Sraz Mimoň pár fotek by Tiburon....

Hyundai srazy a jiné

Moderátoři: Farrael, Moderátoři

Uživatelský avatar
Hardcam
*******
Příspěvky: 22823
Registrován: 12 dub 2005, 20:04
Bydliště: Slaný

Příspěvek od Hardcam »

Tiburone, podle Tvy SZ soudim, ze si myslis, ze jsem zaujatej, ale neni to tak...kdyz uz je nadpis par fotek z Mimone, tak at tu jsou ty z Mmimone, to lambo jsi sem uz jednou daval jako hadanku, ale ja sem 2x dat moc hezky coupe nemuzu..cim to je, cim to je.....jednou jsem moderator,tak aspon neco splnim - lamba klidne dej do Fotky, videa atd...aspon pro poradek, nekdo si je tam urcite rad prohlidne...a nemusis se pokazdy osocovat tim, ze na me mas nakej nazor...
Hyundai Tucson 1.6 T-GDI Style 7DCT 4x4
Škoda Scala 1.6 TDI Style 7DSG
Škoda Octavia IIIFL 1.6 TDI Style DSG

Hyundai i20 1.4 16V Premium Plus - Panorama, FullLeather, Bi-xenon, Android Auto
Kia Cee´d SW 1.6 GDI TOP
Hyundai i40CW 2.0 GDI Style 6AT
Reklama
 

Uživatelský avatar
Tiburon_FX
***
Příspěvky: 869
Registrován: 12 dub 2005, 18:20
Bydliště: Praha-Slapy-Kladno-Aspen
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Tiburon_FX »

proto sem ti psal SZ aby sme to neřešili tady na foru, jsem rád že ti to došlo a respektuješ to :? , jako moderátor by ses moh taky věnovat ostatním důležitějším věcem, na který kašleš, několikrát sem o něco žádal vaše moderátorský trio, ale ani jeden z vás kromě Ivana nezareagoval , a ty si u takovýhle blbosti najednou stojíš za svim...ty se totiž v těch hádkách vo ničem přímo vyžíváš...jináč seš asi trochu natvrdlej, na začátku sem napsal že to je Offtopic - a ty pak suše konstatuješ: Mimon a Lamborghini? Trochu OT fotky... - pro tvojí informaci OT - znamená Offtopic...tak teď nevim jestli si tak natroublej, nebo nečteš co píšu, nebo mě chceš naštvat, nebo chceš mít za každou cenu poslední slovo, a nebo jenom rád po někom suše konstatuješ co už řek...
96´Coupe (Tiburon) FX 2,0 16V, Full Leather, Boston Green, incl.many extras
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

Ale clapi, jak malý kluci - už zas jen hádka???? :cry: Trochu rozumu a rozvahy by snad neškodilo pánové. Myslím že s odstupem času to uvidídte trochu jinak. A když budete takhle pokračovat, tak se na srazu akorát sežerete...... :roll:
Tak to já už mám s Matesem a Blackem domluvenou pohodičku u ohně a pohodáře berem sebou... :wink:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Kyrglík
***
Příspěvky: 832
Registrován: 19 led 2006, 20:12
Bydliště: Chotěšov-Plzeňsko

Příspěvek od Kyrglík »

Hanz píše:Ale clapi, jak malý kluci - už zas jen hádka???? :cry: Trochu rozumu a rozvahy by snad neškodilo pánové. Myslím že s odstupem času to uvidídte trochu jinak. A když budete takhle pokračovat, tak se na srazu akorát sežerete...... :roll:
Tak to já už mám s Matesem a Blackem domluvenou pohodičku u ohně a pohodáře berem sebou... :wink:
Tak pohodáře??Můžu taky??? :P
Hyundai Coupé 2.0 16v
138 vraníků a 4 očíčka..Krásný očíčka
GREY SHEEP (ŠEDÁ OVCE) tohoto klubu, ale nejsem sám!!
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

...a proč ne? My nejsme uzavřená středověká banda, jen máme stejný téma a práce to asi není.... :wink:
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
ivan
Moderátor
Příspěvky: 2247
Registrován: 08 srp 2005, 00:10
Bydliště: Domažlicko

Příspěvek od ivan »

Hanz píše:...a proč ne? My nejsme uzavřená středověká banda, jen máme stejný téma a práce to asi není.... :wink:
Hmmm,ale kromě Mě já musím držet pohotovost!! :cry:
Ale neva!! :lol: :lol: :wink:
Hyundai Sonata Y3 2.0L Dohc 16V G4CP-DM již miulostí(prodaná)
Uživatelský avatar
Mates
****
Příspěvky: 1410
Registrován: 08 srp 2005, 19:45
Bydliště: Litvínov

Příspěvek od Mates »

Já jsem tady
Hyundai i30 Trikolor 1,4 s paketem plus a černou metalízou 6/2011
Hyundai Accent 1,3 12V 62 kW 2004/3 prodán
Hyundai Lantra combi GLS 1,6 16V r.v.96 Sněhurka je prodaná.
Uživatelský avatar
Hanz
****
Příspěvky: 1390
Registrován: 24 pro 2005, 16:11
Bydliště: picava, mladoboleslafsko

Příspěvek od Hanz »

4ivan:
Pohotovost nedržíš, páč s tebou chci (a nejen já) pokecat. Na co by pak pokaymu bral ten soudek???

4Mates:
Neboj, tebe nikdo nepřehlídne, parťáku. O tobě se ví na dálku.
Hanz
Huňáč Accent 1,3 12V
Fšecko je časově totálně v řiti...........
Odpovědět

Zpět na „Srazy“