říci "bando čau",patří k základům chování! :cry:
souhlas s borkem, nenapsal bych to lepe! ;)
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Bude lepsi to zrekapitulovat, nez se v tom nekdo zamota...
Zacnu vsim, na co kdo narazel...prijel jsem, predstavil se, auto nema smysl ukazovat, je to auto a Lantra jako kazda jina...vybral jsem si okruh lidi, kterych se hodlam drzet a mam si s nima co rict a naprosto jsme si padli do oka..zrovna to byl Masarina s 2.0 Lantrou, ukazal mi modry podsviceni a resili jsme, proc se tak zbesile menili u Lanter interiery a drobnosti na karoserii, dali jsme si sprinta a tim pro nas auta hasly..pro me bylo podstatny, ze muzu bejt s pritelkyni a snazil jsem se, aby se dobre bavila...stravil/i jsme vecer s tim, s kym nam bylo nejlepe..druhy den po vyspani jsem se trosku zapojil do spolecnosti, na kopecku jsme probrali s Borkem neco o hudbe a neco malo o kupatku a take mu timto dekuji za vybornou veceri...dojem nas ctyr byl, ze u ohynku uz je trosku popito a to proste nemusime a o cem jste mluvili je vec tech, kdo tam sedeli...v sobotu jsem vstal, jel do mistniho kramu a po zbytek dne jsme se opalovali a kecali...v poledne odejal kolona aut neznamo kam, az pak jsme zjistili, ze odjeli na obed, taky nikdo nerekl CAU nebo treba "nechcete jet taky?" Nikomu to nezazlyvam, jen konstatuju...asi nejvetsi problem byl, kdyz jsme se rozhodli odjet..jak jsem psal, pro nas asi nebylo nejprijemnejsi vrhnout se mezi vas, co jste okukovali hudbu v kupatkach, rozdily mezi Ivanovym a Blackovym Scoupe a dalsi a dalsi...takze pokud to nekoho uspokoji, omlouvam se, ze jsme nepozdravili..Masarina uz to udelal v "Mimonske setkani"...ted, proc jsem neco resil tady...Rasty napsal, ze to, co pro nej udelali kluci, by jsme my dva neudelali (ano, nenapsal KDO, ale nemusime si na nic hrat a vsichni vime, koho mel na mysli, kdyz jsme tak zbabele odjeli, ze?)...chtel jsem aspon vedet, proc tohle tvrdi nekdo, kdo me videl 3 minuty...pokud chcete, abysme forum opustili a zrusili registrace, muzete v kamenovani pokracovat...nebo to nechte byt, nezakladejte dalsi temata a bude to ok
Tiburone: na Tebe mam stejne nazor od ty doby, co jsem Te poznal a rikat Ti ho nemusim, pres SZ uz jsme si to vyjasnili...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

To ty to tu řešíš už na 3. stránku...To máš tak špatný svědomí, že se furt obhajuješ a vymejšlíš furt důvody proč jak bylo? Už se do toho zamotáváš. Že jsme se bavili jen o autech? Jak to můžeš vědět když si s náma nebyl?? A vyhrožovat tím, že tu s náma nebudeš v klubu mi taky přijde na hlavu...
Mě to je osobně jedno, jestli jste byli stranou nebo ne, akorát jsi pro mě zůstal cizí tak jako před srazem.. A to byl důvod proč jsem na sraz jel. Poznat lidi osobně.
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Kdepak, nezamotavam..jen se uteklo od toho, cim tohle tema zacalo, vis? Neber to jako vyhruzku, fakt ne:):):) uprimne, dam na prvni dojem..a ja se oteviram jen malokomu, a kazdej mi nesedne...tim, co jsem napsal v predchozim, jsem uvedl, jak je to z nasi strany...netvrdim, ze jste neustale mluvili o autech, ale parkrat jsem tam prisel a zrovna se resila Fabie, Mondeo nebo cokoliv jinyho...a nejsem vterka (nebo typ, kterej by se zapojoval), abych prisel k ohnicku a zacal mluvit...takze promin
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Jirka
****
Příspěvky: 1046
Registrován: 14 črc 2005, 15:12
Bydliště: České Budějovice

Příspěvek od Jirka »

Ale ty to nechápeš, mě štve jak se tu čílíš a jsou tu 3 stránky nesmyslů. To kde jste byli je vaše věc. Za to se neomlouvej. Bylo to sice neosobní a skoro jako kdybyste tam nebyli, ale jak jsem psal, jen vaše věc
Hyundai Accent GLS, 1,5i, 12/1999, 5dv., Obrázek
PRODÁNO 05/2012
xmrak
**
Příspěvky: 363
Registrován: 24 bře 2006, 12:38
Bydliště: Hořovicko
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od xmrak »

Lidi, přežili jste, auta taky (sic z jednou resuscitaci). Tak se tady nehádejte. Každej jsme nějakej. Buďte rádi že jsem tam nebyl já. Bejt ty chlupaty aspon trochu arogantní tak bych jim tam naklepal řízky a vytunil paštiku hóóódně velkou palicí. Je to asi tak 3 měsíce co mi nedali přednost a přišli o bok a já o čumák a jěštrě to chtěli hodit na mě...
Hyundai Getz 1,3/63kw cvvt Elegance 5HB Tundra Green
Mercedes Benz class G 2.9tdi rv.89 + facelift 2005
Daewo Nexia 1.5i 8V rv.92
R.I.P - Honda Civic původně 1,5/66kw
R.I.P - Fiat 126p (polski)
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Jirko, ja jen ragoval na to, co kdo psal...i kdyby se reakce opakovali....neni treba to resit..spis mi rekni, kde najdu tu prihodu s policajtama?
Xmrak: na Tebe jsem se tesil...cekal jsem, ze mi polepis to auto:(
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Uživatelský avatar
Tiburon_FX
***
Příspěvky: 869
Registrován: 12 dub 2005, 18:20
Bydliště: Praha-Slapy-Kladno-Aspen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiburon_FX »

Hardcam: nechceš se už na to vykašlat? akorát tady vyhrožuješ a meleš blbosti, vynucuješ si omluvu atd....nikoho se nechci zastávat, někdo se nějak zachoval, ostatním se to nelíbilo, což chápu, Rasty reagoval tak jak reagoval, možná se to zrovna dvakrát nehodilo, uznávám, ale proč se v tom pořát patlat....furt dokola se tady mele to samí, a pochybuju že to někoho baví...
96´Coupe (Tiburon) FX 2,0 16V, Full Leather, Boston Green, incl.many extras
Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Omlouval jsem se jen ja...zadnou omluvu jsem nechtel...tak to porad neres ty, ne?:):):) furt pises, at to nepitvam, tak bez prikladem :P :P :P ale jsem rad, ze jsi jedinej, kdo uznal, ze to nebylo vhodny...tak Ti tu laskavost udelam...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Odpovědět

Zpět na „O tomto foru“